ارسال بار به آنتاکیه

باربری ایران به آنتاکیه

ارسال بار به آنتاکیه بصورت همه روزه و با کمترین هزینه توسط شرکت آنی بار از همه نقاط کشور انجام میشود و تیم آنی بار با سابقه ای چندین ساله آماده همکاری با شما عزیزان است . ما برای ارسال بار به آنتاکیه انواع محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی شما را بارگیری و منتقل می نماییم.

ارسال بار به آنتاکیه توسط آنی بار تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود و ایمنی کاملی برای محموله های شما فراهم می گرد.

ارسال بار به آنتاکیه از طریق روش های زمینی ، هوایی و دریایی انجام میشود و محموله های مختلف بر اساس نیاز شما و شرایط محموله برای ارسال بار به آنتاکیه با روش های باربری متناسب با آنها منتقل میشوند. آنی بار برای ارسال بار به آنتاکیه در کمترین زمان ممکن محموله های شما را بارگیری و منتقل خواهد نمود.

 

حمل بار به ترکیه بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار انجام خواهد شد و همه شهر ها و استان های این کشور به صورت کامل تحت پوشش می باشند.

 

ارسال انواع محموله و کالا به آنتاکیه

 

از مهمترین ویژگی های یک شرکت حمل و نقل حرفه ای امکان انتقال انواع محموله با شرایط مختلف می باشد که آنی بار این امکان را برای نقاط مختلف آنتاکیه فراهم نموده است. هر نوع محموله و کالایی که از نظر گمرک ایران و آنتاکیه مانعی برای ارسال نداشته باشند به صورت تخصصی توسط مجموعه آنی بار منتقل خواهند شد. در بحث ارسال کالا و بار به آنتاکیه وزن و حجم محموله ها مهم نیست و انتقال محموله با هر شرایطی امکانپذیر است.

 

برخی از محموله هایی که توسط آنی بار بارگیری و ارسال می شوند به صورت زیر می باشد :

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به آنتاکیه

 

یکی از مهمترین خدمات آنی بار به که مورد استقبال مهاجران و مسافران گرامی قرار گرفته است ارسال اثاثیه از ایران به آنتاکیه می باشد. مجموعه آنی بار در سال 1402 تا کنون تعداد 469 فقره ارسال اثاثیه کامل از ایران به آنتاکیه انجام داده است که همین موضوع موید میزان اعتماد هموطنان به آنی بار است.

برای خدمات ارسال لوازم خانه به آنتاکیه مهم نیست ساکن کدام شهر ایران هستید. آنی بار بارگیری و انتقال لوازم به آنتاکیه را از سراسر کشور در اسرع وقت انجام خواهد داد.

مراحل ارسال اثاثیه به آنتاکیه به صورت زیر است :

 1. مشاوره با کارشناسان از طریق شماره 57669-021
 2. انتخاب روش مناسب برای انتقال اثاثیه
 3. بسته بندی و تهیه پکینگ لیست
 4. تهیه و تکمیل مدارک مورد نظر
 5. بارگیری و انتقال محموله به گمرک
 6. انجام فرایند های گمرکی مربوط به اثاثیه منزل
 7. پلمپ و انتقال محموله به آنتاکیه

تمامی این مراحل توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام خواهد شد و خدمات ارسال اثاثیه به آنتاکیه به سادگی اثاث کشی درون شهری انجام خواهد شد.

ارسال لوازم خانه به انتاکیه
ارسال لوازم خانه به انتاکیه

 

ارسال لوازم شخصی و چمدان به آنتاکیه

 

اگر قصد سفر به انتالیا را دارید بهتر است قبل از سفر چمدان و اضافه بار خود را از طریق خدمات آنی بار به آنتاکیه ارسال کنید. همانطور که می دانید هزینه های اضافه بار مسافری در زمان پرواز بسیار بالا است و این موضوع می تواند ضرر زیادی به شما وارد کند.

از طریق خدمات آنی بار می توانید چمدان های اضافی خود را چند روز زودتر با هزینه ای کمتر به آنتاکیه ارسال کنید و در روز پرواز در فرودگاه آنتاکیه دریافت نمایید.

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال لباس از ترکیه به ایران است که به صورت حرفه ای و با کمترین هزینه انجام میشود . با ما در تماس باشید.

 

 

ارسال فرش و تابلو فرش به آنتاکیه

 

بسیاری از افراد که ساکن آنتاکیه هستند در برخی موارد قصد ارسال اقلامی مانند فرش و تابلوفرش را دارند که متاسفانه برخی از همکاران هزینه های بسیار زیادی برای انتقال آنها اعلام می نمایند.

در مجموعه آنی بار می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز ( در حدود چند صد هزار تومان ) فرش و تابلو فرش خود را از ایران به آنتاکیه ارسال کنید. در این خدمات در برخی موارد برای حمل تابلو فرش نیاز به انجام بسته بندی چوبی جعبه ای می باشد که در هنگام انتقال محموله آسیب نبیند.

 

ارسال فرش به آنتاکیه
ارسال فرش به آنتاکیه

ارسال حیوانات خانگی به آنتاکیه

یکی از مهمترین خدماتی که مجموعه آنی بار برای ارسال بار به آنتاکیه ارائه می نماید حمل و نقل حیوانات خانگی از ایران به آنتاکیه است. در این خدمات شما می توانید حیواناتی مانند سگ ، گربه ، پرنده و . . . که ممنوعیت یا محدودیت برای انتقال به خارج از کشور ندارند را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به آنتاکیه ارسال کنید.

 

ارسال حیوانات به آنتاکیه شامل مراحل زیر است :

 1. مشاوره با کارشناسان آنی بار
 2. دریافت شناسنامه حیوان
 3. واکسیناسیون
 4. تزریق چیپ اطلاعات
 5. انتقال حیوان به فرودگاه و تحویل به کارشناسان

 

تیم متخصص آنی بار تمامی خدمات ارسال حیوانات و بار به آنتاکیه را به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید. برای مشاوره با کارشناسان ما با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال حیوانات خانگی به آنتاکیه
ارسال حیوانات خانگی به آنتاکیه

 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به آنتالیا و ارسال بار به آنکارا نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

 

انواع روش های ارسال بار به آنتاکیه

 

تیم متخصص آنی بار به دلیل داشتن تجربه بسیار زیاد در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی خصوصا برای ارسال بار به آنتاکیه به صورت تخصصی از روش های مختلف برای انتقال کالا استفاده می نماید.

 

ارسال بار به آنتاکیه از طریق 3 روش زیر انجام میشود :

 1. ارسال هوایی
 2. ارسال زمینی
 3. ارسال دریایی

 

ارسال هوایی به آنتاکیه

سریعترین و بهترین روش برای ارسال بار به آنتاکیه روش حمل هوایی است که از طریق همکاری با ایرلاین های ایرانی یا خارجی انجام می پذیرد. در روش حمل هوایی محموله های مختلف به 2 صورت به انتالیا ارسال می شوند :

 

 1. فریت بار مسافری
 2. کارگو هوایی

هر دو این روش امکان انتقال محموله های شخصی و تجاری را فراهم می نمایند اما از آنجایی که فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود محدودیت وزن و حجم دارد اما در روش کارگو که با استفاده از هواپیماهای باری انجام میشود محدودیت وزن و حجم وجود ندارد.

در روش فریت بار مسافری انتقال محموله ها سریعتر از کارگو هوایی انجام میشود زیرا تعداد پرواز های مسافری بسیار بیشتر از پرواز های باری می باشد.

 

ارسال بار هوایی به آنتاکیه از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله ها در فرودگاه آنتاکیه به شما تحویل داده خواهند شد. لازم به ذکر است که در فرودگاه آنتاکیه محموله ها تا 48 ساعت فاقد هزینه انبارداری هستند و شما عزیزان می توانید پس از رسیدن محموله به فرودگاه تا 48 ساعت بعد به صورت رایگان محموله خود را دریافت کنید.

 

ارسال هوایی از ایران به آنتاکیه حدود 2-3 روز کاری زمانبر خواهد بود و از این جهت بهترین روش انتقال محموله ها به حساب می آید

 

ارسال هوایی برای آنتاکیه
ارسال هوایی برای آنتاکیه

 

علاوه بر ارسال بار به آنتاکیه ، ارسال بار به ماردین نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است.

 

ارسال زمینی به آنتاکیه

برای ارسال بار به آنتاکیه می توانید از طریق روش زمینی نیز محموله های خود را منتقل کنید. روش زمینی مقرون به صرفه ترین و پر استفاده ترین روش برای انتقال محموله ها از ایران به آنتاکیه می باشد و در مدت حدود 1 هفته تا 10 روز محموله های شما را در آنتاکیه تحویل خواهد داد .

روش حمل زمینی به 2 صورت انجام میشود :

 • حمل مستقیم و دربستی
 • حمل گروپاژ یا اشتراکی

 

در روش حمل مستقیم ، محموله ها با استفاده از یک دستگاه تریلی ترانزیت چادری به صورت اختصاصی و درب به درب منتقل خواهند شد اما در روش گروپاژ یا اشتراکی محموله 2-3 نفر با استفاده از یک تریلی منتقل خواهند شد.

ارسال بار به آنتاکیه به صورت اشتراکی هزینه های کمتری دارد و مقرون به صرفه تر است و برای محموله های با وزن و حجم کم بسیار مناسب است.

حمل زمینی به آنتاکیه
حمل زمینی به آنتاکیه

 

اهمیت بسته بندی برای حمل بار به آنتاکیه

 

اگر قصد ارسال بار به آنتاکیه را دارید باید به موضوع بسته بندی توجه ویژه داشته باشید. بسته بندی برای اثاثیه و یا محموله های تجاری و صنعتی سبب حفظ امنیت محموله خواهد شد و در زمان نقل و انتقال و جابجایی محموله از بروز خسارات جلوگیری می کند.

بسته بندی محموله به 2 صورت انجام می شود :

 

 • بسته بندی توسط صاحبین محموله
 • بسته بندی توسط آنی بار به صورت حرفه ای

 

برای بسته بندی اثاثیه و لوازم خانه یا محموله های تجاری توسط آنی بار ما از بهترین لوازم بسته بندی مانند جعبه های چوبی ، کارتن مقوایی ، سلفون و نایلون حبابدار ، یونولیت و ضربه گیر استفاده می نماییم که امنیت کاملی برای محموله شما فراهم می نماید.

بسته بندی توسط خود اشخاص نیز با استفاده از کارتن موز ، جعبه های عادی و سایر تجهیزات امکانپذیر است اما پیشنهاد ما برای ارسال بار به آنتاکیه استفاده از خدمات بسته بندی حرفه ای آنی بار است.

 

 

موارد ممنوعه برای ارسال به آنتاکیه

یکی از مهمترین موارد در خدمات ارسال بار به آنتاکیه یا سایر شهر های ترکیه ، آشنایی با موارد ممنوعه می باشد که امکان ارسال به آنتاکیه برای آنها فراهم نمی باشد.

لیست زیر ، برخی از اقدام و موارد ممنوع شده برای ورود به آنتاکیه را مشخص نموده است که این لیست می تواند در روزهای مختلف طی شرایط مختلف دوچار تغییرات گردد.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات )
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . .
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط ترکیه نیز این موارد را ارسال نمایید. برای ارسال بار به آنتاکیه در صورتی که محموله شما تجاری باشد ، امکان ارسال برخی از اقلام خوراکی نیز وجود دارد. اما در صورتی که داخل اثاثیه و لوازم منزل شما این اقلام وجود داشته باشد ، امکان ورود انها به ترکیه فراهم نخواهد بود.

برای ارسال بار به آنتاکیه ، با کارشناسان ما در تماس باشید تا محموله های شما مورد بررسی قرار گیرند و با بهترین کیفیت منتقل شوند

 

انجام فرایند های گمرکی جهت ارسال بار به آنتاکیه

 

برای ارسال بار به آنتاکیه یا سایر شهر های ترکیه باید فرایند های گمرکی برای صدور اجازه ارسال محموله های انجام گیرد . در فرایند های گمرکی موارد زیر انجام خواهد شد :

 

 • بررسی و کنترل مدارک ( پکینگ لیست ، اظهار گمرکی و . . )
 • بررسی نوع محموله توسط ارزیاب گمرک
 • بررسی محموله توسط سگ موادیاب
 • بررسی محموله توسط دستگاه ایکس ری
 • دریافت هزینه های گمرکی
 • صدور مجوز برای ارسال به آنتاکیه

 

برای ارسال بار به آنتاکیه مهمترین موضوع انجام فرایند های گمرکی است. این مراحل توسط کارشناسان آنی بار و با بهترین کیفیت و دانش و تجربه بالا انجام خواهد شد .

 

 

هزینه ارسال بار به آنتاکیه چقدر می شود ؟

هزینه ارسال بار به آنتاکیه یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس میگیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای حمل بار به آنتاکیه استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه حمل و نقل هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های باربری دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به آنتاکیه را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ها به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه بروز با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد.

 

 

ارسال محموله های خاص به آنتاکیه

برای ارسال محموله های خاص ، نیاز به اخذ مجوز واردات از ترکیه و مجوز صادرات از ایران داریم تا بدون مشکل امکان انجام فرایند های گمرکی برای شما فراهم گردد . پس از اخذ مجوزات خاص ، کارشناسان آنی بار برای ارسال بار به آنتاکیه شما را راهنمایی و خدمات مورد نیاز را در اختیارتان قرار میدهند.

 • محصولات پتروشیمی
 • کاغذ
 • دارو و تجهیزات پزشکی
 • و…..

از این دسته هستند . البته ممکن است بنا به شرایط زمانی و گمرکی در موارد خاص برخی از انواع محموله ها که شامل این دسته بندی ها هستند نیازی به اخذ مجوز نداشته باشند. برای ارسال بار به آنتاکیه بصورت تخصصی و ارزان قیمت ، تنها یک تماس با مشاوران ما کافیست .

 

بیمه نامه ارسال بار به آنتاکیه

 

آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به تمامی نقاط ترکیه ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید. برای ارسال بار به آنتاکیه نیز می توانید محموله های خود را با بیمه کامل آنی بار منتقل نمایید.

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد. آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری بین المللی خود را تحت پوشش قرار داده است.

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید و با بهترین تیم باربری ارسال بار به آنتاکیه را انجام دهید.

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید و تا 500 میلیون تومان به صورت رایگان ارائه میشود.

 

 

نتیجه گیری

 

تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله ها و کالای تجاری و شخصی بهترین خدمات را با استفاده از روش های حمل هوایی و زمینی بهترین انتقال کالا را فراهم خواهد نمود. محموله هایی که توسط آنی بار از ایران به آنتاکیه ارسال می شوند به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار دارند و امکان ارسال محموله ها از همه شهر های کشور فراهم است.

Tags: ارسال اثاثیه منزل به آنتاکیه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع