بنر آنی بار

ارسال بار به اسلوواکی ( حمل هوایی و زمینی ) با کمترین قیمت

حمل کالا به اسلوواکی از تمام نقاط ایران

ارسال بار به اسلوواکی را به آنی بار بسپارید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه ها امکان انتقال محموله های شما فراهم شود . ما در مجموعه آنی بار برای ارسال بار به اسلوواکی به صورت تخصصی و همه روزه انواع خدمات باربری را با روش های انتقال متفاوت در اختیار شما قرار میدهد . 

برای ارسال بار به اسلوواکی روش های زیر قابل انجام هستند : 

  • ارسال زمینی به اسلوواکی 
  • ارسال هوایی به اسلوواکی 

برای ارسال بار به اسلوواکی ، تیم متخصص آنی بار بر اساس شرایط محموله های شما و نیاز شما ، بهترین و مناسب ترین خدمات را با کمترین قیمت در اختیارتان قرار میدهد.

تیم آنی بار انتقال کالاها را تا قیمت های چندین میلیارد تومان یا معادل چند میلیون دلار به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میدهد. 

آنی بار با سالها تجربه در امور ارسال بار و کالا به اسلوواکی ( تمامی شهر ها ) آماده ارائه مشاوره رایگان تخصصی به شما عزیزان می باشد. 

علاوه بر ارسال بار به اسلوواکی ، همه روزه برای ارسال بار به اسلوونی و ارسال بار به آلبانی نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود.

حمل هوایی بار به اسلوواکی

حمل بار به اسلوواکی به صورت هوایی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میشود و امکان انقال سریع محموله های شما فراهم خواهد شد . 

در صورتی که برای حمل بار به اسلوواکی زمان زیادی ندارید و تفاوت هزینه آن برای حمل به صورت زمینی برای شما چندان تفاوتی نداشته باشد،می توانید از روش هوایی برای ارسال بار خود استفاده کنید.

کارشناسان ما با بررسی وزن و حجم بار و مقرون به صرفه بودن روش حمل بار به اسلوواکی ، بار شما از در کمترین زمان به صورت هوایی به مقصد مورد نظر انتقال خواهد داد.

برای ارسال بار به مجارستان نیز می توانید از طریق شماره های آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش کنید . 

حمل بار هوایی به اسلواکی
حمل بار هوایی به اسلواکی

حمل زمینی کالا به اسلوواکی 

یکی دیگر از روش های ارسال بار به اسلوواکی ، روش حمل زمینی یا ترانزیت زمینی است . در این روش ، محموله های شما پس از عبور از چند کشور ، بعد از حدود 20 الی 30 روزه به اسلوواکی خواهد رسید. 

روش حمل زمینی به اسلوواکی یک روش مقرون به صرفه است و از نظر زمانی نسبت به حمل دریایی سریعتر و نسبت به حمل هوایی طولانی تر است. 

در روش حمل زمینی کالا به اسلوواکی ، برای محموله های شما بر اساس میزان ارزش آنها بیمه نامه در نظر گرفته می شود.  برای حمل زمینی به اسلوواکی از تریلی ترانزیت استفاده می شود که امکان حمل بار تا 24 تن را فراهم می نماید.

ترانزیت کالا به اسلواکی
ترانزیت کالا به اسلواکی

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار به سوئد  و ارسال بار به فنلاند است که با کمترین هزینه انجام می شود و محموله های مختلف شما با بالاترین کیفیت منتقل می شوند. 

چه محموله هایی به اسلوواکی ارسال میشوند ؟

برای ارسال بار به اسلوواکی مجموعه آنی بار بدون هیچگونه محدودیت آماده همکاری با شما عزیزان است. در صورتی که محموله های شما از نظر قوانین گمرکی ایران یا اسلوواکی ممنوعیت خاصی نداشته باشند به صورت همه روزه قابلیت ارسال آنها فراهم است. 

 

در لیست زیر برخی از موارد قابل ارسال به اسلوواکی را می توانید مشاهده نمایید : 

 

  • ارسال انواع آهن آلات 
  • ارسال کالاهای تجاری و صادراتی 
  • ارسال مواد غذایی و خوراکی 
  • ارسال مواد اولیه تولیدی ها
  • ارسال دستگاه های صنعتی 
  • ارسال ماشین آلات کشاورزی و سایر موارد

برای ارسال بار به اسلوواکی از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش قرار گیرند و با ایمنی کامل منتقل شوند.

 

انتقال لوازم منزل به اسلوواکی

برای حمل لوازم منزل به اسلوواکی به صورت ایمن و سریع با آنی بار همراه باشید. تهیه لیست اثاث در حمل بار به اسلوواکی با عنوان packing list و یا invoice الزامی می باشد . از همین جهت بسیار مهم است که این لیست به درستی تهیه شود.

در ارسال بار به اروپا تمام اسباب و لوازم و همچنین بسته بندی های چوبی باید سم پاشی شوند و گواهی آن ثبت شود و در گمرک  مقصد تحویل داده شود ،در صورت عدم سم پاشی جریمه های سنگین به بار وارد می شود.

بیمه نامه معتبر و معادل ارزش بار با کمترین هزینه برای حمل بار به اسلوواکی در باربری آنی بار صادر میگردد تا محموله ها در امنیت کامل منتقل شوند.

ارسال اثاثیه منزل از روش های مختلف باربری برای آگاهی بیشتر روی نکات مهم اثاث کشی به خارج از کشور مراجعه کنید.

ارسال خرده بار مسافری به اسلوواکی 

برای ارسال بار به اسلوواکی امکانان انتقال بسته پستی و محموله های با وزن کم نیز فراهم است . در این روش برای ارسال بار به اسلوواکی از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی می توانیم محموله ها و بسته های شما را بارگیری و منتقل کنیم. 

برای ارسال بار به اسلوواکی ، همه روزه و بر اساس جدول پرواز ها ( مستقیم و غیر مستقیم ) امکان ارسال محموله ها فراهم است. 

امکان ارسال کالاهای شخصی ، چمدان ، لوازم خانه ، حیوانات خانگی و . . . از طریق این روش فراهم است. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

علاوه بر ارسال بار به اسوواکی ، ارسال بار به جمهوری چک نیز با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . 

ارسال بار به اسلوواکی با بیمه نامه معتبر

یکی از مهمترین موارد در ارائه خدمات ارسال بار به اسلوواکی یا سایر کشور های اروپایی ، استفاده از بیمه نامه می باشد . بیمه نامه مسئولیت پرداخت هزینه ها در صورت بروز حوادث را بر عهده دارد و باید بر اساس میزان ارزش محموله مشخص شود . 

برای ارسال بار به اسلوواکی ، همه روش های باربری به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه خواهند بود . از همین جهت می توانید با خیال آسوده محموله های خود را به آنی بار بسپارید . 

تیم متخصص آنی بار از بهترین و کامل ترین بیمه نامه برای انتقال محموله های مختلف استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه خواهد شد . 

بیمه نامه باربری بین المللی
بیمه نامه باربری بین المللی

علاوه بر ارسال بار به اسلوواکی ، برای ارسال بار به استرالیا نیز ما بهترین خدمات را با بیمه کامل در اختیار شما قرار میدهیم .

مشاوره تخصصی در حمل بار به اسلوواکی

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به اسلوواکی که توسط انی بار ارائه می شود ، مشاوره رایگان است.

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان و بهره مندی از بیش از 30 سال تجربه حدمات حمل و نقل ، با بررسی دقیق راهکار ها و روش های حمل و نقل ، ارزانترین قیمت ها را برای انتقال محموله های شما در نظر خواهد گرفت.

مشاوره تخصصی تیم آنی بار به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و به صورت تلفنی و حضوری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع