ارسال بار به آلماتی | حمل هوایی برای آلماتی

حمل و نقل بار و کالا به آلماتی

ارسال بار به آلماتی یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به قزاقستان به صورت همه روزه انجام می شود. هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به آلماتی را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند.  

 

ارسال بار به آلماتی به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و از همه نقاط ایران امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی فراهم خواهد. تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های مختلف مشاوره تخصصی به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای ارسال بار به قزاقستان تمامی محموله ها به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه قرار خواهند گرفت که امنیت محموله ها به صورت کامل تامین گردد.

 

ارسال هوایی بار به آلماتی

 

یکی از روش های ارسال بار به آلماتی ، حمل و نقل هوایی می باشد. در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به قزاقستان ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به آلماتی است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

فریت بار به آلماتی مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و قزاقستان می باشد.

فرودگاه بین‌المللی آلماتی، مرکز حمل‌ونقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به آلماتی از طریق فریت بار این فرودگاه انجام می‌گیرد.
ارسال هوایی به آلماتی
ارسال هوایی به آلماتی

 

علاوه بر ارسال بار به آلماتی ، ارسال بار به آستانه نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد . 

ارسال بار بصورت زمینی برای آلماتی

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به آلماتی به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود .

ارسال بار به آلماتی به صورت زمینی به 2 صورت دربست و گروپاژ انجام می شود.

روش دربست که از نامش مشخص است و نیاز به توضیح ندارد ، اما روش گروپاژ به معنای حمل خرده بار و یا حمل دو الی چند بار ، با یک خودرو باربری می باشد.

باربری هوایی بهترین روش ارسال بار به آلماتی است و پس از آن باربری زمینی می باشد.

 

ارسال زمینی به آلماتی
ارسال زمینی به آلماتی

 

تیم متخصص آنی بار علاوه بر ارسال بار به آلماتی برای ارسال بار به بیشکک و ارسال بار به کراچی نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به آلماتی شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است برای تان دردسر ساز شود. پس از مشاوران خود در مورد این کالاهای ممنوعه حتما از قبل اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

تشریفات گمرکی برای ارسال اثاث منزل به آلماتی شامل موارد زیر می شود :

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • پستی گیرنده
 •  شماره تلفن گیرنده

تشریفات گمرکی برای ارسال بارهای تجاری به آلماتی شامل موارد زیر می شود :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به آلماتی

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است.

علاوه بر ارسال بار به آلماتی ، ارسال بار به عشق آباد و ارسال بار به تاشکند نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود. 

ارسال انواع بار و کالا به شهر آلماتی 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به آلماتی ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به آلماتی بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود. 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد.

 • ارسال محموله صادراتی به آلماتی
 • انتقال آهن آلات به آلماتی
 • ارسال اثاثیه به آلماتی
 • حمل لوازم شخصی به آلماتی
 • ارسال کالاهای تجاری به آلماتی

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به آلماتی را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و آلماتی ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به آلماتی قزاقستان را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

 

علاوه بر ارسال بار به آلماتی ، برای ارسال بار به شارجه و ارسال بار به قطر نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات توسط آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

ارسال چه کالاهایی به آلماتی ممنوع است ؟

هنگام ارسال بار به آلماتی، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و آلماتی قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به آلماتی هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به آلماتی میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال بار به آلماتی می باشند.

اگر هنگام ارسال بار به آلماتی ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود.

چرا آنی بار را برای ارسال بار به آلماتی انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به آلماتی توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به آلماتی  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به آلماتی (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به آلماتی
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای حمل بار به قزاقستان 
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به آلماتی
 • امکان ارسال بار به آلماتی بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به آلماتی را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

ارسال بار به آلماتی
ارسال بار به آلماتی

هزینه باربری از ایران به آلماتی

 

هزینه ارسال بار به آلماتی هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود.

عواملی که بر نرخ کرایه ارسال بار به آلماتی تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، روشی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی و یا خروج موقت به این کشور را دارند.

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به آلماتی استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به آلماتی بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به آلماتی دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به آلماتی را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به آلماتی به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به آلماتی بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به آلماتی تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار به آلماتی بدون بلیط و پاسپورت امکان پذیر است ؟

 همراه داشتن بلیط و پاسپورت در تمام مراحل سفر و ارسال بار به آلماتی ضروری است. صاحبین بار باید بدانند که فریت بار هوایی به آلماتی برای بارهای کم‌حجم مقرون به صرفه است، اما بلیط و پاسپورت را حتماً از شما می‌خواهند.
شرکت آنی بار امکان ارسال بار به آلماتی بدون بلیط و پاسپورت را برای شما فراهم نموده است.
افرادی که قصد ارسال بارهای تجاری را دارند و می‌خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع‌دستی به آلماتی ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ، جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به آلماتی الزامی است.
حضور شما در زمان ارسال بار به آلماتی در بیشتر مواقع ضروری نیست.
مراحل ارسال بار به آلماتی ، به این صورت است که بار شما از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس بصورت زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به آلماتی و حمل هوایی آن خواهد پرداخت.
در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به آلماتی یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به آلماتی را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست.  

حمل بار به آلماتی همراه با بیمه نامه معتبر

هنگام حمل و نقل بین المللی، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود، استفاده از بیمه نامه میباشد. بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به آلماتی است. 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به آلماتی خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به آلماتی( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

آنی بار برای ارسال بار به آلماتی یا سایر شهر های قزاقستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود.  پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در آلماتی را شامل می باشد.

آلماتی بزرگ‌ترین شهر کشور قزاقستان و پایتخت پیشین آن است. نام این شهر در زبان فارسی گاه آلماآتی نوشته می‌شود.

آلماتی واژه‌ای قزاقی به معنی «سیبدار» است. نام پیشین این شهر آلماآتا (Алма-Ата) بود. در زمان روسیهٔ تزاری، این شهر ورنیی (Верный) نامیده می‌شد. در منطقهٔ آلماتی تنوع بسیار گونه‌های سیب نشانگر بومی بودن این درخت در جنوب شرقی قزاقستان است.

طبق ادعایی دیگر ریشهٔ این نام سکایی و ایرانی بوده‌است. وقتی نام‌های شهر یعنی آلماآتا’ و ورنی و نام کوه آن یعنی آلاتائو را در رابطه با هم مورد و در رابطه با هم مورد بررسی قرار دهیم می‌بینیم که بخش تائو یا تی (به معنی کوه) است و در زبان سکایی و سانسکریت به معنی کوه است. بخش آلا هم در نام این کوه نشان دهندهٔ واژهٔ فارسی و سکایی آله (عقاب) یعنی پرندهٔ سنتی شکاری صحراگردان این نواحی است.

بنابراین نام آلاتائو در اصل به زبان سکایی-ایرانی، به معنی کوه عقاب بوده‌است که به صورت آلما آتا درآمده است. حرف «و» در گروه زبان‌های ایرانی (از جمله سغدی و خوارزمی) قابل تبدیل به «م» بوده‌است چنان‌که پسوند «وند» به صورت «مند» هم بیان می‌گردد. حتی نام روسی کهن این شهر یعنی وارنی هم در گروه زبان‌های ایرانی تلفظ واژهٔ «وارغنی» ایرانی (عقاب؛ اوریلو روسی که به صورت اورال نام کوهستان معروف میان شمال آسیا و اروپا است) در لهجه‌های زبان ترکی بوده‌است که در آن‌ها حرف «غ» در میان واژه به صورت «ع» یا «ء» (که در ترکیه آن را «غ» نرم نامیده‌اند) ادا می‌گردد. معنی ظاهری ترکی این کوه یعنی پدر سیب مناسبتی با این شهر سردسیری و استپی شمالی ندارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع