ارسال بار به آفریقای جنوبی ( هوایی و دریایی ) با مشاوره تخصصی

حمل بار به آفریقای جنوبی با کمترین هزینه 

ارسال بار به آفریقای جنوبی با کادر باربری بین المللی آنی بار بصورت هوایی و دریایی به صورت همه روزه انجام میشود. آنی بار برای ارسال بار به آفریقای جنوبی ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس روش انتقال شما ارائه خواهد نمود.

 

ارسال بار و کالای تجاری و شخصی و صادراتی با کمترین نرخ کرایه با انواع روش های ارسال بار به آفریقای جنوبی به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه برای جلوگیری از بروز خسارات به تمام شهر های کشور آفریقای جنوبی انجام می شود. 

 

ارسال بار به آفریقای جنوبی با روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از روش ها برای شرایط و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مشاوره رایگان برای ارسال بار به آفریقای جنوبی یا سایر کشور های آفریقایی بصورت حضوری و تلفنی از طریق واحد بین الملل آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

 

علاوه بر باربری از ایران به آفریقای جنوبی ، همه روزه ارسال بار و کالا به مصر نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت انجام می شود.

 

روش های ارسال به آفریقای جنوبی از ایران

برای ارسال بار به آفریقای جنوبی ، ما تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم و با انواع روش های باربری برای ارسال بار و کالای شما به این کشور آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

 

 هریک از روش های ارسال بار به آفریقای جنوبی دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن می پردازیم. برای ارسال بار و کالا از ایران به خارج از کشور ، آنی بار روش های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 • حمل و نقل بار هوایی برای اروپا
 • حمل و نقل دریایی برای اروپا 

هر یک از روش هایی که برای ارسال بار به آفریقای جنوبی مورد استفاده قرار میگیرند دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید بهترین روشی که امکان انتقال کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید استفاده کرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به آفریقای جنوبی به صورت هوایی و دریایی از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

روش های ارسال بار به آفریقای جنوبی
روش های ارسال بار به آفریقای جنوبی

 

ارسال هوایی به آفریقای جنوبی

ارسال بار به آفریقای جنوبی بصورت هوایی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است و از همه نقاط ایران انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و ارسال بار به آفریقای جنوبی بصورت هوایی ، کارگو و فریت مسافری آفریقای جنوبی را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماییم. 

خدمات باربری آنی بار برای حمل و نقل حجم کم و حجم زیاد بار انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به آفریقای جنوبی در اختیار داشته باشید.

وقتی که برای ارسال بار به آفریقای جنوبی عجله دارید بهترین روش باربری هوایی می باشد.

حمل بار به آفریقای جنوبی به صورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ، اما ارسال بار به آفریقای جنوبی با این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه زیادی نیز خواهد داشت.

 

ارسال هوایی به آفریقای جنوبی
ارسال هوایی به آفریقای جنوبی

علاوه بر ارسال بار به آفریقای جنوبی ، ارسال بار از ایران به ترکیه و ارسال بار به از ایران به دبی نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت انجام می شود.

ارسال بار بصورت ترکیبی ( دریایی ) به آفریقای جنوبی  

 

یکی از روش های مرسوم برای ارسال بار به آفریقای جنوبی ، حمل ترکیبی محموله ها میباشد . حمل ترکیبی به معنی حمل زمینی – دریایی میباشد. 

در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری می شوند و از طریق بنادر  ( عموما بندرعباس ) برای آفریقای جنوبی که خود کشوری دریایی و بندری است ارسال می شوند. 

 

ارسال بار به آفریقای جنوبی با این روش هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است که صد البته ایمنی بسیار بالایی دارد. 

 

ارسال دریایی به آفریقای جنوبی
ارسال دریایی به آفریقای جنوبی

 

ارسال بار به آفریقای جنوبی چقدر به طول می انجامد ؟

با توجه به روشی که برای ارسال بار به آفریقای جنوبی انتخاب می کنید مدت زمان باربری متفاوت می باشد ، پس در ابتدا باید مشخص شود که می خواهید از کدام روش برای ارسال بار به آفریقای جنوبی استفاده کنید.

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان ارسال بار به آفریقای جنوبی در زوش های مختلف مد نظر داشته باشید :

 • بارهای هوایی در فاصله 5الی 7 روز به آفریقای جنوبی میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور آفریقای جنوبی برسد.

برای ارسال بار به آفریقای جنوبی ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

 

تیم متخصص آنی بار علاوه بر ارسال بار به آفریقای جنوبی از ایران ، همه روزه خدمات تخصصی حمل بار و کالا از ایران به آلمان را نیز به صورت تخصصی و تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میدهد.

 

 

عوامل موثر در هزینه ارسال بار به آفریقای جنوبی چیست ؟ 

 

در ارسال بار به آفریقای جنوبی موارد زیادی در هزینه های حمل و نقل و انتقال کالاها موثر هستند . یکی از مهمترین این ها ، روش ارسال بار است که تاثیر مستقیم در هزینه ها دارد. 

به عنوان مثال ، برای ارسال محموله ها به روش دریایی هزینه های کمتری باید پرداخت تا ارسال به صورت هوایی.

علاوه بر این ، نوع محموله و در میزان هزینه های گمرکی نیز بسیار مهم است. هزینه گمرک یک بار در زمان خروج از ایران و یک بار در زمان ورود به آفریقای جنوبی دریافت میشود. 

علاوه بر این ، هزینه های بابت بسته بندی ، نقل انتقال فرودگاهی یا درون بنادر نیز ممکن است وجود داشته باشد که در هزینه های نهایی موثر است.

 

خدمات آنی بار در باربری ایران به آفریقای جنوبی

شرکت آنی بار برای ارسال بار به آفریقای جنوبی خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل :

 

 • بسته بندی لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد می باشد .
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی ارسال بار به آفریقای جنوبی با و بدون حضور مسافر 

در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی ارسال بار به آفریقای جنوبی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت آنی بار قرار می دهند . شرکت آنی بار با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز 

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله هنگام ارسال بار به آفریقای جنوبی آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به آفریقای جنوبی

شرکت آنی بار در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به آفریقای جنوبی را بر عهده دارد .

 

برای ارسال بار به آفریقای جنوبی ، محموله های شما به بهترین و ایمن ترین روش توسط کارشناسان ما منتقل خواهند شد. از طریق شماره 5 رقمی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

ارسال بار از ایران به اتریش نیز به صورت تخصصی توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت انجام میشود. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال حیوانات خانگی به آفریقای جنوبی چگونه است ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به آفریقای جنوبی ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید. 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر 
 • و . . . . 

برای ارسال حیوانات خانگی به آفریقای جنوبی نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند : 

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری 
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به آفریقای جنوبی بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید. 

 

ارسال حیوانات خانگی به آفریقای جنوبی
ارسال حیوانات خانگی به آفریقای جنوبی

ارسال فرش و تابلو به آفریقای جنوبی 

یکی از امکانات و خدمات آنی بار ، ارسال فرش و تابلو فرش به آفریقای جنوبی است . در این خدمات ، اگر فرش شما جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نباشد امکان ارسال آنها با پرداخت هزینه گمرکی فراهم خواهد بود.

در اولین مرحله ، محموله های شما توسط ارزیاب گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی محموله به صورت کامل ، در صورتی که امکان ارسال آن وجود داشته باشد ، تیم متخصص آنی بار با کمترین هزینه محموله شما را بارگیری و ارسال می نماید. 

 

یکی از تخصص های مجموعه آنی بار ، ارسال بار به استرالیا از ایران می باشد که امکان انتقال انواع فرش و تابلو فرش را نیز فراهم نموده است. 

ارسال فرش به آفریقای جنوبی
ارسال فرش به آفریقای جنوبی

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به آفریقای جنوبی

برای ارسال بار به آفریقای جنوبی ، مدارکی جهت فرایند گمرکی مورد نیاز است که با در اختیار داشتن آنها امکان ثبت سفارش شما فراهم می باشد. 

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

برای ارسال بار به آفریقای جنوبی ، همه روزه و حرفه ای می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . ما در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بسته بندی تخصصی و مناسب برای ارسال بار به آفریقای جنوبی 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارسال بار به آفریقای جنوبی باید به آن توجه کرد ، بسته بندی لوازم و محموله میباشد . با استفاده از بسته بندی مناسب ، از بروز خسارات به محموله جلوگیری خواهد شد . از طرفی برای ارسال بار به آفریقای جنوبی یا برخی کشور های اتحادیه اروپا ، قوانین سخت گیرانه ای برای بسته بندی وجود دارد .

آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و تخصصی ترین تیم باربری ، بسته بندی جعبه چوبی و کارتن ، نایلون حبابدار و . . . را برای محموله های شما در نظر گرفته است.

برای ارسال بار به آفریقای جنوبی به صورت صفر تا صد ، با شماره های ما در تماس باشید.

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار از ایران به کانادا را نیز می توانید از طریق شماره های آنی بار ثبت سفارش نمایید. 

مشاوره تخصصی در ارسال بار به آفریقای جنوبی

کارشناسان با دریافت مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به آفریقای جنوبی را به مشتریان ارائه می نمایند. تمامی کارشناسان بخش بین الملل آنی بار با بیش از سی سال تجربه آماده ارائه خدمات ارسال بار به آفریقای جنوبی هستند.

کارشناسان ما همه روزه و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات ارسال بار به آفریقای جنوبی می باشند. تمامی فرآیند ارسال بار به آفریقای جنوبی طبق ضوابط کشور مقصد و گمرک انجام می شود.

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری تمامی تلاش خود را کرده اند تا فرآیند ارسال بار به آفریقای جنوبی با کمترین کرایه انجام شود.

 

آفریقای جنوبی  با نام رسمی جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند است. این کشور با جمعیتی برابر ۶۳ میلیون نفر سومین کشور پر جمعیت در آفریقای زیرصحرا (sub-saharan africa) می‌باشد.

آفریقای جنوبی دو کشور لسوتو و اسواتینی را در دل خود جای داده‌است به گونه ای که کشور لسوتو در درون آفریقای جنوبی محصور شده و تنها با آفریقای جنوبی مرز مشترک دارد ولی کشور اسواتینی با اینکه در آفریقای جنوبی جای گرفته اما از سوی خاور با کشور موزامبیک مرز مشترک دارد.

آفریقای جنوبی همچنین از سوی شمال خاوری با زیمبابوه و از شمال با بوتسوانا و از شمال باختری با نامبیا و از سوی خاور با موزامبیک مرز مشترک دارد.

آفریقای جنوبی در دو سوی خود به دو اقیانوس هند و اطلس می‌رسد به گونه ای که از جنوب خاوری با اقیانوس هند و از سوی جنوب باختری به اقیانوس اطلس پیوند می‌خورد.

این کشور سه پایتخت گوناگون دارد: قوهٔ مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون، و قوهٔ قضائیه در بلوم فونتین مستقر است. پرجمعیت‌ترین شهر این کشور ژوهانسبورگ (با جمعیتی نزدیک به شش میلیون تن) است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع