ارسال بار به برمن | فریت بار هوایی برمن

ارسال بار به برمن با کمترین هزینه

شهر برمن یکی از شهر های مهم آلمان است که تعداد ایرانیان ساکن در این شهر بسیار زیاد است. وجود تعداد زیاد هموطنان گرامی در این شهر سبب شده است که نیاز به خدمات باربری بین المللی و انتقال کالا از ایران به برمن و بالعکس نیز افزایش زیادی داشته باشد. 

برای ارسال بار به برمن می توانید از طریق خدمات مجموعه آنی بار بهترین و تخصصی ترین تجربه انتقال کالا را داشته باشید و محموله های خود را منتقل کنید. تیم متخصص مجموعه آنی بار برای ارسال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی از همه نقاط ایران خدمات باربری بین المللی برای انتقال محموله ها به برمن را در اختیار شما قرار میدهد. 

ارسال محموله ها به برمن به صورت زمینی و هوایی انجام میشود و انواع حجم و وزن محموله ها قابل ارسال هستند.

مراحل ارسال بار و کالا به برمن چیست ؟ 

برای ارسال بار به برمن مراحل کار به صورت زیر می باشند : 

 • تماس با کارشناسان آنی بار و مشاوره تخصصی با ایشان 
 • انتخاب روش مناسب برای انتقال محموله به برمن 
 • انجام بسته بندی تخصصی محموله ها برای ارسال به برمن
 • انتقال محموله ها به گمرک جهت انجام تشریفات گمرکی
 • پلمپ محموله و صدور بارنامه و بیمه نامه برای ارسال به برمن
 • حرکت به سمت برمن

در تمامی این مراحل برای ارسال بار به برمن کارشناسان آنی بار حضور خواهند داشت و از صفر تا صد خدمات به صورت تخصصی توسط ایشان انجام خواهد شد. تمامی فرایند های گمرک توسط کارشناسان مجموعه انجام میشود تا با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت محموله های شما منتقل شوند.

برای مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

علاوه بر ارسال بار به برمن ، همه روزه ارسال بار به برلین و ارسال بار به مونیخ نیز به صورت تخصصی انجام میشود و مجموعه آنی بار محموله های مختلف شما را با بهترین کیفیت منتقل می نماید. 

مدارک مورد نیاز برای ترخیص محموله ارسال شده به برمن

برای ترخیص محموله ها در گمرک برمن نیاز به مدارک مشخصی داریم که بر اساس نوع محموله ها ممکن است مدارک بیشتری نیز لازم باشد. برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • لیست اقلام packing list
 • فاکتور کالا
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی گیرنده

برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت

مشاوران و متخصصین مجموعه آنی بار در خصوص مدارک مورد نیاز تمامی توضیحات را در اختیار شما قرار خواهند داد. در تهیه پکینگ لیست نیز می توانید از تخصص کارشناسان ما بهره مند شوید و با بهترین کیفیت محموله های خود را به برمن در اسرع وقت منتقل کنید.

 

ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صادراتی به برمن

برای انتقال محموله های صادراتی و تجاری به برمن ابتدا باید از امکان انتقال این محموله های اطمینان حاصل نمود. ارسال برخی از کالاها از طرف گمرک ایران در برخی ایام سال یا به صورت کلی ممنوع می باشد. 

علاوه بر این ، گمرک آلمان ( برمن ) نیز ممکن است ورود برخی از انواع محموله ها به این کشور را ممنوع اعلام کرده باشد که از طرف ایران محدودیت خاصی برای در نظر گرفته نشده است. 

از همین جهت ، در خدمات ارسال بار به برمن قبل ارسال محموله ها بهتر است با کارشناسان ما در مجموعه آنی بار از طریق 57669-021 مشاوره نمایید تا امکان ارسال محموله های خود را بررسی کنید.

 

برای ارسال بار به هامبورگ نیز می توانید از طریق شماره 57669-021 بهترین خدمات را تجربه کنید. 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به برمن 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به برمن می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در برمن یا سایر شهر های آلمان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به برمن را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای برمن به روش های مختلفی انجام می شود : 

 • ارسال بار به برمن بصورت هوایی
 • ارسال بار به برمن بصورت زمینی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به برمن در اختیارتان قرار می دهد.

جهت ارسال اثاثیه به برمن ، نیازمند اخذ اقامت کشور آلمان می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به برمن
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به برمن

ارسال هوایی بار به برمن 

یکی از روش های ارسال بار به برمن ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به برمن ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به برمن است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به برمن بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به برمن در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

خدمات ارسال بار به برمن بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است.  برای مشاوره تخصصی جهت ارسال بار به برمن با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

حمل بار هوایی و فریت بار به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله های شما در فرودگاه برمن تحویل داده خواهند شد. مدت زمان فریت هوایی برای برمن حدود 2-3 روز کاری است. 

ارسال هوایی به برمن
ارسال هوایی به برمن

تیم حرفه ای و متخص آنی بار برای ارسال بار به هانوفر نیز به صورت همه روزه آماده ارائه خدماتی تخصصی و سریع و ارزان به شما عزیزان است. 

ارسال بار بصورت زمینی برای برمن

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به برمن به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به برمن به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر برمن ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به برمن بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک آلمان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

ارسال بار به برمن با استفاده از هر دو روش باربری در مدت زمان بسیار کوتاه و با هزینه بسیار به صرفه به شما ارائه می شود.

ارسال زمینی به برمن
ارسال زمینی به برمن

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر برمن 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به برمن ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به برمن بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به برمن می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به آلمان به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال محموله صادراتی به برمن
 • انتقال آهن آلات به برمن
 • ارسال اثاثیه به برمن
 • حمل لوازم شخصی به برمن
 • ارسال کالاهای تجاری به برمن

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به برمن را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و آلمان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

برای مشاوره در خصوص ارسال بار به برمن و اطلاع از امکان ارسال محموله خود با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال چه کالاهایی به برمن ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به برمن یا سایر شهر های آلمان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و آلمان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به برمن هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به برمن میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به برمن می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای آلمان نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به برمن ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

حمل بار به برمن تحت پوشش بیمه کامل 

در خدمات ارسال بار به برمن ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به برمن است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به برمن خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به برمن ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به برمن یا سایر شهر های آلمان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به برمن در اختیارتان قرار می دهد.

علاوه بر ارسال بار به برمن ، ارسال بار به درسدن و ارسال بار به دوسلدورف نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام می شود.

چرا آنی بار را برای ارسال بار به برمن انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به برمن توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به برمن و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به برمن را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به برمن بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به برمن را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

هزینه باربری از ایران به برمن 

هزینه ارسال بار به برمن یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به برمن استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به برمن بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به برمن دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به برمن را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به برمن به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به برمن بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

برمن (به آلمانی: Bremen) یکی از شهرهای آلمان و مرکز ایالت برمن است. برمن دارای یکی از زیباترین مجموعه‌های شهرسازی است. بازار شهرداری با ساختمان‌های سبک باروک و دورهٔ رنسانس، ادای دین به تاریخ پُرباری است که آغاز آن به سال ۸۸۸ و تصویب قانون تجارت شهری بازمی‌گردد. برمن، دومین شهر پرجمعیت در شمال آلمان و دهمین در کل آلمان است. شهر برمن و بندر برمرهافن به عنوان شهرهای ایالت برمن هستند.

در سال ۱۵۰ میلادی، بطلمیوس جغرافیدان، شهرک و گروه کوچکی از خانه‌ها را با نام فابیانوم را توصیف کرد که امروزه آن را با نام برمن می‌شناسیم. در سال ۷۸۷میلادی برمن، دارای اولین اسقف خود شد. در سال۱۰۳۲، دیوار اولیهٔ شهر بنا نهاده شد و تجارت با هلند، نروژ و انگلستان رو به رونق نهاد و سبب شد که این شهر اهمیت بیشتری پیدا کند.

نماد شهر برمن، الاغ و سگ و گربه و خروسی هستند که بر یک دیگر سوار هستند. این نماد به یکی از داستان‌هایی برمی‌گردد که برادران گریم، آن‌ها را جمع‌آوری کرده‌اند. نام این داستان موسیقی‌دانان شهر برمن است. بر اساس این داستان، خر که از کار کردن زیاد و خستگی، کار خود را رها می‌کند، در میانهٔ راه به این حیوانات برمی‌خورَد و آن‌ها یکی‌یکی با او همراه می‌شوند و به شهر برمن می‌رسند و در آنجا یک گروه موسیقی تشکیل می‌دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع