بنر آنی بار

باربری تهران به چابهار + بیمه رایگان

حمل بار از تهران برای بندر چابهار با کمترین هزینه

 

حمل و نقل و باربری تهران به چابهار بصورت همه روزه و با کمترین نرخ کرایه به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه باربری توسط مجموعه آنی بار با انواع خودروی باربری.

 

 

ارسال بارهای سبک و سنگین بصورت همه روزه بصورت حمل دربستی با کمترین هزینه در باربری تهران به چابهار انجام می شود .علاوه بر این ، خدمات حمل و نقل از چابهار به تهران نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد. 

 

 

اگر قصد ارسال انواع بار و کالا را در باربری تهران به چابهار دارید ، ما در کمترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل را به شما ارائه می نماییم . ارسال بار و کالا به صورت همه روزه با ارزانترین تعرفه و کرایه حمل و نقل از باربری تهران به چابهار .

 

 

در کمترین زمان ، انواع بار و کالای تجاری و صنعتی را از باربری تهران به چابهار ارسال کنید.

 

 

 • باربری ارزان آهن آلات به چابهار , ارزانترین باربری کالای تجاری
 • ارزانترین باربری حمل خودرو به چابهار , باربری ارزان برای چابهار از تهران 

 

حمل و نقل انواع بار و کالا در باربری تهران به چابهار به صورت دربستی با نازلترین نرخ کرایه به همراه بارهای بارنامه و بیمه نامه معتبر .

 

باربری تهران به چابهار ارزان با بهترین و کاملترین خدمات در حمل و نقل بین شهری به صورت همه روزه.

باربری با استفاده از انواع کامیون
باربری با استفاده از انواع کامیون

حمل بار به چابهار را بصورت تخصصی از طریق تماس با کارشناسان ما در اختیار داشته باشید . حمل و نقل سریع ، ارزان و کاملا حرفه ای با آنی بار 

 

ارزانترین کامیون تهران به چابهار

 

ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و کالا و باربری تهران به چابهار به صورت همه روزه با کمترین نرخ کرایه به همراه بیمه نامه و بارنامه معتبر با انواع کامیون ها به شما ارائه می گردد.

 

حمل و نقل بار و کالا با کامیون از باربری تهران به چابهار به صورت همه روزه با نازلترین نرخ کرایه برای تمامی نقاط کشور.

 

 

بهترین و کاملترین خدمات حمل بار با کامیون در باربری تهران به چابهار  از تمامی نقاط شهر و استان تهران به چابهار به صورت همه روزه در کمترین زمان

 

 

 • باربری تهران به چابهار با کامیون 10 تن
 • باربری تهران به چابهار کامیون 15 تن
 • باربری تهران به چابهار کامیون 911 5/5 تن

برای باربری تهران به چابهار ، محموله ها بصورت کامل با بیمه نامه منتقل خواهند شد . 

باربری تهران به چابهار با کامیون ۱۰ تن

 

 

کامیون ۱۰ تن یا کامیون تک برای حمل و نقل انواع بار و کالا مناسب است و امکان جابجایی محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما به چابهار را در اسرع وقت فراهم می نماید . ارسال محموله های مختلف با کامیون تک در باربری تهران به چابهار با ارزانترین نرخ کرایه کامیون انجام می شود و شما می توانید محموله خود را تحت پوشش بیمه نامه کامل آنی بار به این شهرستان زیبا ارسال کنید. 

 

باربری تهران به چابهار با کامیون ۱۰ تن تنها با یک تماس تلفنی امکانپذیر است . ابعاد این نوع کامیون بصورت زیر میباشد: 

 

 • طول اتاق بار = ۵ متر و ۸۰ سانتی متر 
 • عرض اتاق بار = ۲ متر و ۱۰ سانت 
 • توان حمل بار = ۱۰ تن 

 

باربری تهران به چابهار در اسرع وقت و با ارزانترین تعرفه ها با استفاده از کامیون ها انجام میشود . فقط کافیست با شماره های باربری آنی بار در تماس باشید . 

 

 

باربری کامیون 10 تن
باربری کامیون 10 تن

 

باربری تهران به چابهار با کامیون جفت ( ۱۵ تن )

 

 

برای باربری تهران به چابهار ، در صورتی که محموله شما سنگین تر از ۱۰ تن باشد ، می توانید از کامیون جفت استفاده کنید. کامیون جفت توان حمل بار تا ۱۵ تن را دارد و اتاق بار آن بزرگتر از کامیون تک است. 

 

 

کامیون ۱۵ تن را میتوان برای حمل محموله های با طول ۶ متر مانند پروفیل و لوله در باربری تهران به چابهار استفاده کرد . ابعاد و شرایط کامیون جفت بصورت زیر است : 

 

 • طول اتاق بار = ۶ متر و ۸۰ سانتی متر 
 • عرض اتاق بار = ۲ متر و ۳۰ سانت 
 • توان حمل بار = ۱۵ تن 

 

 

باربری تهران به چابهار انواع کامیون را با ارزانترین نرخ کرایه در اختیار شما قرار میدهیم تا بارهای تجاری و صنعتی و بارهای شخصی خود را با کمترین نرخ کرایه ارسال نمایید .

 

علاوه بر باربری تهران به چابهار ، باربری تهران به بندرعباس نیز از خدمات تخصصی آنی بار میباشد که از طریق شماره پنج رقمی در اختیار شما قرار میگیرد . 

باربری تریلی تهران چابهار

 

 

برای حمل و نقل بارهای سنگین و فوق سنگین شما از باربری تهران به چابهار ، ما انواع کامیون و تریلی را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهیم.

 

 

ارسال بارهای سبک و سنگین ، بارهای ترافیکی و بارهای حجیم و فوق سنگین را از باربری تهران به چابهار می توانید در کمترین زمان ممکن از کارشناسان حرفه ای آنی بار بخواهید.

 

 

ارسال بار با تریلی و با ارزان ترین نرخ کرایه به صورت همه روزه در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید از تمامی نقاط استان تهران بار و محموله خود را به چابهار ارسال کنید 

 

 • باربری تریلی کفی چابهار
 •  باربری تریلی ترانزیت چادری چابهار
 • باربری تریلی کمرشکن و تریلی بغلدار چابهار

 

 

باربری تهران به چابهار با انواع تریلی ها در اسرع وقت انجام میشود و محموله های شما در کمترین زمان ممکن با ارزانترین تعرفه منتقل خواهند شد.

 

باربری تهران به چابهار با تریلی کفی

 

برای حمل و نقل و باربری تهران به چابهار بسیاری از انواع محموله ها و کالاها استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است .

باربری تهران به چابهار با تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل بار تا ۲۳-۲۴ تن مناسب می باشد و برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار میگیرند. 

 

 

 • طول کفی تریلی = از ۱۲ متر تا ۱۳ متر ۶۰ سانت 
 • عرض تریلی کفی = ۲/۵ متر 
 • توان حمل بار استاندارد = ۲۳-۲۴ تن 

 

 

باربری تهران به چابهار با استفاده از تریلی کفی و تریلی بغلدار بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه میشود و خدمات بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه میباشد. 

 

حمل بار با تریلی کفی
حمل بار با تریلی کفی

قیمت باربری تهران به شهرستان را برای همه نقاط کشور از آنی بار استعلام کنید. 

 

باربری تهران به چابهار با تریلی ترانزیت چادری

 

 

برای باربری تهران به چابهار در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد .

 

باربری تهران به چابهار با تریلی چادری برای حمل بار تا تناژ ۲۳-۲۴ تن مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند. 

تریلی ترانزیت دارای ابعاد زیر می باشد : 

 

 • طول اتاق بار = ۱۳ متر و ۶۰ سانتی متر 
 • عرض اتاق بار = ۲/۵ متر 
 • ارتفاع اتاق = ۲/۷۰ _ ۲/۸۰ 
 • توان حمل بار = ۲۳-۲۴ تن 

 

باربری تهران به چابهار با استفاده از تریلی های چادری برای حمل و نقل محموله های تجاری و صادراتی یک گزینه ایمن و سریع است. 

 

تریلی ترانزیت چادری
تریلی ترانزیت چادری

 

 

ارسال محموله های فوق سنگین با کمرشکن از تهران به چابهار 

 

برای باربری تهران به چابهار و حمل محموله های فوق سنگین و حجیم و مرتفع باید از تریلی کمرشکن استفاده کرد . این تریلی توان حمل بار بسیار بالایی دارد و امکان جابجایی بار تا وزن حدود 70 تن را دارد . از همین جهت ، از این تریلی برای حمل محموله های خاص در باربری تهران به چابهار استفاده میشود و برای تردد انها نیاز به اخذ مجوزات وزارت راه است. 

 

 

تریلی کمرشکن نیز دارای انواع مختلفی است که توان حمل متفاوت و طول متفاوتی دارند . برای ارسال بار از باربری تهران به چابهار ، مجموعه آنی بار در کمترین زمان تخصصی ترین خدمات باربری کمرشکن را در اختیار شما قرار میدهد. 

 

 

شما می توانید انواع کامیون ها را با کمترین نرخ کرایه برای باربری تهران به چابهار درخواست نمایید.

 

 

حمل انواع بار و کالا با کمترین هزینه در باربری تهران به چابهار در آنی بار 

 

حمل و نقل بار با کامیونت و خاور از تهران به چابهار

 

 

ما برای باربری تهران به چابهار ، برای بارهای با وزن حدود 3-4 تن انواع کامیونت و خاور را در اختیارتان قرار میدهیم تا به صورت همه روزه با ارزانترین نرخ کرایه بارهای خود را ارسال کنید.

 

 

حمل و نقل بار و کالا در باربری تهران به چابهار در کمترین زمان و با نازلترین نرخ کرایه با خاور مسقف و روباز به صورت دربستی با کامیونت و خاور در اختیارتان قرار میگیرد.

 

 

ارزانترین خدمات باربری تهران به چابهار با کامیونت و خاور با کمترین نرخ کرایه به صورت همه روزه

 

باربری خاور تهران به چابهار
باربری خاور تهران به چابهار

باربری از تهران بصورت همه روزه و با کمترین هزینه 

 

باربری ارزان نیسان تهران چابهار

 

اگر کامیونت و خاور برای حمل بارهای شما بزرگ و زیاد است ، ما انواع نیسان وانت را در باربری تهران به چابهار در اختیار شما قرار میدهیم . نیسان بار برای حمل بارهای سبک و کم حجم با وزن زیر 2 تن مناسب است.

 

خدمات نیسان وانت از تمامی نقاط تهران به صورت همه روزه به تمامی نقاط کشور در اختیار شما قرار میگیرد.

 

نیسان وانت از جمله پر استفاده ترین و مناسب ترین و در عین حال ارزانترین انواع خودر های باربری تهران به چابهار می باشد. 

 

 • باربری اثاثیه با نیسان به چابهار
 • باربری تره بار به چابهار 
 • باربری کالا برای چابهار

 

کمترین کرایه باربری به چابهار را از ما بخواهید و در اسرع وقت باربری تهران به چابهار را با انواع خودروی باری انجام دهید . 

باربری تخصصی با استفاده از نیسان وانت
باربری تخصصی با استفاده از نیسان وانت

ارسال اثاثیه برای چابهار

 

باربری تهران به چابهار ، خدمات حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل نیز توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه میگردد. شما می توانید تخصصی ترین و حرفه ای ترین باربری اثاثیه از تهران را با حرفه ای ترین کارگران و کامیونت مسقف مخصوص اثاث کشی تجربه کنید.

 

 

 

برای حمل و نقل اثاث و لوازم منزل ، آنی بار با کمترین هزینه اثاثیه را تحت پوشش بیمه نامه به چابهار ارسال مینماید. برای باربری تهران به چابهار جهت اسباب کشی ، استفاده از کامیونت مسقف بهترین گزینه است که توسط باربری آنی بار بصورت همه روزه آماده بارگیری است . 

 

برای باربری تهران به چابهار بصورت حرفه ای ، کارگران متخصص نیز در اختیار شما قرار میگیرند که برای حمل و نقل اثاثیه آموزش دیده اند .  باربری تهران به عسلویه نیز بصورت همه روزه توسط تیم متخصص آنی بار به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

 

 

نرخ کرایه و تعرفه حمل بار تهران به چابهار

 

 

ما برای باربری تهران به چابهار ، ارزانترین و نازلترین نرخ کرایه را در اختیار شما قرار میدهیم . شما می توانید با یک تماس تلفنی ارزانترین و کمترین نرخ کرایه را از ما بخواهید.

 

 

ارسال بارهای شما از باربری تهران به چابهار به صورت دربستی در کمترین زمان صورت خواهد گرفت.

 

 

نرخ کرایه برای حمل و نقل و باربری تهران به چابهار ، بر اساس موارد زیر مشخص میشود :

 

 • نوع خودروی مورد استفاده 
 • فاصله مبداء و مقصد 
 • شرایط خاص در محل بارگیری یا تخلیه 
 • وضعیت و شرایط جوی و آب و هوایی 
 • افزایش نرخ دلار و هزینه های لوازم یدکی و . . . 

 

این موارد ، همگی در کنار هم نرخ کرایه و هزینه باربری تهران به چابهار را مشخص می نمایند.

 

جدول زیر نرخ کرایه باربری تهران به چابهار با انواع خودرو های باربری در بهار 1402 می باشد : 

 

 

کرایه نیسان تهران به چابهار 3/500/000 تومان
کرایه خاور تهران به چابهار 4/500/000 تومان
کرایه خاور مسقف تهران به چابهار 4/800/000 تومان
کرایه کامیون تک تهران به چابهار 6/000/000 تومان
کرایه کامیون جفت تهران به چابهار 7/000/000 تومان
کرایه ترانزیت تهران به چابهار 10/000/000 تومان
کرایه تریلی کفی تهران به چابهار 9/000/000 تومان

 

جهت استعلام نرخ کرایه دقیق و به روز خدمات باربری تهران به چابهار تنها کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارزانترین باربری تریلی چابهار

باربری تهران به زابل بصورت تخصص و حرفه ای با کمترین زمان ممکن

 

حمل بار از تهران به چابهار تحت پوشش بیمه کامل

 

 

از خدمات ویژه آنی بار حمل و نقل و باربری تهران به چابهار همراه با بیمه نامه معتبر و کامل می باشد.

 

بیمه ایران پوشش دهنده خدمات باربری تهران به چابهار می باشد ، تمامی خسارات کلی و جزئی که ممکن است هنگام حمل بار به چابهار برای بارتان پیش آید تحت پوشش خدمات بیمه می باشد.

 

حوادثی همچون آتش سوزی ، تصادف ، سرقت ، واژگونی و . . . تحت پوشش بیمه باربری تهران به چابهار می باشند.

 

سطح پوشش بیمه باربری تهران به چابهار معادل با ارزش بارتان مشخص می شود .

 

تخفیف ویژه آنی بار برای صاحبین بار ، ارائه 100 میلیون بیمه رایگان باربری تهران به چابهار می باشد. 

 

ارسال کالا و بار از چابهار برای تهران

 

 

یکی دیگر از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات باربری از شهرها و شهرستان های مختلف کشور است .

 

شما می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع خودروی باربری تهران به چابهار برای سایر نقاط کشور مخصوصا تهران را در خواست نمایید .

 

حمل و نقل بار های سبک و سنگین شما با انواع خودروی باربری تحت پوشش بهترین بیمه انجام میشود و شما تخصصی ترین خدمات باربری تهران به چابهار را میتوانید تحت با تیم حرفه ای بوژی و کمرشکن نیز انجام دهید .

 

حمل و نقل و باربری تهران به چابهار با ارزانترین تعرفه می باشد  و نرخ کرایه رقابتی آنی بار تضمین خدمات ماست.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

مشاوره حرفه ای ارزانترین باربری به چابهار

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا به چابهار ، آنی بار ارزانترین نرخ کرایه باربری را به شما ارائه می نماید . باربری تهران به چابهار در کمترین زمان ممکن و با انواع کامیون ها تنها با در اختیار داشتن مشاوران و کارشناسان حرفه ای ممکن است. 

 

ما بهترین کارشناسان را برای بررسی نوع بار و همچنین شرایط بارگیری و تخلیه برای ارائه ارزانترین نرخ کرایه باربری تهران به چابهار در اختیار شما قرار میدهیم. 

 

حمل بار از تمام نقاط تهران و از سایر شهر های ایران به چابهار و همچنین ارسال بار از چابهار به تمام نقاط کشور از خدمات تخصصی آنی بار می باشد. 

 

مشاوران ما با انتخاب خودروی مناسب برای باربری تهران به چابهار و با بررسی شرایط تاثیرگذار در هزینه باربری ، کمترین نرخ کرایه و تعرفه را به شما ارائه می نمایند. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع