ارسال بار به اندونزی|فریت بار اندونزی|ارسال بار جاکارتا

تخصصی ترین خدمات ارسال بار و کالا برای اندونزی

ارسال بار به اندونزی از خدماتی است که مجموعه آنی بار به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه برای انتقال انواع محموله های شما در اختیارتان قرار میدهد.

تیم متخصص مجموعه آنی بار برای انتقال محموله های مختلف از طریق روش دریایی و هوایی آماده همکاری با سازمان ها  ، شرکت ها و تجار محترم نیز می باشد و انواع کالاهای تجاری و صنعتی و لوازم شخصی را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت به اندونزی منتقل می نماید. حمل بار به اندونزی توسط آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود و امکان انتقال همه نوع محموله از همه نقاط ایران را فراهم می نماید. 

ارسال بار به اندونزی از همه نقاط کشور انجام میشود و با بهترین کیفیت محموله های مختلف شما بارگیری و منتقل خواهند شد. 

ارسال بار به اندونزی
ارسال بار به اندونزی

 

ارسال انواع بار و کالا به تمام کشور اندونزی

در آنی بار انواع بار تجاری،صنعتی و اثاث منزل به اندونزی ارسال می شود. ارسال تمامی بارهای لوکس و با ارزش به اندونزی را به ما بسپارید.

شرکت آنی بار در کمترین زمان و با کمترین هزینه ارسال بار به اندونزی را انجام می دهد. ارسال بار به اندونزی به صورت دربست و گروپاژ و اخذ استاندارد و کارت بازرگانی انجام میشود و بهترین و ایمن ترین روش برای انتقال محموله های شما می باشد. 

  • ارسال مواد غذایی
  • ارسال مصنوعات چوب
  • ارسال تابلو و فرش
  • ارسال لباس و لوازم شخصی
  • ارسال کالاهای صادراتی و . . .

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به اندونزی هیچ محدودیتی ندارد و امکان انتقال محموله های مجاز از همه نقاط کشور فراهم خواهد بود. از همین جهت برای مشاوره با کارشناسان ما می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

علاوه بر ارسال بار به اندونزی ، ارسال بار به مالزی و ارسال بار به سنگاپور نیز از تخصص های مجموعه آنی بار است و در اسرع وقت محموله های شما منتقل خواهند شد. 

حمل اثاث منزل به اندونزی

در حمل اثاث منزل به اندونزی علاوه بر داشتن کارت بازرگانی رعایت دو مورد ضروری می باشد.  ابتدا تهیه invoice و یا همان packing list می باشد و به این صورت می باشد که مشتریان برای ارسال بار به اندونزی باید لیستی تهیه کرده و تمامی وسایل داخل هر کارتن را در آن ذکر کنند.

این کارتن ها به صورت رندوم در گمرک بازرسی شده و باید مطابقت کامل با لیست وسایل داخل آن داشته باشد در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهید شد.

دیگری دریافت گواهی سم پاشی برای ارسال بار به اندونزی می باشد . این گواهی زمانی صادر می شود که تمامی بارها و بسته بندی های چوبی سم پاشی شده و پلمپ شود.

برای ارسال بار به اندونزی و عبور از گمرک کشور مقصد رعایت این دو مورد ضروری و الزامی می باشد.

علاوه بر کشور های آسیایی ، همه روزه و به صورت تخصصی می توانید از طریق آنی بار به سایر نقاط جهان نیز کالاهای خود را منتقل کنید .

ارسال لوازم خانه به اندونزی
ارسال لوازم خانه به اندونزی

ارسال فرش به اندونزی

 

یکی از کالاهایی که توسط هموطنان گرامی به اندونزی یا سایر کشور های جهان ارسال می شود فرش است. انتقال فرش از ایران به اندونزی دار ای شرایط و ضوابط خاص است و پس از انجام ارزیابی توسط کارشناسان گمرک امکان ارسال آن فراهم خواهد شد. 

 

از همین جهت ، فرش یا تابلو فرش هایی که قصد ارسال آنها را دارید نباید عتیقه یا دارای قدمت بالا باشد تا ارزیاب گمرک اجازه ارسال آن را صادر نماید. تیم متخصص انی بار برای ارسال فرش های دستباف و ماشینی خدمات تخصصی در اختیار شما قرار میدهد و می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال فرش به اندونزی
ارسال فرش به اندونزی

علاوه بر ارسال بار به اندونزی ، همه روزه ارسال بار به هندوستان و ارسال بار به هنگ کنگ نیز با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

ارسال بار به اندونزی به صورت هوایی 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به اندونزی ، ارسال هوایی بار و کالا ها می باشد . ما در اسرع وقت و به صورت تخصصی امکان انتقال محموله های شما با کمترین هزینه را فراهم می نماییم.

در روش حمل هوایی برای اندونزی ، محموله های شما با استفاده از معتبرترین و حرفه ای ترین شرکت های هواپیمایی منتقل میشود و برای حفاظت از محموله ها از بهترین بیمه نامه استفاده میشود.

ارسال بار به اندونزی به صورت همه روزه و با کمترین قیمت انجام میشود و از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) بارگیری محموله های شما انجام خواهد شد.

برای مشاوره تخصصی در خصوص حمل هوایی به اندونزی با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال هوایی برای اندونزی
ارسال هوایی برای اندونزی

ارسال بار به اندونزی به صورت دریایی

 

یکی از روش های ارسال بار به اندونزی روش حمل دریایی است.در حمل و نقل دریایی کالا و محموله های مختلف هزینه ها نسبت به حمل هوایی بسیار کمتر خواهد بود . این روش یک راه حل ایمن و ارزان برای انتقال حجم زیادی از انواع کالا و محموله های مختلف برای اندونزی است.

در روش حمل دریایی می توانید محموله های خود را از همه نقاط کشور به اندونزی ارسال کنید. تیم متخصص آنی بار با استفاده از روش حمل زمینی محموله های شما که داخل کانتینر های 20 و 40 فوت بارگیری شده اند را با کمترین هزینه به بنادر جنوبی کشور منتقل می نماید و سپس داخل کشتی های باری بارگیری می نماید.

 

حمل دریایی برای اندونزی حدود 20 تا 30 روز زمان نیاز دارد و امکان انتقال محموله های با وزن زیاد یا حجم زیاد فراهم است. این روش برای کالا و محموله های تجاری بسیار مناسب است.

ارسال دریایی به اندونزی
ارسال دریایی به اندونزی

 

علاوه بر حمل بار به اندونزی ، همه روزه ارسال بار به سریلانکا و ارسال بار به نیوزلند نیز با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. 

 

ارسال به اندونزی با بیمه نامه معتبر و حرفه ای

تنظیم بیمه یکی از مهم ترین موارد هنگام ارسال بار به اندونزی می باشد که برای جبران خسارت و زیان احتمالی به بار می باشد.

هزینه بیمه رابطه مستقیم با وزن و حجم بار دارد و بر طبق آن تنظیم می شود  و کارشناسان این بیمه نامه را به اندازه ارزش بار تنظیم خواهند کرد.

بیمه نامه در ارسال بار به اندونزی بسیار ضروری می باشد  زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

ثبت سفارش برای ارسال به اندونزی

برای ثبت سفارش در ارسال بار به اندونزی می توانید با شماره تلفن های پنج رقمی شرکت تماس بگیرید.

برای آن دسته از مشتریانی که ارتباط با تلفن امکان پذیر نمی باشد ؛ می توانند از طریق واتساپ با واحد پشتیبانی در ارتباط باشند و خدمات ارسال بار به اندونزی را از سراسر ایران دریافت کنند.

آنی بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و ارسال بار به اندونزی و سایر کشور های آسیایی با انواع روش های زمینی و غیره می باشد .

حمل انواع بار به اندونزی در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه ؛ ارسال بارهای سبک و سنگین ، ترانزیت به اندونزی همگی از جمله خدمات آنی بار می باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع