بنر آنی بار

ارسال لوازم منزل به ترکیه در اسرع وقت با مشاوره رایگان

تخصصی ترین خدمات ارسال اثاثیه به ترکیه با کمترین هزینه

ارسال لوازم منزل به ترکیه یکی از روش های کاهش هزینه برای مهاجرین گرامی می باشد که توسط خدمات آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود . ما برای ارسال اثاثیه به ترکیه به صورت همه روزه آماده انتقال محموله های شما با روش های مختلف باربری هستیم و با کمترین هزینه خدمات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار میدهیم.

 

ارسال لوازم منزل به ترکیه به صورت زمینی و هوایی انجام میشود و امکان انتقال محموله ها با بهترین بیمه نامه برای شما عزیزان فراهم است . ما در مجموعه آنی بار با سالها سابقه در خصوص انتقال محموله ها و اثاثیه ، امکان بارگیری و انتقال محموله های شما به همه شهر های ترکیه را فراهم می نماییم . 

 

ارسال لوازم منزل به ترکیه با بهترین بیمه نامه همراه است و در اسرع وقت به صورت تخصصی انجام میشود . ما برای ارسال اثاثیه به ترکیه از بهترین بیمه نامه استفاده می نماییم.

 

 ارسال لوازم منزل به ترکیه بصورت همه روزه

 

آنی بار برای ارسال اثاث منزل به ترکیه در خدمت شما عزیزان می باشد. اگر قصد ارسال لوازم منزل و اثاث کشی از تهران به ترکیه را دارید ، آنی بار در خدمت شماست.

 

 

آنی بار با تجربه بسیار بالا در خصوص ارسال اثاثیه منزل به صورت درون شهری در تهران  ، بین شهری در ایران و ارسال لوازم منزل از تمامی نقاط ایران به ترکیه در خدمت شماست.

 

 

آنی بار همه روزه خدمات باربری اثاثیه منزل از ایران به ترکیه را به صورت حرفه ای به شما ارائه می نماید.

 

 

آنی بار متخصص حمل بارهای بین المللی به تمامی نقاط کشور می باشد.

 

 

 • ارسال انواع کالا و بار تجاری و صنعتی
 • ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانه

 

 

برای باربری اثاثیه منزل به ترکیه ، می بایست برخی موارد مدنظر قرار گرفته شود.

 

یکی از مهمترین خدمات آنی بار علاوه بر ارسال اثاثیه به ترکیه ، باربری از ترکیه به ایران است که با ارزانترین نرخ کرایه انجام میشود .

 

ارسال اثاث منزل به ترکیه
ارسال اثاث منزل به ترکیه

 

پادکست صوتی آنی بار در خصوص ارسال اثاثیه به ترکیه

  

 

 

خدمات ارسال اثاث به تمامی نقاط ترکیه

 

آنی بار برای ارسال لوازم و اسباب منزل از تمامی نقاط ایران به ترکیه در خدمت شماست. برای حمل بار و اثاثیه به ترکیه ، آنی بار خدمات باربری را به تمامی شهر ها و استان های ترکیه به شما ارائه می نماید.

 

آنی بار برای ارسال لوازم منزل به ترکیه به صورت همه روزه آماده خدمات به شما عزیزان است . حمل زمینی و هوایی برای ترکیه به شهر های زیر انجام خواهد شد : 

 

 • استانبول
 • آنکارا
 • ازمیر
 • آدنا
 • بورسا
 • آنتالیا
 • قونیه
 • دنیزلی
 • ترابزون
 • آنتاکیه
 • و سایر نقاط کشور ترکیه

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه یکی خدمت کاملا تخصصی است  . در بسیاری از موارد مشاهده شده است که برخی از شرکت های سوری که قصد ارسال اثاثیه و لوازم را دارند در گمرک ایران یا ترکیه به مشکل ترخصی محموله برخورد نموده اند و هزینه های زیادی به صاحبین اثاثیه و لوازم منزل تحمیل شده است. 

اگر قصد دارید ارسال لوازم منزل به ترکیه را با کمترین هزینه انجام دهید با ما در تماس باشید تا در اسرع وقت محموله شما منتقل شود.

 

>> حتما این ویدئو را ببینید <<

 

صدای رضایت مشتریان باربری ترکیه آنی بار :

 

خانم برزگر – ارسال اثاثیه به استانبول

  


خانم صدیقی _ ارسال اثاثیه به ازمیر ترکیه آقای آل طاها  – ارسال اثاثیه به استانبول


آقای امیر  – ارسال اثاث منزل به آنکارا


آقای رضایی – ارسال لوازم منزل به آنتالیا


خانم ربیعی – ارسال جهیزیه عروس به آلانیا

موارد ممنوعه در ارسال اثاث به ترکیه

برای ارسال اثاثیه به ترکیه یا ارسال هر نوع محموله ای از ایران به ترکیه ، موارد متعددی وجود دارند که بر اساس شرایط و قوانین گمرکی ایران یا ترکیه قابلیت ارسال ندارند . به عنوان مثال ، برای ارسال لوازم منزل به ترکیه ، امکان ارسال کالاهای نو و آکبند وجود ندارد .

 

لیست زیر ، برخی از اقدام و موارد ممنوع شده برای ورود به ترکیه را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دوچار تغییرات گردد.

 

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

ورود این اقلام در مرز ترکیه و گمرک بررسی میگردد و در صورت همراه داشتن این اقلام ، جریمه هایی به شما ازطرف ترکیه ای تعلق خواهد گرفت

 

برای ارسال اثاثیه به ترکیه ، گروه مشاوره آنی بار با سالها سابقه در ارائه خدمات تخصصی ، بهترین مشاوره را به صورت تلفنی و حضوری در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست با ما در تماس باشید.

نکاتی مهم برای ارسال اثاثیه به ترکیه

 

برای ارسال لوازم منزل به ترکیه ، موارد مختلفی وجود دارند که باید از همراه داشتن آنها اجتناب کرد . اینگونه موارد ممکن است به منزله قاچاق کالا نیز حساب شوند . 

 

 • همراه داشتن مواد غذایی و مواد مخدر ممنوع است و مشکلاتی بوجوئد خواهد آورد .
 • برای ارسال اثاثیه ، باید تمام اثاثیه و لوازم شما استفاده شده باشند و امکان حمل اثاث آکبند و نو وجود ندارد .
 • شما باید برای وسایل صوتی و تصویری مالیات پرداخت کنید.
 • هزینه ارسال بار به ترکیه از شهرستان بیشتر است زیرا با توجه به اینکه باید برای انجام کارهای گمرکی به تهران منتقل شوند و همین امر سبب افزایش هزینه میگردد و حمل درون کشوری نیز به ان اضافه خواهد شد . 

 

>> راهنمای اثاث کشی بین المللی << 

 

تهیه لیست لوازم منزل برای اسباب کشی ترکیه

 

برای ارسال اثاثیه و لوازم به ترکیه ، میبایست تمامی لوازم منزل در زمان بسته بندی بصورت لیست دقیق از ملزومات نوشته شوند . به عنوان مثال  ، باید لیستی از تعداد جعبه و محتویات هر جعبه فراهم نمایید و شماره روی جعبه با لیست کاملا خوانایی داشته باشد. 

 

 

در طول مسیر و در گمرکات ایران و ترکیه ، مسئولین گمرکی این لیست را با محتویان جعبه ها برررسی خواهند نمود . این لیست میبایست به زبان ترکیه و فارسی تهیه شود .  برای تهیه لیست اقلام ، می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما اقدام نمایید تا در این خصوص راهنمایی های کامل به شما ارائه گردد. 

 

 

تهیه لیست برای ارسال اثاثیه به ترکیه توسط تیم آنی بار به صورت تخصصی و با کاملترین جزئیات انجام میشود.

 

نمونه بسته بندی حرفه ای اثاثیه برای ارسال به ترکیه : 

 

 

 

بیمه نامه ارسال اثاث به ترکیه

 

برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه ، استفاده از بیمه نامه یکی از مهمترین موارد است که شرکت های حمل و نقل محموله و کالا در بسیاری از موارد از ان صرف نظر می نمایند . دلیل این موضوع نیز کاهش هزینه های حمل و نقل برای صاحبین لوازم و اثاثیه است . 

مجموعه آنی بار برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله های شما در امنیت کامل و با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل شوند . ما برای ارسال اثاثیه به ترکیه از بیمه crm و بیمه شرکت های داخلی استفاده می نماییم تا محموله ها بر اساس میزان ارزش آنها به صورت کامل تحت پوشش باشند . 

برای ارسال اثاثیه به ترکیه تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود و برای محموله های با ارزش بالاتر ، سطح پوشش بیمه افزایش خواهند داشت.

بیمه نامه شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار  ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

 

ارسال اثاثیه به ترکیه با آنی بار بسیار سریع و ساده است ، پوشش بیمه ای رایگان آنی بار بر ای جلب رضایت شما عزیزان با کاملترین پوشش خسارتی در اختیارتان قرار میگیرد.  

 

هزینه ارسال اثاث منزل به ترکیه
هزینه ارسال اثاث منزل به ترکیه

 

ارسال بار به اروپا ، آسیا ، آفریقا ، آمریکا و استرالیا به صورت هوایی ، زمینی ، دریایی از طریق شرکت آنی بار به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای

 

امکان ارسال لوازم منزل به ایران از ترکیه

 

یکی از خدمات ویزه ای که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل شما از شهر های مختلف ترکیه به ایران است . ارسال اثاث و لوازم بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای از نقاط مختلف ترکیه مثل استانبول ، آنتالیا ، انکارا ، و . . . . .به شهر های مختلف ایران انجام  میشود. 

 

اثاث کشی از ترکیه به ایران را در ویدئو زیر مشاهده خواهید نمود. 

یک نمونه از ارسال اثاثیه منزل از ترکیه برای ایران : 

 

 

اثاث کشی از وان به ایران
اثاث کشی از وان به ایران
اثاث کشی از وان برای تهران
اثاث کشی از وان برای تهران

 

برای استعلام قیمت هر کیلو بار از ترکیه به ایران نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید.

عوامل موثر در هزینه های حمل اثاثیه و لوازم به ترکیه

 

هزینه ارسال اثاث منزل به ترکیه بر اساس موارد بسیار زیادی مشخص می گردد. یکی از همین موارد را می توان نوسانات قیمت دلار می باشد. این عامل از اصلی ترین موارد تغییرات و نوسانات هزینه حمل بار به ترکیه می باشد.

 

 

علاوه بر این موارد بسیار دیگری نیز بر هزینه باربری تاثیر گذار می باشند. 

 

 • قیمت ارز 
 • روش حمل اثاثیه برای ترکیه
 • نوع اثاثیه و هزینه گمرکی 
 • نیاز به بسته بندی توسط متخصصین 
 • شرایط مرزی و خواب خودروی باربری 
 • وزن محموله ( حمل هوایی ) 

 

 

جهت استعلام هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

ارسال اثاثیه منزل خانم شعبانی از تهران به آنتالیا ترکیه توسط شرکت آنی بار

+

بسته بندی حرفه ای 

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

روش های ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه 

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، روش های مختلف وجود دارد که بنا به نوع محموله ، نیاز شما و بودجه درنظر گرفته شده توسط شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت . بصورت کلی ، برای اثاث کشی به ترکیه 2 روش اصلی وجود دارد که عبارتند از  : 

 

 • حمل زمینی اثاثیه به ترکیه 
 • حمل هوایی اثاثیه به ترکیه 

 

این 2 روش اصلی ارسال اثاثیه به ترکیه هستند که خود نیز دارای زیرمجموعه هایی هستند که در ادامه به انها پرداخته خواهد شد . 

 

حمل و نقل زمینی اثاثیه به ترکیه

 

شاید بهترین و مقرون به صرفه ترین روش باربری را بتوان روش حمل و نقل زمینی نامید . در این روش ، اثاثیه شما با استفاده از کامیونت ها مسقف و با تریلی ها چادری به نقاط مختلف ترکیه ارسال خواهند شد . ازن روش یکی از روش های کم هزینه و نسبتا سریع اثاث کشی به ترکیه ست . 

 

 

حمل زمینی اثاثیه و لوازم خانه به ترکیه به 2 روش انجام میشود : 

 

 

 1. گروپاژ یا ارسال خرده بار 
 2. حمل دربستی 

 

 

در روش گروپاژ ، اثاثیه ای که حجم کمی دارند بصورت اشتراکی با اثاثیه  1 یا 2 نفر دیگر به شهر های مختلف ترکیه ارسال میشوند . اما در روش دربستی ، اثاثیه شما بصورت اختصاصی با یک خودروی باربری به ترکیه حمل خواهد شد. 

 

 

ارسال هوایی اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه

 

روش حمل هوایی اثاثیه به ترکیه نیز یک روش بسیار سریع است که برای انتقال لوازم خانه بسیار مناسب است . در این روش ، ارسال اثاثیه و لوازم منزل یا کالا با استفاده از هواپیما در کمترین زمان ممکن انجام میشود . 

 

در حمل و نقل هوایی نیز ارسال بصورت فریت بار و کارگو انجام میشود . فریت بار مخصوصا اثاثیه و لوازم یا کالا های با حجم و ابعاد محدود انجام میشود اما حمل بار کارگو با هواپیماهای ترابری غول پیکر انجام میشود و محدودیتی در انتقال بار وجود ندارد . از همین جهت ، انتخاب نحوه ارسال هوایی اثاثیه برای ترکیه نیز در هزینه های باربری بسیار موثر خواهد بود . 

 

ارسال لباس از ترکیه به ایران یکی از خدمات آنی بار است که می توانید در کوتاه ترین زمان دریافت کنید .

 

مشاوره رایگان بصورت حضوری و تلفنی برای ارسال اثاثیه به ترکیه

 

 

کارشناسان آنی بار همه روزه آماده ارائه خدمات باربری و ارسال اثاث منزل از تمامی نقاط تهران به ترکیه می باشند. کارشناسان حرفه ای و زبده آنی بار با ارائه دقیق ترین خدمات مشاوره ای سعی در جلب رضایت صاحبین گرامی بار جهت بهبود خدمات باربری و همچنین کاهش هزینه های حمل بار می باشند.

 

 

شما می توانید بصورت حضوری و یا تلفنی از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید و با بررسی کامل محموله و اثاثیه ، ارسال سریع ، ارزان و تخصصی را تجربه کنید .

 

 

حمل بار به ترکیه در کمترین زمان ممکن توسط آنی بار انجام میشود .

 

 

 

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل از تمام نقاط کشور برای ترکیه بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه بصورت هوایی و زمینی با کمترین هزینه انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه لوازم منزل خود را با ایمن ترین روش های باربری به شهر های مختلف تکیه ارسال کنید . حمل اثاث از تهران ، مشهد ، شیراز ، تبریز و . . . با استفاده از کامیونت مسقف و روباز انجام میشود . 

2 دیدگاه دربارهٔ «ارسال لوازم منزل به ترکیه در اسرع وقت با مشاوره رایگان»

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام
   بله انجام داده میشه . با کارشناسان تماس بگیرید تا راهنمایی لازم انجام بشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع