بنر آنی بار

ارسال بار به آدانا ترکیه ( بسته بندی حرفه ای )

ارسال بار به آدانا بصورت تخصصی و ارزان

شرکت حمل و نقل آنی بار ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری به آدانا ترکیه به صورت کاملا تخصصی و ویژه می باشد . ارسال بار به آدانا از تهران و تمامی شهر ها در کوتاه ترین زمان انجام می شود .

 

 

خدمات ارسال بار به آدانا برای ارسال هوایی و زمینی محموله های شما از همه نقاط ایران در اختیار شما قرار میگیرد . ما به صورت حرفه ای و همه روزه برای اتقال محموله های شما خدمات مشاوره در اختیارتان قرار میدهیم . 

 

 

آنی بار بصورت تخصصی و ارزان قیمت خدمات حمل بار به آدانا را در اسرع وقت از همه نقاط استان تهران به شما عزیزان ارائه می نماید . تخصص مجموعه آنی بار در حمل و نقل بار به ترکیه سبب شده است که بخش زیادی از انواع بار و کالا توسط هموطنان گرامی به این مجموعه جهت انتقال واگذار شود. 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصا ارسال بار به آدانا و مشاوره رایگان و استعلام کرایه با شماره های آنی بار در تماس باشید. 

 

 ارسال بار از تمام ایران به آدانا 

 

 

مجموعه آنی بار به دلیل پوشش سراسری در کشور ، امکان ارسال بار و کالای شما را از هر نقطه ای از ایران فراهم می نماید. برای ارسال بار به آدانا نیز خدمات آنی بار از همه نقاط کشور به شما عزیزان ارائه خواهد شد . شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه نسبت به حمل و نقل بار و کالا برای ترکیه اقدام نمایید که در این بین آدانا تیم ویژه و تخصصی را به خود اختصاص داده است .

 

 

ارسال روزانه انواع بار و کالا با انواع روش های حمل و نقل بصورت دربستی با نازلترین نرخ کرایه انجام میشود و محدودیت های ارسال تنها منوط به نوع بار و محدودیت های گمرکات است. 

 

 • باربری از تهران به آدانا
 • باربری از اصفهان به آدانا
 • باربری از شیراز به آدانا
 • باربری از تبریز به آدانا
 • باربری از یزد به آدانا
 • باربری از مشهد به آدانا
 • باربری از کرمان به آدانا
 • و……

 

آنی بار برای ارسال اثاث و لوازم منزل به آدانا بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد و بسته بندی و حمل حرفه ای نیز از ویژگی های مجموعه آنی بار است .

آنی بار برای ارسال بار به آدانا در اسرع وقت بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

 

ارسال بار به آدانا ترکیه
ارسال بار به آدانا ترکیه

حمل و نقل بار برای آدانا از تمام نقاط کشور و از همه شهر ها و شهرستان ها انجام میشود . 

ارسال بار به بندر مرسین با انواع روش های باربری با کمترین هزینه

روش های باربری به آدانا

 

ارسال بار به آدانا یا سایر شهر های ترکیه به روش های مختلف انجام میشود که بنا بر نوع بار و شرایط آن و همچنین بودجه شما متغیر میباشد . انتقال برخی محموله ها نیاز به روش های خاص خود دارند اما محموله های عادی تر از روش های عمومی نیز حمل میشوند .

 

برای ارسال بار و کالا به آدانا ، مجموعه آنی بار 2 روش اصلی حمل و نقل را به شما ارائه می نماید .

 

 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی 

 

برای ارسال بار به آدانا ، هر یک از روش های باربری دارای شرایط و ویژگی های مختلفی هستند . در ادامه به بررسی روش های مختلف می پردازیم تا بهترین روش برای ارسال بار به آدانا برای شما عزیزان مشخص گردد .

 

ارسال هوایی بار به آدانا

 

در روش حمل هوایی برای ارسال بار و کالا از طریق هواپیماهای ترابری یا مسافری استفاده میشود . این روش تحویل سریع بار را برای شما به ارمغان خواهد آورد . اما هزینه های این روش نسبتا بیشتر است . 

 

 

انتقال بار و کالا به آدانا بصورت هوایی از طریق فرودگاه آدانا یا فرودگاه شاکیرپاشا آدانا  انجام میشود که یک فرودگاه بین المللی میباشد . در روش حمل هوایی ، 2 نوع انتقال بار وجود دارد : 

 

 

 • حمل بصورت فریت بار مسافری 
 • حمل بصورت کارگو 

 

برای ارسال بار به آدانا ، آنی بار با کمترین هزینه و بهترین کیفیت محموله های شما را از طریق خطوط هوایی معتبر ارسال خواهد نمود . ما با کمترین هزینه ها محموله های شما را منتقل خواهیم نمود .

 

باربری تهران به استانبول نیز به صورت همه روزه انجام میشود.

حمل زمینی بار و کالا به آدانا

 

 

برای ارسال بار به آدانا بصورت زمینی می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با تریلی ها و کامیونت های آنی بار تجربه کنید . حمل زمینی یکی از روش های مقرون به صرفه است که به دلیل وجود مرز زمینی مشترک بین ایران و ترکیه بسیار کاربردی و مناسب است.  

 

 

این روش تحویل محموله حدود 1 هفته زمان نیاز دارد اما هزینه نسبتا معقول و کم است و هزینه های حمل بار به این روش نیز کاملا مقرون به صرفه است. 

 

 

البته برای آدانا ممکن است روش دریایی یا ریلی نیز مورد استفاده قرار گیرد اما در حال حاضر آنی بار فقط بصورت هوایی و زمینی به شما خدمات رسانی می کند.

 

ارسال بار به آدانا به صورت زمینی تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود. 

حمل و نقل بین المللی
حمل و نقل بین المللی

 

علاوه بر ارسال بار به آدانا ،  حمل بار به ازمیر بصورت تخصصی و سریع انجام میشود .

حمل و نقل اثاثیه برای آدانا

 

 

آنی بار علاوه بر ارسال بار و کالاهای تجاری برای آدانا ، امکان ارسال اثاثیه را نیز برای شما فراهم می نماید . شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه و با استفاده از کامیونت مسقف یا تریلی چادری ، نسبت به ارسال اثاثیه خود اقدام نمایید.

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل اثاثیه شما بهترین و حرفه ای ترین تیم کارگری را با بهترین تیم بسته بندی اثاثیه در اختیارتان قرار میدهد.

 

 

حمل و نقل اثاثیه یک فرایند تخصصی است و برای ارسال در مسافت های طولانی نیاز به بسته بندی و چیدمان حرفه ای داریم تا کمترین میزان خسارت به محموله وارد شود.

 

 • ارسال تلوزیون 
 • ارسال یخچال 
 • ارسال مبلمان 
 • ارسال سرویس خواب 
 • ارسال لوازم برقی 
 • ارسال تزئینات منزل و . . . . 

 

آنی بار خدمات ارسال بار به آدانا را به صورت همه روزه انجام می دهد و هرگونه محموله و کالای منزل که از نظر قانونی منعی برای ارسال ندارند را با کمترین هزینه منتقل خواهد نمود.

 

حمل اثاثیه به آدانا را می توانید از هر نقطه ای از ایران انجام دهید.

 

برای ارسال بار به آنکارا نیز آنی بار به صورت همه روزه بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .

 

 ارسال بار از تمام ایران به آدانا 
ارسال بار از تمام ایران به آدانا

 

مدارک لازم جهت ارسال اثاث و بار به آدانا

 

برای انتقال لوازم منزل از ایران به آدانا ، ابتدا باید مراحل اخذ مهاجرت ترکیه بصورت کامل طی شده باشد و شما موفق به دریافت کیملیک کارت خود شده باشید . در صورتی که کیملیک کارت خود را دریافت کرده باشید ، با کپی شناسنامه ، پاسپورت و کیملیک به راحتی امکان انتقال انواع اثاثیه و لوازم شما به ترکیه و آدانا فراهم میشود. 

 

لازم به ذکر است که هزینه ها گمرکی بر اساس تعرفه های گمرک ایران و ترکیه و بر اساس نوع لوازم خانگی شما مشخص میشود. در برخی موارد ممکن است لوازم منزل در دسته لوازم لوکس قرار گیرند که هزینه گمرکی اندکی افزایش خواهد داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراحل ارسال بار به آدانا و مدارک مورد نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

حمل و نقل بار و کالا به ترکیه بصورت تخصصی و حرفه ای با کمترین هزینه انجام می شود.

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به آدانا

 

ارسال بار به آدانا دارای شرایط خاصی است و برخی محموله ها بر اساس شرایط و قوانین گمرکی امکان ارسال ندارند . از همین جهت ، اطلاع از موارد ممنوعه در ارسال بار به آدانا بسیار مهم است . 

 

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط ترکیه نیز این موارد را ارسال نمایید .

برای ارسال لوازم منزل به ترکیه ، همه روزه تیم متخصص آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . با ما همراه باشید . 

 

موارد ممنوعه برای ارسال اثاث به آدانا ترکیه
موارد ممنوعه برای ارسال اثاث به آدانا ترکیه

 

علاوه بر ارسال بار به آدانا ، برای ارسال بار به بورسا در کوتاه ترین زمان همراه با بیمه معتبر باربری بین المللی با ما در تماس باشید.

 

بیمه نامه ارسال بار به آدانا

 

آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به آدانا و تمامی نقاط ترکیه ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید.

 

 

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد. آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری به آدانا را تحت پوشش قرار داده است.

 

 

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

 

ارسال بار به آنتالیا با کمترین نرخ کرایه همراه با معتبرترین بیمه باربری شرکت های خصوصی 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار به کوش آداسی در اسرع وقت با کمترین هزینه

 

مشاوره رایگان ارسال بار به آدانا

 

 

کارشناسان آنی بار همه روزه آماده ارائه خدمات باربری و ارسال اثاث منزل از تمامی نقاط تهران به آدانا می باشند.

 

 

کارشناسان حرفه ای و زبده آنی بار با ارائه دقیق ترین خدمات مشاوره ای سعی در جلب رضایت صاحبین گرامی بار جهت بهبود خدمات باربری و همچنین کاهش هزینه های حمل بار می باشند.

 

 

حمل بار به آدانا  را در کمترین زمان ممکن و با تخصصی ترین خدمات باربری برای آدانا را با آنی بار تجربه کنید .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع