ارسال بار به ایرلند ( هوایی ، دریایی ، زمینی )

چطور محموله و کالا به ایرلند ارسال کنیم ؟

 

برای ارسال محموله و کالاهای مختلف از ایران به ایرلند روش های مختلفی وجود دارد که امکان انتقال محموله های سبک و سنگین را برای شما فراهم می نماید. هر یک از روش ها برای جابجایی محموله ها در ابعاد و وزن و شرایط مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و هزینه متفاوتی برای ارسال بار به ایرلند نیز خواهند داشت. 

 

خدمات ارسال بار به ایرلند امکان انتقال محموله تجاری و صنعتی و شخصی از نقاط مختلف ایران را فراهم می نماید و شما می توانید در اسرع وقت اقدام به انتقال کالاها با کمترین قیمت نمایید.

 

مراحل ارسال بار به ایرلند به صورت زیر است :

 

 1. تماس با کارشناسان و مشاوره تخصصی 
 2. بررسی محموله ها توسط کارشناسان مجموعه آنی بار
 3. انتخاب روش مناسب برای حمل محموله 
 4. بسته بندی تخصصی محموله 
 5. تهیه پکینگ لیست 
 6. آماده سازی مدارک و ارسال محموله به گمرک
 7. بررسی محموله در گمرک توسط کارشناسان 
 8. ایکس ری و بازرسی توسط سگ موادیاب
 9. صدور بارنامه و بیمه نامه برای انتقال محموله ها 
 10. ارسال محموله 

 

مراحل ارسال بار به ایرلند که در بالا ذکر شده اند همگی توسط کارشناسان آنی بار انجام می شوند و شما بدون هیچگونه مشکل می توانید محموله ها را ارسال کنید.

 

چه کالاهایی به ایرلند ارسال میشوند ؟

 

یکی از مهمترین مسائل در ارسال بار به ایرلند یا کشور های دیگر ، امکان انتقال محموله مورد نظر می باشد . برخی محموله ها از نظر گمرک ایران یا گمرک ایرلند قالب ارسال یا واردات نمیباشند . این محموله ها تحت هیچ شرایطی قابل بارگیری و انتقال نمی باشند. 

اما برخی محموله هایی که دارای ممنوعیت های خاص نمیباشند به صورت زیر هستند :

 1. مواد غذایی خشک
 2. ارسال دستگاه های صنعتی یا کشاورزی 
 3. انتقال لوازم شخصی 
 4. ارسال لوازم برقی و منزل 
 5. حمل و نقل سنگ و سرامیک و . . . . 

اگر قصد ارسال بار به ایرلند را دارید بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان و متخصصین مجموعه آنی بار به صورت تخصصی و رایگان مشاوره نمایید.

 

ارسال لوازم مهاجرین

 

بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند ایرلند را برای ادامه زندگی انتخاب میکنند. ایرلند کشوری بسیار زیبا و با شرایط مناسب برای زندگی است و مقصد بسیار محبوبی است. 

با توجه به این موضوع ، آنی بار امکان انتقال لوازم مهاجرین را برای ایرلند فراهم نموده است. شما عزیزان می توانید انواع اثاثیه و لوازم منزل خود را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت از طریق آنی بار بارگیری و منتقل نمایید. 

ما در خدمات ارسال لوازم مهاجرین امکان بسته بندی تخصصی را نیز برای شما فراهم می نماییم.

 

ارسال سمپل و نمونه کالا

 

یکی از مواردی که در تجارت بسیار مهم است ارائه نمونه کالا به طرف مقابل می باشد. از همین جهت اگر قصد دارید نمونه کالای خود را برای تجار در ایرلند ارسال کنید می توانید روی خدمات آنی بار حساب ویژه باز کنید.

 

برای ارسال نمونه و سمپل به ایرلند حمل هوایی بهترین گزینه است و ارسال سریع را برای شما فراهم می نماید. اگر محموله شما نیاز به اخذ مجوز های خاص ندارد می توانید در مدت 4-5 روز کاری محموله خود را در ایرلند تحویل بگیرید.

 

 

 

روش های ارسال بار به ایرلند چیست ؟

 

 

برای ارسال بار به ایرلند می توانید از روش های مختلف استفاده کنید که هر یک از این روش ها دارای شرایط و وضعیت خاص خود هستند. ارسال بار به ایرلند به 3 روش زیر انجام میشود: 

 

 • روش هوایی
 • روش زمینی 
 • روش دریایی 

 

برای حمل و نقل محموله ها ابتدا باید از امکان انتقال آنها اطمینان حاصل نمود . این روش های باربری برای جابجایی کالاهای مختلفی کاربرد دارند و ممکن است یک روش برای انتقال برخی کالاها مناسب نباشد. 

از همین جهت باید در انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به ایرلند دقت زیادی داشت تا محموله ها در کمترین زمان و با بهترین کیفیت منتقل شوند.

 

ارسال بار هوایی

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به ایرلند ، روش حمل هوایی است که برای انتقال محموله های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد  . آنی بار به عنوان تنها متخصص حمل بار به بریتانیا ، همه روزه امکان ارسال محموله های شما از ایران به ایرلند را از طریق خطوط هوایی برای شما فراهم می نماید. 

آنی بار با بهترین کیفیت و با مشاوره رایگان ، خدمات ارسال بار به ایرلند را به صورت همه روزه در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت محموله های مختلف خود را منتقل کنید. 

ارسال هوایی به ایرلند از ویژه ترین خدمات است که امکان ارسال محموله های کم وزن ، کم حجم و یا محموله های سنگین و حجیم را برای شما فراهم می نماید. 

برای ارسال بار به ایرلند ، مشاوره رایگان کارشناسان ما بهترین خدمات را در سریعترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهد.

ارسال بار به انگلستان نیز علاوه بر ارسال بار به ایرلند به صورت همه روزه انجام میشود.

ارسال بار هوایی
ارسال بار هوایی

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی

 

مدارکی که برای فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به ایرلند را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ایرلند
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

علاوه بر ارسال بار به ایرلند ،  حمل بار به پرتغال با انواع روش های باربری با مناسب ترین هزینه در باربری آنی بار به صورت تخصصی انجام خواهد شد.

ترانزیت زمینی کالا

 

یکی دیگر از روش های ارسال بار به ایرلند ارسال بار زمینی می باشد. ترانزیت کالا به ایرلند با یکی از روش های کم هزینه و مناسب برای ارسال بار به ایرلند می باشد.

 

در صورتی که مقدار بارتان کمتر از یک کانتینر باشد ارسال بار به ایرلند به صورت دربستی به صرفه نمی باشد. در این صورت می توانید بارتان را به صورت گروپاژ (بار مشترک ) به ایرلند ارسال کنید.

 

ارسال بار به ایرلند به صورت گروپاژ باعث کاهش چشمگیر هزینه های باربری می شود اما باید به این موضوع توجه داشت که حمل زمینی تا ایرلند دارای شرایط مختلفی است . 

ارسال بار به ایرلند به صورت زمینی زمانی حدود 20-30 روز نیاز دارد . از طرفی ، تریلی ها باید در چند مرحله وارد لندینگ کرافت شوند  . 

علاوه بر ارسال بار به ایرلند ، ارسال بار به آلمان با کمترین هزینه انجام میشود و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد.

ترانزیت زمینی برای ایرلند
ترانزیت زمینی برای ایرلند

 

حمل دریایی

 

حمل بار به ایرلند با انواع روش های باربری زمینی ، هوایی ، دریایی و ترکیبی در باربری آنی بار انجام می شود. ارسال بار به ایرلند به صورت دریایی نیز همچون روش زمینی به صورت فول تراک و گروپاژ انجام می شود.

 

ارسال کالا به صورت دریایی در مدت زمان طولانی تر انجام می شود اما هزینه مناسب تری نسبت به دیگر روش ها دارد. شما می توانید برای انتخاب بهترین روش باربری و ارسال بار به ایرلند از مشاوره رایگان با کارشناسان آنی بار استفاده کنید. 

 

برای ارسال بار به سوئد نیز با ما ما در تماس باشید . حرفه ای و همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه منتقل خواهیم نمود .

حمل و نقل دریایی برای ایرلند
حمل و نقل دریایی برای ایرلند

ارسال بار به خارج از کشور با بهترین خدمات باربری آنی بار به سراسر جهان

هزینه ارسال کالا به ایرلند

 

ارسال بار به ایرلند توسط باربری بین المللی آنی بار با کمترین نرخ کرایه انجام میشود و کارشناسان آنی بار با بررسی حجم ، وزن ، ارزش و مقدار بارتان هزینه ارسال بار به ایرلند را به شما اعلام می کنند.

البته این هزینه تا یک روزه قبل از باربری ممکن است کم یا زیاد شود و دلیل آن هم تغییر نرخ ارز می باشد. کارشناسان با بررسی بارتان بهترین روش ارسال بار به ایرلند را به شما پیشنهاد می کنند. روشی که کارشناسان آنی بار برای ارسال بار به ایرلند به شما پیشنهاد می دهند به صرفه ترین و ایمن ترین روش حمل و نقل می باشد. 

پس از انتخاب روش باربری هزینه حمل بار محاسبه و اعلام می شود و مراحل انتقال بار به گمرک و انجام فرایند ها و تشریفات گمرکی در اسرع وقت انجام میشود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

علاوه بر ارسال بار به ایرلند ، ارسال بار به فرانسه و ارسال بار به هلند از دیگر خدمات ویژه آنی بار می باشد .

حمل کالا به ایرلند همراه با بیمه نامه بین المللی

آنی بار برای ارسال بار به ایرلند معتبرترین بیمه نامه را برای بار شما در نظر گرفته است .  یکی از مهمترین موارد در باربری بین المللی ارائه بیمه نامه معتبر و جامع می باشد که در صورت پیش آمد حادثه ، جبران تمام خسارت ها را کند. 

 

بیمه نامه قانونی آنی بار برای حمل و نقل و ارسال بار به ایرلند تنظیم و حافظ ایمنی بار می باشد. تمامی حوادثی که می تواند سلامت بار را در حین ارسال بار به ایرلند به خطر بیندازد در این بیمه نامه پوشش داده شده است.

 

بیمه نامه باربری به ایرلند معادل بار ارزش بار بار شما تنظیم می شود.  ارسال بار به اروپا به صورت تخصصی و حرفه ای و با بهترین کیفیت انجام میشود. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع