ارسال بار به الجزایر | فریت هوایی الجزایر

حمل بار به الجزایر با کمترین هزینه

 

ارسال بار به الجزایر با کادر باربری بین المللی آنی بار بصورت هوایی و دریایی به صورت همه روزه انجام میشود. آنی بار برای ارسال بار به الجزایر ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس روش انتقال شما ارائه خواهد نمود.

 

ارسال بار و کالای تجاری و شخصی و صادراتی با کمترین نرخ کرایه با انواع روش های ارسال بار به الجزایر به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه برای جلوگیری از بروز خسارات به تمام شهر های کشور الجزایر انجام می شود. 

 

ارسال بار به الجزایر با روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از روش ها برای شرایط و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مشاوره رایگان برای ارسال بار به الجزایر یا سایر کشور های آفریقایی بصورت حضوری و تلفنی از طریق واحد بین الملل آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

 

روش های ارسال به الجزایر از ایران

 

برای ارسال بار به الجزایر ، ما تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم و با انواع روش های باربری برای ارسال بار و کالای شما به این کشور آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

 

 هریک از روش های ارسال بار به الجزایر دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن می پردازیم. 

 • حمل و نقل بار هوایی برای اروپا
 • حمل و نقل دریایی برای اروپا 

هر یک از روش هایی که برای ارسال بار به الجزایر مورد استفاده قرار میگیرند دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید بهترین روشی که امکان انتقال کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید استفاده کرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به الجزایر به صورت هوایی و دریایی از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

ارسال هوایی به الجزایر

 

ارسال بار به الجزایر بصورت هوایی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است و از همه نقاط ایران انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و ارسال بار به الجزایر بصورت هوایی ، کارگو و فریت مسافری الجزایر را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماییم. 

خدمات باربری آنی بار برای حمل و نقل حجم کم و حجم زیاد بار انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به الجزایر در اختیار داشته باشید.

وقتی که برای ارسال بار به الجزایر عجله دارید بهترین روش باربری هوایی می باشد.

 

حمل بار به الجزایر به صورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ، اما ارسال بار به الجزایر با این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه مناسبی نیز خواهد داشت.

 

برای ارسال هوایی از ایران به الجزایر ، محموله های شما پس از انجام فرایند های بسته بندی و تشریفات گمرکی از طریق فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بین‌المللی محمد بوضیاف منتقل خواهند شد.

 

فرایند های گمرکی در فرودگاه بین المللی امام خمینی به صورت کامل توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار انجام خواهد شد. علاوه بر الجزایر ، همه روزه ارسال هوایی از ایران به آفریقای جنوبی نیز با بهترین کیفیت انجام میشود. 

 

ارسال بار هوایی به الجزایر
ارسال بار هوایی به الجزایر

ارسال بار بصورت ترکیبی ( دریایی ) به الجزایر  

 

یکی از روش های مرسوم برای ارسال بار به الجزایر ، حمل ترکیبی محموله ها میباشد . حمل ترکیبی به معنی حمل زمینی – دریایی میباشد. 

در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری می شوند و از طریق بنادر  ( عموما بندرعباس ) برای الجزایر که خود کشوری دریایی و بندری است ارسال می شوند. 

 

ارسال بار به الجزایر با این روش هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است که صد البته ایمنی بسیار بالایی دارد. 

ارسال دریایی به الجزایر
ارسال دریایی به الجزایر

علاوه بر حمل بار از ایران به الجزایز ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار از ایران به مصر نیز در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

 

ارسال بار به الجزایر چقدر به طول می انجامد ؟

با توجه به روشی که برای ارسال بار به الجزایر انتخاب می کنید مدت زمان باربری متفاوت می باشد ، پس در ابتدا باید مشخص شود که می خواهید از کدام روش برای ارسال بار به الجزایر استفاده کنید.

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان ارسال بار به الجزایر در زوش های مختلف مد نظر داشته باشید :

 • بارهای هوایی در فاصله 5الی 7 روز به الجزایر میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور الجزایر برسد.

برای ارسال بار به الجزایر ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

 

عوامل موثر در هزینه ارسال بار به الجزایر چیست ؟ 

 

در ارسال بار به الجزایر موارد زیادی در هزینه های حمل و نقل و انتقال کالاها موثر هستند . یکی از مهمترین این ها ، روش ارسال بار است که تاثیر مستقیم در هزینه ها دارد. 

به عنوان مثال ، برای ارسال محموله ها به روش دریایی هزینه های کمتری باید پرداخت تا ارسال به صورت هوایی.

علاوه بر این ، نوع محموله و در میزان هزینه های گمرکی نیز بسیار مهم است. هزینه گمرک یک بار در زمان خروج از ایران و یک بار در زمان ورود به الجزایر دریافت میشود. 

علاوه بر این ، هزینه های بابت بسته بندی ، نقل انتقال فرودگاهی یا درون بنادر نیز ممکن است وجود داشته باشد که در هزینه های نهایی موثر است.

 

علاوه بر ارسال بار به الجزایر ، همه روزه و با بهترین کیفیت می توانید برای ارسال بار به کنیا و ارسال بار از ایران به سودان نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار استفاده نمایید.

خدمات آنی بار در باربری ایران به الجزایر

شرکت آنی بار برای ارسال بار به الجزایر خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل :

 

 • بسته بندی لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد می باشد .
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی ارسال بار به الجزایر با و بدون حضور مسافر 

در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی ارسال بار به الجزایر حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت آنی بار قرار می دهند . شرکت آنی بار با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز 

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله هنگام ارسال بار به الجزایر آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به الجزایر

شرکت آنی بار در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به الجزایر را بر عهده دارد .

 

برای ارسال بار به الجزایر ، محموله های شما به بهترین و ایمن ترین روش توسط کارشناسان ما منتقل خواهند شد. از طریق شماره 5 رقمی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

علاوه بر الجزایر ، ارسال بار به اتیوپی نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

ارسال حیوانات خانگی به الجزایر چگونه است ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به الجزایر ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به الجزایر را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید. 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر 
 • و . . . . 

برای ارسال حیوانات خانگی به الجزایر نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند : 

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری 
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به الجزایر بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید.

ارسال حیوانات به الجزایر
ارسال حیوانات به الجزایر

ارسال فرش و تابلو به الجزایر

 

یکی از امکانات و خدمات آنی بار ، ارسال فرش و تابلو فرش به الجزایر است. در این خدمات ، اگر فرش شما جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نباشد امکان ارسال آنها با پرداخت هزینه گمرکی فراهم خواهد بود.

 

در اولین مرحله ، محموله های شما توسط ارزیاب گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی محموله به صورت کامل ، در صورتی که امکان ارسال آن وجود داشته باشد ، تیم متخصص آنی بار با کمترین هزینه محموله شما را بارگیری و ارسال می نماید. 

 

ارسال فرش به الجزایر
ارسال فرش به الجزایر

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به الجزایر

برای ارسال بار به الجزایر ، مدارکی جهت فرایند گمرکی مورد نیاز است که با در اختیار داشتن آنها امکان ثبت سفارش شما فراهم می باشد. 

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

برای ارسال بار به الجزایر ، همه روزه و حرفه ای می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . ما در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم.

 

علاوه بر الجزایر و سایر کشور های افریقایی ، ارسال بار از ایران به بحرین و حمل و نقل کالا به قطر نیز توسط آنی بار انجام می شود. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

بسته بندی تخصصی و مناسب برای ارسال بار به الجزایر 

 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارسال بار به الجزایر باید به آن توجه کرد ، بسته بندی لوازم و محموله میباشد . با استفاده از بسته بندی مناسب ، از بروز خسارات به محموله جلوگیری خواهد شد. از طرفی برای ارسال بار به الجزایر یا برخی کشور های اتحادیه اروپا ، قوانین سخت گیرانه ای برای بسته بندی وجود دارد.

 

آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و تخصصی ترین تیم باربری ، بسته بندی جعبه چوبی و کارتن ، نایلون حبابدار و . . . را برای محموله های شما در نظر گرفته است.

 

برای ارسال بار به الجزایر به صورت صفر تا صد ، با شماره های ما در تماس باشید. یکی از تخصص های مجموعه آنی بار ، حمل و نقل کالا از ایران به دبی می باشد که به صورت سریع و ارزان انجام خواهد شد.

مشاوره تخصصی در ارسال بار به الجزایر

 

کارشناسان با دریافت مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به الجزایر را به مشتریان ارائه می نمایند. تمامی کارشناسان بخش بین الملل آنی بار با بیش از سی سال تجربه آماده ارائه خدمات ارسال بار به الجزایر هستند.

 

کارشناسان ما همه روزه و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات ارسال بار به الجزایر می باشند. تمامی فرآیند ارسال بار به الجزایر طبق ضوابط کشور مقصد و گمرک انجام می شود.

 

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری تمامی تلاش خود را کرده اند تا فرآیند ارسال بار به الجزایر با کمترین کرایه انجام شود.

ارسال بار به الجزایر
ارسال بار به الجزایر

اَلجَزایر با نام رسمی جمهوری دموکراتیک خلق الجزایر کشوری در شمال آفریقا است که از شمال به دریای مدیترانه پیوند می‌خورد این کشور از شمال غربی با مراکش، از غرب با موریتانی، از جنوب غربی با مالی، از شمال شرقی با تونس، از شرق با لیبی و از جنوب شرقی با نیجر همسایه است. جمعیت آن حدود ۴۳٬۸۵۱٬۰۰۰ نفر است. پایتخت الجزایر، الجزیره است و زبان رسمی آن عربی و آمازیغی است. همچنین فرانسوی نیز به‌طور گسترده در این کشور رواج دارد. مردم الجزایر عرب زبان هستند. الجزایر دهمین کشور پهناور جهان و وسیع‌ترین کشور قاره آفریقا می‌باشد.

 

دین رسمی مردم الجزایر اسلام و مذهبشان، سنی است. در ژوئیه سال ۱۹۶۲ الجزایر پس از ۱۳۲ سال، با نام الجزایر فرانسه، استقلال خود را اعلام کرد و از استعمار امپراتوری فرانسه رها شد. پیش‌درآمد این رهایی هشت سال جنگ بود با صدها هزار کشته. سایه این گذشته بر مناسبات فرانسه و الجزایر همچنان سنگینی می‌کند.

 

الجزایر تحت تأثیر ناآرامی‌های سیاسی موسوم به بهار عربی که بخش‌هایی از خاورمیانه و شمال آفریقا را فرا گرفت، واقع نشد و عمدتاً از آن مصون ماند. ناظران معتقدند علت عدم سرایت بهار عربی به الجزایر، تجربه تلخی بود که مردم این کشور از کشتارهای خونین دهه ۱۹۹۰ داشتند.

 

در پی اعتراضات و تظاهرات خیابانی گسترده علیه حکومت و رئیس‌جمهور در سال ۲۰۱۹ که هفته‌ها ادامه داشت و به درگیری با نیروهای ضد شورش و مجروح و کشته شدن تعدای از تظاهر کنندگان منجر شد، سرانجام عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس‌جمهور وقت الجزایر که بیمار بود، مجبور به کناره‌گیری از قدرت شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع