ارسال بار به اوبرهاوزن | فریت هوایی اوبرهاوزن

حمل و نقل بار و کالا به اوبرهاوزن

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل در شرکت آنی بار ، ارسال بار به اوبرهاوزن آلمان می باشد ، همه روزه  خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن از تمام نقاط ایران به شما ارائه می شود ، تمامی افرادی که قصد حمل بار و کالا از ایران به اوبرهاوزن را دارند می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به اوبرهاوزن را از شرکت آنی بار دریافت کنند.

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و آلمان می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به اوبرهاوزن ارسال کنید. 

 

ارسال بار به اوبرهاوزن و سایر شهرهای آلمان بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود. بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به اوبرهاوزن ارائه می شود.

 

شماره تلفن آنی بار برای ارسال بار به اوبرهاوزن 57669-021 می باشد که مشاوره تخصصی و رایگان را در اختیار شما قرار میدهد.

 

مراحل ارسال بار و کالا به اوبرهاوزن چیست ؟ 

یکی از مهترین موضوعات در خدمات حمل و نقل کالا برای سایر کشور ها اطلاع از روش و مراحل انتقال محموله ها می باشد. برای ارسال بار به اوبرهاوزن مراحل کار به صورت زیر می باشند : 

 • تماس با کارشناسان آنی بار و مشاوره تخصصی با ایشان 
 • انتخاب روش مناسب برای انتقال محموله به اوبرهاوزن 
 • انجام بسته بندی تخصصی محموله ها برای ارسال به اوبرهاوزن
 • انتقال محموله ها به گمرک جهت انجام تشریفات گمرکی
 • پلمپ محموله و صدور بارنامه و بیمه نامه برای ارسال به اوبرهاوزن
 • حرکت به سمت اوبرهاوزن

در تمامی این مراحل برای ارسال بار به اوبرهاوزن کارشناسان آنی بار حضور خواهند داشت و از صفر تا صد خدمات به صورت تخصصی توسط ایشان انجام خواهد شد. تمامی فرایند های گمرک توسط کارشناسان مجموعه انجام میشود تا با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت محموله های شما منتقل شوند.

برای مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

علاوه بر ارسال بار به اوبرهاوزن ، همه روزه برای ارسال بار و کالا از ایران به کلن و انتقال محموله به برلین نیز می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مدارک مورد نیاز برای ترخیص محموله ارسال شده به اوبرهاوزن

برای ترخیص محموله ها در گمرک اوبرهاوزن نیاز به مدارک مشخصی داریم که بر اساس نوع محموله ها ممکن است مدارک بیشتری نیز لازم باشد. برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • لیست اقلام packing list
 • فاکتور کالا
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی گیرنده

برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت

مشاوران و متخصصین مجموعه آنی بار در خصوص مدارک مورد نیاز تمامی توضیحات را در اختیار شما قرار خواهند داد. در تهیه پکینگ لیست نیز می توانید از تخصص کارشناسان ما بهره مند شوید و با بهترین کیفیت محموله های خود را به اوبرهاوزن در اسرع وقت منتقل کنید.

برای مشاوره جهت ارسال بار به اوبرهاوزن به صورت ارزان و سریع می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به اوبرهاوزن

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به اوبرهاوزن می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در اوبرهاوزن یا سایر شهر های آلمان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای اوبرهاوزن به روش های مختلفی انجام می شود : 

 • ارسال بار به اوبرهاوزن بصورت هوایی
 • ارسال بار به اوبرهاوزن بصورت زمینی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به اوبرهاوزن در اختیارتان قرار می دهد.

جهت ارسال اثاثیه به اوبرهاوزن ، نیازمند اخذ اقامت کشور آلمان می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به اوبرهاوزن

علاوه بر ارسال محموله های مختلف از ایران به اوبرهاوزن ، همه روزه برای ارسال بار از ایران به دوسلدورف و باربری ایران به هامبورگ به صورت زمینی نیز بهترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

ارسال هوایی بار به اوبرهاوزن

 

یکی از روش های ارسال بار به اوبرهاوزن ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به اوبرهاوزن ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به اوبرهاوزن است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به اوبرهاوزن بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به اوبرهاوزن در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است.  برای مشاوره تخصصی جهت ارسال بار به اوبرهاوزن با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال هوایی برای اوبرهاوزن
ارسال هوایی برای اوبرهاوزن

روش حمل هوایی برای انتقال محموله به سایر نقاط آلمان نیز مورد استفاده قرار میگیرد . یکی از روش هایی که برای ارسال بار به مونشن گلادباخ و انتقال محموله به فرانکفورت مورد استفاده قرار میگیرد همین روش می باشد.

ارسال بار بصورت زمینی برای اوبرهاوزن

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به اوبرهاوزن به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود. ارسال بار به اوبرهاوزن به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد.

 

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر اوبرهاوزن، تخلیه می شود. در بعضی موارد هزینه ارسال بار به اوبرهاوزن بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد.

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به اوبرهاوزن حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک آلمان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید.

 

ارسال بار به اوبرهاوزن با استفاده از هر دو روش باربری در مدت زمان بسیار کوتاه و با هزینه بسیار به صرفه به شما ارائه می شود.

ارسال زمینی به اوبرهاوزن
ارسال زمینی به اوبرهاوزن

ارسال دریایی  به اوبرهاوزن

 

یکی از روش های ارسال بار و کالا از ایران به آلمان استفاده از لاین دریایی است . در روش دریایی که به روش ترکیبی نیز معروف است ابتدا محموله های مختلف داخل کانتینر های 20 فوت و 40 فوت بارگیری می شوند و سپس از طریق حمل زمینی به بنادر جنوبی کشور منتقل میشوند.

پس از پس از آن ، فرایند های گمرکی مربوط به محموله در بندر انجام می شود و اجازه بارگیری ان صادر می گردد. پس از انجام بارگیری ، کشتی های بزرگ مخصوص انتقال محموله های مختلف به سمت آلمان حرکت میکنند.

از آنجایی که اوبرهاوزن دسترسی مستقیم به دریا ندارد محموله های مختلف از طریق سایر بنادر آلمان به صورت زمینی به اوبرهاوزن منتقل می شوند.

این روش از نظر زمانی نیاز به حدود 40 تا 50 روز زمان دارد اما از نظر هزینه یک روش مقرون به صرفه است.

برای انتقال دریایی از ایران به آلمان می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال دریایی برای اوبرهاوزن
ارسال دریایی برای اوبرهاوزن

ارسال انواع بار و کالا به شهر اوبرهاوزن 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به اوبرهاوزن بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به اوبرهاوزن می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار و کالا به آلمان به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال محموله صادراتی به اوبرهاوزن
 • انتقال آهن آلات به اوبرهاوزن
 • ارسال اثاثیه به اوبرهاوزن
 • حمل لوازم شخصی به اوبرهاوزن
 • ارسال کالاهای تجاری به اوبرهاوزن

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به اوبرهاوزن را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و آلمان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

برای مشاوره در خصوص ارسال بار به اوبرهاوزن و اطلاع از امکان ارسال محموله خود با شماره 57669-021 در تماس باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال چه کالاهایی به اوبرهاوزن ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن یا سایر شهر های آلمان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و آلمان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به اوبرهاوزن هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به اوبرهاوزن میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به اوبرهاوزن می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای آلمان نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به اوبرهاوزن ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

آیا برای ارسال بار به اوبرهاوزن بسته بندی حرفه ای لازم است ؟

برای ارسال بار و کالا به اوبرهاوزن یا هر یک از شهر های آلمان مهمترین موضوع بسته بندی محموله می باشد که امنیت محموله را تضمین می نماید . تفاوتی ندارد که از کدام روش باربری استفاده شود اما در حمل هوایی برای برخی محموله ها باید بسته بندی خاصی نیز در نظر گرفته شود.

به عنوان مثال ، برای حمل زمینی و انتقال محموله هایی نظیر تابلوفرش نیاز به بسته بندی خاص وجود ندارد اما برای ارسال به صورت هوایی نیاز به بسته بندی چوبی محموله داریم که علاوه بر این شامل سمپاشی جعبه ها نیز خواهد شد.

بسته بندی انجام شده توسط صاحبین محموله ها نیز قابل قبول است و مشکلی در انتقال ایجاد نمیکند اما بسته بندی تخصصی امنیت بیشتری را برای انتقال محموله های ایجاد میکند. 

تیم بسته بندی آنی بار با استفاده انواع محافظ ها مانند یونولیت و ضربه گیر ، نایلون حبابدار   و سلفون و جعبه های چوبی و کارتن مقوایی بهترین و تخصصی ترین بسته بندی را برای انتقال محموله های شما به اوبرهاوزن فراهم می نماید و در صورت تمایل شما در اسرع وقت در محل مورد نظر حاضر خواهند شد.

 

حمل بار به اوبرهاوزن تحت پوشش بیمه کامل 

در خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن است. 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به اوبرهاوزن یا سایر شهر های آلمان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود. 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به اوبرهاوزن در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به اوبرهاوزن انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به اوبرهاوزن توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به اوبرهاوزن و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به اوبرهاوزن را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به اوبرهاوزن بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به اوبرهاوزن را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

هزینه باربری از ایران به اوبرهاوزن 

 

هزینه ارسال بار به اوبرهاوزن یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند. برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید.

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به اوبرهاوزن استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به اوبرهاوزن بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به اوبرهاوزن دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به اوبرهاوزن را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به اوبرهاوزن به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به اوبرهاوزن بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به اوبرهاوزن تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر انتقال محموله از ایران به اوبرهاوزن ، همه روزه برای اطلاع از هزینه پست از آلمان به ایران نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید. 

ارسال بسته پستی از ایران به اوبرهاوزن

یکی از روش های ارسال محموله های با وزن و حجم کم ، ارسال پستی می باشد که توسط شرکت پست ایران انجام میشود. در این روش محموله هایی که دارای وزن چند گرم تا چند صد گرم و نهایتا زیر 10 کیلو هستند قابل ارسال می باشند. 

در ارسال بسته پستی از ایران به اوبرهاوزن امکان ارسال از همه شهر ها و از طریق دفاتر منتخب پستی فراهم است. این روش توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام میشود و برای انتقال محموله ها معمولا از طریق حمل هوایی استفاده میشود اما ممکن است بنا بر شرایط از ارسال زمینی نیز استفاده شود.

با توجه به عضويت جمهوري اسلامي ايران در اتحاديه پستي جهاني امكان ارايه خدمات پستي خارجه فراهم است، در اين رابطه ارسال پست نامه شامل: (نامه، كارت پستال، اوراق چاپي يا مطبوعات، مرسولات نابينايان، كيسه M و بسته كوچك) و همچنین ارسال امانات پستي و مرسولات EMS كه در ايران به عنوان پست پيشتاز شناخته شده وجود دارد.

هزینه های ارسال بسته پستی به کشور های خارجی بر اساس دسته بندی زیر مشخص می شود : 

اول:

 • امارات – ترکیه – اردن – قطر – هندوستان – چک – کراواسی – لهستان – سریلانکا – افغانستان – اسلواکی – بلغارستان – پاکستان

دوم:

 • آلمان – ایتالیا – اسپانیا – اتریش – اندونزی – انگلستان – ایرلند – بلژیک – چین – تایلند – هلند – دانمارک – سوئد – سوییس – فرانسه – فنلاند – نروژ – کره – قبرس – مجارستان – رومانی – روسیه – مالزی – یونان – غزافستان

سوم:

 • آمریکا – استرالیا – ژاپن – نیوزلند – کانادا – ونزوئلا – تایوان – شیلی – برزیل – مکزیک – آفریقای جنوبی – کلمبیا

این دسته بندی هزینه ارسال را مشخص می‌کند. در دسته اول هزینه ارسال کمتر از دسته سوم است.

همانطور که مشخص است ، آلمان در دسته بندی دوم قرار دارد . بر همین اساس ، هزینه ارسال بسته پستی به اوبرهاوزن تا نیم کیلو 225 هزار تومان ، مازاد بر نیم کیلو تا 1 کیلو 331200 تومان ، مازاد بر یک کیلو تا 2 کیلو 423900 تومان ، مازاد بر 2 کیلوگرم 225000 می باشد.

برای دانلود نرخنامه شرکت پست ایران روی لینک زیر کلیک کنید : 

دانلود نرخنامه پست خارجی

نتیجه گیری

خدمات حمل و نقل کالا و بسته به اوبرهاوزن یک فرایند کاملا تخصصی است که باید توسط شرکت های صاحب نام و با تجربه انجام شود تا علاوه بر کاهش هزینه های شما محموله ها در اسرع وقت منتقل شوند.

آنی بار به عنوان یکی از قوی ترین و قدیمی ترین مجموعه ها بهترین خدمات را برای انتقال محموله های شما به اوبرهاوزن با استفاده از روش زمینی و هوایی ارائه مینماید که تمامی این خدمات تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود و همراه با مشاوره رایگان خواهد بود.

در صورتی که قصد ارسال کالاها تجاری و صنعتی و شخصی را دارید با شماره 57669-021 در تماس باشید .

 

اوبرهاوزن یکی از شهرهای ایالت نوردراین-وستفالن در غرب آلمان است. شهر اُبرهاوزن با جمعیت ۲۲۰٬۰۳۳ نفر (آمار ۲۰۰۳م) در منطقه روهر قرار گرفته‌است. اوبرهاوزن، شهر شدن خود را مدیون رشد اقتصادی سدهٔ ۱۹ میلادی در آلمان است.

اوبرهاوزن شهری بسیار صنعتی است و همچنین دارای یک نگارخانه هنری می‌باشد. جشنوارهٔ جوایز بین‌المللی برای فیلم کوتاه نیز در این شهر برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع