کامیون باربری تهران به قصرشیرین-آنی بار 02133493350|باربري اينترنتي باربری اینترنتی آنی بار

کامیون باربری تهران به قصر شیرین

Image

قصر شیرین در غرب ایران و غرب کرمانشاه و در استان کرمانشاه واقع شده است. برای حمل بار از تهران به قصر شیرین می توانیم از انواع کامیون های سبک و سنگین برای حمل استفاده کنیم . باربری آنی بار با استفاده از انواع ماشین های سبک و سنگین طبق اعلام صاحبین کالا به صورت آنلاین با حداقل کرایه از تهران به قصر شیرین کار حمل و ارسال را انجام می دهد.

حدود کرایه کامیون تهران به قصر شیرین ( تعرفه کرایه باربری تهران به قصر شیرین )

برای شهر قصر شیرین تعرفه کرایه مشخص نشده است ولی قبل از اینکه کار حمل و ارسال کالا از تهران بخواهد انجام گردد باربری آنی بار می تواند حدود کرایه را به مشتری اعلام کند. در روز بارگیری احتمال اینکه ماشین قصر شیرین در تهران کم باشد مشتریان گرامی باید در نظر داشته باشند که حدود کرایه که قبلاً عرض کردیم با تلرانس ۵% تا ۱۰% محاسبه و به کرایه اضافه میگردد.

خاور مسقف ، ده چرخ ، تریلی یا کفی تهران به قصر شیرین

برای ارسال وسایل منزل، مبلمان و لوازم اداری از خاور مسقف که مخصوص حمل اینگونه کالاها می باشد استفاده می گردد. خاور مسقف به خاطر پوشش کامل از آبدیدگی به کالا جلوگیری می کند و بهترین محافظ می باشد. موارد استفاده از کامیون ده چرخ  : کالاهائی که طول آنها تا ۷ متر باشد و تناژ آن تا ۱۵ تن باشد می بایست از کامیون ۱۰ چرخ برای حمل و جابجائی از تهران به قصر شیرین استفاده کنیم. برای حمل بارهائی با وزن ۲۲ تن و طول بیش از ۷ متر تا ۱۳ متر باید از تریلی کفی برای حمل از تهران به قصر شیرین استفاده کنیم. چنانچه حجم بار تریلی زیاد باشد می توانیم از تریلی بغلدار و در بعضی موارد برای کالاهائی که حجم بسیار زیاد دارند از ترانزیت چادری برای حمل از تهران به قصرشیرین استفاده می کنیم.

حمل بار به قصر شیرین

ارزانترین باربری تهران به قصر شیرین

صاحبان کالا قبل از اینکه بخواهند کالای خود را از تهران به قصر شیرین حمل کنند به دنبال ارزانترین باربری برای حمل بارهای خود هستند. باربری آنی بار یکی از ارزانترین باربری های مطمئن در تهران می باشد که به صورت آنلاین و بدون دخالت دلالان و واسطه ها و با استفاده از انواع ماشینهای سبک و سنگین و صدور بارنامه ی دولتی تمبر دار و صدور بیمه نامه ی معتبر کار حمل بار از تهران به قصر شیرین را به بهترین شکل ممکن و کمترین کرایه انجام می دهد.

ادامه مطلب صفحه اصلی سایت

مشاورین آنی بار در موضوعات زیر می توانند به شما مشاوره دهند :

 

 

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند:
Addr : No.552 Salehi St. Khavaran Road. Tehran . Iran

باربري و حمل بار

حمل بار به شهرستان

نرخ حمل بار به شهرستان

اپليكيشن باربري اينترنتي