ارسال بار به ادینبرو | فریت هوایی ادینبرو

حمل بار از ایران به ادینبرو

ارسال بار به ادینبرو از تخصص های مجموعه آنی بار است و امکان انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید. حمل بار به ادینبرو به صورت زمینی و هوایی انجام میشود و محموله های مختلف شما پس از انجام فرایند های گمرکی به این شهر منتقل می شوند. 

حمل بار از ایران به ادینبرو به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال کالاهای تجاری و صنعتی شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه و همراه با مشاوره رایگان خواهد بود . تیم متخصص آنی بار برای خدمات مختلف ارسال کالا و محموله به ادینبرو به بهترین نحو ممکن در کنار شما عزیزان است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

انواع روش های ارسال بار و کالا به ادینبرو

برای ارسال بار به ادینبرو می توانید از انواع روش های باربری هوایی ، زمینی ، دریایی استاده کنید .

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان ، مدت زمانی که برای ارسال آن در نظر دارید ، نرخ کرایه مورد نظرتان و . . . مناسب ترین روش را برای ارسال بار به ادینبرو را در اختیارتان قرار می دهد.

 

آنی بار به عنوان متخصص انتقال بار و کالا از ایران به انگلیس به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره ای از طریق شماره 57669-021 می باشد.

ارسال هوایی بار به ادینبرو 

باربری هوایی یکی از روش های ارسال بار به ادینبرو می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به ادینبرو ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به ادینبرو است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به ادینبرو بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود. کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به ادینبرو در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

ارسال بار به ادینبرو به صورت فریت بار با بهترین بیمه نامه انجام میشود. ما برای انتقال فوری محموله های شما در اسرع وقت ، 500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به ادینبرو در اختیارتان قرار میدهیم. 

ارسال هوایی از ایران به ادینبرو
ارسال هوایی از ایران به ادینبرو

 

ارسال بار بصورت زمینی برای ادینبرو

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به ادینبرو به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به ادینبرو به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر ادینبرو ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به ادینبرو بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به ادینبرو حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک انگلستان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

در روش زمینی ، بارتن بصورت زمنی به نزدیک ترین شهر به انگلستان ارسال می شود و سپس از آنجا توسط لندی گرافت به انگلستان و شهر ادینبرو ارسال می شود.

ارسال زمینی به ادینبرو
ارسال زمینی به ادینبرو

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای حمل بار و کالا از ایران به منچستر نیز توسط مجموعه آنی بار انجام خواهد شد.

ارسال دریایی به ادینبرو

 

یکی از روش هایی که برای ارسال بار به ادینبرو و سایر شهر های انگلیس مورد استفاده قرار میگیرد روش حمل دریایی است. در حمل و نقل دریایی کالاها امکان انتقال حجم زیادی از انواع بار و کالا فراهم است. علاوه بر این ، این روش یک روش حمل مقرون به صرفه است. 

حمل و نقل دریایی محموله های مختلف از همه شهر های ایران انجام میشود و محموله ها با استفاده از  حمل زمینی به بنادر جنوبی منتقل می شوند . پس از انتقال محموله ها به بنادر جنوبی ، با انجام  تشریفات گمرکی امکان انتقال آنها به داخل کشتی فراهم می شود. 

پس از حمل محموله ها به بنارد انگلستان ، محموله ها از طریق حمل زمینی به محل مورد نظر شما منتقل می شوند.

ارسال دریایی به ادینبرو
ارسال دریایی به ادینبرو

 

علاوه بر  ارسال بار و کالا به ادینبرو ، همه روزه برای حمل کلا از ایران به لیورپول نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال انواع بار و کالا به شهر ادینبرو 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به ادینبرو ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید. ما برای ارسال بار به ادینبرو بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود.

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به ادینبرو می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به انگلیس به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال محموله صادراتی به ادینبرو
 • انتقال آهن آلات به ادینبرو
 • ارسال اثاثیه به ادینبرو
 • حمل لوازم شخصی به ادینبرو
 • ارسال کالاهای تجاری به ادینبرو

آنی بار ، ارسال انواع بار و کالا را همراه با خدمات گمرکی برای شما انجام می دهد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بهترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل کالا از ایران به بریستول و حمل بار به لیدز نیز به صورت تخصصی انجام میشود.

ارسال چه کالاهایی به ادینبرو ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به ادینبرو یا سایر شهر های انگلستان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و انگلستان قابلیت ارسال ندارند .

با این وجود ، قبل از ارسال بار به ادینبرو میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به ادینبرو می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای انگلستان نیز بار ارسال کنید.

در صورتی که هنگام ارسال بار به ادینبرو این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به ادینبرو هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید. 

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به ادینبرو 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به ادینبرو می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در ادینبرو یا سایر شهر های انگلستان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به ادینبرو را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ادینبرو را می توانید به صورت زمینی و هوایی انجام دهید . 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به ادینبرو در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاث منزل بصورت دربست با یک ترانزیت یا کامیون به ادینبرو ، ابتدا نیاز است کارت اقامت خود را دریافت کنید .

ارسال لوازم خانه به ادینبرو
ارسال لوازم خانه به ادینبرو

 

حمل بار به ادینبرو تحت پوشش بیمه کامل 

در خدمات ارسال بار به ادینبرو ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به ادینبرو است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به ادینبرو خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به ادینبرو ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به ادینبرو یا سایر شهر های انگلستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به ادینبرو، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مجموعه آنی بار به عنوان بهترین و تخصصی ترین تیم حمل و نقل کشور به صورت همه روزه خدمات حمل و نقل کالا از انگلیس به ایران را نیز در اسرع وقت در اختیار شما قرار میدهد.

هزینه باربری از ایران به ادینبرو 

هزینه ارسال بار به ادینبرو یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند. برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید.

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به ادینبرو استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به ادینبرو بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به ادینبرو دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به ادینبرو را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به ادینبرو به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به ادینبرو بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد.

ثبت درخواست باربری به ادینبرو

 کارشناسان خبره آنی بار ، انواع روش های باربری را برای ارسال بار به ادینبرو در نظر گرفته اند. برای ارتباط با واحد بین الملل شرکت آنی بار می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و پاسخ هرگونه سوال خود را در زمینه باربری ، گمرک ،بیمه ، روش های حمل بار را از واحد پشتیبانی باربری بین الملل آنی بار دریافت کنید.

 

برای ارسال بار به ادینبرو از طریق واتساپ نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

ادینبرو
ادینبرو

 اِدینبرو  دومین شهر بزرگ و پایتخت اسکاتلند با جمعیت ۴۴۸٬۶۲۴ نفر (در سال ۲۰۰۱) و مساحت ۲۶۲ کیلومترمربع است. ادینبرو در بریتانیا از نظر تعداد جهانگردان، پس از لندن در مقام دوم قرار دارد. در سال ۲۰۰۹ ادینبرو به عنوان بهترین مکان برای زندگی انتخاب شد. بحران سیاسی معاصر تأثیر زیادی بر اقتصاد این شهر گذاشت و سبب شد یکی از مؤسساتی که بیشترین تعداد کارمند را به استخدام درآورده بود — یعنی بانک سلطنتی اسکاتلند (RBS) — تقریباً از هم بپاشد. هر چند این بانک با کمک مالی دولت بریتانیا از چنین سرنوشتی نجات یافت، ولی بسیاری از مشاغل محلی از دست رفت.

تلفظ انگلیسی این شهر ادینبورگ نیست، ولی در برخی منابع فارسی ادینبورگ خوانده شده‌است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع