ارسال بار به بالیکسیر

حمل بار به بالیکسیر با کمترین هزینه همراه بیمه نامه کامل

ارسال بار به بالیکسیر یکی از تخصص های مجموعه آنی بار است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و لوازم شخصی شما را از ایران فراهم می نماید. شما می توانید از طریق باربری و حمل و نقل بین المللی آنی بار پس از دریافت کیملیک کارت خود محموله های اثاثیه و لوازم خانه خود را نیز به بالیکسیر ارسال کنید.

برای ارسال بار به بالیکسیر محدودیتی در بارگیری از نقاط مختلف کشور وجود ندارد و از همه شهر ها و استان ها امکان بارگیری محموله ها فراهم است.

تیم متخصص آنی بار از هر نقطه ای از ایران امکان انتقال محموله های شما را به صورت زمینی و هوایی با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه فراهم می نماید و می توانید از طریق مشاوره تخصصی با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

ارسال بار به بالیکسیر ترکیه
ارسال بار به بالیکسیر ترکیه

ارسال بار به ترکیه را به آنی بار بسپارید تا بدون دغدغه و در اسرع وقت محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل شوند. 

باربری و حمل انواع کالا برای بالیکسیر

 

ارسال بار به بالیکسیر از تمامی شهر ها و شهرستان ها با انواع روش های باربری با کمترین هزینه انجام میشود و امکان ارسال سریع محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید.

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل برای بالیکسیر در کمترین زمان ممکن با بهترین خدمات ممکن با بیمه نامه معتبر بین المللی خواهد بود. در خدمات ارسال بار به بالیکسیر ، انواع محموله ها و کالاها بارگیری و منتقل میشوند.

 

 • حمل کالای تجاری برای بالیکسیر
 • ارسال اثاثیه و لوازم منزل به بالیکسیر
 • ارسال کالاهای صنعتی و تولیدی به بالیکسیر
 • حمل و نقل دستگاه های صنعتی به بالیکسیر

 

از مهمترین ویژگی های خدمات آنی بار ، ارسال بار به بالیکسیر با پوشش کامل بیمه نامه میباشد . شما می توانید محموله ها و کالاهای خود را در اسرع وقت و با کمترین هزینه بارگیری و منتقل نمایید . آنی بار برای ارسال بار به بالیکسیر از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

ارسال اثاثیه به بالیکسیر

 

   یکی از خدماتی که آنی بار برای ارسال بار به بالیکسیر به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال اثاثیه و لوازم منزل شما به بالیکسیر می باشد. 

ما در اسرع وقت با ارزانترین نرخ کرایه برای ارسال اثاثیه به بالیکسیر آماده همکاری با شما عزیزان هستیم.  ارسال بار به بالیکسیر تحت پوشش بهترین بیمه نامه و با بهترین قیمت انجام میشود و محموله های اثاثیه شما در اسرع وقت بارگیری و منتقل میشوند.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه از ایران به بالیکسیر
ارسال اثاثیه و لوازم خانه از ایران به بالیکسیر

 

علاوه بر ارسال بار به بالیکسیر ، ارسال بار به آنکارا و ارسال بار به آنتالیا نیز به صورت تخصصی انجام می شود. 

 

بسته بندی اثاثیه

یکی از مهمترین مراحل در زمان ارسال اثاثیه و لوازم خانه از ایران به بالیکسیر یا سایر شهر های ترکیه بسته بندی محموله می باشد. در زمان بسته بندی باید از لوازم و تجهیزات مناسب استفاده نمود که ایمنی محموله ها به خوبی حفظ شود. 

 

برای بسته بندی لوازم خانه می توانید از خدمات تیم بسته بندی مجموعه آنی بار نیز استفاده نمایید تا محموله های با بهترین کیفیت توسط تیم حرفه ای بسته بندی شود. 

برای بسته بندی از جعبه های چوبی ، جعبه های کارتن ، نایلون حبابدار ، سلفون و محافظ استفاده می شود. ارسال اثاثیه به ترکیه توسط مجموعه آنی بار به صورت صفر تا صدی انجام می شود.

ارسال حیوانات خانگی به بالیکسیر

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید امکان انتقال حیوانات خانگی از ایران می باشد. اگر قصد سفر یا مهاجرت به بالیکسیر ترکیه را دارید می توانید بدون مشکل و با کمترین هزینه  حیوانات خانگی ماندد سگ ، گربه ، پرندگان و …. را از طریق آنی بار منتقل کنید.

برای ارسال حیوانات به بالیکسیر ابتدا باید شناسنامه حیوانات را دریافت نمایید . پس از آن فرایند واکسیناسیون با معرفی مرکزی حرفه ای توسط آنی بار انجام خواهد شد. پس از انجام واکسیناسیون باید چیپ اطلاعات به حیوان تزریق گردد . نهایتا حیوان آماده ارسال به بالیکسیر یا سایر شهر های ترکیه می باشد. 

 

ارسال حیوانات خانگی به بالیکسیر
ارسال حیوانات خانگی به بالیکسیر

ارسال بار به بالیکسیر با تریلی ترانزیت

ارسال بار به بالیکسیر بصورت زمینی و با استفاده از تریلی ترانزیت توسط آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود . با توجه به موج فزاینده مهاجرت هموطنان از ایران به سایر کشور ها از جمله کشور ترکیه و ارسال اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ایران به بالیکسیر ، آنی بار ضرورت ارائه خدمات اثاث کشی از ایران به ترکیه را بررسی نموده و آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل به تمام نقاط ترکیه می باشد.

آنی بار یکی از برترین و اصلی ترین متخصصان ارسال اثاث منزل به بالیکسیر می باشد. آنی بار برای ارسال بار به بالیکسیر به صورت زمینی ، بهترین و مناسب ترین تریلی ترانزیت را در اختیار شما قرار می دهد.

آنی بار برای حمل بار بین المللی و ارسال بار به بالیکسیر به صورت زمینی ، تنها به صورت باربری ترانزیت و کامیونت در خدمت شما می باشد.

 • ارسال اثاثیه منزل از تهران به بالیکسیر
 • ارسال اثاث منزل از اصفهان به بالیکسیر
 • ارسال اثاث منزل از شیراز به بالیکسیر
 • ارسال اسباب منزل از مشهد به بالیکسیر
 • ارسال اسباب منزل از کرمانشاه به بالیکسیر
 • ارسال اثاثیه منزل از کرمان به بالیکسیر
 • ارسال اثاثیه منزل از کیش به بالیکسیر
 • ارسال اثاثیه منزل از قزوین به بالیکسیر
 • ارسال بار به بندر مرسین بالیکسیر

برای ارسال بار به بالیکسیر ، روش گروپاژ زمینی نیز از مهمترین روش های حمل است . در این روش ، محموله شما در کنار محموله 2-3 نفر دیگر با استفاده از یک کامیونت یا تریلی ترانزیت بارگیری و ارسال میشود.

ارسال زمینی به بالیکسیر
ارسال زمینی به بالیکسیر

 

علاوه بر ارسال بار به بالیکسیر ، ارسال بار به ازمیر  و ارسال بار به آلانیا نیز به صورت همه روزه از همه نقاط ایران انجام می شود.

 

ارسال بار به بالیکسیر به صورت هوایی

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به بالیکسیر ، استفاده از خطوط هواپیمایی و ارسال هوایی محموله های شما می باشد. آنی بار با سالها سابقه در خصوص ارائه خدمات تخصصی ، همه روزه محموله های شما را در گمرک فرودگاه امام خمینی تحویل و در گمرک فرودگاه بالیکسیر تحویل شما می نماید.

برای ارسال بار به بالیکسیر به صورت هوایی ، بارنامه قابل پیگیری صادر میگردد و محموله های شما به صورت کامل بیمه خواهند شد. 

ارسال بار به بالیکسیر به صورت هوایی در مدت زمان حدود 2-3 روز انجام می شود.

 

ارسال هوایی به بالیکسیر
ارسال هوایی به بالیکسیر

 

باربری از تهران به بالیکسیر

برای ارسال بار به بالیکسیر ، آنی بار به صورت همه روزه انواع کالا را از تهران بارگیری و منتقل خواهد کرد . برای حمل بار به بالیکسیر ، کالاهای تجاری که در تهران هستند معمولا به صورت زمینی بارگیری و با استفاده از روش حمل زمینی منتقل میشوند. 

قرار گرفتن انبارهای بزرگ و شهرک های صنعتی که تولیدات فراوانی دارند سبب شده است که همه روزه از تهران به نقاط مختلف ترکیه خصوصا برای بالیکسیر محموله های مختلفی ارسال شوند . ما برای ارسال بار به بالیکسیر انواع محموله های تجاری صادراتی مانند مواد خوراکی ، فرش ، لوازم خانگی و . . . را بارگیری و منتقل می نماییم.

ارسال بار به بالیکسیر از تهران توسط آنی بار به صورت زمینی و هوایی انجام خواهد شد.

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به بالیکسیر

 

در خدمات ارسال بار به بالیکسیر یا سایر شهر های ترکیه ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و ترکیه قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال محموله به بالیکسیر هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به بالیکسیر میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط ترکیه نیز این موارد را ارسال نمایید .

در صورتی که هنگام ارسال بار به بالیکسیر این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شرکت حمل و نقل ترکیه آنی بار به صورت تخصصی بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. با شماره های ما در تماس باشید و از طریق مشاوره رایگان محموله های خود را منتقل کنید.

روش های ارسال بار و اثاثیه به بالیکسیر

 

شما می توانید خدمات باربری به بالیکسیر را به دو روش از آنی بار دریافت کنید ؛ ارسال بار به صورت دربست و ارسال بار به صورت خرده بار

انتخاب روش ارسال بار به بالیکسیر با توجه به موارد زیر مشخص می شود :

 • تمایل صاحب بار 
 • مقدار کرایه مورد نظرتان
 • مدت زمان باربری
 • مقدار بار و اثاثتان

در روش دربستی متناسب با مقدار بارتان کامیونی در اختیارتان قرار می گیرد و پس از بارگیری با شما پلمپ می شود و به مقصد مورد نظرتان در بالیکسیر ارسال می شود.

در روش خرده بار ، بار شما همراه با دو الی سه بار دیگر در یک کامیون بارگیری می شود و سپس به مقاصد مورد نظر ارسال می شود.

ارسال بار به بالیکسیر به صورت خرده بار هزینه کمتر و مقرون به صرفه تری دارد و امکان ارسال بارهای کم را برای شما میسر می کند اما از نظر زمانی کمی طولانی تر از روش دربستی می باشد. 

 

 

بیمه نامه ارسال بار به بالیکسیر

 

یکی از مهمترین ویژگی های آنی بار برای ارسال بار به بالیکسیر ، استفاده از بیمه نامه معتبر و کامل میباشد که امنیت محموله شما را فراهم می نماید.

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد.آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری و ارسال بار به بالیکسیر را تحت پوشش قرار داده است.

 

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به بالیکسیر ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید و تا 500 میلیون تومان رایگان خواهد بود.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بالیکسیر (به ترکی استانبولی: Balıkesir) شهری است در کشور ترکیه که در استان بالیکسیر واقع شده‌است. جمعیت این شهر بر اساس سرشماری سال ۲۰۰۸ میلادی ۲۴۷٬۰۷۲ نفر و بر اساس برآوردهای سال ۲۰۰۹ میلادی ۲۵۹٬۱۵۷ نفر می‌باشد.

شهر بالیکسیر در نزدیکی شهر تاریخی هدریان اوترا قرار دارد. آن شهر تاریخی همان طور که از نامش پیداست توسط امپراطور هادریانوس (روم) تاسیس شده بود.

بالیکسیرهمچنین میزبان بهشت ​​اکسیژن واقع در منطقه آلتینلوکا است که از نظر چگالی اکسیژن در جهان  دررتبه دوم قرار گرفته  بالیکسیردارای سواحل دریای اژه و مارمارا است و در طول تاریخ میزبان تمدن های بسیاری بوده در نتیجه ی  کاوش های انجام شده  اینگونه بدست می آید  که بالیکسیردر دوره ماقبل تاریخ  مخصوصاً در اواخر دوره کالکوییت میزبان مهاجران بالکان بوده است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع