ارسال بار به آرژانتین | فریت هوایی آرژانتین

انتقال بار و کالا از ایران به آرژانتین با کمترین هزینه

ارسال بار به آرژانتین تخصص تیم آنی بار است و با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود . برای ارسال بار به آرژانتین شما می توانید همه روزه درخواست حمل و نقل محموله های خود را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما مطرح نمایید تا بهترین راهکار با کمترین هزینه برای شما فراهم گردد . 

برای ارسال بار به آرژانتین ، آنی بار از همه نقاط کشور آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است و با انواع روش های باربری محموله های شما را منتقل می نماید . برای ارسال بار به آرژانتین روش حمل هوایی و دریایی بهترین گزینه است که امکان انتقال سریع و تخصصی را فراهم می نماید . 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم برای ارسال بار به آرژانتین ، همه روزه همکاری تخصصی با هموطنان گرامی و تجار و صنایع مختلف در خصوص انتقال محموله های ایشان را دارد.

 

مراحل ارسال بار به آرژانتین

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به آرژانتین انتقال محموله ها در 5 گام انجام میشود. این گام ها فرایند کلی ارسال کالا و محموله ها می باشد :           

گام اول : مشاوره تلفنی و تخصصی با کارشناسان و متخصصین آنی بار اولین مرحله است. در این مرحله محموله های شما توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار مورد بررسی قرار میگیرد تا امکان ارسال آنها به آرژانتین بررسی گردد. 

 

گام دوم : بسته بندی محموله ها می باشد. بر اساس نوع محموله و شرایط انتقال آن ( روش مورد استفاده ) ممکن است نوع بسته بندی و روش آن متفاوت خواهد بود. به صورت کلی ، بسته بندی تخصصی محموله ها برای حمل به آرژانتین با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن های مقوایی ، نایلون حباب دار و . . . انجام می شود.

 

گام سوم : در مرحله سوم باید پکینگ لیست به صورت تخصصی و کامل تهیه شود. با طراحی و نوشتن پکینگ لیست حرفه ای در فرایند های گمرکی بهترین نتیجه را خواهیم داشت. 

 

گام چهارم : در گام چهارم و بعد از تهیه پکینگ لیست باید محموله ها به گمرک منتقل شود. در گمرک محموله ها به صورت کامل توسط کارشناسان گمرکی مورد بررسی قرار میگیرند و با ارائه مدارک لازم مجوز های ارسال محموله صادر می گردد.

 

گام پنجم : گام نهایی پس از صدور مجوز های صادراتی ، محموله ها برای ارسال آماده اند و این فرایند تکمیل خواهد شد.

 

ارسال بار به آرژانتین
ارسال بار به آرژانتین

علاوه بر ارسال بار و کالا به آرژانتین ، همه روزه حمل بار و کالا از ایران به آمریکا نیز به صورت تخصصی انجام میشود.

روش های باربری به آرژانتین

 

شما عزیزان می توانید ارسال بار به آرژانتین را با انواع روش های حمل بار (  هوایی ، دریایی ) در باربری آنی بار انجام دهید.

ارسال بار به آرژانتین بصورت هوایی سریع ترین روش باربری به خارج از کشور می باشد اما هزینه ارسال بار به آرژانتین به صورت هوایی مقداری بیشتر از دیگر روش های باربری می باشد.   

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های باربری و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند ارسال بار به آرژانتین را به روش ترکیبی انجام دهید.

ارسال بار به آرژانتین به روش ترکیبی یعنی مثلا بارتان نیمی از مسیر را با ترانزیت حمل شود و نیمی دیگر را به صورت دریایی. 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به آرژانتین شما مشتریان عزیز می باشید.

ارسال بار به آرژانتین به صورت دریایی

روش دریایی یکی از روش های ارسال بار به آرژانتین می باشد ؛ برای حمل بار دریایی معمولا از کشتی های باری و بزرگ استفاده می شود .

ارسال بار به آرژانتین با کشتی های کانتینری سرعت کمتری نسبت به هواپیماهای باری دارند .

ترمینال اصلی کانتینر آرژانتین بندر منامه است که یکی از بزرگترین بندرهای خاورمیانه می باشد .  در هنگام ارسال بار به آرژانتین بصورت دریایی می توانید از یکی از روش های FCL یا LCL را انتخاب کنید .

 

  • ارسال بار به آرژانتین با کشتی به روش FCL : یعنی اینکه محموله و بار شما در یک کانتیر کامل حمل خواهد شد.
  • ارسال بار به آرژانتین با کشتی با روش LCL : یعنی که محموله و بار شما در کنار چندین محموله دیگر در یک کانتینر بسته بندی می شوند.

 

ارسال بار از ایران به آرژانتین به صورت همه روزه انجام میشود و از طریق روش دریایی مدت زمان حدود 50 الی 60 روز برای انتقال محموله ها نیاز است. 

ارسال دریایی به آرژانتین
ارسال دریایی به آرژانتین

 

علاوه بر ارسال بار به آرژانتین ، همه روزه برای ارسال از ایران به استرالیا نیز می توانید بهترین خدمات را از آنی بار بخواهید.

ارسال محموله بصورت هوایی برای آرژانتین

یکی از روش های ارسال بار به آرژانتین ، حمل و نقل هوایی از طریق ایرلاین های معتبر می باشد. مجموعه آنی بار برای ارسال بار به آرژانتین بصورت هوایی ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید.

 

ارسال بار به آرژانتین توسط آنی بار با استفاده از خطوط هوایی معتبر به روش کارگو و فریت بار انجام میشود و امکان انتقال سریع محموله ها فراهم خواهد بود . ما در کمترین زمان ممکن بهترین و حرفه ای ترین تیم را برای انتقال محموله های شما فراهم می نماییم.

 

ارسال بار به آرژانتین با روش فریت بار برای محموله های با وزن و ابعاد کم و محدود است . اما کارگو امکان انتقال حجم زیاد محموله ها را برای شما فراهم می نماید.

ارسال هوایی از ایران به آرژانتین
ارسال هوایی از ایران به آرژانتین

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به مکزیک نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .با شماره 57669-021 در تماس باشید.

چه کالاهایی به آرژانتین ارسال میشوند؟

 

برای ارسال بار به آرژانتین آنی بار امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید. هر محموله ای که از نظر گمرک ایران و آرژانتین محدودیت خروج یا ورود نداشته باشد به صورت همه روزه ارسال خواهد شد.

 

برای ارسال بار به آرژانتین می توانید محموله های زیر را ارسال کنید:

 

  1. ارسال لوازم شخصی و اثاثیه 
  2. ارسال تجهیزات صنعتی 
  3. انتقال کالاهای الکترونیکی 
  4. ارسال مواد غذایی و خوراکی 
  5. انتقال تجهیزات کشاورزی 

برای ارسال بار به آرژانتین فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین خدمات را تجربه کنید. 

 

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به آرژانتین 

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به مهاجرین گرامی ارائه می نماید ارسال اثاثیه و لوازم خانه است. در این خدمات ، مجموعه آنی بار اثاثیه منزل مهاجرین را در محل منزل آنها در ایران بارگیری و به صورت مستقیم به آرژانتین منتقل می نماید. 

برای ارسال اثاثیه به آرژانتین می توان از روش دریایی یا روش هوایی استفاده نمود که بر اساس میزان حجم و ابعاد و شرایط محموله های شما مورد استفاده قرار میگیرند. 

ارسال اثاثیه به آرژانتین به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام میشود و با بالاترین امنیت محموله های شما منتقل میشوند. 

برای مشاوره تخصصی برای انتقال اثاثیه منزل فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به آرژانتین
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به آرژانتین

علاوه بر انتقال محموله ها به آرژانتین ، ارسال بار از ایران به کانادا و حمل دریایی و هوایی کالا به دبی نیز به صورت تخصصی انجام میشود. 

ارسال سمپل و هدیه و لوازم شخصی به آرژانتین

 

اگر قصد دارید سمپل یا نمونه کار خود را برای شرکت ها و کارخانجات و تجار آرژانتینی ارسال کنید تنها کافیست با ما در تماس باشید. ما به عنوان قوی ترین شرکت باربری بین المللی امکان ارسال انواع بسته های هدیه و سمپل های کوچک و بزرگ را برای شما فراهم می نماییم.

 

برای ارسال لوازم شخصی نیز می توانید از طریق خدمات تخصصی آنی بار با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید. لوازم دانشجویی ، اضافه بار چمدان و. . . به صورت تخصصی منتقل خواهند شد.

 

ارسال بار فله به آرژانتین

 

یکی از خدماتی که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد ، حمل محموله به صورت فله ای به آرژانتین است . برای حمل بار فله ای به آرژانتین از کشتی های فله بر استفاده می شود که در  بندر دیر، بندر بوشهر، بنر خرمشهر و… بارگیری را انجام میدهند.

 

همانطور که می دانید آرژانتین واردات کالا را بسیاری از کشور ها انجام میدهد اما از انجا که ایران کشور غنی از محصولات کشاورزی و . . . می باشد صادرات محموله ها از این طریق به آرژانتین رونق بسیاری دارد.

 

هزینه های ارسال بار به آرژانتین چقدر است ؟

 

برای استعلام نرخ هزینه و تعرفه ارسال بار به آرژانتین با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره آنی بار با ارائه مشاوره دقیق و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتریان تمام تلاش خود را میکنند تا هزینه های ارسال بار به آرژانتین را تا حد ممکن کاهش دهند و رضایت شما عزیزان را کسب کنند.

کمترین تعرفه ارسال بار به آرژانتین با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. برای برآورد هزینه می توانید چند روز و یا حتی ماه پیش تر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اما هزینه دقیق یک الی دو روز قبل از ارسال بار به آرژانتین اعلام می شود ، زیرا نرخ ارز دائما در حال نوسان می باشد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مجموعه آنی بار برای حمل بار دریایی و هوایی به بحرین و ارسال محموله از ایران به قطر نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . شما عزیزان می توانید برای مشاوره رایگان با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال بار و کالا به آرژانتین همراه با بیمه نامه معتبر

 

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را هنگام ارسال بار به آرژانتین در نظر گرفته و پوشش داده است. تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه تمامی زیان و ضررها ، بدون کم و کاست جبران شود.

 

بیمه نامه ارسال بار به آرژانتین بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود. هزینه کل ارسال بار به آرژانتین که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود.

 

 

ارائه مشاوره رایگان جهت ارسال کالا به آرژانتین

 

ارائه مشاوره دقیق توسط کارشناسان زبده آنی بار یکی از مهم ترین خدمات آنی بار می باشد. مشاوران و کارشناسان زبده آنی بار در واحد بین الملل همه روزه آماده ارائه خدمات ارسال بار به آرژانتین و پاسخگویی به شما عزیزان هستند.  

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار با تسلط کامل بر قوانین گمرکی ایران و کشور آرژانتین بهترین روش ارسال بار به آرژانتین را به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

شما می توانید ارسال بار به آرژانتین را بدون هیچ گونه محدودیتی از ایران به آنی بار بسپارید. کارشناسان بخش بین الملل با تجربه ی بیش از سی سال بهترین مشاوره و خدمات را جهت ارسال بار به آرژانتین به شما می دهند.

 

زیرا در صورتی که مشاوره درست به مشتری داده نشود ممکن است هزینه ای مازاد برمشتری تحمیل شود و یا روش درستی برای ارسال بار به آرژانتین انتخاب نشود که در این صورت ممکن است به بار صدمه و آسیب وارد شود.

 

جهت درخواست ارسال بار به آرژانتین میتوانید با کارشناسان آنی بار تماس حاصل نمایید و یا با ما در واتساپ در تماس باشید و همچنین می توانید از طریق پر کردن فرم های درج شده سفارش خود را برای ارسال بار به آرژانتین ثبت کنید.

 

ارسال بار به خارج از کشور از طریق مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود. حرفه ای ترین خدمات را می توانید از طریق آنی بار با مشاوره تخصصی بخواهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع