بنر آنی بار

ارسال بار به برلین ( ارزان ترین راه + بیمه کامل )

حمل و نقل بار و کالا به برلین

 

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل در شرکت آنی بار ، ارسال بار به برلین آلمان می باشد ، همه روزه  خدمات ارسال بار به برلین از تمام نقاط ایران به شما ارائه می شود ، تمامی افرادی که قصد حمل بار و کالا از ایران به برلین را دارند می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به برلین را از شرکت آنی بار دریافت کنند.

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به برلین همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و آلمان می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به برلین ارسال کنید . 

 

ارسال بار به برلین و سایر شهرهای آلمان بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به برلین ارائه می شود.

 

 برلین ، پایتخت کشور آلمان و بزرگ‌ترین شهر هم از لحاظ جمعیت و هم از لحاظ مساحت در این کشور است و در کل اتحادیه اروپا پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا مقام نخست را دارد. 

 

باربری ایران به برلین
باربری ایران به برلین

ارسال اثاثیه منزل از ایران به برلین 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به برلین می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در برلین یا سایر شهر های آلمان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به برلین را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای برلین به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به برلین بصورت هوایی
 • ارسال بار به برلین بصورت زمینی

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به برلین در اختیارتان قرار می دهد.

 

جهت ارسال اثاثیه به برلین ، نیازمند اخذ اقامت کشور آلمان می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ارسال بار به رم ، پایتخت ایتالیا با کمترین هزینه توسط باربری آنی بار 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال هوایی بار به برلین 

 

یکی از روش های ارسال بار به برلین ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به برلین ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به برلین است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به برلین بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به برلین در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

خدمات ارسال بار به برلین بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است. 

حمل و نقل هوایی برای برلین
حمل و نقل هوایی برای برلین

ارسال بار به آنکارا و سایر شهرها ترکیه بصورت هوایی و زمینی توسط شرکت حمل و نقل آنی بار 

 

ارسال بار بصورت زمینی برای برلین

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به برلین به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به برلین به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر برلین ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به برلین بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک آلمان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

 

ارسال بار به برلین با استفاده از هر دو روش باربری در مدت زمان بسیار کوتاه و با هزینه بسیار به صرفه به شما ارائه می شود .

 

ارسال بار به اروپا بصورت تخصصی و حرفه ای در آنی بار 

 

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر برلین 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به برلین ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به برلین بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به برلین می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به آلمان به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به برلین
 • انتقال آهن آلات به برلین
 • ارسال اثاثیه به برلین
 • حمل لوازم شخصی به برلین
 • ارسال کالاهای تجاری به برلین

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به برلین را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و آلمان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

انجام امور گمرک و ترخیص کالا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

حمل بار زمینی به آلمان
حمل بار زمینی به آلمان

حمل و نقل و باربری به سایر شهرهای آلمان نیز انجام می شود ، ارسال بار به مونیخ و ارسال بار به هامبورگ از دیگر خدمات آنی بار در این کشور می باشد . 

 

ارسال چه کالاهایی به برلین ممنوع است ؟

 

در خدمات ارسال بار به برلین یا سایر شهر های آلمان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و آلمان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به برلین هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به برلین میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به برلین می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای آلمان نیز بار ارسال کنید.

 

اگر هنگام ارسال بار به برلین ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

 

 

حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به فرانسه بصورت حرفه ای  

 

 

حمل بار به برلین تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به برلین ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به برلین است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به برلین خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به برلین ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به برلین یا سایر شهر های آلمان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به برلین در اختیارتان قرار می دهد.

بیمه نامه باربری بین المللی
بیمه نامه باربری بین المللی

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به برلین انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به برلین توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به برلین و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به برلین را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به برلین بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به برلین را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

هزینه باربری از ایران به برلین 

 

هزینه ارسال بار به برلین یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به برلین استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به برلین بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به برلین دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به برلین را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به برلین به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به برلین بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به برلین تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به برلین

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به شهر برلین آلمان

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به برلین در آلمان یا حتی ارسال بار به انگلستان نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در برلین که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیترو برلین می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به شهر برلین آلمان

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در برلین افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به آلمان مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به آلمان علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع