anibar-header-new

حمل بار به آلمان (هوایی ، دریایی ، زمینی )

حمل و نقل و باربری به آلمان

تخصصی ترین خدمات باربری و حمل بار به آلمان را می توانید با مناسب ترین هزینه و با کمترین هزینه به باربری آنی بار بسپارید.

 

 حمل ارزان بار به آلمان در باربری بین المللی آنی بار بصورت همه روزه انجام میشود و انواع روش های باربری در خدمت شما عزیزان است.  آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های باربری ، خدمات بین المللی خود را به سمت کشورهای اروپایی گسترش داده است و علاوه بر آلمان سایر  کشور ها نیز تحت پوشش هستند.

 

حمل بار به آلمان بصورت همه روزه از همه نقاط کشور انجام میشود و انتقال محموله های شما با کمترین هزینه انجام میشود . آنی بار برای حمل بار به آلمان از بهترین بیمه نامه نیز استفاده می نماید که تضمین حفظ سرمایه و محموله های شما خواهد بود . 

برای حمل بار به آلمان روش های باربری متنوعی در نظر گرفته شده است که بر اساس شرایط و وضعیت محموله و درخواست شما انجام خواهند شد . 

شما می توانید از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان ما برای حمل بار به آلمان نیز بهره مند شوید و در اسرع وقت با نازلترین قیمت ها محموله های خود را بارگیری کنید . 

 

ارسال بار به آلمان
ارسال بار به آلمان

 

علاوه بر خدمات حمل بار به آلمان ،  حمل بار به اروپا با آنی بار نیز بصورت همه روزه انجام میشود.

 

انواع روش های حمل بار به آلمان

 

برای حمل بار به آلمان ، باربری آنی بار بصورت همه روزه انواع روش های انتقال بار را در اختیار شما قرار میدهد تا با هر نوع بودجه و برای هر نوع محموله ای امکان ارائه خدمات وجود داشته باشد.

 

مشاوران متخصص آنی بار با ارزیابی مقصد بهترین روش را برای ارسال بار به آلمان به شما پیشنهاد خواهند داد از جمله روش زمینی ، هوایی،دریایی.

 

 در تمامی این روش ها هزینه حمل بار به آلمان و زمان تخلیه بررسی شده و به مشتری اعلام می شود.

 

در روش زمینی ترانزیت بار به آلمان مناسب ترین گزینه می باشد و ارزان ترین روش نیز است.

 

در حمل و نقل بین المللی حمل خرده بار به آلمان میسر می باشد.

 

حمل بار به آلمان با روشی بهینه سبب می شود بار شما در زمان مقرر شده و با کمترین هزینه در مقصد مورد نظر تخلیه شود.

 

علاوه بر حمل بار به آلمان ، حمل بار به ایتالیا با انواع روش های باربری زمینی و هوایی  

 

حمل بار به آلمان به صورت زمینی 

 

شاید یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای حمل بار به آلمان ، حمل زمینی یا ترانزیت کالا باشد . در خدمات حمل بار زمینی به آلمان ، محموله های شما در مقصد ( هر نقطه ای از ایران ) بارگیری و به صورت جاده ای به نقاط مختلف آلمان ارسال می شوند . 

روش زمینی برای حمل بار به آلمان ممکن است حدود 20 روز زمانبر باشد اما از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه تر است . 

برای حمل بار به آلمان به صورت زمینی ، همه روزه تریلی های آنی بار در نقطه مورد نظر شما محموله را بارگیری و پس از انتقال آن به گمرک و انجام فرایند های گمرکی ، محموله از طریق مرز ترکیه به سمت اروپا حرکت خواهد نمود. 

برای حمل بار به آلمان لازم است ابتدا با کارشناسان ما مشاوره نمایید.

 

ترانزیت کالا به آلمان
ترانزیت کالا به آلمان

حمل بار به آلمان به صورت هوایی و مسافری 

 

برای حمل بار به آلمان ، روش مسافری و فریت بار بهترین روش برای انتقال محموله های کم وزن و کم حجم است و ما در باربری آنی بار همه  روزه آماده انتقال محموله های شما هستیم . ارسال هوایی یا فریت بار به آلمان به صورت تخصصی و از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود. 

در این روش ، محموله های شما با استفاده از خطوط بین المللی هواپیمایی بارگیری و در اسرع وقت ( 3-4 روز ) در آلمان به شما عزیزان تحویل داده خواهند شد. 

 

برای حمل بار به آلمان ، ما همه روزه در اسرع وقت مشاوره تخصصی را در اختیار شما قرار میدهیم تا محموله های خود را بارگیری و منتقل کنید.

فریت بار هوایی به آلمان
فریت بار هوایی به آلمان

 

حمل انواع کالا به آلمان

 

 

یکی از ویژگی های شرکت حمل و نقل آنی بار ، امکان انتقال انواع بار و کالا به نقاط مختلف جهان میباشد . برای حمل بار به آلمان نیز آنی بار امکان انتقال محموله های مختلف با شرایط و اوزان مختلف را دارد. 

 

برخی محموله ها بصورت کلی از نظر قوانین گمرکی کشور قابل ارسال نیستند یا برخی از کالاها بر اساس شرایط و قوانین آلمان قابل ورود به این کشور نیستند . هر نوع محموله ای که خارج از این قوانین باشد برای حمل بار به آلمان توسط آنی بار به راحتی و در اسرع وقت قابل انجام است.

 

 

آلمان در اروپای غربی و اروپای مرکزی قرار دارد و از شمال با کشور دانمارک، از شرق با لهستان و جمهوری چک از جنوب با اتریش و سوئیس، از جنوب غرب با فرانسه و لوکزامبورگ و از شمال غرب با بلژیک و هلند مرز مشترک دارد.

 

علاوه بر حمل بار به آلمان ،  ارسال بار به فرانسه  نیز از خدمات تخصصی آنی بار است. 

 

حمل انواع بار و کالا به آلمان
حمل انواع بار و کالا به آلمان 

حمل بار به آلمان با کارشناسی تخصصی

 

حمل بار به آلمان با ارائه مشاوره رایگان در باربری آنی بار

 

شرکت با بکارگیری و استخدام کارشناسان متخصص و حرفه ای در زمینه باربری بین المللی توانسته است انواع بار صنعتی،تجاری،اثاثیه منزل را با کمترین هزینه به آلمان و سایر کشورهای اروپایی ارسال کند.

 

کارشناسان ما با آگاهی از تناژ،ابعاد و جنس بار بهترین روش حمل بار به آلمان را به مشتری پیشنهاد خواهند داد. در این صورت هم کمترین هزینه را برای ارسال بار به آلمان دارد و هم بار مشتری در زمان خواسته شده به کشور مقصد خواهد رسید.

 

 

در باربری بین المللی ارائه مشاوره درست و هدفمند بیشترین نقش را در کاهش هزینه و حفظ ایمنی بار دارد . علاوه بر حمل بار به آلمان ، برای  ارسال بار به اتریش   نیز می توانید از طریق تماس با شماره های آنی بار اقدام نمایید .

حمل اثاث منزل به آلمان

 

 

حمل بار و اثاث به آلمان به صورت کاملا حرفه ای و طبق قانون و ضوابط گمرک و کشور مقصد انجام میشود.تهیه لیست بار و اثاثیه با تمام جزئیات برای اطمینان از حفظ امانت و امنیت بار .

 

بیمه نامه معتبر و معادل ارزش بار با کمترین هزینه برای حمل بار به آلمان در باربری آنی بار.

 

ارسال اثاثیه منزل از روش های مختلف باربری برای آگاهی بیشتر به صفحه نکات مهم اثاث کشی به خارج از کشور خصوصا برای حمل بار به آلمان مراجعه کنید.

 

این کشور دارای ۱۶ ایالت است. بزرگترین ایالت بایرن یا باواریا در جنوب و کوچک‌ترین برمن در شمال غربی است.

 

از تمامی نقاط ایران بار خود را به ایالت های مختلف آلمان ارسال کنید از جمله ؛

 

 • بایرن
 • هسن
 • برلین
 • نوردراین -وستفالن
 • هامبورگ و دیگر ایالت های آلمان

 

حمل بار به آلمان با انواع روش های زمینی و هوایی انجام می شود و با کمترین هزینه می توانید محموله های خود را منتقل نمایید. 

 

بسته بندی اثاث جهت ارسال به آلمان
بسته بندی اثاث جهت ارسال به آلمان

 

علاوه بر حمل بار به آلمان ،  ارسال بار به اسپانیا در کوتاه ترین زمان 

 

حمل بار به آلمان با بیمه نامه معتبر

 

در باربری بین المللی آنی بار برای حمل بار به آلمان و سایر کشورهای اروپایی ،بیمه نامه معتبر بین المللی تنظیم می شود. در ارسال بار به آلمان نیز این بیمه نامه تنظیم می شود و به صورت دقیق در قرار داد درج خواهد شد. زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

 

برای حمل بار به آلمان ، شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار از بهترین  و تخصصی ترین بیمه نامه استفاده می نماید تا در صورت بروز هرگونه حادثه در زمان انتقال محموله ، جبران خسارات بصورت سریع و کامل انجام شود . 

حمل بار به آلمان بصورت کامل تحت پوشش بیمه های داخلی و خارجی میباشد و بر اساس میزان ارزش محموله شما مورد استفاده قرار میگیرد . 

 

ارسال بار آقای عرب فرانكفورت آلمان با ترانزیت توسط شرکت حمل و نقل آنی بار

 

 

 

 

ارسال بار و کالا به آلمان چقدر طول میکشد ؟

 

 

زمانی که برای حمل بار به آلمان در نظر گرفته می شود با توجه به روش باربری مشخص می شود پس در ابتدا باید مشخص شود از کدام روش برای حمل بار به آلمان استفاده می کنید .

 

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان باربری به آلمان مد نظر داشته باشید:

 

 • بارهای هوایی در فاصله 7 الی 10 روز به آلمان میرسد.
 • بارهای مربوط به ترانزیت زمینی از زمان حرکت تریلی از ایران، در فاصله بین 15 الی 20 به مقصد آلمان میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور آلمان برسد.

 

برای حمل بار به آلمان ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

 

باربری ایران به آلمان
باربری ایران به آلمان

 

علاوه بر حمل بار به آلمان ، ارسال بار به انگلستان با انواع روش های باربری در کوتاه ترین زمان

مراحل ارسال بار به آلمان از ابتدا تا انتها

 

همانطور که گفته شد ، برای حمل بار به آلمان روش های مختلفی وجود دارد که ممکن است برای محموله های مختلف متفاوت نیز باشند . حمل بار به آلمان به صورت کلی دارای فرایند های زیر میباشد .

 

 1. مشاوره تلفنی و بازدید کارشناس رایگان برای ارسال کالا به آلمان
 2. بسته بندی و انتخاب روش باربری زمینی ، هوایی و دریایی برای حمل بار به آلمان
 3. تهیه پکینگ لیست هنگام بسته بندی بار ( نکته : ترجمه به زبان آلمانی برای فرستادن بار به آلمان برای ارائه به گمرک مقصد ضروری می باشد.)
 4. سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای باربری آلمان
 5. بارگیری و ارسال به گمرک یا فرودگاه برای ارسال بار به آلمان
 6. تشریفات گمرکی ایران، بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر
 7. تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی
 8. صدور بیمه نامه معتبر بین المللی با توجه به ارزش بار 
 9. پیگیری از طریق سایت ما به صورت آنلاین پس از حمل بار به آلمان با کشتی و یا هواپیما

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فرایند حمل بار به آلمان ، بهترین راه تماس با شماره های آنی بار و مشاوره با کارشناسان ما میباشد.

 

 

حمل بار به آلمان از همه نقاط کشور 

 

برای حمل بار به آلمان ، آنی بار بصورت تخصصی آماده انتقال محموله های شما از همه نقاط کشور می باشد . آنی بار از معدود شرکت های باربری بین المللی است که امکان  ارائه خدمات باربری بین المللی از همه نقاط کشور را دارد . 

ما برای حمل بار به آلمان همه روش های باربری را در اسرع وقت در اختیار شما قرار میدهیم . 

 

 • حمل بار به آلمان از اصفهان 
 • حمل بار به آلمان از شیراز 
 • ارسال بار به آلمان از کرمان 
 • ارسال بار به آلمان از تبریز 
 • و . . . . . 

 

برای حمل بار به آلمان ، آنی بار بصورت نامحدود از همه شهر ها خدمات حمل و نقل را ارائه می نماید .

ارسال بار به برلین آلمان

 

خدمات حمل بار به آلمان برای همه شهر ها و نقاط این کشور انجام میشود و برلین نیز به عنوان یکی از مهم ترین شهر های این کشور که پایتخت این کشور نیز میباشد تحت پوشش خدمات آنی بار است.

 

این شهر در شمال شرقی آلمان، در کنار رودهای اشپغه و هاول و مرکز منطقه کلان‌شهری برلین/براندنبورگ واقع شده است. ارسال انواع بارهای تجاری ، صنعتی ، اثاثیه منزل و . . . به برلین در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

 

برای حمل بار به آلمان و خصوصا برای برلین ، همه روزه خدمات آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد . ما حمل بار به برلین را در اسرع وقت و بصورت زمینی و هوایی انجام میدهیم . 

 

ارسال بار به برلین
ارسال بار به برلین

ارسال بار به هامبورگ آلمان

 

هامبورگ ، دومین شهر بزرگ آلمان و همچنین هشتمین در اتحادیه اروپا است. هامبورگ سومین بندر بزرگ در اروپا بعد از آنتورپ و روتردام است و همه روزه برای حمل بار به آلمان از طریق این بندر می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید. 

 

انجام امور گمرکی و ترخیص و صدور انواع مجوز های صادرات،استاندارد و کارت بازرگانی تنظیم کارنه تیر و سیمر برای ارسال بار به هامبورگ آلمان با کمترین هزینه توسط پرسنل آنی بار انجام می شود.

 

 

مهاجران و مسافرانی که قصد ارسال اثاث و لوازم منزل به هامبورگ را دارند می توانند این کار را از طریق باربری آنی بار انجام دهند.

 

 

ارسال بار شما به هامبورگ در ایمنی کامل همراه با خدمات ویژه بیمه ای انجام میشود که برای حمل بار به آلمان تا 500 میلیون تومان بیمه رایگان است.

 

 

شما مشتریان عزیز می توانید ارسال بار به هامبورگ را با انواع روش های حمل بار به آلمان انجام دهید. کارشناسان آنی بار با ارائه مشاوره رایگان و تخصصی شما را به بهترین حالت راهنمایی کنند.  

 

حمل بار به مونیخ در آلمان 

 

یکی از شهر های مهم کشور آلمان مونیخ است که هموطنان زیادی در این شهر زندگی می کنند . برای حمل بار به آلمان و خصوصا شهر مونیخ ، آنی بار در اسرع وقت بهترین و ارزانترین تعرفه ها را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

ما برای حمل بار به مونیخ با روش های باربری زمینی و هوایی اقدام به انتقال محموله های شما می نماییم .

حمل بار به آلمان تخصص ماست . به ما اعتماد کنید. 

 

نرخ کرایه حمل و نقل برای آلمان

 

نرخ کرایه حمل بار و لوازم منزل به آلمان با مشاوره دقیق کارشناسان ما مشخص خواهد شد. کارشناسان ما با پیشنهاد بهترین روشی که متناسب با کشور مقصد و نوع بار باشد،کمترین هزینه باربری به آلمان را برای شما خواهد داشت.

 

کرایه دقیق ارسال بار به آلمان را با توجه به تغییرات نرخ ارز به طور دقیق نمی توان اعلام کرد.

 

حمل بار به آلمان با آنی بار بار خود را با کمترین هزینه و به صرفه ترین

 

تعرفه و هزینه حمل بار به آلمان با در نظر گرفتن عوامل زیادی محاسبه می شود.

 

جهت استعلام دقیق هزینه های حمل بار به آلمان با شرکت آنی بار تماس حاصل نمایید. 

هزینه ارسال بار به آلمان
هزینه ارسال بار به آلمان

 

راه ارتباطی مشتریان در انواع روش های حمل کالا به آلمان

 

در حمل بار به آلمان با انواع روش های باربری، کارشناسان خبره در نظر گرفته شده است.

 

برای ارتباط با واحد بین الملل شرکت آنی بار می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و پاسخ هرگونه سوال خود را در زمینه باربری ، گمرک ،بیمه ، روش های حمل بار را از واحد پشتیبانی بین الملل آنی بار دریافت کنید.

 

برای حمل بار به آلمان از طریق واتساپ نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

باربری بین المللی آنی بار تمام خدمات خود را با کمترین هزینه و در کمترین زمان به مشتریانی که قصد حمل بار به آلمان و سایر کشورهای اروپایی و آسیایی را دارند، ارائه می دهد. 

2 دیدگاه دربارهٔ «حمل بار به آلمان (هوایی ، دریایی ، زمینی )»

 1. Mohammad Taqi Maghrebi

  با سلام
  امکان دارد بگید هزینۀ ارسال اثاثیه منزل (شامل مبلمان، یخچال و …) از ایران به هامبورگ چقدر است؟
  آیا به صورت کانتینتری محاسبه می شود یا کیلویی؟
  اگر مبدأ بار، شهرستان (در ایران) باشد، آیا بار، الزاماً باید ابتدا به تهران حمل شود؟
  با سپاس

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام آقای مهرابی عزیز .
   برای ارسال لوازم ، نحوه محاسبه هزینه بستگی به روش ارسال و مقدار اثاثیه شما دارد. در صورتی که حجم اثاثیه شما زیاد باید ، هزینه بر اساس یک کانتینر ( تریلی چادری ) محاسبه میشود . اما اگر قطعات محموله شما کم باشد و امکان ارسال خرده باری آن فراهم باشد ، هزینه متفاوت خواهد بود .
   در خصوص سوال دوم شما ، خیر نیازی به انتقال به تهران نیست و از شهرستان مورد نظر شما نیز بارگیری و ارسال محموله انجام میشود .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع