ارسال بار به آستانه قزاقستان

حمل و نقل بار و کالا به آستانه

ارسال بار به آستانه یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به ترکمنستان به صورت همه روزه انجام می شود. هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به آستانه را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند.  

 

ارسال بار به آستانه به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و از همه نقاط ایران امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی فراهم خواهد. تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های مختلف مشاوره تخصصی به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد. 

برای ارسال بار به قزاقستان تمامی محموله ها به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه قرار خواهند گرفت که امنیت محموله ها به صورت کامل تامین گردد.

روش های حمل بار از ایران به آستانه

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به آستانه روش های متعددی وجود دارد که امکان انتقال محموله ها در ابعاد و اوزان مختلف را فراهم می نماید. هر یک از این روش ها دارای شرایط خاص خود هستند و هزینه های متفاوتی نیز دارند. 

با انتخاب یک روش مناسب  برای انتقال محموله ها به آستانه می توانیم هزینه های باربری را تا حد زیادی کاهش دهیم که این امر نیاز به مشاوره تخصصی با کارشناسان و انتخاب روش مناسب بر اساس نوع محموله و وزن و ابعاد آن دارد. 

روش های ارسال بار به آستانه به صورت زمینی و هوایی می باشند که توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه همراه بیمه نامه معتبر به شما عزیزان ارائه میشوند. در ادامه به بررسی این روش ها می پردازیم . 

 

برای مشاوره با کارشناسان و متخصصین مجموعه آنی بار با شماره زیر در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر ارسال بار به آستانه قزاقستان ، خدمات باربری و انتقال کالا برای ارسال بار به عشق آباد نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه از همه نقاط ایران در اختیار شما قرار دارد.

ارسال هوایی بار به آستانه 

 

یکی از روش های ارسال بار به آستانه ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به قزاقستان ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به آستانه است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

فریت بار به آستانه مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و ترکمنستان می باشد.

فرودگاه بین‌المللی آستانه، مرکز حمل‌ونقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به آستانه از طریق فریت بار این فرودگاه انجام می‌گیرد.
ارسال بار هوایی به آستانه
ارسال بار هوایی به آستانه
علاوه بر آستانه ، ارسال بار به آلماتی نیز با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود. 

ارسال بار بصورت زمینی برای آستانه

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به آستانه به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود و از نظر هزینه و میزان حجم  بار قابل ارسال کاملا مقرون به صرفه است. 

ارسال بار به آستانه به صورت زمینی به 2 صورت دربست و گروپاژ انجام می شود که در روش حمل بار در بستی امکان ارسال 23-24 تن محموله و کالا با استفاده از تریلی ترانزیت فراهم می باشد.  اما روش گروپاژ به معنای حمل خرده بار و یا حمل دو الی چند محموله ، با یک خودرو باربری می باشد که در این روش هزینه های انتقال بار بسیار کمتر خواهد شد.

مشاوره با کارشناسان مجموعه آنی بار از طریق شماره 57669-021 می تواند منجر به انتخاب روشی مناسب با کمترین هزینه برای شما عزیزان شود.

ارسال زمینی به آستانه
ارسال زمینی به آستانه

 

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به آستانه شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است برای تان دردسر ساز شود. پس از مشاوران خود در مورد این کالاهای ممنوعه حتما از قبل اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

تشریفات گمرکی برای ارسال اثاث منزل به آستانه شامل موارد زیر می شود :

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • پستی گیرنده
 •  شماره تلفن گیرنده

تشریفات گمرکی برای ارسال بارهای تجاری به آستانه شامل موارد زیر می شود :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به آستانه

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است. 

 

تخصصی ترین تیم باربری ایران برای ارسال بار به لاهور نیز آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان به شما عزیزان است. 

ارسال انواع بار و کالا به شهر آستانه 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به آستانه ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به آستانه بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به آستانه
 • انتقال آهن آلات به آستانه
 • ارسال اثاثیه به آستانه
 • حمل لوازم شخصی به آستانه
 • ارسال کالاهای تجاری به آستانه

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به آستانه را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و آستانه ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به آستانه ترکمنستان را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

ارسال انواع بار و کالا به آستانه
ارسال انواع بار و کالا به آستانه

 

ارسال چه کالاهایی به آستانه ممنوع است ؟

هنگام ارسال بار به آستانه، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و آستانه قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به آستانه هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به آستانه میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال بار به آستانه می باشند.

اگر هنگام ارسال بار به آستانه ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود.

 

علاوه بر ارسال بار به آستانه قزاقستان ، ارسال بار به بیشکک نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به آستانه انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به آستانه توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به آستانه  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به آستانه (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به آستانه
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای حمل بار به ترکمنستان 
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به آستانه
 • امکان ارسال بار به آستانه بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به آستانه را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

علاوه بر ارسال بار به آستانه ، همه روزه ارسال بار به عمان و ارسال بار به  بحرین نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. 

هزینه باربری از ایران به آستانه 

هزینه ارسال بار به آستانه هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود.

عواملی که بر نرخ کرایه ارسال بار به آستانه تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، روشی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی و یا خروج موقت به این کشور را دارند.

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به آستانه استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به آستانه بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به آستانه دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به آستانه را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به آستانه به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به آستانه بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به آستانه تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 شرکت حمل و نقل آنی بار علاوه بر ارسال بار به آستانه امکان ارسال بار از ایران به امارات را نیز با بهترین کیفیت فراهم نموده است. 

ارسال بار به آستانه بدون بلیط و پاسپورت امکان پذیر است ؟

 همراه داشتن بلیط و پاسپورت در تمام مراحل سفر و ارسال بار به آستانه ضروری است. صاحبین بار باید بدانند که فریت بار هوایی به آستانه برای بارهای کم‌حجم مقرون به صرفه است، اما بلیط و پاسپورت را حتماً از شما می‌خواهند.
شرکت آنی بار امکان ارسال بار به آستانه بدون بلیط و پاسپورت را برای شما فراهم نموده است.
افرادی که قصد ارسال بارهای تجاری را دارند و می‌خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع‌دستی به آستانه ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ، جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به آستانه الزامی است.
حضور شما در زمان ارسال بار به آستانه در بیشتر مواقع ضروری نیست.
مراحل ارسال بار به آستانه ، به این صورت است که بار شما از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس بصورت زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به آستانه و حمل هوایی آن خواهد پرداخت.
در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به آستانه یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به آستانه را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست.  

حمل بار به آستانه همراه با بیمه نامه معتبر

هنگام حمل و نقل بین المللی، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود، استفاده از بیمه نامه میباشد. بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به آستانه است. 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به آستانه خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به آستانه( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

آنی بار برای ارسال بار به آستانه یا سایر شهر های ترکمنستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود.  پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در آستانه را شامل می باشد.

 

آستانه  که اخیراً نورسلطان نام داشت، پایتخت کشور قزاقستان است. جمعیت این شهر اکنون بیش از دو میلیون نفر است و به‌دلیل واقع‌شدن در منطقه‌ای سردسیر، یکی از شهرهای سرد دنیا به‌شمار می‌آید؛ به‌طوری‌که در زمستان، دمای هوا در بعضی از روزها به ۴۰- درجهٔ سانتی‌گراد می‌رسد.

آستانه شهری نوساز است که به‌دلایل امنیتی در مرکز قزاقستان بنا شده و در سال ۱۹۹۸ میلادی به‌جای آلماتی، به‌عنوان پایتخت قزاقستان معرفی شد چون آلماتی به مرزهای سه کشور همجوار قزاقستان بسیار نزدیک است و امنیت کمتری نسبت به آستانه دارد.

شهر آستانه پیش از این آق‌مولا، تسلینوگراد، آق‌مالینسک و نورسلطان نام داشت (آق‌مولا به معنی «مزار سفید» است. این نام‌گذاری به خاطر مدفون بودن یکی از محترمان مذهبی در این مکان صورت گرفته بود و نام آستانه نیز اشاره به همین مزار دارد).

در سپتامبر ۲۰۲۲، نام پایتخت قزاقستان بار دیگر تغییر کرد و به نام سابق خود، یعنی «آستانه» خوانده خواهد شد. حدود ۳ سال پس از اینکه قاسم جومارت توقایف، رئیس‌جمهوری قزاقستان، به پاس قدردانی از زحمات نورسلطان نظربایف رئیس‌جمهوری سابق، پیشنهاد تغییر نام آستانه به نورسلطان را داد، دولت او با تغییر دوباره نام نورسلطان به آستانه موافقت کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع