ارسال بار به بلونیا | فریت هوایی بلونیا

حمل بار و کالا به بلونیا ایتالیا از ایران

بلونیا یکی از رویایی ترین شهر های جهان است که بسیاری از مردم و خصوصا ایرانی ها علاوه زیادی به زندگی در این کشور دارند. همین موضوع سبب شده است که مهاجران ایرانی در ایتالیا در شهر بلونیا ساکن شوند. 

 

وجود تعداد زیاد مهاجران در شهر بلونیا سبب شده است که ارسال بار به بلونیا از نقاط ایران افزایش چشمگیری داشته باشد و نیاز به خدمات باربری بین المللی برای انتقال محموله ها بیش از پیش احساس شود. 

 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به بلونیا از نقاط مختلف ایران و خصوصا از تهران به صورت همه روزه اماده ارائه خدماتی سریع و ارزان و تخصصی می باشد و با انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی تحت پوشش بهترین بیمه نامه خیال شما را آسوده خواهند کرد. 

 

ارسال بار به بلونیا به صورت هوایی و زمینی انجام می شود که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. برای مشاوره تخصصی با کارشناسان ما می توانید از طریق شماره 57669-021 بهترین و تخصصی ترین خدمات را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

 

انواع روش های ارسال بار و کالا به بلونیا 

بلونیا یکی از شهرهای جهانی بسیار مهم ، قدرتمند ، پربازدید ، گران‌ ، مناسب‌ برای کار شناخته می‌شود. این شهر تأثیر بسزایی بر روی فرهنگ، هنر، آموزش، مد، اقتصاد، بهداشت و درمان، رسانه و . . . در جهان دارد.

بسیاری از هموطنان به دلیل این ویژگی ها ، بلونیا را به عنوان مقصد و هدف خود برای تحصیل ، مهاجرت ، مسافرت و . . . انتخاب می کنند .

ارسال بار به بلونیا با انواع روش های باربری انجام می شود ؛

 • ارسال بار به بلونیا بصورت هوایی
 • ارسال بار به بلونیا بصورت دریایی
 • ارسال بار به بلونیا بصورت زمینی یا ترکیبی

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش را برای ارسال بار به بلونیا در اختیارتان قرار می دهند. 

 

علاوه بر بلونیا ، مجموعه آنی بار برای ارسال هوایی از ایران به رم نیز به صورت همه روزه خدماتی تخصصی و سریع و ارزان در اختیارتان قرار میدهد. با شماره 57669-021 در تماس باشید. از خدمات ما با بهترین کیفیت بهره مند شوید.

 

ارسال هوایی بار به بلونیا 

 

یکی از روش های ارسال بار به بلونیا ، حمل و نقل هوایی می باشد. در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به بلونیا ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به بلونیا است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به بلونیا بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به بلونیا در حجم کم و بصورت مسافری می باشد.

 

باربری هوایی سریع ترین و بهترین روش برای ارسال بار به بلونیا می باشد.

ارسال هوایی از به بلونیا
ارسال هوایی از به بلونیا

 

برای حمل بار هوایی به میلان نیز می توانید از طریق آنی بار با کارشناسان ما در تماس باشید و بهترین خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید.

 

ارسال بار بصورت زمینی برای بلونیا

 

شاید یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به بلونیا ، حمل زمینی یا ترانزیت کالا باشد. هنگام ارسال بار به بلونیا بصورت زمینی ، محموله های شما در مقصد ( هر نقطه ای از ایران ) بارگیری و به صورت جاده ای به مقصد ارسال می شوند. 

 

روش زمینی برای ارسال بار به بلونیا ممکن است حدود 20 روز زمانبر باشد اما از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه تر است. 

برای ارسال بار به بلونیا به صورت زمینی ، همه روزه تریلی های آنی بار در نقطه مورد نظر شما محموله را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، محموله از طریق مرز ترکیه به سمت اروپا حرکت خواهد نمود. 

ارسال زمینی به بلونیا
ارسال زمینی به بلونیا

علاوه بر بلونیا ، ارسال بار به جنوا نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و محموله های مختلف شما در اسرع وقت منتقل خواهند شد.

ارسال بار بصورت دریایی به بلونیا ایتالیا

یکی از روش های ارسال بار به بلونیا ایتالیا ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد .

برای ارسال بار به بلونیا بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به بلونیا ارسال می شود .

هزینه ارسال بار به بلونیا با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش باربری را برای ارسال بار به بلونیا را به شما پیشنهاد می دهند.

ارسال دریایی از ایران به بلونیا
ارسال دریایی از ایران به بلونیا

ارسال انواع بار و کالا به شهر بلونیا 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به بلونیا ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به بلونیا بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به بلونیا می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به ایتالیا به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال محموله صادراتی به بلونیا
 • انتقال آهن آلات به بلونیا
 • ارسال اثاثیه به بلونیا
 • حمل لوازم شخصی به بلونیا
 • ارسال کالاهای تجاری به بلونیا

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به بلونیا را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و ایتالیا ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

ارسال اثاثیه منزل از ایران به بلونیا 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به بلونیا می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در بلونیا یا سایر شهر های ایتالیا را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به بلونیا را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای بلونیا به روش های مختلفی انجام می شود : 

 • ارسال زمینی اثاث به بلونیا
 • ارسال هوایی اثاث به بلونیا

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به بلونیا در اختیارتان قرار می دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به بلونیا
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به بلونیا

برای ارسال اثاث به بلونیا نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور ایتالیا دارید. علاوه بر بلونیا ، مجموعه آنی بار برای ارسال بار از ایران به فلورانس و ارسال بار به ونیز نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

کالاهای ممنوعه برای ارسال به بلونیا

در خدمات ارسال بار به بلونیا یا سایر شهر های ایتالیا ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و ایتالیا قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به بلونیا هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به بلونیا میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز موارد ممنوعه ، شما می توانید انواع بار و کالا را از ایران به بلونیا ایتالیا ارسال کنید .

ارسال انواع کالا تحت پوشش بیمه کامل به بلونیا

در خدمات ارسال بار به بلونیا ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به بلونیا است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به بلونیا خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بلونیا ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به بلونیا یا سایر شهر های ایتالیا از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به بلونیا در اختیارتان قرار می دهد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به بلونیا

مدارک مورد نیاز برای ارسال بارهای مسافری به بلونیا ایتالیا

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به بلونیا در ایتالیا نمایید.

به همراه داشتن مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در بلونیا که دریافت کننده بار شما در فرودگاه بین المللی بلونیا می باشد الزامی می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بارهای تجاری به بلونیا ایتالیا

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در بلونیا افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به ایتالیا مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به ایتالیا علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار از ایران به ورونا را می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش نمایید.

هزینه باربری از ایران به بلونیا 

هزینه ارسال بار به بلونیا یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به بلونیا استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به بلونیا بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به بلونیا دارد.

نرخ کرایه دقیق و ارزان برای ارسال بار به بلونیا را می توانید همه روزه از کارشناسان آنی بار استعلام کنید .

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به بلونیا تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به بلونیا انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به بلونیا توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به بلونیا و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به بلونیا را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود.
 • امکان ارسال بار به بلونیا بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به بلونیا را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

ارسال بار از ایران به بلونیا
ارسال بار از ایران به بلونیا

علاوه بر ارسال بار و کالا به بلونیا از نقاط مختلف کشور ، همه روزه برای حمل بار از ایتالیا به ایران نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را بخواهید.

 

بولونیا  بزرگترین شهر و مرکز ناحیه امیلیا رومانیا و نیز استان بولونیا در شمال ایتالیا است. بولونیا با جمعیتی بالغ بر ۲۵۷ ۳۸۸ تن، هفتمین شهر پرجمعیت در کشور ایتالیا به‌شمار می‌آید.

 

قدیمی‌ترین دانشگاه جهان، دانشگاه بولونیا در این شهر قرار دارد. همچنین مقر کمپانی‌های خودروسازی فراری و مازراتی در نزدیکی بولونیا واقع شده‌اند.

 

از این شهر بعضاً به عنوان گران‌ترین شهر ایتالیا یاد می‌شود. پیاتزا ماجوره میدان اصلی شهر بولونیا است. بولونیا شهری در شمال ایتالیا و مرکز استان امیلیا رومانیا، دشتی حاصلخیز در کوهپایه رشته کوه‌های آپنینه. مرکز بزرگ نقل و انتقالات و بازار کشاورزی، بولونیا مرکز تلاقی جاده‌های اصلی و راه‌آهن است که شمال ایتالیا را با مدیترانه و سواحل جنوبی آدریاتیک پیوند می‌زند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع