حمل اثاث منزل تهران به آبادان-آني بار 02133493350|باربری اينترنتي

باربری اینترنتی آنی بار

حمل اثاث منزل تهران به آبادان

بنر فلش شماره آنی بار

برای حمل اسباب منزل از تهران به آبادان چند راه وجود دارد اگر اثاث منزل کم باشد می توانیم از خاور معمولی اطاق چوبی برای حمل اثاث منزل تهران به آبادان استفاده کنیم راه دوم اگر حجم اسباب منزل زیاد باشد بهترین انتخاب استفاده از خاور مسقف برای حمل از تهران به آبادان می باشد. باربری آنی بار با داشتن کارگران حمل اثاث منزل با مناسب ترین کرایه اثاث کشی به صورت آنلاین از تهران به آبادن کار حمل اسباب منزل را انجام می دهد.

خاور مسقف تهران به آبادان

همانطور که در بالا ذکر کردیم بهترین انتخاب برای حمل اثاث منزل تهران به آبادان استفاده از خاور مسقف می باشد این کامیون بهترین محافظ برای اسباب منزل از تهران به آبادان می باشد. ابعاد خاور کانتینردار برای حمل اثاث منزل از تهران به آبادان به شرح ذیل می باشد. طول ۴/۵ عرض ۲ و ارتفاع ۲/۵ می باشد. این کامیون فقط مخصوص حمل اثاث منزل از تهران به آبادان می باشد. باربری آنی بار با داشتن انواع کامیون های خاور مسقف و کانتینردار کار حمل اثاث کشی منزل از تهران به آبادان را با بهترین بیمه نامه در هر ساعت انجام می دهد.

اثاث کشی تهران به آبادان

تعرفه کرایه خاور مسقف تهران به آبادان

صاحبان اثاث منزل قبل از اینکه کار حمل اسباب منزل خود از تهران به آبادان را انجام دهند می خواهند بدانند که چه کرایه ای باید هزینه کنند. برای آبادان تعرفه کرایه وجود ندارد ولی می شود حدود کرایه را با تلرانس ۵% تا ۱۰% به مشتری اعلام کنیم. باید اضافه کنم که آبادان به خاطر هوای گرمسیری که دارد در فصل تابستان با افزایش کرایه روبرو می شود.

آنی بار

کارگر اثاث کشی تهران به آبادان

برای حمل اثاث منزل از تهران به آبادان علاوه بر کامیون مسقف از کارگران وارد به حمل اثاث منزل هم استفاده می کنیم و صاحبان اثاث منزل در نظر داشته باشند که بسته بندی کالا بر عهده ی خودشان می باشد و باربری آنی بار فقط حمل اسباب منزل با کارگر را در اختیارشان قرار می دهد.

بیمه بار اسباب منزل تهران به آبادان

هر بار اسباب منزل که از تهران به آبادان با خاور مسقف کانتینردار حمل می شود دارای بهترین بیمه نامه می باشد که این بیمه نامه با تضمین بالا از تهران تا آبادان می باشد.

[maxbutton id=”1″ ]

مشاورین آنی بار در موضوعات زیر می توانند به شما مشاوره دهند :

 

درخواست سريع كاميون

در كمتر از چند لحظه كارشناسان آني بار با شما تماس ميگيرند.

درخواست كاميون فقط از تهران 

نام شما (الزامي)

شماره تلفن همراه (الزامي)

نوع كاميون مورد نظر را انتخاب نماييد
درخواست خاوردرخواست تريليدرخواست كاميون تكدرخواست كاميون جفتدرخواست ترانزيتدرخواست نيسان
توضيحات بيشتر از قبيل وزن بار ، نوع بار و محل تخليه بار


X
درخواست سريع كاميون