بنر آنی بار

ارسال بار به ابوظبی ( مشاوره تخصصی رایگان + بیمه )

ارسال بار به ابوظبی از تمام نقاط ایران

یکی از مهمترین ویژگی ها و خدمات مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به ابوظبی می باشد که در اسرع وقت شرایط مناسب برای حمل و نقل محموله ها و کالاهای مختلف را فراهم می نماید. 

برای ارسال بار به ابوظبی از روش های مختلفی استفاده می شود که هر یک از این روش ها برای شرایط خاص و محموله های مختلف متفاوت است. در حمل و نقل بین المللی به صورت تخصصی ، مجموعه آنی بار از روش های حمل هوایی و دریایی برای انتقال محموله های شما استفاده می نماید.

 

ارسال بار به ابوظبی تخصص مجموعه آنی بار که امکان ارسال محموله از همه نقاط ایران را برای شما فراهم می نماید و محموله هایی با ابعاد و شرایط مختلف را ارسال می نماید. 

 

ارسال بار به ابوظبی توسط آنی بار تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود و کارشناسان ما با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان آماده همکاری با شما عزیزان در خصوص خدمات حمل و نقل بین المللی می باشند.

 

علاوه بر ارسال بار به ابوظبی ، ارسال بار به دبی نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد. آنی بار برترین شرکت حمل و نقل بین المللی خصوصا در محدوده خاورمیانه می باشد که انتقال کالاها را در اسرع وقت انجام خواهد.

 

ارسال بار به ابوظبی
ارسال بار به ابوظبی

ارسال خرده بار به ابوظبی

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار به ابوظبی و امارت در ابعاد و حجم کم می باشد . به این محموله ها خرده بار گفته می شود . برای حمل و نقل خرده بار بصورت هوایی و ترکیبی ، آنی بار محدوده زمانی مشخصی را در اختیار شما قرار می دهد .

 

به عنوان مثال ، برای ارسال خرده بار هوایی به ابوظبی حدود 48 ساعت ، و برای حمل ترکیبی حدود 8-9 روز زمان نیاز است.

 

 

در این فاصله زمانی ، تمام مراتب حمل و نقل و ارسال بار به ابوظبی و امارات توسط مجموعه آنی بار بصورت حرفه ای پیگیری خواهد شد و خدمات بسته بندی ، حمل و نقل و تحویل توسط ما در اسرع وقت صورت میگیرد 

 

برای ارسال خرده بار به ابوظبی ، میبایست بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران ما در ارتباط باشید .

 

علاوه بر ارسال بار به ابوظبی ، ارسال بار به قطر توسط تیم متخصص انی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . 

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای ابوظبی

 

بسیاری از هموطنان برای مهاجرت ، ابوظبی یا سایر نقاط امارات را انتخاب میکنند و پس از تکمیل فرایند مهاجرت ، تصمیم به ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود به ابوظبی می کنند.

 

 

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به ابوظبی و امارات ، خدمات باربری را برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن از شروع تا پایان در کنار شما خواهد بود .

 

 

از بسته بندی لوازم منزل بصورت حرفه ای تا حمل و بارگیری و تحویل در محل توسط آنی بار انجام میگیرد .

 

 

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به ابوظبی و امارات تحت پوشش بهترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت امکان باربری سریع بین المللی را داشته باشید .

 

ارسال بار به کویت نیز به صورت همه روزه انجام می شود و محموله های شما با بهترین کیفیت و کمترین قیمت بارگیری و منتقل می شوند . 

 

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به ابوظبی

 

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار به ابوظبی و امارات با ایمنی کامل ، بسته بندی تخصصی محموله ها میباشد . بسیاری از افراد برای بسته بندی محموله های از تجهیزات مناسب برای این امر استفاده نمی نمایند که همین موضوع سبب آسیب وارد شدن به محموله میشود. 

 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم بسته بندی ، محموله های شما را با بهترین کیفیت بصورت تخصصی بسته بندی خواهد نمود. 

 

برای بسته بندی محموله ها قبل از ارسال به ابوظبی ، از جعبه های متناسب با آن استفاده میشود که کامل ترین ایمنی را فراهم می نماید . با استفاده از نایلون حباب دار و سایر تجهیزات داخل جعبه ها ، محموله های شما با ایمنی کامل منتقل خواهند شد.

 

علاوه بر ارسال بار به ابوظبی ، ارسال بار به عمان نیز از خدمات همه روزه تیم آنی بار است . می توانید محموله های خود را با کمترین قیمت از طریق شماره های ما بارگیری و ارسال کنید . 

ارسال چه کالاهایی به ابوظبی ممنوع می باشد ؟

 

حمل برخی از کالاها هنگام ارسال بار به ابوظبی و امارت ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.  شما میبایست بطور دقیق از محتویات کارتن ها و بسته های خود مطلع باشید ، زیرا در صورتی که اقلام ممنوعه یا دارای محدودیت هنگام ارسال بار به ابوظبی همراهتان باشد ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

 

همکاران ما در شرکت آنی بار شما را نسبت به کالاهای ممنوعه هنگام ارسال بار به ابوظبی و امارات مطلع می سازند.

 

از جمله کالاهایی که حمل آن ها در ارسال بار به ابوظبی دارای محدودیت می باشد موارد زیر است : 

 

 

 • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر برای ارسال بار به ابوظبی و امارت تنها کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید. 

 

برای ارسال بار به ترکیه نیز تیم متخصص آنی بار بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. ما با ارزانترین قیمت محموله های شما را بارگیری و منتقل خواهیم نمود.

 

حمل هوایی از ایران به ابوظبی

 

 

یکی از روش های حمل و نقل و ارسال بار به ابوظبی و امارت ، حمل هوایی می باشد . ارسال بار به ابوظبی و امارات بصورت هوایی از طریق خطوط هواپیمایی معتبر جهانی و کشوری انجام می شود و دارای شرایط و قوانین خاصی است . به عنوان مثال ، برای حمل هوایی باید ابعاد ، وزن و نوع بار مورد توجه قرار بگیرد و برای ارسال بسته بندی و سم پاشی کامل انجام شود .

 

 

از همین جهت ، باید برای ارسال بار به ابوظبی و امارت از نقاط مختلف ایران ، با مشاوران ما تماس حاصل نموده و بهترین خدمات را پس از بررسی کامل مشاوران در اختیار داشته باشید. ارسال بار به ابوظبی و امارت بصورت هوایی دارای هزینه بیشتر و از نظر زمانی بسیار سریع خواهد بود.

 

برای ارسال بار به کانادا و ارسال بار به استرالیا نیز همه روزه خدماتی سریع و ارزان و تخصصی در اختیار شما قرار میگیرد . فقط یک تماس با ما کافیست .

 

ارسال دریایی بار و کالا به ابوظبی 

 

یکی از روش های ارسال بار به ابوظبی ، حمل دریایی محموله ها میباشد. برای حمل دریایی ، محموله های شما از هر نقطه ای از کشور با استفاده از انواع خودروهای باربری بارگیری و به بندرعباس منتقل میشوند . برای حمل دریایی باید محموله های شما داخل کانتینر ها بارگیری شوند. 

 

در برخی موارد ، کانتینر بصورت دربستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در برخی موارد بصورت اشتراکی میباشد.

 

برای ارسال بار به ابوظبی ، همه روزه امکان حمل دریایی نیز برای شما فراهم خواهد بود . حمل دریایی هزینه ای معقول و ایمنی بالا دارد.

ارسال دریایی برای ابوظبی
ارسال دریایی برای ابوظبی

هزینه ارسال بار به ابوظبی و امارات

 

 

هزینه‌های ارسال بار به ابوظبی و امارات ، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از مناطق ابوظبی یا امارات را داشته باشید، متفاوت می‌باشد.

 

 

ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال بار به ابوظبی را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی ارسال بار به ابوظبی و امارت ، به آنها وابسته می‌باشد.

 

 

تعرفه‌ی ارسال بار به ابوظبی و امارت به مواردی که در زیر عنوان می کنیم بستگی دارد :

 

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

 

 

از مهمترین عوامل در هزینه ارسال بار به ابوظبی و امارت ، هزینه گمرکی می‌باشد. توجه به این نکته ضروری است که گمرک دوبی بابت تعرفه و عوارض ورود کالا، مبلغی را از شما دریافت خواهد کرد. تعرفه گمرکی کالا بسته به نوع کالا داشته و هزینه گمرکی کالای شما بسته به تعرفه گمرکی و ارزش بار تعیین می‌گردد.

 

 

تنها در صورتی که گیرنده کالا درخواست دریافت بار خود را در Free Zone کرده باشد، با توجه به قوانین کشور امارات، از پرداخت هزینه گمرکی معاف خواهد بود.

 

ارسال بار به عراق نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و انتقال انواع کالا و محموله ها با بهترین کیفیت همراه بیمه نامه معتبر خواهد بود.

 

ارسال بسته پستی به ابوظبی و شهر های امارات

 

یکی از خدماتی که برای ارسال بار به امارات توسط آنی بار انجام میشود ، امکان ارسال بسته پستی به ابوظبی یا سایر شهر های این کشور میباشد .  آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات باربری به امارات ، بصورت همه روزه انواع بسته های با وزن های مختلف از 100 گرم تا چندین کیلو را در اسرع وقت به ابوظبی ارسال می نماید . 

علاوه بر ارسال بار به ابوظبی ، برای شارجه ، ابوظبی ، العین ، راس الخمیه ، فجیره و . . . نیز امکان ارسال محموله و بسته پستی فراهم است

ارسال بار به ابوظبی را به متخصص آن واگذار کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید و نهایتا 72 ساعت بعد محموله خود را دریافت کنید.

 

ارسال حیوانات خانگی به ابوظبی

 

از آنجایی که بسیاری از افراد پس از مهاجرت یا برای مسافرت های خود علاقه دارند حیوانات خانگی را نیز همراه خود داشته باشند ، بهترین راه برای ارسال حیوانات خانگی به ابوظبی تماس با آنی بار است.

 

کارشناسان و متخصصین در خدمات ارسال بار به ابوظبی تمامی مراحل در خصوص ارسال سگ و گربه به ابوظبی را به خوبی و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

 

 • میکروچیپ
 • واکسیناسیون کامل
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی امارات
 • اخذ مجوز ورود حیوانات از کشور امارات
 • هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی

 

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به ابوظبی ، بهترین و سریعترین و در عین حال ایمن ترین راه برای انتقال محموله های شما به ابوظبی است. 

مدارک مورد نیاز جهت باربری به ابوظبی

 

مدارکی که برای ارسال بار به ابوظبی و امارت به روش فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار به ابوظبی و امارات را دارید و کالا های شما تجاری هستند ، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ابوظبی
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

 

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص می باشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. ارسال بار به ابوظبی را به متخصصین آنی بار واگذار کنید . 

 

 

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به ابوظبی 

 

 

برای حمل و نقل و ارسال بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای ابوظبی و امارات از سراسر ایران ، قبل از ثبت درخواست خدمات ارسال بار به ابوظبی و امارت بهتر است با مشاوران و کارشناسان در خصوص شرایط بار و  محتویات آن و . . . مشاوره کنید . 

 

 

این مشاوره سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و البته افزایش ایمنی و سرعت ارسال بار به ابوظبی و امارت خواهد بود . 

 

 

به عنوان مثال ، برای ارسال یک نمونه یا سمپل ، بهترین روش ارسال بار به ابوظبی و امارت بصورت هوایی از طریق خطوط معتبر هوایی است . اما امکان ارسال بار به ابوظبی و امارت از طریق روش حمل دریایی نیز وجود دارد که اندکی زمان بیشتر را طلب میکند . مشاوران ما با بررسی تمامی موضوعات تاثیرگذار در باربری ، نازلترین نرخ کرایه و هزینه حمل و نقل و ارسال بار به ابوظبی و امارت را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع