کامیون باربری تهران به بندر امام-آنی بار 02133493350|باربري اينترنتي

باربری اینترنتی آنی بار

کامیون باربری تهران به بندر امام

بنر فلش شماره آنی بار

بندر امام یکی از بنادر ایران در استان خوزستان و در خلیج فارس میباشد. این شهر به خاطر داشتن منابغ گازی، نفتی، پتروشیمی و … هر روز از تهران با انواع کامیون ها به این کالا ارسال می شود. هر کامیون برای حمل نوعی بار مشخص می گردد وقتی که صاحب بار کالای خود را به باربری آنی بار اعلام میکند باربری آنی بار بر حسب نوع کالا کامیون حمل بار را معین میکند.

حدود کرایه کامیون تهران به بندر امام (تعرفه کرایه باربری تهران به بندر امام)

برای حمل بار و کالا از تهران به بندر امام برای هر کامیون تعرفه کرایه خاصی وجود دارد این تعرفه کرایه بستگی به فصول سال هم می تواند داشته باشد بندر امام به خاطر شرایط آب و هوائی که دارد در فصل تابستان با دمای بالا روبروست به همین دلیل و به خاطر مسافت زیاد تهران به بندر امام تعرفه کرایه نسبت به فصول خنک تر هوا افزایش می یابد و در زمانی که دمای هوار کاهش پیدا کند حدود کرایه تهران به بندر امام نسبت به فصل گرما کمتر میشود .

بنر گروه اعلام بار آنی بار

خاور مسقف، ده چرخ، تریلی یا کفی تهران به بندر امام

برای حمل اثاث منزل و مبلمان از تهران به بندر امام بهترین راه استفاده از خاور مسقف می باشد این کامیون به دلیل اینکه دارای سقف میباشد سلامت بار را را ۱۰۰% تضمین میکند. چنانچه باری به باربری تهران اعلام شود باربری موظف است نوع بار را برای کامیون مشخص کند و اگر بار تناژ۱۵تن داشت باشد باید از کامیون ده چرخ برای حمل استفاده کنیم و اگر تناژ بار بالاتر باشد تا ۲۲ تن و طول ۱۲ متر از انواع تریلی کفی یا بغلدار برای حمل  بار از تهران به بندرامام استفاده می کنیم . باربری آنی بار با در اختیار داشتن مامی این نوع ماشین ها برای حمل بار از تهران به بندر امام آمادگی کامل دارد.

ارزان ترین باربری تهران به بندر امام

اگر به دنبال باربری ارزان در تهران هستید با باربری آنی بار تماس بگیرید. صاحبان کالا قبل از اینکه بار خود را از باربری مطمئن در تهران به بندر امام حمل کنند به دنبال باربری ارزان در تهران هستند باربری آنی بار هر روز کار حمل بار از تهران به بندر امام را با نازل ترین کرایه با انواع کامیون نای سبک و سنگین انجام میدهد.

ادامه مطلب صفحه اصلی سایت

مشاورین آنی بار در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهند:

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Addr : No.552 Salehi St. Khavaran Road. Tehran . Iran

باربري و حمل بار

حمل بار به شهرستان

نرخ حمل بار به شهرستان

اپليكيشن باربري اينترنتي