ارسال بار به برزیل | فریت هوایی برزیل

انتقال محموله از ایران به برزیل با کمترین هزینه

ارسال بار به برزیل تخصص تیم آنی بار است و با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود و محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما در اسرع وقت از طریق این خدمات به نقاط مختلف برزیل منتقل می شوند. برای ارسال بار به برزیل شما می توانید همه روزه درخواست حمل و نقل محموله های خود را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما مطرح نمایید تا بهترین راهکار با کمترین هزینه برای شما فراهم گردد. 

 

برای ارسال بار به برزیل ، آنی بار از همه نقاط کشور آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است و با انواع روش های باربری محموله های شما را منتقل می نماید. برای ارسال بار به برزیل روش حمل هوایی و دریایی بهترین گزینه است که امکان انتقال سریع و تخصصی را فراهم می نماید. 

 

شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم برای ارسال بار به برزیل ، همه روزه همکاری تخصصی با هموطنان گرامی و تجار و صنایع مختلف در خصوص انتقال محموله های ایشان را دارد.

مراحل ارسال بار به برزیل

برای ارسال بار و کالا از ایران به برزیل انتقال محموله ها در 5 گام انجام میشود. این گام ها فرایند کلی ارسال کالا و محموله ها می باشد :           

گام اول : مشاوره تلفنی و تخصصی با کارشناسان و متخصصین آنی بار اولین مرحله است. در این مرحله محموله های شما توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار مورد بررسی قرار میگیرد تا امکان ارسال آنها به برزیل بررسی گردد. 

گام دوم : بسته بندی محموله ها می باشد. بر اساس نوع محموله و شرایط انتقال آن ( روش مورد استفاده ) ممکن است نوع بسته بندی و روش آن متفاوت خواهد بود. به صورت کلی ، بسته بندی تخصصی محموله ها برای حمل به برزیل با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن های مقوایی ، نایلون حباب دار و . . . انجام می شود.

گام سوم : در مرحله سوم باید پکینگ لیست به صورت تخصصی و کامل تهیه شود. با طراحی و نوشتن پکینگ لیست حرفه ای در فرایند های گمرکی بهترین نتیجه را خواهیم داشت. 

گام چهارم : در گام چهارم و بعد از تهیه پکینگ لیست باید محموله ها به گمرک منتقل شود. در گمرک محموله ها به صورت کامل توسط کارشناسان گمرکی مورد بررسی قرار میگیرند و با ارائه مدارک لازم مجوز های ارسال محموله صادر می گردد.

گام پنجم : گام نهایی پس از صدور مجوز های صادراتی ، محموله ها برای ارسال آماده اند و این فرایند تکمیل خواهد شد.

علاوه بر ارسال بار و کالا از ایران به برزیل ، همه روزه برای ارسال بار به آرژانتین نیز می توانید از طریق شماره 57669-021 بهترین و تخصصی ترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

 

روش های باربری به برزیل

شما عزیزان می توانید ارسال بار به برزیل را با انواع روش های حمل بار (  هوایی ، دریایی ) در باربری آنی بار انجام دهید.

ارسال بار به برزیل بصورت هوایی سریع ترین روش باربری به خارج از کشور می باشد اما هزینه ارسال بار به برزیل به صورت هوایی مقداری بیشتر از دیگر روش های باربری می باشد.   

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های باربری و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند ارسال بار به برزیل را به روش ترکیبی انجام دهید.

ارسال بار به برزیل به روش ترکیبی یعنی مثلا بارتان نیمی از مسیر را با ترانزیت حمل شود و نیمی دیگر را به صورت دریایی. 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به برزیل شما مشتریان عزیز می باشید.

ارسال بار به برزیل به صورت دریایی

روش دریایی یکی از روش های ارسال بار به برزیل می باشد ؛ برای حمل بار دریایی معمولا از کشتی های باری و بزرگ استفاده می شود .

ارسال بار به برزیل با کشتی های کانتینری سرعت کمتری نسبت به هواپیماهای باری دارند .

ترمینال اصلی کانتینر برزیل بندر منامه است که یکی از بزرگترین بندرهای خاورمیانه می باشد .  در هنگام ارسال بار به برزیل بصورت دریایی می توانید از یکی از روش های FCL یا LCL را انتخاب کنید .

  • ارسال بار به برزیل با کشتی به روش FCL : یعنی اینکه محموله و بار شما در یک کانتیر کامل حمل خواهد شد.
  • ارسال بار به برزیل با کشتی با روش LCL : یعنی که محموله و بار شما در کنار چندین محموله دیگر در یک کانتینر بسته بندی می شوند.

ارسال بار از ایران به برزیل به صورت همه روزه انجام میشود و از طریق روش دریایی مدت زمان حدود 50 الی 60 روز برای انتقال محموله ها نیاز است. 

ارسال دریایی از ایران به برزیل
ارسال دریایی از ایران به برزیل

یکی از تخصص های مجموعه آنی بار ارسال بار به مکزیک است که در اسرع وقت و با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید. 

ارسال محموله بصورت هوایی برای برزیل

یکی از روش های ارسال بار به برزیل ، حمل و نقل هوایی از طریق ایرلاین های معتبر می باشد. مجموعه آنی بار برای ارسال بار به برزیل بصورت هوایی ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید.

ارسال بار به برزیل توسط آنی بار با استفاده از خطوط هوایی معتبر به روش کارگو و فریت بار انجام میشود و امکان انتقال سریع محموله ها فراهم خواهد بود . ما در کمترین زمان ممکن بهترین و حرفه ای ترین تیم را برای انتقال محموله های شما فراهم می نماییم.

 

ارسال بار به برزیل با روش فریت بار برای محموله های با وزن و ابعاد کم و محدود است . اما کارگو امکان انتقال حجم زیاد محموله ها را برای شما فراهم می نماید.

ارسال هوایی از ایران به برزیل
ارسال هوایی از ایران به برزیل

برای ارسال بار از ایران به آمریکا نیز می توانید از طریق شماره های مجموعه آنی بار ثبت سفارش خدمات باربری را انجام دهید و محموله های خود را با بهترین کیفیت منتقل نمایید.

چه کالاهایی به برزیل ارسال میشوند؟

برای ارسال بار به برزیل آنی بار امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید. هر محموله ای که از نظر گمرک ایران و برزیل محدودیت خروج یا ورود نداشته باشد به صورت همه روزه ارسال خواهد شد.

برای ارسال بار به برزیل می توانید محموله های زیر را ارسال کنید:

  1. ارسال لوازم شخصی و اثاثیه 
  2. ارسال تجهیزات صنعتی 
  3. انتقال کالاهای الکترونیکی 
  4. ارسال مواد غذایی و خوراکی 
  5. انتقال تجهیزات کشاورزی 

برای ارسال بار به برزیل فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین خدمات را تجربه کنید. 

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به برزیل 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به مهاجرین گرامی ارائه می نماید ارسال اثاثیه و لوازم خانه است. در این خدمات ، مجموعه آنی بار اثاثیه منزل مهاجرین را در محل منزل آنها در ایران بارگیری و به صورت مستقیم به برزیل منتقل می نماید. 

برای ارسال اثاثیه به برزیل می توان از روش دریایی یا روش هوایی استفاده نمود که بر اساس میزان حجم و ابعاد و شرایط محموله های شما مورد استفاده قرار میگیرند. 

ارسال اثاثیه به برزیل به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام میشود و با بالاترین امنیت محموله های شما منتقل میشوند. 

برای مشاوره تخصصی برای انتقال اثاثیه منزل فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به برزیل
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به برزیل

ارسال بار و کالا از ایران به کانادا نیز به صورت تخصصی و همه روزه توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . با ما در تماس باشید و بهترین مشاوره را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

ارسال سمپل و هدیه و لوازم شخصی به برزیل

اگر قصد دارید سمپل یا نمونه کار خود را برای شرکت ها و کارخانجات و تجار برزیلی ارسال کنید تنها کافیست با ما در تماس باشید. ما به عنوان قوی ترین شرکت باربری بین المللی امکان ارسال انواع بسته های هدیه و سمپل های کوچک و بزرگ را برای شما فراهم می نماییم.

برای ارسال لوازم شخصی نیز می توانید از طریق خدمات تخصصی آنی بار با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید. لوازم دانشجویی ، اضافه بار چمدان و. . . به صورت تخصصی منتقل خواهند شد.

ارسال بار فله به برزیل

یکی از خدماتی که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد ، حمل محموله به صورت فله ای به برزیل است . برای حمل بار فله ای به برزیل از کشتی های فله بر استفاده می شود که در  بندر دیر، بندر بوشهر، بنر خرمشهر و… بارگیری را انجام میدهند.

همانطور که می دانید برزیل واردات کالا را بسیاری از کشور ها انجام میدهد اما از انجا که ایران کشور غنی از محصولات کشاورزی و . . . می باشد صادرات محموله ها از این طریق به برزیل رونق بسیاری دارد.

ارسال حیوانات خانگی به برزیل

 

یکی از تخصص های مجموعه آنی بار انتقال حیوانات خانگی از ایران به برزیل است که این امکان را فراهم می نماید تا سگ ، گربه و پرندگان را به سادگی از طریق بهترین و حرفه ای ترین خطوط هوایی به برزیل منتقل نمایید.

برای ارسال حیوانات خانگی از ایران به برزیل نیاز است که ابتدا شناسنامه حیوانات دریافت گردد و سپس نسبت به تزریق واکسن های لازم اقدام شود. این مراحل تماما توسط مجموعه های همکار آنی بار که اقدام به صدور گواهی های معتبر می نمایند انجام میشود. 

 

اگر قصد ارسال حیوانات خود به برزیل را دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید تا بهترین و کامل ترین خدمات مشاوره ای را تجربه کنید.

ارسال حیوانات خانگی به برزیل
ارسال حیوانات خانگی به برزیل

 

هزینه های ارسال بار به برزیل چقدر است ؟

برای استعلام نرخ هزینه و تعرفه ارسال بار به برزیل با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره آنی بار با ارائه مشاوره دقیق و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتریان تمام تلاش خود را میکنند تا هزینه های ارسال بار به برزیل را تا حد ممکن کاهش دهند و رضایت شما عزیزان را کسب کنند.

کمترین تعرفه ارسال بار به برزیل با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. برای برآورد هزینه می توانید چند روز و یا حتی ماه پیش تر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اما هزینه دقیق یک الی دو روز قبل از ارسال بار به برزیل اعلام می شود ، زیرا نرخ ارز دائما در حال نوسان می باشد.

علاوه بر برزیل و کشور های آمریکای جنوبی ، همه روزه حمل بار از ایران به استرالیا و ارسال به آفریقای جنوبی نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال بار و کالا به برزیل همراه با بیمه نامه معتبر

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را هنگام ارسال بار به برزیل در نظر گرفته و پوشش داده است. تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه تمامی زیان و ضررها ، بدون کم و کاست جبران شود.

بیمه نامه ارسال بار به برزیل بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود. هزینه کل ارسال بار به برزیل که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود.

علاوه بر برزیل ، ارسال بار از ایران به قبرس نیز از خدماتی است که تیم آنی بار به صورت تخصصی و همه روزه انجام میدهد. با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارائه مشاوره رایگان جهت ارسال کالا به برزیل

ارائه مشاوره دقیق توسط کارشناسان زبده آنی بار یکی از مهم ترین خدمات آنی بار می باشد. مشاوران و کارشناسان زبده آنی بار در واحد بین الملل همه روزه آماده ارائه خدمات ارسال بار به برزیل و پاسخگویی به شما عزیزان هستند.  

مشاوران و کارشناسان آنی بار با تسلط کامل بر قوانین گمرکی ایران و کشور برزیل بهترین روش ارسال بار به برزیل را به شما پیشنهاد خواهند داد.

شما می توانید ارسال بار به برزیل را بدون هیچ گونه محدودیتی از ایران به آنی بار بسپارید. کارشناسان بخش بین الملل با تجربه ی بیش از سی سال بهترین مشاوره و خدمات را جهت ارسال بار به برزیل به شما می دهند.

زیرا در صورتی که مشاوره درست به مشتری داده نشود ممکن است هزینه ای مازاد برمشتری تحمیل شود و یا روش درستی برای ارسال بار به برزیل انتخاب نشود که در این صورت ممکن است به بار صدمه و آسیب وارد شود.

جهت درخواست ارسال بار به برزیل میتوانید با کارشناسان آنی بار تماس حاصل نمایید و یا با ما در واتساپ در تماس باشید و همچنین می توانید از طریق پر کردن فرم های درج شده سفارش خود را برای ارسال بار به برزیل ثبت کنید.

ارسال بار به خارج از کشور از طریق مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود. حرفه ای ترین خدمات را می توانید از طریق آنی بار با مشاوره تخصصی بخواهید.

ارسال بار از ایران به برزیل
ارسال بار از ایران به برزیل

برزیل یک کشور مستقل در قاره آمریکای جنوبی است. برزیل با مساحت ۸٬۵۱۵٬۷۶۷ کیلومتر مربع، پنجمین کشور پهناور و با جمعیت ۲۱۲٬۷۳۲٬۰۰۰ نفر، هفتمین کشور پرجمعیت در جهان است. پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی برزیلی است.

 

برزیل که منطقه وسیعی را بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس در بر می‌گیرد، شرقی‌ترین کشور قاره آمریکاست و با کشورهای اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، بولیوی، پرو، کلمبیا، ونزوئلا، گویان، سورینام و گویان فرانسه هم‌مرز است. در حقیقت، برزیل به جز اکوادور و شیلی با تمامی دیگر کشورهای آمریکای جنوبی مرز مشترک دارد؛ و همچنین بزرگترین کشور قاره آمریکای جنوبی است. 

 

برزیل دارای زمین‌های کشاورزی وسیع و جنگل‌های استوایی است؛ و با داشتن منابع طبیعی گسترده و نیروی کاری غنی قدرتمندترین اقتصاد آمریکای جنوبی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع