بنر آنی بار

ارسال اثاث به اتریش ( در اسرع وقت )

حمل اثاث به اتریش

 

حمل اسباب و اثاثیه منزل به اتریش از تمام نقاط ایران به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . 

 

ارسال اثاث به اتریش یه صورت زمینی ،هوایی و دریایی به صورت فول تراک و گروپاژ انجام میشود و انتقال همه نوع محموله و کالا با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . 

 

 

ارسال اثاث به اتریش با کمترین تعرفه و نرخ کرایه در آنی بار 

 

ذکر تمام موارد لازم برای عبور بار از گمرک در ارسال اثاث به اتریش و  تهیه ی invoice یا packing list در حمل اثاث منزل به اتریش توسط همکاران ما انجام خواهد شد. 

 

حمل بار به اتریش  بصورت همه روزه و با نازلترین نرخ کرایه  انجام میشود .

 

ترانزیت زمینی اثاث به اتریش

 

یکی از راه های ارسال اثاث به اتریش روش زمینی می باشد که این روش نسبت به سایر روش های باربری ارزان تر می باشد . حمل اثاث منزل به اتریش با ترانزیت سبب شده است تا بار بدون کوچکترین صدمه به مقصد حمل شود.

 

ارسال اثاث به اتریش به صورت زمینی بسیار امن بوده اما زمان حمل آن نسبت به سایر روش ها طولانی تر می باشد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید و با مشخصات وزن و حجم بار و اثاث بهترین روش ارسال اثاث به اتریش به صورت زمینی را بررسی می کنند.

 

حمل اثاثیه به آلمان به صورت زمینی با بهترین ترانزیت ها و کامیونت ها 

حمل اثاث منزل به اتریش
حمل اثاث منزل به اتریش

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ، ارسال بار به سوئد است که به صورت همه روزه توسط تیم متخصص ما انجام میشود . 

گروپاژ اثاث منزل به اتریش

 

ارسال اثاث به اتریش بصورت گروپاژ در روش حمل به صورت زمینی امکان پذیر است. در ارسال اثاث به اتریش در صورتی که باربری به صورت دربست مقرون به صرفه نباشد می توانید از طریق گروپاژ بار خود را به مقصد ارسال کنید.

 

 

ارسال اثاث به اتریش به این روش از طریق زمینی و دریایی امکان پذیر می باشد. در این روش بار شما با بار دیگر مشتریان در یک کانتینر قرار داده می شود و در صورت تکمیل ظرفیت آن ماشین حرکت می کند.

 

 

به همین دلیلی امکان دارد فرآیند ارسال اثاث به اتریش چند روز تا هفته به طول بیانجامد به همین دلیل برای ثبت سفارش ارسال اثاث به اتریش به صورت گروپاژ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

حمل اثاث به سوئیس به صورت فول تراک و گروپاژ در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میشود . 

 

 

ارسال اثاثیه به صورت هوایی برای اتریش

 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال اثاثیه به اتریش ، انتقال آنها به صورت هوایی می باشد که با کمترین هزینه صورت میگیرد و امکان انتقال سریع محموله ها برای شما فراهم می شود. 

 

ارسال هوایی اثاثیه به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال محموله های شما از طریق خطوط هوایی بین المللی به صورت تخصصی انجام خواهد شد . 

 

ما در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه از طریق فرودگاه امام خمینی محموله های شما را بارگیری و منتقل خواهیم نمود . برای ارسال اثاثیه به اتریش به صورت همه روزه از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد شد . 

 

ارسال بار به فرانسه نیز از خدماتی است که آنی بار با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید . 

فریت بار اتریش
فریت بار اتریش

ارسال اثاث از تمام نقاط ایران به اتریش

 

آنی بار از تمام نقاط ایران امکان ارسال اثاث به اتریش را فراهم کرده است.

 

برای انجام امور ترخیص و گمرک اثاث و بار خود را به گمرک تهران انتقال دهید تا در کمترین زمان با اخذ کارت بازرگانی بار شما عبور داده شود ، در ارسال اثاث به اتریش نیاز به اخذ سایر مجوزها نیست.

 

 

امکان ارسال اثاث به اتریش از تمامی شهرستان ها انجام می شود و شما می توانید در کمترین زمان اثاث خود را با تمامی روش ها همچون هوایی،دریایی و زمینی به مقصد مورد نظر خود ارسال کنید.

 

شماره تماس آنی بار

شماره تماس آنی بار

 

<> ارسال اثاث به ایتالیا با کمترین هزینه توسط آنی بار 

 

بیمه نامه برای ارسال اثاث به اتریش

 

حمل اثاث منزل به اتریش با تنظیم بیمه نامه معتبر و جامع انجام میشود که این بیمه نامه تمامی حوادث در حین ارسال اثاث به اتریش را شناسایی کرده و در بیمه نامه آورده است .

 

 

بدون بیمه نامه ارسال اثاث به اتریش کاری استرس زا می باشد و اگر صدمه ای به بار وارد شود به هیچ عنوان جبران پذیر نمی باشد.

 

در بیمه باربری آنی بار ارسال اثاث به اتریش و سایر کشورها در بستری امن انجام می شود.

 

 

حوادث زیادی در این بیمه نامه درج می شود و از هر گونه خسارت در ارسال اثاث به اتریش جلوگیری می شود.

 

 

باربری بین المللی آنی بار با بیش از سی سال سابقه فعالیت بار شما را به طور صحیح حمل خواهد کرد.

 

و با ارزان ترین کرایه و در اسرع وقت فرآیند ارسال اثاث به اتریش را آغاز و در تمام شهرهای اتریش تخلیه خواهد کرد.

 

ارسال اثاث به لهستان از تمام نقاط کشور با کمترین هزینه 

 

 

مشاوره تخصصی برای انتقال اثاثیه به اتریش

 

اگر شما نیز قصد ارسال اثاث به اتریش را دارید ، میبایست به این موضوع توجه داشته باشید که در صورت عدم اطلاع دقیق از خدمات و نحوه ارسال اثاث به اتریش ، ممکن است هزینه های اضافی به شما تحمیل گردد و مشکلاتی در زمان باربری برای شما بوجود آید .

 

از همین جهت ، مجموعه آنی بار برای کاهش هزینه های ارسال اثاث به اتریش و بهبود شرایط حمل و نقل مشاوره تخصصی رایگان را در اختیار شما قرار می دهد که هم بصورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری می توانید از این طریق تمامی سوالات خود را پیگیری نمایید و با کمترین هزینه اقدام به ارسال اثاث به اتریش نمایید . 

 

ارسال اثاث به اتریش از ایران بصورت تخصصی فقط با آنی بار امکانپذیر است . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع