ارسال بار به اروگوئه | فریت هوایی پاراگوئه

انتقال بار و کالا از ایران به اروگوئه با کمترین هزینه

ارسال بار به اروگوئه تخصص تیم آنی بار است و با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود . برای ارسال بار به اروگوئه شما می توانید همه روزه درخواست حمل و نقل محموله های خود را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما مطرح نمایید تا بهترین راهکار با کمترین هزینه برای شما فراهم گردد. 

برای ارسال بار به اروگوئه ، آنی بار از همه نقاط کشور آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است و با انواع روش های باربری محموله های شما را منتقل می نماید. برای ارسال بار به اروگوئه روش حمل هوایی و دریایی بهترین گزینه است که امکان انتقال سریع و تخصصی را فراهم می نماید.

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم برای ارسال بار به اروگوئه ، همه روزه همکاری تخصصی با هموطنان گرامی و تجار و صنایع مختلف در خصوص انتقال محموله های ایشان را دارد.

 

ارسال بار از ایران به خارج به صورت همه روزه و همراه با مشاوره تخصصی رایگان به صورت حضوری و تلفنی انجام میشود و تنها کافیست با شماره پنج رقمی 57669-021 در تماس باشید.

 

مراحل ارسال بار به اروگوئه

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به اروگوئه انتقال محموله ها در 5 گام انجام میشود. این گام ها فرایند کلی ارسال کالا و محموله ها می باشد :           

گام اول : مشاوره تلفنی و تخصصی با کارشناسان و متخصصین آنی بار اولین مرحله است. در این مرحله محموله های شما توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار مورد بررسی قرار میگیرد تا امکان ارسال آنها به اروگوئه بررسی گردد. 

 

گام دوم : بسته بندی محموله ها می باشد. بر اساس نوع محموله و شرایط انتقال آن ( روش مورد استفاده ) ممکن است نوع بسته بندی و روش آن متفاوت خواهد بود. به صورت کلی ، بسته بندی تخصصی محموله ها برای حمل به اروگوئه با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن های مقوایی ، نایلون حباب دار و . . . انجام می شود.

 

گام سوم : در مرحله سوم باید پکینگ لیست به صورت تخصصی و کامل تهیه شود. با طراحی و نوشتن پکینگ لیست حرفه ای در فرایند های گمرکی بهترین نتیجه را خواهیم داشت. 

 

گام چهارم : در گام چهارم و بعد از تهیه پکینگ لیست باید محموله ها به گمرک منتقل شود. در گمرک محموله ها به صورت کامل توسط کارشناسان گمرکی مورد بررسی قرار میگیرند و با ارائه مدارک لازم مجوز های ارسال محموله صادر می گردد.

 

گام پنجم : گام نهایی پس از صدور مجوز های صادراتی ، محموله ها برای ارسال آماده اند و این فرایند تکمیل خواهد شد.

 

علاوه بر ارسال بار به اروگوئه ، همه روزه برای ارسال بار به برزیل نیز می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار بهره مند شوید.

روش های باربری به اروگوئه

 

شما عزیزان می توانید ارسال بار به اروگوئه را با انواع روش های حمل بار (  هوایی ، دریایی ) در باربری آنی بار انجام دهید.

ارسال بار به اروگوئه بصورت هوایی سریع ترین روش باربری به خارج از کشور می باشد اما هزینه ارسال بار به اروگوئه به صورت هوایی مقداری بیشتر از دیگر روش های باربری می باشد.   

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های باربری و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند ارسال بار به اروگوئه را به روش ترکیبی انجام دهید.

ارسال بار به اروگوئه به روش ترکیبی یعنی مثلا بارتان نیمی از مسیر را با ترانزیت حمل شود و نیمی دیگر را به صورت دریایی. 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به اروگوئه شما مشتریان عزیز می باشید.

ارسال بار به اروگوئه به صورت دریایی

روش دریایی یکی از روش های ارسال بار به اروگوئه می باشد ؛ برای حمل بار دریایی معمولا از کشتی های باری و بزرگ استفاده می شود .

ارسال بار به اروگوئه با کشتی های کانتینری سرعت کمتری نسبت به هواپیماهای باری دارند .

ترمینال اصلی کانتینر اروگوئه بندر منامه است که یکی از بزرگترین بندرهای خاورمیانه می باشد .  در هنگام ارسال بار به اروگوئه بصورت دریایی می توانید از یکی از روش های FCL یا LCL را انتخاب کنید .

 

  • ارسال بار به اروگوئه با کشتی به روش FCL : یعنی اینکه محموله و بار شما در یک کانتیر کامل حمل خواهد شد.
  • ارسال بار به اروگوئه با کشتی با روش LCL : یعنی که محموله و بار شما در کنار چندین محموله دیگر در یک کانتینر بسته بندی می شوند.

 

ارسال بار از ایران به اروگوئه به صورت همه روزه انجام میشود و از طریق روش دریایی مدت زمان حدود 50 الی 60 روز برای انتقال محموله ها نیاز است. 

ارسال دریایی به اروگوئه
ارسال دریایی به اروگوئه

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای حمل بار و کالا به آرژانتین را می توانید از طریق شماره های مجموعه آنی بار ثبت سفارش کنید.

 

ارسال محموله بصورت هوایی برای اروگوئه

یکی از روش های ارسال بار به اروگوئه ، حمل و نقل هوایی از طریق ایرلاین های معتبر می باشد. مجموعه آنی بار برای ارسال بار به اروگوئه بصورت هوایی ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید.

 

ارسال بار به اروگوئه توسط آنی بار با استفاده از خطوط هوایی معتبر به روش کارگو و فریت بار انجام میشود و امکان انتقال سریع محموله ها فراهم خواهد بود . ما در کمترین زمان ممکن بهترین و حرفه ای ترین تیم را برای انتقال محموله های شما فراهم می نماییم.

 

ارسال بار به اروگوئه با روش فریت بار برای محموله های با وزن و ابعاد کم و محدود است . اما کارگو امکان انتقال حجم زیاد محموله ها را برای شما فراهم می نماید.

ارسال هوایی از ایران به اروگوئه
ارسال هوایی از ایران به اروگوئه

 

چه کالاهایی به اروگوئه ارسال میشوند؟

 

برای ارسال بار به اروگوئه آنی بار امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید. هر محموله ای که از نظر گمرک ایران و اروگوئه محدودیت خروج یا ورود نداشته باشد به صورت همه روزه ارسال خواهد شد.

 

برای ارسال بار به اروگوئه می توانید محموله های زیر را ارسال کنید:

 

  1. ارسال لوازم شخصی و اثاثیه 
  2. ارسال تجهیزات صنعتی 
  3. انتقال کالاهای الکترونیکی 
  4. ارسال مواد غذایی و خوراکی 
  5. انتقال تجهیزات کشاورزی 

برای ارسال بار به اروگوئه فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین خدمات را تجربه کنید. 

 

علاوه بر باربری از ایران به اروگوئه ، همه روزه برای ارسال بار به مکزیک نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به اروگوئه 

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به مهاجرین گرامی ارائه می نماید ارسال اثاثیه و لوازم خانه است. در این خدمات ، مجموعه آنی بار اثاثیه منزل مهاجرین را در محل منزل آنها در ایران بارگیری و به صورت مستقیم به اروگوئه منتقل می نماید. 

برای ارسال اثاثیه به اروگوئه می توان از روش دریایی یا روش هوایی استفاده نمود که بر اساس میزان حجم و ابعاد و شرایط محموله های شما مورد استفاده قرار میگیرند. 

ارسال اثاثیه به اروگوئه به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام میشود و با بالاترین امنیت محموله های شما منتقل میشوند. 

برای مشاوره تخصصی برای انتقال اثاثیه منزل فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

ارسال اثاثیه و لوازم برای اروگوئه
ارسال اثاثیه و لوازم برای اروگوئه

ارسال سمپل و هدیه و لوازم شخصی به اروگوئه

 

اگر قصد دارید سمپل یا نمونه کار خود را برای شرکت ها و کارخانجات و تجار اروگوئهی ارسال کنید تنها کافیست با ما در تماس باشید. ما به عنوان قوی ترین شرکت باربری بین المللی امکان ارسال انواع بسته های هدیه و سمپل های کوچک و بزرگ را برای شما فراهم می نماییم.

 

برای ارسال لوازم شخصی نیز می توانید از طریق خدمات تخصصی آنی بار با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید. لوازم دانشجویی ، اضافه بار چمدان و. . . به صورت تخصصی منتقل خواهند شد.

ارسال لوازم شخصی و چمدان به اروگوئه
ارسال لوازم شخصی و چمدان به اروگوئه

ارسال بار فله به اروگوئه

 

یکی از خدماتی که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد ، حمل محموله به صورت فله ای به اروگوئه است . برای حمل بار فله ای به اروگوئه از کشتی های فله بر استفاده می شود که در  بندر دیر، بندر بوشهر، بنر خرمشهر و… بارگیری را انجام میدهند.

 

همانطور که می دانید اروگوئه واردات کالا را بسیاری از کشور ها انجام میدهد اما از انجا که ایران کشور غنی از محصولات کشاورزی و . . . می باشد صادرات محموله ها از این طریق به اروگوئه رونق بسیاری دارد.

 

علاوه بر اروگوئه ، حمل و نقل کالا به آمریکا و انتقال بار به کانادا نیز توسط مجموعه آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود.

هزینه های ارسال بار به اروگوئه چقدر است ؟

 

برای استعلام نرخ هزینه و تعرفه ارسال بار به اروگوئه با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره آنی بار با ارائه مشاوره دقیق و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتریان تمام تلاش خود را میکنند تا هزینه های ارسال بار به اروگوئه را تا حد ممکن کاهش دهند و رضایت شما عزیزان را کسب کنند.

کمترین تعرفه ارسال بار به اروگوئه با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. برای برآورد هزینه می توانید چند روز و یا حتی ماه پیش تر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اما هزینه دقیق یک الی دو روز قبل از ارسال بار به اروگوئه اعلام می شود ، زیرا نرخ ارز دائما در حال نوسان می باشد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال بار و کالا به اروگوئه همراه با بیمه نامه معتبر

 

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را هنگام ارسال بار به اروگوئه در نظر گرفته و پوشش داده است. تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه تمامی زیان و ضررها ، بدون کم و کاست جبران شود.

 

بیمه نامه ارسال بار به اروگوئه بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود. هزینه کل ارسال بار به اروگوئه که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود.

 

علاوه بر ارسال بار و کالا به اروگوئه ، همه روزه انتقال محموله به استرالیا به صورت هوایی نیز با کمترین هزینه انجام میشود.

ارائه مشاوره رایگان جهت ارسال کالا به اروگوئه

 

ارائه مشاوره دقیق توسط کارشناسان زبده آنی بار یکی از مهم ترین خدمات آنی بار می باشد. مشاوران و کارشناسان زبده آنی بار در واحد بین الملل همه روزه آماده ارائه خدمات ارسال بار به اروگوئه و پاسخگویی به شما عزیزان هستند.  

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار با تسلط کامل بر قوانین گمرکی ایران و کشور اروگوئه بهترین روش ارسال بار به اروگوئه را به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

شما می توانید ارسال بار به اروگوئه را بدون هیچ گونه محدودیتی از ایران به آنی بار بسپارید. کارشناسان بخش بین الملل با تجربه ی بیش از سی سال بهترین مشاوره و خدمات را جهت ارسال بار به اروگوئه به شما می دهند.

 

زیرا در صورتی که مشاوره درست به مشتری داده نشود ممکن است هزینه ای مازاد برمشتری تحمیل شود و یا روش درستی برای ارسال بار به اروگوئه انتخاب نشود که در این صورت ممکن است به بار صدمه و آسیب وارد شود.

 

جهت درخواست ارسال بار به اروگوئه میتوانید با کارشناسان آنی بار تماس حاصل نمایید و یا با ما در واتساپ در تماس باشید و همچنین می توانید از طریق پر کردن فرم های درج شده سفارش خود را برای ارسال بار به اروگوئه ثبت کنید.

ارسال بار به اروگوئه از ایران
ارسال بار به اروگوئه از ایران

اروگوئه کشوری واقع در جنوب شرقی آمریکای جنوبی، و پایتخت آن مونته‌ویدئو است. اروگوئه ۳٬۵۱۹٬۰۰۰ نفر جمعیت دارد که ۱٫۸ میلیون نفر از آن‌ها در منطقه کلان‌شهری پایتخت کشور زندگی می‌کنند. زبان رسمی کشور، اسپانیایی و واحد پول آن پزوی اروگوئه است. حدود ۵۸ درصد از مردم این کشور مسیحی و حدود ۴۱ درصد بی‌دین هستند.

 

اروگوئه به عنوان سکولارترین کشور آمریکای جنوبی شناخته می‌شود. یکی از دلایل آن این است که جمعیت بومی‌های آمریکای جنوبی در این منطقه کم بوده و به این خاطر مبلغان مسیحی اسپانیایی در زمان استعماری کمتر به این ناحیه اعزام می‌شدند. حدود ۸۶ درصد از مردم اروگوئه سفیدپوست هستند. بیشتر مردم این کشور از تبار اسپانیایی و ایتالیایی‌اند (یک‌چهارم جمعیت، ایتالیایی‌تبار است).

 

این کشور تا سال ۱۸۱۱ مستعمره امپراتوری اسپانیا بود. اروگوئه در سال ۱۸۲۵ از امپراتوری برزیل اعلام استقلال کرد و این استقلال در سال ۱۸۲۸ به رسمیت شناخته شد. اروگوئه امروزه یک جمهوری ریاستی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع