ارسال بار به اولسان | فریت هوایی اولسان

حمل و نقل بار و کالا به اولسان

ارسال بار به اولسان با انواع روش های باربری همچون به صورت هوایی و دریایی انجام می شود و انواع بار و کالاها با کمترین هزینه توسط آنی بار منتقل خواهند شد.  در خدمات ارسال بار به اولسان که تیم متخصص آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید امکان ارسال همه نوع کالا و محموله هایی که گمرک محترم جمهوری اسلامی ایران خروج آنها را بلامانع بداند فراهم است.

 

در ارسال بار به اولسان به صورت هوایی و زمینی از بهترین بیمه نامه استفاده میشود تا محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما با نازلترین قیمت و با بهترین کیفیت منتقل شوند. مشاوره تخصصی آنی بار برای ارسال بار به اولسان در خصوص مدارک مورد نیاز ، نوع و روش ارسال محموله ها و . . . در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان است.

 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به کره جنوبی از ایران به صورت همه روزه با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. شما می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید.

ارسال هوایی بار به اولسان

 

یکی از روش های ارسال بار به اولسان ، حمل و نقل هوایی می باشد. در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به اولسان ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به اولسان است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

فریت بار به اولسان مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران  می باشد. خدمات حمل هوایی از ایران به اولسان از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله های شما در فرودگاه اولسان تحویل داده خواهند شد.

ارسال هوایی از ایران به اولسان
ارسال هوایی از ایران به اولسان

حمل و نقل بار دریایی به اولسان

یکی از روش های ارسال بار به اولسان، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به اولسان و سایر شهرهای کره جنوبی استفاده کنید .

برای ارسال بار به اولسانبصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به تورنتو ارسال می شود .

هزینه ارسال بار به اولسان با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست.

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به اولسانو زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به تورنتو ارسال کنید.

 

ارسال دریایی به اولسان
ارسال دریایی به اولسان

ارسال اثاثیه منزل به اولسان

 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم منزل به اولسان می باشد .

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به اولسان با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به اولسان حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به اولسان فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به اولسان ندارید .

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به اولسان را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) 

علاوه بر اولسان ، ارسال بار به بوسان نیز به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت انجام میشود.

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به اولسان الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به اولسان در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به اولسان ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به اولسان را ندارید اما مایل به ارسال بار به اولسان هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به اولسان را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.
 
یکی از تخصص های آنی بار ارسال بار به اینچئون می باشد که به صورت همه روزه با بهترین کیفیت انجام میشود.

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به اولسان شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به اولسان

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به اولسان نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در اولسان که دریافت کننده بار شما در فرودگاه اولسان می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به اولسان

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در اولسان افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به اولسان مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به اولسان علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به اولسان

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است.

مدارک لازم برای ارسال بار به اولسان
مدارک لازم برای ارسال بار به اولسان

علاوه بر اولسان در کره جنوبی ،ارسال بار به یوکوهاما در ژاپن نیز با بهترین کیفیت انجام میشود . 

ارسال انواع بار و کالا به شهر اولسان 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به اولسان ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به اولسان بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به اولسان
 • انتقال آهن آلات به اولسان
 • ارسال اثاثیه به اولسان
 • حمل لوازم شخصی به اولسان
 • ارسال کالاهای تجاری به اولسان

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به اولسان را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و اولسان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به اولسان را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به اولسان انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به اولسان توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به اولسان  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به اولسان (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به اولسان
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به اولسان
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به اولسان
 • امکان ارسال بار به اولسان بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به اولسان را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

یکی از ویژه ترین خدمات مجموعه آنی بار ، ارسال بار به ونکوور از ایران می باشد که امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید.

حمل بار به اولسان تحت پوشش بیمه کامل 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به اولسان ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد ، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به اولسان است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به اولسان خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به اولسان ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به اولسان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به اولسان در اختیارتان قرار می دهد.

 

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در اولسان

 

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به اولسان در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی به اولسان ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر اولسان با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر حصول بارتان را به شهر اولسان به شما اعلام نمایند.

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

 

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به اولسان ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید.

 

پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

 

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبارداری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در کره جنوبی متفاوت است.

 

در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به اولسان می توانید از آنی بار دریافت کنید . 

ارسال بار به اولسان از ایران
ارسال بار به اولسان از ایران

کلان‌شهر اولسان با جمعیتی بیشتر از ۱/۱ میلیون نفر، هشتمین شهر بزرگ کرۀ جنوبی است. اولسان قلب صنعتی کره جنوبی است. این منطقه شامل بزرگترین کارخانه مونتاژ خودرو در جهان که توسط شرکت هیوندای موتور اداره می شود؛ بزرگترین کارخانه کشتی سازی جهان، که توسط صنایع سنگین هیوندای اداره می شود؛ و سومین پالایشگاه بزرگ نفت جهان، که متعلق به SK Energy است، می باشد.

در سال 2020، اولسان دارای سرانه تولید ناخالص داخلی 65352 دلار بود که بالاترین میزان تولید ناخالص داخلی در بین مناطق کره جنوبی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع