ارسال بار به بمبئی | فریت هوایی بمبئی

ارسال بار به بمبئی بصورت تخصصی و ارزان

شرکت حمل و نقل آنی بار ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری به بمبئی هندوستان به صورت کاملا تخصصی و ویژه می باشد. ارسال بار به بمبئی از تهران و تمامی شهر ها در کوتاه ترین زمان انجام می شود و برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد شد.

 

تخصص مجموعه آنی بار در ارسال بار از ایران به هندوستان سبب شده است که بخش زیادی از انواع بار و کالا توسط هموطنان گرامی به این مجموعه جهت انتقال واگذار شود و همه روزه حجم زیادی از انواع کالا و محموله های صادراتی و شخصی توسط آنی بار به بمبئی منتقل شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصا ارسال بار به بمبئی و مشاوره رایگان و استعلام کرایه با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

ارسال بار به بمبئی
ارسال بار به بمبئی

 ارسال بار از تمام ایران به بمبئی 

مجموعه آنی بار به دلیل پوشش سراسری در کشور ، امکان ارسال بار و کالای شما را از هر نقطه ای از ایران فراهم می نماید.برای ارسال بار به بمبئی نیز خدمات آنی بار از همه نقاط کشور به شما عزیزان ارائه خواهد شد . شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه نسبت به حمل و نقل بار و کالا برای هندوستان اقدام نمایید که در این بین بمبئی تیم ویژه و تخصصی را به خود اختصاص داده است.

ارسال روزانه انواع بار و کالا با انواع روش های حمل و نقل بصورت دربستی با نازلترین نرخ کرایه انجام میشود و محدودیت های ارسال تنها منوط به نوع بار و محدودیت های گمرکات است. 

 • باربری از تهران به بمبئی
 • باربری از اصفهان به بمبئی
 • باربری از شیراز به بمبئی
 • باربری از تبریز به بمبئی
 • باربری از یزد به بمبئی
 • باربری از مشهد به بمبئی
 • باربری از کرمان به بمبئی
 • و……

آنی بار برای ارسال اثاث و لوازم منزل به بمبئی بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد و بسته بندی و حمل حرفه ای نیز از ویژگی های مجموعه آنی بار است .

 

علاوه بر ارسال بار به بمبئی از تمام نقاط ایران ، تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به دهلی نو نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

روش های باربری به بمبئی

ارسال بار به بمبئی یا سایر شهر های هندوستان به روش های مختلف انجام میشود که بنا بر نوع بار و شرایط آن و همچنین بودجه شما متغیر میباشد . انتقال برخی محموله ها نیاز به روش های خاص خود دارند اما محموله های عادی تر از روش های عمومی نیز حمل میشوند .

برای ارسال بار و کالا به بمبئی ، مجموعه آنی بار 2 روش اصلی حمل و نقل را به شما ارائه می نماید .

 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی 

برای ارسال بار به بمبئی ، هر یک از روش های باربری دارای شرایط و ویژگی های مختلفی هستند . در ادامه به بررسی روش های مختلف می پردازیم تا بهترین روش برای ارسال بار به بمبئی برای شما عزیزان مشخص گردد .

 

روش های مختلف باربری نه تنها برای هند بلکه برای سایر نقاط جهان نیز مورد استفاده قرار میگیرند . به عنوان مثال ، ارسال بار از ایران به ونکوور با روش های مختلف از نقاط مختلف ایران انجام میشود.

ارسال هوایی بار به بمبئی

در روش حمل هوایی برای ارسال بار و کالا از طریق هواپیماهای ترابری یا مسافری استفاده میشود . این روش تحویل سریع بار را برای شما به ارمغان خواهد آورد . اما هزینه های این روش نسبتا بیشتر است . 

انتقال بار و کالا به بمبئی بصورت هوایی از طریق فرودگاه بین المللی اقبال بمبئیی انجام میشود که یک فرودگاه بین المللی میباشد . در روش حمل هوایی ، 2 نوع انتقال بار وجود دارد : 

 • حمل بصورت فریت بار مسافری 
 • حمل بصورت کارگو 

برای ارسال بار به بمبئی ، آنی بار با کمترین هزینه و بهترین کیفیت محموله های شما را از طریق خطوط هوایی معتبر ارسال خواهد نمود . ما با کمترین هزینه ها محموله های شما را منتقل خواهیم نمود.

ارسال هو ایی به بمبئی
ارسال هو ایی به بمبئی

ارسال دریایی به بمبئی

 

یکی از روش های ارسال بار به هندوستان و بمبئی روش حمل دریایی است . برای انتقال دریایی محموله ها به هند ابتدا باید محموله های شما به بنادر جنوبی کشور منتقل شوند. برای این امر ابتدا محموله ها داخل کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت بارگیری می شوند و با استفاده از حمل زمینی به جنوب و خصوصا چابهار منتقل می شوند. 

پس از انجام فرایند های گمرکی و تشریفات لازم ، محموله های شما در اسرع وقت داخل کشتی های بزرگ بارگیری شده و به یکی از بنادر جنوبی هند منتقل خواهند شد.

پس از رسیدن محموله به بنادر هند ، باقی مسیر به صورت زمینی تا بمبئی انجام خواهد شد.  روش حمل دریایی یا حمل ترکیبی یک روش مناسب و مقرون به صرفه برای ارسال محموله های مختلف است.

ارسال دریایی به بمبئی
ارسال دریایی به بمبئی
ارسال هو ایی به بمبئی
ارسال هو ایی به بمبئی

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار از ایران به دبی نیز توسط مجموعه آنی بار با کمترین هزینه انجام میشود.

حمل زمینی بار و کالا به بمبئی

برای ارسال بار به بمبئی بصورت زمینی می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با تریلی ها و کامیونت های آنی بار تجربه کنید. حمل زمینی یکی از روش های مقرون به صرفه است که به دلیل وجود مرز زمینی مشترک بین ایران و هندوستان بسیار کاربردی و مناسب است.  

این روش تحویل محموله حدود 1 هفته زمان نیاز دارد اما هزینه نسبتا معقول و کم است و هزینه های حمل بار به این روش نیز کاملا مقرون به صرفه است.

 

البته برای بمبئی ممکن است روش دریایی یا ریلی نیز مورد استفاده قرار گیرد اما در حال حاضر آنی بار فقط بصورت هوایی و زمینی به شما خدمات رسانی می کند.

 

ارسال بار به بمبئی به صورت زمینی تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود. 

 

مجموعه آنی بار به عنوان برترین شرکت حمل و نقل در خاورمیانه امکان انتقال محموله به همه کشور ها با همه روش های ممکن را دارا می باشد. 

ارسال زمینی به بمبئی
ارسال زمینی به بمبئی

 

حمل و نقل اثاثیه برای بمبئی

آنی بار علاوه بر ارسال بار و کالاهای تجاری برای بمبئی ، امکان ارسال اثاثیه را نیز برای شما فراهم می نماید . شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه و با استفاده از کامیونت مسقف یا تریلی چادری ، نسبت به ارسال اثاثیه خود اقدام نمایید.

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل اثاثیه شما بهترین و حرفه ای ترین تیم کارگری را با بهترین تیم بسته بندی اثاثیه در اختیارتان قرار میدهد.

حمل و نقل اثاثیه یک فرایند تخصصی است و برای ارسال در مسافت های طولانی نیاز به بسته بندی و چیدمان حرفه ای داریم تا کمترین میزان خسارت به محموله وارد شود.

 • ارسال تلوزیون 
 • ارسال یخچال 
 • ارسال مبلمان 
 • ارسال سرویس خواب 
 • ارسال لوازم برقی 
 • ارسال تزئینات منزل و . . . . 

آنی بار خدمات ارسال بار به بمبئی را به صورت همه روزه انجام می دهد و هرگونه محموله و کالای منزل که از نظر قانونی منعی برای ارسال ندارند را با کمترین هزینه منتقل خواهد نمود.

حمل اثاثیه به بمبئی را می توانید از هر نقطه ای از ایران انجام دهید.

 

علاوه بر ارسال بار از ایران به بمبئی ، ارسال بار به عشق آباد نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . آنی بار متخصص انتقال بین المللی انواع محموله به همه کشور های جهان است.

 

مدارک لازم جهت ارسال اثاث و بار به بمبئی

 

برای انتقال لوازم منزل از ایران به بمبئی ، ابتدا باید مراحل اخذ مهاجرت هندوستان بصورت کامل طی شده باشد و شما موفق به دریافت کیملیک کارت خود شده باشید . در صورتی که کیملیک کارت خود را دریافت کرده باشید ، با کپی شناسنامه ، پاسپورت و کیملیک به راحتی امکان انتقال انواع اثاثیه و لوازم شما به هندوستان و بمبئی فراهم میشود. 

 

لازم به ذکر است که هزینه ها گمرکی بر اساس تعرفه های گمرک ایران و هندوستان و بر اساس نوع لوازم خانگی شما مشخص میشود. در برخی موارد ممکن است لوازم منزل در دسته لوازم لوکس قرار گیرند که هزینه گمرکی اندکی افزایش خواهد داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراحل ارسال بار به بمبئی و مدارک مورد نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به بمبئی

 

ارسال بار به بمبئی دارای شرایط خاصی است و برخی محموله ها بر اساس شرایط و قوانین گمرکی امکان ارسال ندارند . از همین جهت ، اطلاع از موارد ممنوعه در ارسال بار به بمبئی بسیار مهم است.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط هندوستان نیز این موارد را ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم منزل به هندوستان ، همه روزه تیم متخصص آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. با ما همراه باشید.

بیمه نامه ارسال بار به بمبئی

 

آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به بمبئی و تمامی نقاط هندوستان ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید.

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد. آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری به بمبئی را تحت پوشش قرار داده است. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بار بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بمبئی پایتخت ایالت مهاراشترا است. بمبئی پرجمعیت‌ترین شهر هند و دومین شهر بزرگ هند پس از دهلی نو می‌باشد که در کشور هند قرار دارد. بمبئی در زبان هندی به معنای ساحل خوب است. این نام را استعمارگران پرتغالی بر این شهر نهادند. در سال ۱۹۹۶ نام این شهر به «مومبای» تغییر یافت که نام یکی از خدایان زن هندی است. اما در خارج از هند، این بندر بزرگ همچنان به بمبئی معروف است.

 

این شهر با وسعتی برابر ۶۰۳ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۲۰ میلیون نفر (در سال ۲۰۱۸) یکی از چهار شهر بزرگ و پرجمعیت کشور هندوستان و ۶ شهر پرجمعیت دنیا است. این شهر در غرب کشور هند در ساحل دریای عرب واقع شده‌است. مومبای یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت هندوستان و پایتخت تجارتی آن به‌شمار می‌رود.

 

شهر مومبای بزرگ‌ترین بندر هند در ساحل غربی این کشور است. این شهر در واقع مرکز بانکداری، تجارت، مبادلات مالی، بازرگانی و صنعت کشتی‌سازی هند به‌شمار می‌رود. تمرکز امور اقتصادی و تجاری در مومبای پس از استقلال هند نیز ادامه یافته و به عنوان شاهراه ارتباطی هند با ایران و جهان عرب اهمیت راهبردی خود را حفظ کرده‌است. بندر مومبای، بزرگ‌ترین مرکز تولید پارچه‌های پنبه‌ای و فیلم‌های سینمائی شبه قاره هند است و از این رو به «بالیود» نیز شهرت دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع