ارسال بار به آماسیه (زمینی – هوایی )

حمل بار به آماسیه با کمترین هزینه همراه بیمه نامه کامل

ارسال بار به آماسیه یکی از تخصص های مجموعه آنی بار است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و لوازم شخصی شما را از ایران فراهم می نماید. شما می توانید از طریق باربری و حمل و نقل بین المللی آنی بار پس از دریافت کیملیک کارت خود محموله های اثاثیه و لوازم خانه خود را نیز به اماسیه ارسال کنید.

تیم متخصص آنی بار از هر نقطه ای از ایران امکان انتقال محموله های شما را به صورت زمینی و هوایی با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه فراهم می نماید و می توانید از طریق مشاوره تخصصی با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

ارسال بار به ترکیه به صورت همه روزه انجام میشود و برای انتقال محموله های شما از بیمه نامه کامل استفاده میشود.

ارسال بار به آماسیه
ارسال بار به آماسیه

 

باربری و حمل انواع کالا برای آماسیه

 

ارسال بار به آماسیه از تمامی شهر ها و شهرستان ها با انواع روش های باربری با کمترین هزینه انجام میشود و امکان ارسال سریع محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید.

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل برای آماسیه در کمترین زمان ممکن با بهترین خدمات ممکن با بیمه نامه معتبر بین المللی خواهد بود. در خدمات ارسال بار به آماسیه ، انواع محموله ها و کالاها بارگیری و منتقل میشوند.

 

 • حمل کالای تجاری برای آماسیه
 • ارسال اثاثیه و لوازم منزل به آماسیه
 • ارسال کالاهای صنعتی و تولیدی به آماسیه
 • حمل و نقل دستگاه های صنعتی به آماسیه

 

از مهمترین ویژگی های خدمات آنی بار ، ارسال بار به آماسیه با پوشش کامل بیمه نامه میباشد . شما می توانید محموله ها و کالاهای خود را در اسرع وقت و با کمترین هزینه بارگیری و منتقل نمایید . آنی بار برای ارسال بار به آماسیه از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

ارسال اثاثیه به آماسیه

 

   یکی از خدماتی که آنی بار برای ارسال بار به آماسیه به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال اثاثیه و لوازم منزل شما به آماسیه می باشد. 

ما در اسرع وقت با ارزانترین نرخ کرایه برای ارسال اثاثیه به آماسیه آماده همکاری با شما عزیزان هستیم.  ارسال بار به آماسیه تحت پوشش بهترین بیمه نامه و با بهترین قیمت انجام میشود و محموله های اثاثیه شما در اسرع وقت بارگیری و منتقل میشوند.

 

بسته بندی اثاثیه

یکی از مهمترین مراحل در زمان ارسال اثاثیه و لوازم خانه از ایران به اماسیه یا سایر شهر های ترکیه بسته بندی محموله می باشد. در زمان بسته بندی باید از لوازم و تجهیزات مناسب استفاده نمود که ایمنی محموله ها به خوبی حفظ شود. 

 

برای بسته بندی لوازم خانه می توانید از خدمات تیم بسته بندی مجموعه آنی بار نیز استفاده نمایید تا محموله های با بهترین کیفیت توسط تیم حرفه ای بسته بندی شود. 

برای بسته بندی از جعبه های چوبی ، جعبه های کارتن ، نایلون حبابدار ، سلفون و محافظ استفاده می شود. ارسال اثاثیه به ترکیه توسط مجموعه آنی بار به صورت صفر تا صدی انجام می شود.

بسته بندی اثاثیه
بسته بندی اثاثیه

ارسال حیوانات خانگی به آماسیه

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید امکان انتقال حیوانات خانگی از ایران می باشد. اگر قصد سفر یا مهاجرت به آماسیه ترکیه را دارید می توانید بدون مشکل و با کمترین هزینه  حیوانات خانگی ماندد سگ ، گربه ، پرندگان و …. را از طریق آنی بار منتقل کنید.

برای ارسال حیوانات به آماسیه ابتدا باید شناسنامه حیوانات را دریافت نمایید . پس از آن فرایند واکسیناسیون با معرفی مرکزی حرفه ای توسط آنی بار انجام خواهد شد. پس از انجام واکسیناسیون باید چیپ اطلاعات به حیوان تزریق گردد . نهایتا حیوان آماده ارسال به آماسیه یا سایر شهر های ترکیه می باشد. 

 

ارسال حیوانات خانگی به آماسیه ترکیه
ارسال حیوانات خانگی به آماسیه ترکیه

علاوه بر ارسال بار به آماسیه ، همه روزه برای ارسال بار به آنتالیا و ارسال بار به آنکارا نیز بهترین خدمات توسط مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه میشود.

ارسال بار به آماسیه با تریلی ترانزیت

ارسال بار به آماسیه بصورت زمینی و با استفاده از تریلی ترانزیت توسط آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود . با توجه به موج فزاینده مهاجرت هموطنان از ایران به سایر کشور ها از جمله کشور ترکیه و ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ایران به آماسیه ، آنی بار ضرورت ارائه خدمات اثاث کشی از ایران به ترکیه را بررسی نموده و آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط ترکیه می باشد.

آنی بار یکی از برترین و اصلی ترین متخصصان ارسال اثاث منزل به آماسیه می باشد. آنی بار برای ارسال بار به آماسیه به صورت زمینی ، بهترین و مناسب ترین تریلی ترانزیت را در اختیار شما قرار می دهد.

آنی بار برای حمل بار بین المللی و ارسال بار به آماسیه به صورت زمینی ، تنها به صورت باربری ترانزیت و کامیونت در خدمت شما می باشد.

 • ارسال اثاثیه منزل از تهران به آماسیه
 • ارسال اثاث منزل از اصفهان به آماسیه
 • ارسال اثاث منزل از شیراز به آماسیه
 • ارسال اسباب منزل از مشهد به آماسیه
 • ارسال اسباب منزل از کرمانشاه به آماسیه
 • ارسال اثاثیه منزل از کرمان به آماسیه
 • ارسال اثاثیه منزل از کیش به آماسیه
 • ارسال اثاثیه منزل از قزوین به آماسیه
 • ارسال بار به بندر مرسین آماسیه

برای ارسال بار به آماسیه ، روش گروپاژ زمینی نیز از مهمترین روش های حمل است . در این روش ، محموله شما در کنار محموله 2-3 نفر دیگر با استفاده از یک کامیونت یا تریلی ترانزیت بارگیری و ارسال میشود.

 

ارسال زمینی به آماسیه
ارسال زمینی به آماسیه

ارسال بار به آماسیه به صورت هوایی

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به آماسیه ، استفاده از خطوط هواپیمایی و ارسال هوایی محموله های شما می باشد. آنی بار با سالها سابقه در خصوص ارائه خدمات تخصصی ، همه روزه محموله های شما را در گمرک فرودگاه امام خمینی تحویل و در گمرک فرودگاه آماسیه تحویل شما می نماید.

برای ارسال بار به آماسیه به صورت هوایی ، بارنامه قابل پیگیری صادر میگردد و محموله های شما به صورت کامل بیمه خواهند شد. 

ارسال بار به آماسیه به صورت هوایی در مدت زمان حدود 2-3 روز انجام می شود.

ارسال هوایی به آماسیه ترکیه
ارسال هوایی به آماسیه ترکیه

علاوه بر آماسیه ، ارسال بار به تکیرداغ و ارسال بار به دیاربکر نیز به صورت حرفه ای انجام خواهد شد. 

 

باربری از تهران به آماسیه

برای ارسال بار به آماسیه ، آنی بار به صورت همه روزه انواع کالا را از تهران بارگیری و منتقل خواهد کرد . برای حمل بار به آماسیه ، کالاهای تجاری که در تهران هستند معمولا به صورت زمینی بارگیری و با استفاده از روش حمل زمینی منتقل میشوند. 

قرار گرفتن انبارهای بزرگ و شهرک های صنعتی که تولیدات فراوانی دارند سبب شده است که همه روزه از تهران به نقاط مختلف ترکیه خصوصا برای آماسیه محموله های مختلفی ارسال شوند . ما برای ارسال بار به آماسیه انواع محموله های تجاری صادراتی مانند مواد خوراکی ، فرش ، لوازم خانگی و . . . را بارگیری و منتقل می نماییم.

ارسال بار به آماسیه از تهران توسط آنی بار به صورت زمینی و هوایی انجام خواهد شد.

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به آماسیه

 

در خدمات ارسال بار به آماسیه یا سایر شهر های ترکیه ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و ترکیه قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال محموله به آماسیه هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به آماسیه میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط ترکیه نیز این موارد را ارسال نمایید .

در صورتی که هنگام ارسال بار به آماسیه این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

برای باربری ترکیه به ایران نیز می توانید از طریق خدمات شرکت باربری ترکیه آنی بار بهترین تجربه را داشته باشید و با کمترین هزینه محموله های خود را منتقل کنید.

 

روش های ارسال بار و اثاثیه به آماسیه

 

شما می توانید خدمات باربری به آماسیه را به دو روش از آنی بار دریافت کنید ؛ ارسال بار به صورت دربست و ارسال بار به صورت خرده بار

انتخاب روش ارسال بار به آماسیه با توجه به موارد زیر مشخص می شود :

 • تمایل صاحب بار 
 • مقدار کرایه مورد نظرتان
 • مدت زمان باربری
 • مقدار بار و اثاثتان

در روش دربستی متناسب با مقدار بارتان کامیونی در اختیارتان قرار می گیرد و پس از بارگیری با شما پلمپ می شود و به مقصد مورد نظرتان در آماسیه ارسال می شود.

در روش خرده بار ، بار شما همراه با دو الی سه بار دیگر در یک کامیون بارگیری می شود و سپس به مقاصد مورد نظر ارسال می شود.

ارسال بار به آماسیه به صورت خرده بار هزینه کمتر و مقرون به صرفه تری دارد و امکان ارسال بارهای کم را برای شما میسر می کند اما از نظر زمانی کمی طولانی تر از روش دربستی می باشد. 

 

 

بیمه نامه ارسال بار به آماسیه

 

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار برای ارسال بار به آماسیه ، استفاده از بیمه نامه معتبر و کامل میباشد که امنیت محموله شما را فراهم می نماید.

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد.آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری و ارسال بار به آماسیه را تحت پوشش قرار داده است.

 

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به آماسیه ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید و تا 500 میلیون تومان رایگان خواهد بود.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

آماسیه یا آماسیا (به ترکی استانبولی: Amasya) شهری است در شمال کشور ترکیه که در استان آماسیه واقع شده‌است. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۲۰۱۰ میلادی ۹۹٬۹۰۵ نفر و بر اساس برآوردهای سال ۲۰۰۹ میلادی ۸۶٬۶۶۷ نفر بوده‌است.

آماسیه در میان کوه‌های سواحل دریای سیاه، و راه باریکی بر کرانهٔ رودخانهٔ یشیل‌ایرماق قرار دارد. همچنین این منطقه بر فراز ساحل دریای سیاه قرار دارد و ازنظر آب و هوا مناسب رشد درختان سیب است که این منطقه برای آن مشهور گشته‌است.

اماسیه یا اماصیه در زمان سلجوقیان از مراکز حکومت آن‌ها شمرده می‌شد. مستوفی نقل می‌کند که سلطان علاءالدین کیقباد آن‌را دوباره بنا کرده است. ابن بطوطه که از آنجا عبور کرده گوید که شهری بزرگ است دارای کوچه‌های گشاد و بازارهای نیکو و اطرافش باغات خرم وجود دارد که از چرخاب‌های کنار رودخانه سیراب می‌شود. در زمان ابن بطوطه این شهر به سلطان بین‌النهرین تعلق داشته و ساکنین آن شیعه‌ی متعصب بوده‌اند. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع