ارسال بار به امان ( هوایی و دریایی ) + مشاوره

حمل بار از ایران به امان

برای ارسال بار به امان از ایران ، مجموعه آنی بار خدمات حمل و نقل بار را با روش های مختلفی در اختیار شما قرار میدهد . هر یک از روش های حمل و نقل بار بر اساس نوع بار شما و نیاز شما مورد استفاده قرار میگیرد و برای انتخاب بهترین روش ارسال بار به امان، میبایست با مشاوران و کارشناسان آنی بار در خصوص انتخاب نحوه حمل و نقل بار مشاوره نمایید.

ارسال بار به امان به صورت خرده بار و فول تراک با کمترین هزینه از طریق خصوص زمینی و دریایی ( ترکیبی ) و خطوط هوایی با ارزانترین تعرفه کرایه بصورت همه روزه و حرفه ای تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام می شود.

ارسال سریع و ارزان بار و کالای شما بدون هزینه های اضافی و با بهترین تیم پشتیبانی تحت پوشش خدمات تخصصی آنی بار انجام می شود . با آنی بار همراه باشید و انواع کالای مجاز صادراتی و شخصی خود را با استفاده از خدمات ارسال بار به امان حمل کنید  .

مشاوره تخصصی و حرفه ای سبب کاهش هزینه ها ارسال بار به امان و افزایش سرعت خدمات رسانی به شما عزیزان خواهد شد و علاوه بر این ، احتمال بروز حادثه و هزینه برای محموله شما را کاهش خواهد داد

علاوه بر ارسال بار به اردن از ایران ، همه روزه برای انتقال محموله و کالا به همه کشور های جهان می توانید از طریق شماره 57669-021 بهترین خدمات را از آنی بار بخواهید.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای امان

بسیاری از هموطنان برای مهاجرت ، امان یا سایر نقاط اردن را انتخاب میکنند و پس از تکمیل فرایند مهاجرت ، تصمیم به ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود به امان می کنند.

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به امان ، خدمات باربری را برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن از شروع تا پایان در کنار شما خواهد بود.

از بسته بندی لوازم منزل بصورت حرفه ای تا حمل و بارگیری و تحویل در محل توسط آنی بار انجام میگیرد.

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به امان تحت پوشش بهترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت امکان باربری سریع بین المللی را داشته باشید.

ارسال اثاثیه و لوازم به امان
ارسال اثاثیه و لوازم به امان

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به امان

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار به امان با ایمنی کامل ، بسته بندی تخصصی محموله ها میباشد. بسیاری از افراد برای بسته بندی محموله های از تجهیزات مناسب برای این امر استفاده نمی نمایند که همین موضوع سبب آسیب وارد شدن به محموله میشود. 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم بسته بندی ، محموله های شما را با بهترین کیفیت بصورت تخصصی بسته بندی خواهد نمود. 

برای بسته بندی محموله ها قبل از ارسال به امان ، از جعبه های متناسب با آن استفاده میشود که کامل ترین ایمنی را فراهم می نماید. با استفاده از نایلون حباب دار و سایر تجهیزات داخل جعبه ها ، محموله های شما با ایمنی کامل منتقل خواهند شد.

 

علاوه بر امان ، ارسال بار به ریاض نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام می شود. 

ارسال چه کالاهایی به امان ممنوع می باشد ؟

حمل برخی از کالاها هنگام ارسال بار به امان ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.  شما میبایست بطور دقیق از محتویات کارتن ها و بسته های خود مطلع باشید ، زیرا در صورتی که اقلام ممنوعه یا دارای محدودیت هنگام ارسال بار به امان همراهتان باشد ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

همکاران ما در شرکت آنی بار شما را نسبت به کالاهای ممنوعه هنگام ارسال بار به امان مطلع می سازند.

از جمله کالاهایی که حمل آن ها در ارسال بار به امان دارای محدودیت می باشد موارد زیر است : 

 • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر برای ارسال بار به امان تنها کافیست با شماره 57669-021  تماس بگیرید. برای ارسال بار به ابوظبی نیز می توانید از طریق شماره 5 رقمی با کارشناسان و متخصصی مشاوره نمایید.

حمل هوایی از ایران به امان

یکی از روش های حمل و نقل و ارسال بار به امان ، حمل هوایی می باشد . ارسال بار به امان بصورت هوایی از طریق خطوط هواپیمایی معتبر جهانی و کشوری انجام می شود و دارای شرایط و قوانین خاصی است . به عنوان مثال ، برای حمل هوایی باید ابعاد ، وزن و نوع بار مورد توجه قرار بگیرد و برای ارسال بسته بندی و سم پاشی کامل انجام شود .

از همین جهت ، باید برای ارسال بار به امان از نقاط مختلف ایران ، با مشاوران ما تماس حاصل نموده و بهترین خدمات را پس از بررسی کامل مشاوران در اختیار داشته باشید .

ارسال هوایی به امان
ارسال هوایی به امان

ارسال بار به امان بصورت هوایی دارای هزینه بیشتر و از نظر زمانی بسیار سریع خواهد بود . علاوه بر امان ، ارسال بار از ایران به منامه نیز به صورت تخصصی انجام میشود.

ارسال دریایی بار و کالا به امان 

یکی از روش های ارسال بار به امان ، حمل دریایی محموله ها میباشد . برای حمل دریایی ، محموله های شما از هر نقطه ای از کشور با استفاده از انواع خودروهای باربری بارگیری و به بندرعباس منتقل میشوند. برای حمل دریایی باید محموله های شما داخل کانتینر ها بارگیری شوند. 

در برخی موارد ، کانتینر بصورت دربستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در برخی موارد بصورت اشتراکی میباشد.

برای ارسال بار به امان ، همه روزه امکان حمل دریایی نیز برای شما فراهم خواهد بود . حمل دریایی هزینه ای معقول و ایمنی بالا دارد. 

حمل دریایی اردن
حمل دریایی اردن

علاوه بر باربری از ایران به امان ، همه روزه باربری از ایران به کویت نیز با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود. 

هزینه ارسال بار به امان

هزینه‌های ارسال بار به امان ، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از مناطق امان یا اردن را داشته باشید، متفاوت می‌باشد.

ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال بار به امان را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی ارسال بار به امان ، به آنها وابسته می‌باشد.

تعرفه‌ی ارسال بار به امان به مواردی که در زیر عنوان می کنیم بستگی دارد :

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

از مهمترین عوامل در هزینه ارسال بار به امان ، هزینه گمرکی می‌باشد. توجه به این نکته ضروری است که گمرک دوبی بابت تعرفه و عوارض ورود کالا، مبلغی را از شما دریافت خواهد کرد. تعرفه گمرکی کالا بسته به نوع کالا داشته و هزینه گمرکی کالای شما بسته به تعرفه گمرکی و ارزش بار تعیین می‌گردد.

تنها در صورتی که گیرنده کالا درخواست دریافت بار خود را در Free Zone کرده باشد، با توجه به قوانین کشور اردن، از پرداخت هزینه گمرکی معاف خواهد بود.

علاوه بر امان ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای حمل بار از ایران به قطر را نیز می توانید از مجموعه آنی بار بخواهید. 

ارسال بسته پستی به امان و شهر های اردن

یکی از خدماتی که برای ارسال بار به اردن توسط آنی بار انجام میشود ، امکان ارسال بسته پستی به امان یا سایر شهر های این کشور میباشد .  آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات باربری به اردن ، بصورت همه روزه انواع بسته های با وزن های مختلف از 100 گرم تا چندین کیلو را در اسرع وقت به امان ارسال می نماید . 

علاوه بر ارسال بار به امان ، برای محرق ، رفاع ، مدینه حمد ، عالی ، شهرک عیسی و . . . نیز امکان ارسال محموله و بسته پستی فراهم است . 

ارسال بار به امان را به متخصص آن واگذار کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید و نهایتا 72 ساعت بعد محموله خود را دریافت کنید.

ارسال حیوانات خانگی به امان

از آنجایی که بسیاری از افراد پس از مهاجرت یا برای مسافرت های خود علاقه دارند حیوانات خانگی را نیز همراه خود داشته باشند ، بهترین راه برای ارسال حیوانات خانگی به امان تماس با آنی بار است.

کارشناسان و متخصصین در خدمات ارسال بار به امان تمامی مراحل در خصوص ارسال سگ و گربه به امان را به خوبی و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

 • میکروچیپ
 • واکسیناسیون کامل
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی اردن
 • اخذ مجوز ورود حیوانات از کشور اردن
 • هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به امان ، بهترین و سریعترین و در عین حال ایمن ترین راه برای انتقال محموله های شما به امان است. 

مدارک مورد نیاز جهت باربری به امان

مدارکی که برای ارسال بار به امان به روش فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار به امان را دارید و کالا های شما تجاری هستند ، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به امان
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص می باشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. ارسال بار به امان را به متخصصین آنی بار واگذار کنید . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

علاوه بر خدمات تخصصی برای انتقال محموله ها به امان ، همه روزه برای انتقال بار از ایران به شارجه نیز مجموعه آنی بار آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به امان 

برای حمل و نقل و ارسال بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای امان از سراسر ایران ، قبل از ثبت درخواست خدمات ارسال بار به امان بهتر است با مشاوران و کارشناسان در خصوص شرایط بار و  محتویات آن و . . . مشاوره کنید. 

این مشاوره سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و البته افزایش ایمنی و سرعت ارسال بار به امان خواهد بود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال یک نمونه یا سمپل ، بهترین روش ارسال بار به امان بصورت هوایی از طریق خطوط معتبر هوایی است. اما امکان ارسال بار به امان از طریق روش حمل دریایی نیز وجود دارد که اندکی زمان بیشتر را طلب میکند . مشاوران ما با بررسی تمامی موضوعات تاثیرگذار در باربری ، نازلترین نرخ کرایه و هزینه حمل و نقل و ارسال بار به امان را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

ارسال بار به امان
ارسال بار به امان

اَمّان پایتخت و پر جمعیت‌ترین شهر کشور اردن است. شمار ساکنین این شهر (به همراه حومه) در برآورد سال ۲۰۱۴، نزدیک ۴ میلیون بوده‌ است. روستای عَمان در سده ۱۳ پیش از میلاد رباث آمّون/عَمّون نامیده می‌شد. منطقه‌ای که شهر کنونی امان در آن‌جا واقع شده، در طول سده‌های متعدد به تصرف آشوری‌ها، ایرانیان، یونانیان، رومی‌ها، اعراب و تُرک‌های عثمانی درآمد.

در دوران فرمانروایی یونانی‌ها-رومی‌ها این شهر «فیلادلفیا» (به زبان یونانی باستان “Φιλαδέλφεια” به معنی «عشق برادرانه») نام داشت.

راه‌آهن حجاز تأثیر قابل‌توجهی در شهر شدن و اهمیت پیداکردن امان داشت. تا قبل از احداث خط آهن حجاز، امان در حد و اندازه یک روستا بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع