بنر آنی بار

ارسال بار به استرالیا ( فریت بار به استرالیا )

حمل بار به استرالیا در اسرع وقت و با کمترین هزینه

 

ارسال بار به استرالیا یکی از خدماتی است که مجموعه آنی بار برای انتقال محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی شما در اختیارتان قرار میدهد تا در اسرع وقت انواع کالا را از ایران به استرالیا ارسال کنید.

برای حمل بار به استرالیا هیچگونه محدودیت مکانی و زمانی وجود ندارد و شما می توانید از هر نقطه ای از ایران درخواست خدمات مورد نیاز خود را ثبت نمایید و پس از مشاوره با کارشناسان با کمترین هزینه محموله های خود را منتقل کنید. فریت بار به استرالیا بهترین و سریعترین روش برای انتقال محموله ها از ایران است که توسط آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

مجموعه آنی بار انواع کالاهای زیر را از ایران به استرالیا ارسال می نماید : 

 

 • ارسال و صادرات وسائل منزل به استرالیا
 • ارسال و صادرات مبلمان به استرالیا
 • ارسال و صادرات تابلو فرش به استرالیا
 • ارسال و صادرات فرش به استرالیا
 • ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به استرالیا
 • ارسال و صادرات میوه به استرالیا
 • ارسال و صادرات سبزیجات به استرالیا
 • ارسال و صادرات قارچ به استرالیا
 • ارسال و صادرات خشکبار به استرالیا
 • ارسال و صادرات زعفران به استرالیا
 • فریت بار به استرالیا و ارسال و صادرات بار تجاری به استرالیا
 • ارسال و صادرات وسائل رستوران به استرالیا
 • ارسال و صادرات تنور به استرالیا
 • ارسال و صادرات چینی آلات به استرالیا

شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار با تجربه بیش از 30 ساله در باربری بین المللی و ارسال بار به استرالیا به صورت همه روزه امکان انتقال محموله در ابعاد و شرایط مختلف را برای شما فراهم می نماید و محموله های مختلف شما با کمترین قیمت منتقل می شوند.

علاوه بر حمل بار و کالا از ایران به استرالیا ،  ارسال بار به کانادا با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه در کمترین زمان ممکن انجام میشود و فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

روش های مختلف برای ارسال بار به استرالیا 

برای ارسال بار به استرالیا 2 روش وجود دارد که هر 2 روش از بهترین و ایمن ترین روش های باربری است .  آنی بار بر اساس نیاز شما و شرایط محموله های شما ، مناسب ترین روش را در اختیارتان قرار میدهد .

برای ارسال بار به استرالیا ما از طریق 2 روش زیر بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهیم : 

 • حمل دریایی به استرالیا
 • حمل هوایی به استرالیا

برای ارسال بار به استرالیا ، روش حمل دریایی معمولا برای محموله های با وزن و حجم بالا مناسب است و روش هوایی برای حمل محموله های با وزن و ابعاد کوچک که نیاز است سریعا به مقصد برسند . 

برای ارسال بار به استرالیا ، بهتر است ابتدا با کارشناسان ما مشاوره نموده تا بهترین خدمات با کمترین هزینه و بالاترین ایمنی در اختیار شما قرار گیرد. 

علاوه بر ارسال بار به استرالیا ، آنی بار برای خدمات ارسال بار به فرانسه نیز آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان است.

حمل دریایی به استرالیا

یکی از روش های ارسال بار به استرالیا که عموما برای ارسال بارهای تجاری مورد استفاده قرار میگیرد ، حمل بار به روش دریایی به استرالیا است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از کانتینر های 40 و 20 فوت بارگیری و با استفاده از کشتی های ترابری بزرگ به بنادر استرالیا ارسال میشوند . 

صادرات و ارسال بار دریایی به استرالیا معمولا از طریق حمل دریایی به بنادر تورنتو، ونکوور، هالیفاکس و مونترال انجام ‌می‌شود. بنادر اصلی استرالیا برای زنجیره تامین حیاتی هستند و شاهراه اصلی برای حمل دریایی استرالیا می‌باشند، بنادر مونترال، تورنتو، هالیفکس و ونکوور دروازه‌های مهمی برای ورود به بازار استرالیا هستند. استرالیا از غرب، شرق و شمال با اقیانوسیه همسایه است و با دسترسی به ایالات متحده آمریکا، مقصد برتر برای کشتیرانان در سراسر جهان محسوب می‌شود.

برای ارسال بار به استرالیا بصورت دریایی ، بهتر است ابتدا با کارشناسان ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی و رایگان بهره مند شوید. برای ارسال بار بار به آلمان نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار بهره مند شوید .

حمل دریایی برای استرالیا
حمل دریایی برای استرالیا

 

انواع روش های حمل دریایی

 

ارسال بار با کشتی به استرالیا بسته به محمولۀ شما به دو شکل ممکن است انجام شود:

 • ارسال بار با یک کانتینر کامل FCL: در این حالت حجم کالای شما بالاست و برای ارسال آن به یک کانتینر کامل FCL نیاز دارید.
 • ارسال بار با کانتینر گروپاژ LCL: در این حالت حجم کالای شما پایین است و نمی‌تواند ظرفیت یک کانتینر را به طور کامل پر کند. در نتیجه همراه کالاهای دیگر در قالب یک کانتینر LCL به استرالیا ارسال می‌شود.

ارسال هوایی بار ( فریت بار ) به استرالیا 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به استرالیا ، فریت بار است که برای انتقال محموله های کوچک و سبک وزن و همچنین سمپل ها و نمونه ها بسیار مناسب است  . روش فریت بار به استرالیا با استفاده از خطوط هواپیمایی انجام میشود و امکان ارسال سریع محموله ها را فراهم می نماید . 

برای ارسال هوایی و فریت بار به استرالیا ، ما همه روزه با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده همکاری با شما هستیم و محموله های شما را از فرودگاه امام خمینی بارگیری و منتقل می نماییم.

علاوه بر ارسال بار به استرالیا و انتقال محموله های شما ، ما برای حمل بار به اسپانیا و حمل بار به ایتالیا نیز خدمات فریت بار تخصصی ارائه می نماییم تا در اسرع وقت محموله های شما منتقل شوند . 

حمل هوایی استرالیا
حمل هوایی استرالیا

هزینه فریت بار به استرالیا

قیمت فریت بار به استرالیا ، در دو بخش هزینه‌های پایه‌ای مربوط به شرکت و همین طور هزینه‌های مربوط به صدور بارنامه است. در نظر داشته باشید که هزینه صدور بارنامه، هر سال از سوی هواپیمایی، به شرکت‌های فریت بار ، اعلام می‌شود.

 

این هزینه بخشی از قیمت فریت بار از ایران به استرالیا را شامل شده و دیگر هزینه‌ها مربوط به حمل و نقل، بسته بندی، تشریفات فرودگاهی و گمرکی و … خواهد شد. بدیهی است که این هزینه نیز از سالی به سال دیگر ثابت نبوده و برای استعلام در زمان مورد نظر خود، بهتر است که با شرکت تماس حاصل نمایید.

 

 • محموله‌های تا وزن 45 کیلوگرم
 • محموله‌های با وزن بین 45 تا 100 کیلوگرم
 • محموله‌های با وزن بین 100 تا 300 کیلوگرم

 

در نظر داشته باشید که هزینه فریت بار به استرالیا، بسته به شهرهای مختلف، تا حدودی متفاوت است. به این ترتیب هزینه یک محموله مشابه و یکسان برای ارسال به سیدنی، متفاوت از چیزی خواهد بود که بابت همان محموله در ارسال به آدلاید داریم.

 

مراحل حمل هوایی کالا 

 

مراحل زیر برای ارسال بار به استرالیا به صورت هوایی می باشد : 

 • تماس و مشاوره با کارشناسان آنی بار 
 • بسته بندی تخصصی بار شما اعم از لوازم منزل، لوازم شخصی و …
 • تهیه و تکمیل مدارک 
 • گرفتن مجوزهای لازم جهت ارسال بار به استرالیا
 • انجام تشریفات گمرکی برای ارسال بار به استرالیا
 • صدوربارنامه ، گرفتن رزرو و صدور بیمه نامه فریت بار به مقصد استرالیا
 • الصاق تگ و لیبل ، ایکس ری و تحویل بار به ایرلاین
 • تحویل بارنامه و سایر مدارک به مشتری و تسویه حساب
 • پشتیبانی و پیگیری بار تا رسیدن آن به شهر مورد نظر شما در کشور استرالیا

سمپاشی قبل از فریت بار هوایی

 

یکی از مواردی که ممکن است برای برخی محموله ها در زمان ارسال هوایی به استرالیا لازم باشد سمپاشی محموله می باشد . برای حمل هوایی محموله هایی که از جنس چوب هستند و یا برای حمل آنها نیاز به ساخت جعبه های چوبی داریم باید عملیات سمپاشی محموله صورت گیرد.

سمپاشی برای جلوگیری از ورود حشراتی مانند ساس به هواپیما و نفوذ آن به سایر محموله ها الزامی است . از همین جهت برای انتقال محموله های چوبی یا دارای جعبه چوبی مجموعه آنی بار در فرودگاه امام خمینی تهران فرایند سمپاشی محموله ها را انجام داده و قبض و سند انجام آن را نیز صادر می نماید تا محموله قابلیت بارگیری پیدا کند. 

هزینه سمپاشی مبلغ بالایی نیست اما در هزینه نهایی انتقال محموله محاسبه می شود.

دریافت گواهی سمپاشی (Fumigation Certifacte) برای کالاهای زیر ضروری است:

 • از چوب ساخته شده باشد.
 • توسط انواع چوب‌های خام یا پالت بسته‌بندی شده باشند.

 

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به استرالیا

برای ارسال بار به استرالیا و خصوصا برای حمل و نقل هوایی و فریت بار ، بسته بندی محموله ها از مهمترین موارد است . برای انتقال محموله های مختلف 2 نوع بسته بندی انجام میشود : 

بسته بندی معمولی: یک سری از بارها را میتوان به صورت شخصی در منزل هم بسته بندی کرد. برای مثال بارهایی مانند چمدان یا بسته های لباس یا کتاب که شکستنی، فاسد شدنی یا آسیب پذیر نیستند. همچنین این بارها معمولا حجم قابل توجهی ندارند و نهایتا پس از بسته بندی شما در منزل توسط ما در کارگو فرودگاه بهبود پیدا میکنند.

بسته بندی محموله
بسته بندی محموله

جعبه های چوبی: بارهای شکستنی مانند تابلو نقاشی، میز نهارخوری، شیشه، آینه و حتی وسایل غیرشکستنی توسط ما و به درخواست شما میتوانند در قالب جعبه چوبی بسته بندی شود. حسن بسته بندی با جعبه در گارانتی شدن تمام و کمال صحت و سلامت آن در طول مسیر است.

جعبه چوبی
جعبه چوبی

مبلمان: مبلمان منزل و همچنین وسایل آشپزخانه و غیره در صورت نیاز به ارسال به استرالیا در قالب بسته بندی ویژه از آسیب دیدن آن در طول سفر دریایی اجتناب میشود. 

برای ارسال بار به استرالیا ، خدمات بسته بندی نیز بصورت تخصصی توسط همکاران ما در آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود . فقط کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید .

ترخیص بار و کالا در استرالیا چگونه است؟

ترخیص بارهای هوایی در استرالیا معمولا توسط خود صاحب کالا امکان پذیر میباشد. برای اینکار بایستی گیرنده بار شخصا به همراه مدارک اقامت خود به فرودگاه مراجعه نموده و برای ترخیص بار اقدام نماید. تمامی هزینه های مربوط به ترخیص بار و انبار داری باید در فرودگاه مقصد پرداخت شود. حداقل این هزینه ها ۱۰۰ دلار استرالیا میباشد.

ترخیص بارهای دریایی هم میتواند توسط صاحب بار و یا شرکت ترخیص کار به عنوان نماینده صاحب کالا صورت بگیرد. حداقل این هزینه حدود ۲۰۰۰ الی ۴۰۰۰ دلار است. (برای مثال برای کانتینر ۲۰ فوت)

برای اطلاعات بیشتر در خصوص ارسال بار به استرالیا ، همه روزه می توانید با شماره های آنی بار در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

برای ارسال بار به روسیه نیز می توانید از خدمات تخصصی آنی بار استفاده نمایید . ما به عنوان متخصص حمل و نقل بین المللی همکاری با شما را در اسرع وقت انجام میدهیم.

مدت زمان برای رسیدن محموله به استرالیا چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به استرالیا ، مدت زمان متوسط برای تحویل محموله ها به صورت زیر می باشد .

بارهای هوایی:

بین ۵ الی ۱۰ روز زمان برای رسیدن بار از ایران به استرالیا به صورت هوایی مورد نیاز است.

بارهای دریایی: 

حدودا ۴ الی ۷ روز برای رسیدن بار به بندر عباس و همچنین ۲۰ الی ۳۰ روز برای رسیدن بار به شهرهای استرالیا

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارسال بار به استرالیا ، بهترین راه تماس با شماره های کارشناسان ما می باشد. 

علاوه بر حمل و نقل کالا از ایران به استرالیا ، برای ارسال بار به نیوزلند نیز می توانید از طریق شماره های آنی بار بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید. 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به استرالیا

برای ارسال محموله ها و کالاهای مختلف بر اساس نوع محموله شما مدارک نیز متفاوت می باشد. محموله های شخصی و تجاری و صادراتی نیاز به مدارک متفاوتی دارند که در ادامه به  آنها اشاره میکنیم : 

برای ارسال کالا و محموله های شخصی به استرالیا به مدارک زیر نیاز داریم : 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در استرالیا
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در استرالیا
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به استرالیا را دارید، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید:

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به استرالیا
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

تهیه پکینگ لیست قبل از ارسال بار به استرالیا 

در زمان ارسال بار به استرالیا یا سایر کشور ها ، محموله ها باید در گمرک ایران مورد بازرسی قرار گیرند و تشریفات گمرکی به صورت کامل اجرا شود. یکی از مدارکی در زمان ورود محموله ها به گمرک مورد نیاز است پکینگ لیست یا لیست کالاهای بسته بندی شده می باشد. 

پکینگ لیست باید به زبان فارسی و انگلیسی موجود باشد و محتوای بسته های مختلف به درستی و با دقت در آن ثبت شده باشند . 

به عنوان مثال ، جعبه شمار 143 دارای چه محتوایی است. 

تهیه پکینگ لیست توسط صاحبین کالا انجام میشود اما در صورتی که نیاز به تهیه توسط کارشناسان آنی بار دارید می توانید با شماره 57669 در تماس باشید تا تیم بسته بندی آنی بار برای تهیه پکینگ لیست و بسته بندی تخصصی محموله های در محل حاضر شوند. 

ارسال بار به استرالیا توسط آنی بار به صورت صفر تا صد انجام میشود.

ارسال انواع کالا و محموله ها به استرالیا

 

یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه آنی بار در خدمات باربری ایران به استرالیا فراهم نمودن امکان انتقال انواع محموله ها می باشد. در صورتی که یک محموله از نظر قانونی ممنوعیتی برای ارسال به خارج از کشور نداشته باشد به راحتی و در اسرع وقت توسط آنی بار بارگیری و ارسال خواهد شد. 

 

برخی محموله ها از نظر گمرک ایران قابل ارسال به خارج نمی باشند و ممنوعیت های خاصی بر آنها حاکم است. به عنوان مثال ، ارسال شکر و گندم از ایران به صورت کلی ممنوع است. تعداد زیادی از این قبیل کالاها وجود دارند که انتقال آنها ممنوع است و می توانید از طریق شماره 57669-021 و مشاوره با کارشناسان ما از این امر مطلع شوید . 

 

 

ارسال لوازم خانه 

 

بسیاری از افراد پس از مهاجرت از ایران به استرالیا برای خرید لوازم منزل در استرالیا با هزینه های گزافی مواجه می شوند. این هزینه ها توسط خدمات ارسال اثاثیه منزل قابل کاهش هستند.

مجموعه آنی بار امکان انتقال اثاثیه و لوازم منزل شما به صورت کلی و جزئی را فراهم نموده است و شما می توانید با هزینه ای جزئی نسبت به انتقال آنها اقدام نمایید. انواع لوازم برقی و مبلمان و ظرف و سایر تجهیزات و لوازمات منزل از طریق خدمات فریت بار هوایی و یا حمل دریایی از ایران به استرالیا ارسال می شوند.

 

حمل و نقل فرش و تابلو فرش

 

انتقال تابلو فرش و انواع فرش دستباف و ماشینی توسط مجموعه آنی بار به استرالیا از طریق فریت بار هوایی انجام میشود و در صورتی که محموله ها به قصد تجارت ( تعداد بالا ) نباشند هزینه های گمرکی آنها نیز بسیار ناچیز خواهد بود. 

برای انتقال فرش و تابلو فرش فقط کافیست محموله را در گمرک فرودگاه امام خمینی به همکاران ما در بخش کارگو آنی بار تحویل نمایید و مدارک نامبرده در قسمت فریت بار را در اختیار ایشان قرار دهید. 

انتقال فرش و تابلو فرش در مدت 2-3 روز کاری انجام میشود و شما می توانید در فرودگاه شهر سیدنی یا سایر فرودگاه های استرالیا آنها را دریافت نمایید. 

 

بسته بندی تابلو برای ارسال به استرالیا
بسته بندی تابلو برای ارسال به استرالیا

 

حمل کالاهای خطرناک به استرالیا

 

حمل برخی از کالاها خطرآمیز است، زیرا ممکن است باعث انفجار، آتش‌سوزی، نشت مواد اسیدی و … شوند. خصوصا برای حمل هوایی که انتقال آنها در شرایط و ارتفاع های مختلف نیز ممکن است واکنش های شیمیایی مختلفی ایجاد کند و منجر به آتش سوزی یا انفجار شود.  برای جلوگیری از این حوادث باید تمهیدات ایمنی خاصی در نظر گرفته شود. به همین خاطر هزینه حمل بار به استرالیا و نوع بسته‌بندی بار با توجه به کلاس خطر کالا تعیین می‌شود.

 

اگر کالا جز اقلام پر خطر باشد، ارسال بار به استرالیا با قیمت بیشتری صورت می‌گیرد و شرایط انتقال آن متفاوت می باشد. 

محموله های پر خطر به ۹ کلاس تقسیم می‌شود. بسته به اینکه محموله شما جز کدام یک از کلاس‌ها باشد، هزینه ارسال بار به استرالیا محاسبه می‌شود و شرایط آن مشخص می گردد.

 

هر چه کلاس خطر بار بالاتر باشد، هزینه ارسال بار از ایران به استرالیا بیشتر خواهد بود، زیرا، کالایی مثل باتری، امکان انفجار و خطر برای سایر بارها و خطر جانی برای کارکنان دارد.

برخی از ایرلاین ها محموله ها و کالاهای با ریسک متوسط به بالا را بارگیری نمیکنند اما برخی ایرلاین ها مشکلی بابت این امر ندارند . در حمل و نقل دریایی نیز  انتقال محموله های پر خطر به همین صورت می باشد. 

 

کلاس-خطر-کالا
کلاس-خطر-کالا

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع