باربری اردبیل | باربری از اردبیل به تهران و شهرستان + بیمه کامل

باربری از اردبیل به شهرستان های مختلف

 

مجموعه آنی بار به عنوان یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین شرکت های باربری به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات باربری از اردبیل است. باربری اردبیل به شهر ها و شهرستان های مختلف به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی برای شما فراهم میگردد.

 

باربری اردبیل با استفاده از تریلی ، کامیون و خاور محموله های سبک و سنگین را به نقاط مختلف کشور ارسال خواهد نمود. برای انتقال کالاهای شما از بهترین و کامل تریلی بیمه نامه استفاده می شود که تا 100 میلیون تومان نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تیم حرفه ای و تخصصی آنی بار برای ارسال محموله به صورت رایگان خدمات مشاوره ای را از طریق شماره 57669-021 در اختیارتان قرار میدهد.

 

حمل بار و کالا از اردبیل به تهران

 

باربری اردبیل به تهران همراه با بهترین و کاملترین بیمه نامه توسط آنی بار انجام می شود . شما می توانید از هر نقطه ای از استان اردبیل ( شهر اردبیل ، پارس آباد ، مغان ، گرمی ، سرعین و . . . ) انواع بار و کالای خود را بصورت همه روزه با کمترین هزینه توسط خدمات آنی بار به تهران برسانید.

 

برای ارسال بار از استان اردبیل به تمام نقاط استان تهران ، آنی بار انواع خودروی باربری را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا در کمترین زمان خدمات حمل و نقل انجام شود.

شما می توانید با استفاده از خدمات باربری اردبیل به تهران انواع بارهای صنعتی ، کالاهای تجاری ، اثاث منزل ، لوازم اداری ، مواد غذایی و . . . را به صورت کاملا ایمن همراه با بیمه کامل به تهران ارسال کنید.

 

 

ارسال انواع بار و کالا از اردبیل برای تهران

 

 

برای حمل همه نوع بار از باربری اردبیل به تهران ، با آنی بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه محموله شما صحیح و سالم در هر نقطه ای از تهران تحویلتان گردد . آنی بار متخصص ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به تمامی نقاط اردبیل می باشد.

 

 

 • باربری و حمل کیسه مواد از اردبیل به تهران
 • حمل و باربری تره بار از اردبیل به تهران
 • ارسال مواد پلاستیک از اردبیل به تهران
 • باربری و حمل آهن از اردبیل به تهران
 • باربری و حمل ورق از اردبیل به تهران
 • حمل بشکه مواد از اردبیل به تهران
 • حمل ام دی اف از اردبیل به تهران
 • حمل لاستیک از اردبیل به تهران
 • حمل جهیزیه از اردبیل به تهران
 • حمل میلگرد از اردبیل به تهران
 • حمل چوب از اردبیل به تهران
 • حمل خودرو از اردبیل به تهران

 

حمل تمامی بارها از باربری اردبیل به تهران با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه همراه با بیمه رایگان انجام می شود. برای باربری خاور اردبیل ، آنی بار به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه انجام خواهد داد.

 

برای خدمات باربری اردبیل تا 200 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان در نظر گرفته شده است.

 

استعلام قیمت و نرخ حمل بار به اردبیل
استعلام قیمت و نرخ حمل بار به اردبیل

حمل بار با تریلی از اردبیل

 

برای حمل و نقل محموله و کالاهایی که وزن بیشتری دارند یا حجم آنها بیشتر است ، از تریلی ها استفاده میشود . تریلی ها خودروهای باربری طویل هستند که برای حمل بارهای با حجم زیاد مناسب هستند . مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما انواع تریلی را در باربری اردبیل به تهران در اختیارتان قرار میدهد تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را تجربه کنید .

تریلی های موجود جهت باربری اردبیل به تهران آنی بار عبارتند از : تریلی کفی ، تریلی بغلدار ، تریلی ترانزیت چادری ، تریلی کمرشکن

ابعاد و توان حمل این تریلی ها :

 

 • تریلی کفی : دارای کفی به ابعاد حدود 12 متر تا 13 متر 60
 • تریلی بغدار : ابعاد کفی مشابه تریلی کفی است و لبه های 80 تا 1 متر دارد
 • تریلی ترانزیت : ترانزیت معمولا طول 13 متر 60 دارد . عرض آن 2 متر و 60 و ارتفاع حدود 2 متر و 70 دارد .

 

باربری اردبیل به تهران با انواع تریلی با حداکثر وزن 24 تن انجام می شود برای حمل بارهای سنگین تر می توانید از کمرشکن ها استفاده کنید.

 

حمل بار با کمرشکن به صورت همه روزه برای انتقال محموله های فوق سنگین و بزرگ شما انجام خواهد شد.

 

حمل بار با کامیون از اردبیل به تهران

 

 

کامیون ها یکی از پرکاربردترین خودرو های باربری اردبیل به تهران هستند و توان حمل و نقل بسیار بالایی دارند . همه روزه حمل و نقل حجم زیادی از بار و کالا با کامیون ها انجام می شود و علاوه بر تهران برای سایر نقاط کشور نیز ارسال می شوند . باربری با کامیون از استان اردبیل به سایر نقاط همراه با بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله شما می باشد .

ما در باربری اردبیل به تهران آنی بار انواع کامیون را در اختیار شما قرار می دهیم تا در اسرع وقت با کمترین هزینه محموله خود را حمل کنید . هر یک از کامیون ها دارای توان مشخص و اتاق مشخصی هستند .

 

ابعاد کامیون ها بصورت زیر می باشد :

 

 • کامیون 10 تن یا کامیون تک : طول اتاق بار حدود 5 متر 80 سانتی متر . عرض حدود 2 متر و 10 سانتی متر ، توان حمل بار کامیون 10 تن نیز مشخصا 10 تن است .
 • کامیون 15 تن یا کامیون جفت هم برای حمل بارهای تا تناژ 15 تن مناسب است . این کامیون 6/80 طول و 2/30 عرض دارد .

 

 

علاوه بر باربری اردبیل به تهران خدمات ، باربری تهران به اردبیل نیز توسط آنی بار با کمترین هزینه با انواع کامیون و تریلی به شما عزیزان ارائه میشود . کافیست با مشاوران ما در تماس باشید .

باربری کامیون
باربری کامیون

 

حمل بار با کامیونت و خاور از اردبیل به تهران

 

 

برای حمل انواع بار از باربری اردبیل به تهران ، کامیونت و خاور نیز توسط آنی بار ارائه می گردد . کامیونت ها و خاورها به 2 صورت مسقف و روباز هستند و برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرند . کامیونت دارای توان حمل بار تا 4 تن است . اما در برخی موارد این 4 تن کمتر نیز خواهد شد .

 

 

به عنوان مثال ، در کامیونت های مسقف به دلیل وزن بیشتر اتاق ، توان حمل این کامیونت ها حدود 3 تا 3/5 تن است . در کامیونت های روباز به راحتی امکان حمل 4 تن را دارند .

 

 

از خاور و کامیونت برای حمل بارهای مختلف در باربری اردبیل به تهران استفاده می شود اما بیشترین استفاده از خاور مسقف ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است . مجموعه آنی بار همه روزه اثاثیه شما را با استفاده از کامیونت های مسقف و حرفه ای از اردبیل به تهران ارسال می نماید .

 

باربری رشت به تهران نیز به صورت تخصصی و با کمترین هزینه انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما با بهترین بیمه نامه انجام میشود .

حمل بار با خاور مسقف
حمل بار با خاور مسقف

 

بیمه نامه کامل باربری از اردبیل

 

 

برای حمل بار از باربری اردبیل به تهران ، آنی بار کاملترین بیمه نامه را در نظر گرفته است تا در صورت بروز حادثه ، امکان جبران خسارات وجود داشته باشد . خساراتی که در اثر تصادفات ، اتش سوزی ، سرقت و . . . بوجود آیند همگی بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه آنی بار هستند .

 

 

مجموعه آنی بار برای باربری اردبیل به تهران بصورت رایگان تا 100 میلیون تومان بیمه رایگان در نظر می گیرد و در صورتی که میزان ارزش محموله بیش از این باشد ، امکان افزایش میزان پوشش بیمه فراهم است .

 

 

تخصص مجموعه آنی بار حمل و نقل انواع بار و کالا است و محموله های شما بدون خسارت به مقصد خواهد رسید . اما استفاده از بیمه نامه برای مواردی است که اتفاقات پیش بینی نشده مانند تصادف و . . . بوجود آیند .

 

باربری ارومیه به تهران با انواع خودرو های باربری همراه با 100 میلیون بیمه رایگان

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مشاوره و استعلام کرایه حمل بار از اردبیل به تهران

 

 

برای مشاوره در خصوص انتخاب خودروی باربری ، بیمه نامه متناسب ، میزان نرخ کرایه باربری اردبیل به تهران و . . . می توانید با مشاوران ما در تماس باشید . مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین مشاوران ، همه روزه قبل از ارائه خدمات باربری تمامی سوالات شما را پاسخگو خواهد بود .

 

 

برای استعلام کرایه دقیق و نهایی باربری اردبیل به تهران ، باید اطلاعات کاملی در خصوص نوع بار و شرایط آن به مجموعه آنی بار ارائه دهید تا دقیق ترین کرایه به شما ارائه شود .

 

مجموعه آنی بار برای تمامی خدمات باربری اردبیل بهترین و حرفه ای ترین خدمات را ارائه می نماید. باربری تهران به اردبیل نیز از ویژگی ها و تخصصی های آنی بار است.

 

Tags: باربری از اردبیل به اسلامشهر, باربری از اردبیل به شهریار, باربری از اردبیل به ورامین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع