anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری از اردبیل به تهران ( کامیون ، تریلی ، خاور ) + بیمه

حمل بار و کالا از اردبیل به تهران

 

باربری اردبیل به تهران همراه با بهترین و کاملترین بیمه نامه توسط آنی بار انجام می شود . شما می توانید از هر نقطه ای از استان اردبیل ( شهر اردبیل ، پارس آباد ، مغان ، گرمی ، سرعین و . . . ) انواع بار و کالای خود را بصورت همه روزه با کمترین هزینه توسط خدمات آنی بار به تهران برسانید . 

برای ارسال بار از استان اردبیل به تمام نقاط استان تهران ، آنی بار انواع خودروی باربری را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا در کمترین زمان خدمات حمل و نقل انجام شود . 

شما می توانید با استفاده از خدمات باربری اردبیل به تهران انواع بارهای صنعتی ، کالاهای تجاری ، اثاث منزل ، لوازم اداری ، مواد غذایی و . . . را به صورت کاملا ایمن همراه با بیمه کامل به تهران ارسال کنید . 

 

 

ارسال انواع بار و کالا از اردبیل برای تهران

 

 

برای حمل همه نوع بار از باربری اردبیل به تهران  ، با آنی بار تماس بگیرید تا با کمترین هزینه محموله شما صحیح و سالم در هر نقطه ای از تهران تحویلتان گردد .  آنی بار متخصص ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به تمامی نقاط اردبیل می باشد.

 

 

 • باربری و حمل کیسه مواد از اردبیل به تهران
 • حمل و باربری تره بار از اردبیل به تهران
 • ارسال مواد پلاستیک از اردبیل به تهران
 • باربری و حمل آهن از اردبیل به تهران
 • باربری و حمل ورق از اردبیل به تهران
 • حمل بشکه مواد از اردبیل به تهران
 • حمل ام دی اف از اردبیل به تهران
 • حمل لاستیک از اردبیل به تهران
 • حمل جهیزیه از اردبیل به تهران
 • حمل میلگرد از اردبیل به تهران
 • حمل چوب از اردبیل به تهران
 • حمل خودرو از اردبیل به تهران

 

 

حمل تمامی بارها از باربری اردبیل به تهران با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه همراه با بیمه رایگان انجام می شود.

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  استعلام قیمت و نرخ حمل بار به اردبیل
  استعلام قیمت و نرخ حمل بار به اردبیل

   

   

  حمل بار با تریلی از اردبیل 

   

  برای حمل و نقل محموله و کالاهایی که وزن بیشتری دارند یا حجم آنها بیشتر است ، از تریلی ها استفاده میشود . تریلی ها خودروهای باربری طویل هستند که برای حمل بارهای با حجم زیاد مناسب هستند . مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما انواع تریلی را در باربری اردبیل به تهران در اختیارتان قرار میدهد تا در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را تجربه کنید . 

  تریلی های موجود جهت باربری اردبیل به تهران آنی بار عبارتند از : تریلی کفی ، تریلی بغلدار ، تریلی ترانزیت چادری ، تریلی کمرشکن 

  ابعاد و توان حمل این تریلی ها : 

   

  • تریلی کفی : دارای کفی به ابعاد حدود ۱۲ متر تا ۱۳ متر ۶۰ 
  • تریلی بغدار : ابعاد کفی مشابه تریلی کفی است و لبه های ۸۰ تا ۱ متر دارد 
  • تریلی ترانزیت : ترانزیت معمولا طول ۱۳ متر ۶۰ دارد . عرض آن ۲ متر و ۶۰ و ارتفاع حدود ۲ متر و ۷۰ دارد . 

   

  باربری اردبیل به تهران با انواع تریلی با حداکثر وزن ۲۴ تن انجام می شود برای حمل بارهای سنگین تر می توانید از کمرشکن ها استفاده کنید .

   

  حمل  بار با کامیون از اردبیل به تهران 

   

   

  کامیون ها یکی از پرکاربردترین خودرو های باربری اردبیل به تهران هستند و توان حمل و نقل بسیار بالایی دارند . همه روزه حمل و نقل حجم زیادی از بار و کالا با کامیون ها انجام می شود و علاوه بر تهران برای سایر نقاط کشور نیز ارسال می شوند . باربری با کامیون از استان اردبیل به سایر نقاط همراه با بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله شما می باشد . 

  ما در باربری اردبیل به تهران آنی بار انواع کامیون را در اختیار شما قرار می دهیم تا در اسرع وقت با کمترین هزینه محموله خود را حمل کنید . هر یک از کامیون ها دارای توان مشخص و اتاق مشخصی هستند . 

   

  ابعاد کامیون ها بصورت زیر می باشد : 

   

  • کامیون ۱۰ تن یا کامیون تک : طول اتاق بار حدود ۵ متر ۸۰ سانتی متر . عرض حدود ۲ متر و ۱۰ سانتی متر ، توان حمل بار کامیون ۱۰ تن نیز مشخصا ۱۰ تن است . 
  • کامیون ۱۵ تن یا کامیون جفت هم برای حمل بارهای تا تناژ ۱۵ تن مناسب است . این کامیون ۶/۸۰ طول و ۲/۳۰ عرض دارد . 

   

   

  علاوه بر باربری اردبیل به تهران خدمات ، باربری تهران به اردبیل نیز توسط آنی بار با کمترین هزینه با انواع کامیون و تریلی به شما عزیزان ارائه میشود . کافیست با مشاوران ما در تماس باشید . 

  باربری کامیون
  باربری کامیون

   

  حمل بار با کامیونت و خاور از اردبیل به تهران

   

   

  برای حمل انواع بار از باربری اردبیل به تهران ، کامیونت و خاور نیز توسط آنی بار ارائه می گردد . کامیونت ها و خاورها به ۲ صورت مسقف و روباز هستند و برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرند . کامیونت دارای توان حمل  بار تا ۴ تن است . اما در برخی موارد این ۴ تن کمتر نیز خواهد شد . 

   

   

  به عنوان مثال ، در کامیونت های مسقف به دلیل وزن بیشتر اتاق ، توان حمل این کامیونت ها حدود ۳ تا ۳/۵ تن است . در کامیونت های روباز به راحتی امکان حمل ۴ تن را دارند . 

   

   

  از خاور و کامیونت برای حمل بارهای مختلف در باربری اردبیل به تهران استفاده می شود اما بیشترین استفاده از خاور مسقف ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است .  مجموعه آنی بار همه روزه اثاثیه شما را با استفاده از کامیونت های مسقف و حرفه ای از اردبیل به تهران ارسال می نماید . 

   

  حمل بار با خاور مسقف
  حمل بار با خاور مسقف

   

  بیمه نامه کامل باربری از اردبیل 

   

   

  برای حمل بار از باربری اردبیل به تهران ، آنی بار کاملترین بیمه نامه را در نظر گرفته است تا در صورت بروز حادثه ، امکان جبران خسارات وجود داشته باشد . خساراتی که در اثر تصادفات ، اتش سوزی ، سرقت و . . . بوجود آیند همگی بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه آنی بار هستند . 

   

   

  مجموعه آنی بار برای باربری اردبیل به تهران بصورت رایگان تا ۱۰۰ میلیون تومان بیمه رایگان در نظر می گیرد و در صورتی که میزان ارزش محموله بیش از این باشد ، امکان افزایش میزان پوشش بیمه فراهم است . 

   

   

  تخصص مجموعه آنی بار حمل و نقل انواع بار و کالا است و محموله های شما بدون خسارت به مقصد خواهد رسید . اما استفاده از بیمه نامه برای مواردی است که اتفاقات پیش بینی نشده مانند تصادف و . . . بوجود آیند . 

   

  باربری ارومیه به تهران با انواع خودرو های باربری همراه با ۱۰۰ میلیون بیمه رایگان  

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  مشاوره و استعلام کرایه حمل بار از اردبیل به تهران

   

   

  برای مشاوره در خصوص انتخاب خودروی باربری ، بیمه نامه متناسب ، میزان نرخ کرایه باربری اردبیل به تهران و . . .  می توانید با مشاوران ما در تماس باشید . مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین مشاوران ، همه روزه قبل از ارائه خدمات باربری تمامی سوالات شما را پاسخگو خواهد بود . 

   

   

  برای استعلام کرایه دقیق و نهایی باربری اردبیل به تهران ، باید اطلاعات کاملی در خصوص نوع بار و شرایط آن به مجموعه آنی بار ارائه دهید تا دقیق ترین کرایه به شما ارائه شود . 

  مجموعه آنی بار علاوه بر حمل و نقل بار از باربری اردبیل به تهران ، خدمات ارسال بار به اردبیل از سایر نقاط کشور را نیز در دستور کار دارد . شما می توانید از هر نقطه ای از ایران ، محموله و کالاهای خود را با کمترین هزینه به اردبیل ارسال کنید . 

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع