anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ارسال اثاثیه به آدانا ( زمینی و هوایی )

یکی از خدمات مجموعه انی بار ، ارسال انواع اثاثیه و لوازم منزل شما ای ایران به آدانا است . حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل معمولا به ۲ صورت زمینی و هوایی انجام میشود که هر دو روش توسط آنی بار برای شهر زیبای آدانا ترکیه به شما عزیزان ارائه میشود . 

 

شما می توانید اثاثیه منزل خود را در هر حجم و اندازه و وزنی باشد از هر نقطه ای از ایران به آدانا ارسال کنید و در کمترین زمان محموله خود را دریافت کنید . 

 

حمل دربستی اثاثیه برای آدانا

 

حمل و نقل دربستی بار و اثاثیه به معنی در اختیار قرار دادن یک خودروی باربری بصورت اختصاصی برای جابجایی اثاثیه شما میباشد . 

 

 

در این روش حمل ، اثاثیه منزل شما در هر نقطه ای که منزل شما باشد داخل یک کامیونت توسط کارگران آنی بار بارگیری میشود . البته قبل از فرایند بارگیری امکان درخواست تیم بسته بندی نیز فراهم می باشد . 

 

 

حمل و نقل دربستی اثاثیه بسیار حرفه ای ، سریع و ارزان خواهد بود و علاوه بر آدانا ، ارسال اثاثیه به آنتالیا ، آنکارا ، استانبول و . . . .نیز انجام خواهد شد . 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل برای شهر های مختلف ترکیه
  حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل برای شهر های مختلف ترکیه

   

  ارسال اثاثیه کم به آدانا

  برای حمل و نقل اثاثیه منزل در تناژ و حجم کم نیز توسط آنی بار تدبیری اندیشیده شده است .

   

  برای حمل و نقل خرده باری ، میتوانید از طریق خدمات حمل زمینی و حمل هوایی آنی بار بهره مند شوید . 

   

  برای حمل زمینی هزینه ای کمتر اما مدت زمانی بیشتر را باید برای تحویل محموله منتظر بمانید . برای حمل هوایی به آدانا ، هزینه بیشتری پرداخت میشود اما در اسرع وقت و نهایتا ۲-۳ روز محموله شما تحویلتان خواهد شد . 

   

  موارد ممنوعه در ارسال اثاثیه برای آدانا

   

   

  لیست زیر ، برخی از اقدام و موارد ممنوع شده برای ورود به ترکیه را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دوچار تغییرات گردد . 

   

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیجات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

   

  بیمه نامه ارسال اثاثیه به آدانا

  آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به تمامی نقاط ترکیه ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید که آدانا نیز شامل این امر میباشد . 

   

  بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد که به هر نحوی به محموله شما خسارت وارده نموده اند . 

  آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری بین المللی خود را تحت پوشش قرار داده است تا شما عزیزان با خیال آسوده و اطمینان از حفظ سرمایه خود محموله را به ما بسپارید . 

   

   

  ویژه >> ارسال اثاثیه کوش آداسی بصورت همه روزه و تخصصی با آنی بار 

   

   

  بسته بندی قبل از حمل اثاثیه منزل به آدانا

   

   

  در زمانی که قصد ارسال اثاثیه و لوازم منزل به آدانا را داریم ، میبایست اثاثیه و لوازم را بصورت کامل بسته بندی کنیم تا در زمان حمل بار ، آسیبی به آن وارد نشود .

   

  بسته بندی اثاثیه یک فرایند تخصصی و حرفه ای است که کارشناسان آنی بار با بررسی کامل محموله ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای بسته بندی محموله شما انجام میگیرد .

   

  بسته بندی با محافظ ضربه گیر ، جعبه های چوبی و همچنین جعبه های مقوایی انجام میگیرد تا حمل و نقل ایمن انجام شود و با کمترین احتمال بروز خسارت انجام شود .

   

  اگر برای بسته بندی اصولی و حرفه ای نیاز به تیم کارگری حرفه ای دارید ، آنی بار با کمترین هزینه بهترین خدمات بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل را به شما ارائه خواهد نمود . 

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  مشاوره تخصصی اثاث کشی آدانا

   

  اگر قصد دارید اثاث  لوازم منزل خود را به آدانا ارسال کنید ، مشاوران و کارشناسان ما بصورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره ای برای بهبود خدمات و تسریع در فرایند حمل و نقل آن به شما عزیزان میباشند . 

   

  شما می توانید با یک تماس تلفنی یا حضور در مجموعه آنی بار با مشاوره با کارشناسان ما بهترین و کاملترین خدمات ارسال بار به آدانا را تجربه نمایید . ما برای ارسال اثاثیه شما به آدانا یا سایر نقاط کشور ترکیه ، خدمات حمل و نقل را با نازلترین نرخ کرایه ارائه می نماییم . 

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد