بنر آنی بار

ارسال بار به آمستردام ( هوایی ، زمینی ، دریایی )

حمل و نقل بار و کالا به آمستردام هلند

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به آمستردام را از آنی بار بخواهید ، حمل بار از ایران به آمستردام یکی از خدمات حرفه ای آنی بار می باشد که به هموطنان و مهاجرانی که قصد سفر به آمستردام را دارند با کمترین هزینه ارائه می شود .

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به آمستردام همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و هلند می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به آمستردام ارسال کنید . 

ارسال بار به آمستردام و سایر شهرهای هلند بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به آمستردام ارائه می شود.

کارشناسان آنی بار بصورت تمام وقت آماده ارائه مشاوره در زمینه ارسال اثاثیه ، فریت مسافری ، ارسال بارهای تجاری و . . . از ایران به آمستردام هستند . 

آمستردام پایتخت و پر جمعیت ترین شهر کشور هلند است که در استان هلند شمالی در غرب هلند واقع شده. شهر آمستردام در در کنار رود آمستل بناشده است و از آنجایی که سدهای زیادی برای حفاظت از شهر در برابر سیل آب ساخته شده بود، نام شهر به آمستل دام شهرت یافت که به مرور به آمستردام تغییر نام پیدا کرد. 

باربری از ایران به آمستردام هلند
باربری از ایران به آمستردام هلند

انواع روش های ارسال بار و کالا به آمستردام 

آمستردام یکی از شهرهای جهانی بسیار مهم ، قدرتمند ، پربازدید ، گران‌ ، مناسب‌ برای کار شناخته می‌شود. این شهر تأثیر بسزایی بر روی فرهنگ، هنر، آموزش، مد، اقتصاد، بهداشت و درمان، رسانه و . . . در جهان دارد.

بسیاری از هموطنان به دلیل این ویژگی ها ، آمستردام را به عنوان مقصد و هدف خود برای تحصیل ، مهاجرت ، مسافرت و . . . انتخاب می کنند . همین موضوعات سبب شده است که انتقال محموله ها به آمستردام بسیار زیاد و به صورت همه روزه انجام شود.

 

ارسال بار به آمستردام با انواع روش های باربری انجام می شود :

 • ارسال بار به آمستردام بصورت هوایی
 • ارسال بار به آمستردام بصورت دریایی
 • ارسال بار به آمستردام بصورت زمینی یا ترکیبی

 

هر یک از این روش های باربری برای انتقال نوع خاصی از محموله ها و در شرایط و ابعاد مختلف مورد استفاده قرار میگیرند . قبل از تصمیم به ارسال بار به آمستردام باید با کارشناسان و متخصص آنی بار به صورت حضوری یا تلفنی مشاوره تخصصی انجام دهید تا با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انتقال محموله انجام شود. 

 

ارزانترین خدمات ارسال بار به آمستردام را از آنی بار بخواهید.

ارسال هوایی بار به آمستردام 

یکی از روش های ارسال بار به آمستردام ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به آمستردام ارسال میشود . 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به آمستردام است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند . 

ارسال بار به آمستردام بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به آمستردام در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

باربری هوایی سریع ترین و بهترین روش برای ارسال بار به آمستردام می باشد.

حمل و نقل هوایی به آمستردام
حمل و نقل هوایی به آمستردام

ارسال بار باز هلند به ایران بصورت تخصصی توسط آنی بار 

ارسال بار بصورت زمینی برای آمستردام

شاید یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به آمستردام ، حمل زمینی یا ترانزیت کالا باشد .

هنگام ارسال بار به آمستردام بصورت زمینی ، محموله های شما در مقصد ( هر نقطه ای از ایران ) بارگیری و به صورت جاده ای به مقصد ارسال می شوند . 

روش زمینی برای ارسال بار به آمستردام ممکن است حدود 20 روز زمانبر باشد اما از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه تر است . 

برای ارسال بار به آمستردام به صورت زمینی ، همه روزه انواع ترانزیت ایمن را در اختیارتان قرار می دهیم.

 

ارسال دریایی به آمستردام

یکی از روش های ارسال بار و کالا به آمستردام روش حمل دریایی است. آمستردام یکی از بزرگترین بنادر هلند است و حجم زیادی از انواع کالا و محموله های مختلف از طریق حمل دریایی به هلند و آمستردام ارسال میشوند. 

حمل دریایی یک روش بسیار مقرون به صرفه است که امکان انتقال کالاهای مختلف در وزن و حجم زیاد را فراهم می نماید . از طریق روش حمل هوایی می توانید از همه نقاط کشور محموله های مختلف خود را داخل کانتینر 20 فوت یا 40 فوت بارگیری نمایید و از طریق حمل زمینی به بنادر جنوبی ارسال کنید. 

سپس کانتینر ها داخل کشتی های بزرگ باری بارگیری می شوند و به سمت هلند و بندر آمستردام حرکت می نمایند. روش حمل دریایی کاملا مقرون به صرفه است اما زمان نسبتا زیادی برای انتقال محموله ها نیاز دارد. 

ارسال دریایی به آمستردام
ارسال دریایی به آمستردام

ارسال انواع بار و کالا به شهر آمستردام 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به آمستردام ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به آمستردام بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به آمستردام می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به هلند به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال محموله صادراتی به آمستردام
 • انتقال آهن آلات به آمستردام
 • ارسال اثاثیه به آمستردام
 • حمل لوازم شخصی به آمستردام
 • ارسال کالاهای تجاری به آمستردام

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به آمستردام را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و هلند ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

ارسال انواع بار و کالا به آمستردام
ارسال انواع بار و کالا به آمستردام

ارسال اثاثیه منزل از ایران به آمستردام 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به آمستردام می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در آمستردام یا سایر شهر های هلند را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به آمستردام را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای آمستردام به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال زمینی اثاث به آمستردام
 • ارسال هوایی اثاث به آمستردام

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به آمستردام در اختیارتان قرار می دهد. برای ارسال اثاث به آمستردام نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور هلند دارید.

 

علاوه بر ارسال بار به آمستردام ،  ارسال بار به میلان و ارسال بار به رم از خدمات آنی بار در باربری ایتالیا می باشد.

کالاهای ممنوعه برای ارسال به آمستردام

در خدمات ارسال بار به آمستردام یا سایر شهر های هلند ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و هلند قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به آمستردام هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به آمستردام میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز موارد ممنوعه ، شما می توانید انواع بار و کالا را از ایران به آمستردام هلند ارسال کنید .

لیست کالاهای ممنوعه
لیست کالاهای ممنوعه

حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به لندن می باشد . 

ارسال بار به آمستردام چقدر زمان می برد ؟

مدت زمان ارسال بار به آمستردام ، با توجه به نوع بارتان مشخص می شود . 

حمل و نقل هوایی قیمت بالاتری نسبت به سایر روش های ارسال بار به آمستردام دارد اما این روش برای مواقعی که عجله دارید و می خواهید بار شما در کمترین زمان ممکن به مقصد برسد ، گزینه مناسبی خواهد بود .

معمولا ظرف مدت چند روز ، ارسال بار به آمستردام بصورت هوایی می رسد و می توانید بار خود را تحویل بگیرید .

اگر قرار است خودتان نیز به آمستردام بروید باید بار و وسایلی که قرار است به آمستردام ارسال کنید را چند روز زودتر از پرواز خود به آمستردام ارسال کنید تا بار خود را درست در زمانی که شما به آمستردام رسیدید ، دریافت نمایید .

ارسال انواع کالا تحت پوشش بیمه کامل به آمستردام

در خدمات ارسال بار به آمستردام ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به آمستردام است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به آمستردام خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به آمستردام ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به آمستردام یا سایر شهر های هلند از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به آمستردام در اختیارتان قرار می دهد.

بیمه نامه باربری بین المللی

ارسال بار به برلین پایتخت آلمان همراه با بیمه نامه کامل و معتبر 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به آمستردام

مدارک مورد نیاز برای ارسال بارهای مسافری به آمستردام هلند

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به آمستردام در هلند نمایید.

به همراه داشتن مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در آمستردام که دریافت کننده بار شما در فرودگاه بین المللی آمستردام می باشد الزامی می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بارهای تجاری به آمستردام هلند

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در آمستردام افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به هلند مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به هلند علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

هزینه باربری از ایران به آمستردام 

هزینه ارسال بار به آمستردام یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به آمستردام استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به آمستردام بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به آمستردام دارد.

نرخ کرایه دقیق و ارزان برای ارسال بار به آمستردام را می توانید همه روزه از کارشناسان آنی بار استعلام کنید .

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به آمستردام تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

ارسال بار به سوئد با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به آمستردام انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به آمستردام توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به آمستردام و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به آمستردام را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به آمستردام بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به آمستردام را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

ارسال بار به انگلستان از خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار می باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع