ارسال بار به بالتیمور | فریت هوایی بالتیمور

حمل و نقل بار و کالا از ایران به بالتیمور

ارسال بار و کالا به بالتیمور از طریق خدمات آنی بار به ساده ترین و سریعترین روش ممکن انجام میشود و محموله ها و کالاهای تجاری و شخصی شما از طریق فرودگاه امام خمینی تهران به صورت حرفه ای و تحصصی منتقل خواهند شد.

تیم متخصص آنی بار برای ارسال کالا به بالتیمور به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات ویژه و حرفه ای با کمترین هزینه می باشد و در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان می باشد. ارسال بار به بالتیمور تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه انجام میشود و محموله های شما از طریق ایمن ترین و تخصصی ترین روش ها منتقل می شوند.

همه روزه خدمات باربری برای بالتیمور در دسترس شما قرار دارد و می توانید با یک تماس تلفنی با شماره 57669-021 بهترین خدمات را تجربه کنید. 

ارسال هوایی بار به بالتیمور 

 

یکی از روش های ارسال بار به بالتیمور ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به آمریکا ارسال میشود. از آنجایی که پرواز مستقیم از ایران برای آمریکا وجود ندارد معمولا محموله ها از طریق دبی یا استانبول به بالتیمور یا سایر شهر های امریکا ارسال می شوند. در این روش پرواز های شرکت های هواپیمایی که به بالتیمور پرواز از طریق دبی یا استانبول دارند در تهران بارگیری شده و پس از توقف کوتاه در این مقاصد به سمت بالتیمور پرواز می کنند.

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به بالتیمور است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند و از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.

 

فریت بار به بالتیمور مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و آمریکا می باشد.

ارسال هوایی بار و کالا از ایران به بالتیمور
ارسال هوایی بار و کالا از ایران به بالتیمور
علاوه بر ارسال هوایی از ایران به بالتیمور ، ارسال هوایی از ایران به لس آنجلس نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود.

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به بالتیمور الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به بالتیمور در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به آمریکا ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به بالتیمور را ندارید اما مایل به ارسال بار به بالتیمور هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به بالتیمور را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.
علاوه بر انتقال محموله و کالا از ایران به بالتیمور ، برای ارسال بار به دیترویت و ارسال بار به سیاتل نیز می توانید از طریق مجموعه آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را ثبت سفارش نمایید.

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در بالتیمور

 

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به بالتیمور در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی به بالتیمور ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر بالتیمور با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر حصول بارتان را به شهر بالتیمور به شما اعلام نمایند.

 

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به بالتیمور ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید. پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

 

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبارداری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در آمریکا متفاوت است. در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به بالتیمور می توانید از آنی بار دریافت کنید .

بسته بندی مناسب برای حمل هوایی

برای خدمات فریت بار مسافری و حمل هوایی به بالتیمور یکی از مهمترین موارد بسته بندی مناسب محموله است. از آنجایی که شرکت های هواپیمایی برای انتقال محموله ها شرایط خاصی را دارند در برخی موارد نیاز به استفاده از جعبه های چوبی داریم تا محموله بر اساس شرایط اعلامی ایرلاین ها منتقل شوند.
برای ارسال بار به بالتیمور نیز به همین صورت باید بسته بندی مناسبی را انتخاب نمود و در برخی موارد نیز نیاز به سمپاشی محموله ها داریم. تیم متخصص آنی بار برای محموله های شما از بهترین جعبه های چوبی ، کارتن و لوازم بسته بندی استفاده می نماید تا امنیت محموله ها نیز به صورت کامل حفظ شود. فقط کافیست با شماره ما در تماس باشید تا اطلاعات کاملی در این خصوص در اختیارتان قرار گیرد. 

 

یکی از خدمات تخصصی و سریع آنی بار ، ارسال هوایی به لاس وگاس است که امکان انتقال طیف وسیعی از کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید . 

حمل و نقل بار دریایی به بالتیمور

یکی از روش های ارسال بار به بالتیمور آمریکا ، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به بالتیمور ، تورنتو و سایر شهرهای آمریکا استفاده کنید .

 

هزینه ارسال بار به بالتیمور با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به بالتیمور و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به بالتیمور ارسال کنید.

 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به بالتیمور شما مشتریان عزیز می باشید اما مشاوره با کارشناسان آنی بار امکان انتقال سریع و ارزان برای شما را فراهم خواهد نمود.

ارسال انواع بار و کالا به شهر بالتیمور 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به بالتیمور ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به بالتیمور بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به بالتیمور
 • انتقال آهن آلات به بالتیمور
 • ارسال اثاثیه به بالتیمور
 • حمل لوازم شخصی به بالتیمور
 • ارسال کالاهای تجاری به بالتیمور

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به بالتیمور را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و بالتیمور ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به بالتیمور آمریکا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به دالاس نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان است.

ارسال اثاثیه منزل به بالتیمور

 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم منزل به بالتیمورآمریکا می باشد. از آنجایی که تعداد ایرانیان ساکن در امریکا بسیار زیاد است این خدمات برای انتقال کالا و لوازم منزل به این کشور و خصوصا برای بالتیمور بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به آمریکا با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به آمریکا حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به آمریکا فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به آمریکا ندارید .

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به بالتیمور را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) .

 

ارسال فرش به بالتیمور 

 

یکی از خدماتی که مجموعه انی بار در اختیار هموطنان و مسافران گرامی قرار میدهد امکان ارسال فرش می باشد. محموله های فرش دستباف یا ماشینی در صورتی که به قصد تجارت ارسال نشوند دارای هزینه اندکی برای ارسال هستند. 

 

منظور از ارسال محموله تجاری ارسال فرش در تعداد زیاد است. به عنوان مثال فردی که قصد ارسال 1 عدد فرش به بالتیمور را دارد محموله شخصی حساب میشود و هزینه های گمرکی آن بسیار کم خواهد بود. علاوه بر این امکان انتقال فرش های عتیقه و قدیمی وجود ندارد و در صورتی که ارزیاب گمرک محموله را به عنوان عتیقه شناسایی کند ممکن است مشکلات حقوقی برای فرستنده محموله ایجاد شود.

ارسال هوایی از ایران به آمریکا تخصص مجموعه آنی بار است که امکان انتقال انواع محموله و کالا را با کمترین قیمت برای شما عزیزان فراهم می نماید.

ارسال حیوانات خانگی به بالتیمور

 

اگر قصد دارید به بالتیمور سفر کنید و یا از مهاجرانی هستید که در این شهر زندگی میکنید و برای سفر به ایران آمده اید می توانید حیوانات خانگی خود را نیز از طریق خدمات آنی بار به بالتیمور منتقل کنید.

 

در این خدمات ، حیوانات شما از طریق فریت بار هوایی در اسرع وقت به بالتیمور منتقل می شوند. برای شروع ابتدا باید واکسیناسیون حیوان انجام شود و شناسنامه حیوان نیز دریافت شود . پس از ان باید تزریق چیپ اطلاعات انجام شود.

 

تمامی این مراحل توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار انجام خواهد شد و تنها کافیست برای ثبت درخواست و وقت معاینه حیوانات خود با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

 

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به بالتیمور شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به بالتیمور

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به بالتیمور در آمریکا نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در بالتیمور که دریافت کننده بار شما در فرودگاه بالتیمور می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به بالتیمور

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در بالتیمور افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به بالتیمور مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به بالتیمور علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به بالتیمور

 

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است. 

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به بالتیمور انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به بالتیمور توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به بالتیمور  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به بالتیمور (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به بالتیمور
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به آمریکا 
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به بالتیمور
 • امکان ارسال بار به بالتیمور بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به بالتیمور را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

حمل بار به بالتیمور تحت پوشش بیمه کامل 

 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به بالتیمور ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد ، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به بالتیمور است.

 

هر نوع محموله ای که از ایران به مقاصد مختلف در جهان ارسال می شود باید در مقابل حوادث و خسارات به صورت کامل تحت پوشش قرار گیرد. بر اساس میزان ارزش محموله مبلغ سطح پوشش بیمه مشخص می شود. 

 

مجموعه آنی بار در روش حمل دریایی و هوایی برای بالتیمور یا سایر شهر های آمریکا از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید و پوشش صفر تا صد را فراهم نموده است. از همین جهت می توانید با خیال آسوده محموله خود را به آنی بار بپارید. 

خساراتی از قبیل شکستگی ، سرقت محموله ، آتش سوزی و غیره به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار خواهند داشت.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

استعلام هزینه باربری ایران به بالتیمور

 

یکی از مهمترین مواردی که برای باربری ایران به بالتیمور مد نظر صاحبین محموله ها می باشد هزینه های انتقال است. هزینه ها معمولا بر اساس نوع محموله و شرایط آن و روش حمل آن مشخص می شود. در برخی موارد صاحبین کالا با انتخاب روشی نامناسب باعث افزایش هزینه های انتقال نیز می شود. از همین جهت بهترین راه برای استعلام هزینه های باربری و ارسال بار به بالتیمور تماس با کارشناسان و ارائه اطلاعات در خصوص شرایط محموله می باشد.

باربری از ایران به بالتیمور توسط مجموعه آنی بار در مدت زمان کوتاهی انجام میشود و برای انتقال محموله های مختلف مشاوره تخصصی رایگان در راستای بهبود خدمات و تجربه باربری بین المللی با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگرد.

بالتیمور بزرگ‌ترین شهر و مرکز فرهنگی ایالت مریلند در کشور آمریکا است. شهر بالتیمور بیست و ششمین شهر بزرگ در ایالات متحدهٔ آمریکا است. طبق سر شماری سال ۲۰۱۰ جمعیت بالتیمور ۶۲۰٬۹۶۱ بود و در حال حاضر جمعیتش بیش از ۶۲۱٬۳۴۲ نفر برآورد می‌شود. شهرهای بالتیمور، تاوسون (Towson) و کلومبیا (Columbia) منطقهٔ شهری بالتیمور را تشکیل می‌دهند. جمعیت منطقهٔ شهری بالتیمور بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر است. بدین ترتیب بالتیمور بیست و دومین شهر پرجمعیت آمریکا است.

بالتیمور در سال ۱۷۲۹ بنیان گذارده شده و یکی از قدیمی‌ترین بندرهای آمریکا است. در گذشته بالتیمور پس از نیویورک دومین بندر مهم برای ورود مهاجران اروپایی به آمریکا بوده‌است.

چند نویسنده مشهور آمریکایی از جمله ادگار آلن پو (Edgar Allan Poe)، فردریک داگلاس (Frederick Douglass) و هنری لویس منکن (Henry Louis Mencken) در بالتیمور زندگی می‌کردند. همچنان نوازنده مشهور بیلی هالیدی (Billie Holiday) در آن شهر زندگی می‌کرد. فرانسس اسکات کی (Francis Scott Key) هم که سرود ملی آمریکا «استار اسپنگلد بنر» (“Star Spangled Banner”) را سرایید در بالتیمور زندگی می‌کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع