ارسال بار به اکوادور | فریت هوایی اکوادور

انتقال بار و کالا از ایران به اکوادور با کمترین هزینه

 ارسال بار به اکوادور توسط مجموعه آنی بار از طریق حمل هوایی و دریایی انجام میشود که امکان انتقال محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید. تیم متخصص آنی بار با سال ها تجربه در ارائه خدمات تخصصی باربری بین المللی امکان انتقال محموله در همه وزن ها و حجم های مختلف را برای شما فراهم می نماید.

 

در مجموعه آنی بار برای انتقال محموله های شما از ایران به اکوادور از بهترین بیمه نامه استفاده  می شود تا امنیت محموله ها به صورت کامل تضمین گردد. ارسال بار به اکوادور از همه نقاط ایران انجام می شود و آنی بار با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان آماده همکاری با شما عزیزان است.

 

برای انتقال محموله های مختلف از ایران به اکوادور می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین و کاملترین خدمات را با مشاوره ای تخصصی تجربه کنید.

 

مراحل ارسال بار به اکوادور

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به اکوادور انتقال محموله ها در 5 گام انجام میشود. این گام ها فرایند کلی ارسال کالا و محموله ها می باشد:

 

گام اول : مشاوره تلفنی و تخصصی با کارشناسان و متخصصین آنی بار اولین مرحله است.در این مرحله محموله های شما توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار مورد بررسی قرار میگیرد تا امکان ارسال آنها به اکوادور بررسی گردد. 

 

گام دوم : بسته بندی محموله ها می باشد. بر اساس نوع محموله و شرایط انتقال آن ( روش مورد استفاده ) ممکن است نوع بسته بندی و روش آن متفاوت خواهد بود. به صورت کلی ، بسته بندی تخصصی محموله ها برای حمل به اکوادور با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن های مقوایی ، نایلون حباب دار و . . . انجام می شود.

 

گام سوم : در مرحله سوم باید پکینگ لیست به صورت تخصصی و کامل تهیه شود. با طراحی و نوشتن پکینگ لیست حرفه ای در فرایند های گمرکی بهترین نتیجه را خواهیم داشت. 

 

گام چهارم : در گام چهارم و بعد از تهیه پکینگ لیست باید محموله ها به گمرک منتقل شود. در گمرک محموله ها به صورت کامل توسط کارشناسان گمرکی مورد بررسی قرار میگیرند و با ارائه مدارک لازم مجوز های ارسال محموله صادر می گردد.

 

گام پنجم : گام نهایی پس از صدور مجوز های صادراتی ، محموله ها برای ارسال آماده اند و این فرایند تکمیل خواهد شد.

باربری تخصصی از ایران به اکوادور
باربری تخصصی از ایران به اکوادور

علاوه بر ارسال بار به اکوادور ، همه روزه برای ارسال بار به آمریکا از ایران نیز می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

روش های باربری به اکوادور

 

شما عزیزان می توانید ارسال بار به اکوادور را با انواع روش های حمل بار (  هوایی ، دریایی ) در باربری آنی بار انجام دهید.

ارسال بار به اکوادور بصورت هوایی سریع ترین روش باربری به خارج از کشور می باشد اما هزینه ارسال بار به اکوادور به صورت هوایی مقداری بیشتر از دیگر روش های باربری می باشد.   

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های باربری و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند ارسال بار به اکوادور را به روش ترکیبی انجام دهید.

 

ارسال بار به اکوادور به روش ترکیبی یعنی مثلا بارتان نیمی از مسیر را با ترانزیت حمل شود و نیمی دیگر را به صورت دریایی. تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به اکوادور شما مشتریان عزیز می باشید.

 

علاوه بر ارسال بار به اکوادور ، همه روزه برای ارسال بار به کاستاریکا و ارسال بار به آرژانتین نیز می توانید خدمات مورد نظر را از آنی بار بخواهید.

 

ارسال بار به اکوادور به صورت دریایی

روش دریایی یکی از روش های ارسال بار به اکوادور می باشد ؛ برای حمل بار دریایی معمولا از کشتی های باری و بزرگ استفاده می شود .

ارسال بار به اکوادور با کشتی های کانتینری سرعت کمتری نسبت به هواپیماهای باری دارند .

ترمینال اصلی کانتینر اکوادور بندر منامه است که یکی از بزرگترین بندرهای خاورمیانه می باشد .  در هنگام ارسال بار به اکوادور بصورت دریایی می توانید از یکی از روش های FCL یا LCL را انتخاب کنید .

 

  • ارسال بار به اکوادور با کشتی به روش FCL : یعنی اینکه محموله و بار شما در یک کانتیر کامل حمل خواهد شد.
  • ارسال بار به اکوادور با کشتی با روش LCL : یعنی که محموله و بار شما در کنار چندین محموله دیگر در یک کانتینر بسته بندی می شوند.

 

ارسال بار از ایران به اکوادور به صورت همه روزه انجام میشود و از طریق روش دریایی مدت زمان حدود 50 الی 60 روز برای انتقال محموله ها نیاز است. 

ارسال دریایی از ایران به اکوادور
ارسال دریایی از ایران به اکوادور

 

ارسال محموله بصورت هوایی برای اکوادور

یکی از روش های ارسال بار به اکوادور ، حمل و نقل هوایی از طریق ایرلاین های معتبر می باشد. مجموعه آنی بار برای ارسال بار به اکوادور بصورت هوایی ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید.

 

ارسال بار به اکوادور توسط آنی بار با استفاده از خطوط هوایی معتبر به روش کارگو و فریت بار انجام میشود و امکان انتقال سریع محموله ها فراهم خواهد بود. ما در کمترین زمان ممکن بهترین و حرفه ای ترین تیم را برای انتقال محموله های شما فراهم می نماییم.

 

ارسال بار به اکوادور با روش فریت بار برای محموله های با وزن و ابعاد کم و محدود است. اما کارگو امکان انتقال حجم زیاد محموله ها را برای شما فراهم می نماید.

ارسال هوایی از ایران به اکوادور
ارسال هوایی از ایران به اکوادور

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به برزیل و ارسال بار به ونزوئلا را نیز می توانید از طریق کارشناسان ما تجربه کنید. 

 

چه کالاهایی به اکوادور ارسال میشوند؟

 

برای ارسال بار به اکوادور آنی بار امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید. هر محموله ای که از نظر گمرک ایران و اکوادور محدودیت خروج یا ورود نداشته باشد به صورت همه روزه ارسال خواهد شد.

 

برای ارسال بار به اکوادور می توانید محموله های زیر را ارسال کنید:

 

  1. ارسال لوازم شخصی و اثاثیه 
  2. ارسال تجهیزات صنعتی 
  3. انتقال کالاهای الکترونیکی 
  4. ارسال مواد غذایی و خوراکی 
  5. انتقال تجهیزات کشاورزی 

برای ارسال بار به اکوادور فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین خدمات را تجربه کنید. 

 

 

 

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به اکوادور 

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به مهاجرین گرامی ارائه می نماید ارسال اثاثیه و لوازم خانه است. در این خدمات ، مجموعه آنی بار اثاثیه منزل مهاجرین را در محل منزل آنها در ایران بارگیری و به صورت مستقیم به اکوادور منتقل می نماید. 

برای ارسال اثاثیه به اکوادور می توان از روش دریایی یا روش هوایی استفاده نمود که بر اساس میزان حجم و ابعاد و شرایط محموله های شما مورد استفاده قرار میگیرند. 

ارسال اثاثیه به اکوادور به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام میشود و با بالاترین امنیت محموله های شما منتقل میشوند. 

برای مشاوره تخصصی برای انتقال اثاثیه منزل فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال سمپل و هدیه و لوازم شخصی به اکوادور

 

اگر قصد دارید سمپل یا نمونه کار خود را برای شرکت ها و کارخانجات و تجار اکوادوری ارسال کنید تنها کافیست با ما در تماس باشید. ما به عنوان قوی ترین شرکت باربری بین المللی امکان ارسال انواع بسته های هدیه و سمپل های کوچک و بزرگ را برای شما فراهم می نماییم.

 

برای ارسال لوازم شخصی نیز می توانید از طریق خدمات تخصصی آنی بار با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید. لوازم دانشجویی ، اضافه بار چمدان و. . . به صورت تخصصی منتقل خواهند شد.

 

ارسال بار فله به اکوادور

 

یکی از خدماتی که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد ، حمل محموله به صورت فله ای به اکوادور است . برای حمل بار فله ای به اکوادور از کشتی های فله بر استفاده می شود که در  بندر دیر، بندر بوشهر، بنر خرمشهر و… بارگیری را انجام میدهند.

 

همانطور که می دانید اکوادور واردات کالا را بسیاری از کشور ها انجام میدهد اما از انجا که ایران کشور غنی از محصولات کشاورزی و . . . می باشد صادرات محموله ها از این طریق به اکوادور رونق بسیاری دارد.

 

هزینه های ارسال بار به اکوادور چقدر است ؟

 

برای استعلام نرخ هزینه و تعرفه ارسال بار به اکوادور با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره آنی بار با ارائه مشاوره دقیق و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتریان تمام تلاش خود را میکنند تا هزینه های ارسال بار به اکوادور را تا حد ممکن کاهش دهند و رضایت شما عزیزان را کسب کنند.

کمترین تعرفه ارسال بار به اکوادور با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. برای برآورد هزینه می توانید چند روز و یا حتی ماه پیش تر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اما هزینه دقیق یک الی دو روز قبل از ارسال بار به اکوادور اعلام می شود ، زیرا نرخ ارز دائما در حال نوسان می باشد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار و کالا به اکوادور همراه با بیمه نامه معتبر

 

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را هنگام ارسال بار به اکوادور در نظر گرفته و پوشش داده است. تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه تمامی زیان و ضررها ، بدون کم و کاست جبران شود.

 

بیمه نامه ارسال بار به اکوادور بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود. هزینه کل ارسال بار به اکوادور که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود.

 

ارائه مشاوره رایگان جهت ارسال کالا به اکوادور

 

ارائه مشاوره دقیق توسط کارشناسان زبده آنی بار یکی از مهم ترین خدمات آنی بار می باشد. مشاوران و کارشناسان زبده آنی بار در واحد بین الملل همه روزه آماده ارائه خدمات ارسال بار به اکوادور و پاسخگویی به شما عزیزان هستند.  

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار با تسلط کامل بر قوانین گمرکی ایران و کشور اکوادور بهترین روش ارسال بار به اکوادور را به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

شما می توانید ارسال بار به اکوادور را بدون هیچ گونه محدودیتی از ایران به آنی بار بسپارید. کارشناسان بخش بین الملل با تجربه ی بیش از سی سال بهترین مشاوره و خدمات را جهت ارسال بار به اکوادور به شما می دهند.

 

زیرا در صورتی که مشاوره درست به مشتری داده نشود ممکن است هزینه ای مازاد برمشتری تحمیل شود و یا روش درستی برای ارسال بار به اکوادور انتخاب نشود که در این صورت ممکن است به بار صدمه و آسیب وارد شود.

 

جهت درخواست ارسال بار به اکوادور میتوانید با کارشناسان آنی بار تماس حاصل نمایید و یا با ما در واتساپ در تماس باشید و همچنین می توانید از طریق پر کردن فرم های درج شده سفارش خود را برای ارسال بار به اکوادور ثبت کنید.

ارسال بار از ایران به اکوادور
ارسال بار از ایران به اکوادور

اکوادور  کشوری در شمال غربی آمریکای جنوبی است. پایتخت آن کیتو و بزرگ‌ترین شهر این کشور گوایاکیول است. جمعیت این کشور ۱۷٬۶۴۳٬۰۰۰ نفر و زبان رسمی آن اسپانیایی است. نظام سیاسی اکوادور جمهوری ریاست‌جمهوری است. این کشور از سال ۱۸۳۰ مستقل شده‌است. اکوادور پیش از این تاریخ بخشی از امپراتوری اسپانیا و جمهوری کلمبیای بزرگ بود.

 

در شمال آن کلمبیا، در شرق و جنوب آن پرو و در غرب آن اقیانوس آرام قرار دارد. این کشور همچنین شامل جزایر گالاپاگوس در اقیانوس آرام در حدود ۹۶۵ کیلومتری غرب کشور می‌باشد. اکوادور دارای مساحتی برابر با ۲۷۲٬۰۴۵ کیلومتر مربع است. این کشور از سکه های سنتاوو استفاده می کند در کنار این واحد پول از دلار امریکا استفاده میکند

 

علاوه بر ارسال بار به اکوادور ، همه روزه برای حمل بار از ایران به کانادا نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع