ارسال بار به اتریش (زمینی ، هوایی ، دریایی)

ارسال بار و کالا به اتریش از ایران

اتریش یکی از بهترین کشور های اروپایی است که علاوه بر بازار تجاری بسیار مناسب برای تجار ، مهاجران ایرانی زیادی نیز در این کشور زندگی می نمایند ک همین موضوع سبب شده است ارسال بار به اتریش به صورت همه روزه از نقاط مختلف ایران انجام شود. 
برای ارسال بار به اتریش نیاز به شرکت معتبر حمل و نقل بین المللی داریم که با در اختیار داشتن امکان انتقال محموله ها از طریق روش های مختلف هزینه های حمل و نقل بار و کالا را نیز تا حد زیادی کاهش دهد. از همین جهت می توانید به آنی بار اعتماد نمایید و ارسال بار به اتریش را به ما بسپارید.
مجموعه آنی بار با بهره گیری از روش های مختلف حمل و نقل کالا امکان انتقال محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی را برای شما عزیزان فراهم می نماید و در اسرع وقت تخصصی ترین خدمات را ارائه می نماید.
حمل و نقل حرفه ای برای اتریش از همه نقاط کشور انجام میشود کارشناسان آنی بار به صورت تخصصی بهترین خدمات مشاوره ای را به صورت رایگان برای انتقال سریع و تخصصی محموله ها در اختیارتان قرار میدهند. شماره تلفن شرکت متخصص برای ارسال بار به اتریش 57669-021 می باشد.

علاوه بر ارسال بار به اتریش ، برای ارسال بار به سوئد نیز ما همه روزه بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

ارسال انواع بار و کالا به اتریش
ارسال انواع بار و کالا به اتریش

 

روش های ارسال بار به اتریش 

برای ارسال بار به اتریش روش های مختلفی وجود دارد که بر اساس نوع محموله ، وزن و ابعاد و شرایط آن قابل استفاده هستند. هر یک از روش های باربری برای انتقال محموله ها دارای هزینه های مختلفی هستند.

روش های ارسال بار به اتریش به صورت زیر هستند : 

 • روش حمل زمینی 
 • حمل هوایی 
 • حمل ترکیبی ( زمینی دریایی )

هر یک از این روش ها دارای شرایط و ویژگی های خاصی هستند که در ادامه به بررسی آنها پرداخته خواهد شد. آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به اتریش در اسرع وقت امکان انتقال همه نوع بار و کالا در تناژ و ابعاد مختلف را فراهم می نماید.

فریت بار هوایی به اتریش

یکی از روش های ارسال بار به اتریش ، فریت بار هوایی می باشد که دارای قوانین و مقررات خاصی می باشد . افرادی که قصد حمل اثاثیه منزل و ارسال بار به اتریش را دارند می توانند از خدمات فریت بار هوایی شرکت آنی بار استفاده کنند.

فریت بار شامل حمل بارهای غیرتجاری از جمله اضافه بار مسافری ، لوازم منزل ، لوازم کاری و شخصی و . . . می شود ؛ ارسال بار به اتریش بصورت فریت بار یکی از سریع ترین روش های باربری به این کشور می باشد.

مسافرانی که قصد ارسال بار به اتریش را دارند می توانند قبل از سفر با کارشناسان ما تماس بگیرند و اضافه بار خود را به صورت کاملا ایمن ، با یک سوم هزینه ای که پای کانتر به عنوان جریمه اضافه بار از شما دریافت می شود ، به اتریش ارسال کنند .

بار شما به صورت کاملا اصولی بسته بندی می شود و سپس به قسمت بار فرودگاه انتقال می یابد.   

 

فریت بار اتریش
فریت بار اتریش

 

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالای ارسال شده به صورت هوایی به اتریش

 

برای ترخیص محموله ها در گمرک اتریش نیاز به مدارک مشخصی داریم که بر اساس نوع محموله ها ممکن است مدارک بیشتری نیز لازم باشد. برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 • لیست اقلام packing list
 • فاکتور کالا
 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی گیرنده

 

برای ترخیص محموله های شخصی و مسافری مدارک زیر مورد نیاز است : 

 

 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به اتریش بهترین و کاملترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های خود را منتقل کنید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره در خصوص مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا در اتریش دارید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ترخیص محموله در اتریش

 

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی اتریش

 

یکی از مهمترین مراحل در ارسال هوایی به اتریش بسته بندی محموله می باشد. بر اساس شرایط و قوانینی که ایرلاین ها برای انتقال محموله ها در نظر گرفته اند در برخی موارد باید بسته بندی خاصی برای انتقال محموله در نظر گیرد. 

به صورت کلی بسته بندی محموله در 2 مرحله انجام میگیرد: 

 

 • بسته بندی توسط صاحب کالا برای انتقال به فرودگاه
 • بسته بندی و پالت بندی محموله ها توسط کارشناسان در فرودگاه 

 

در مرحله اول ، محموله ها با یک بسته بندی عادی توسط صاحبین انها به کارشناسان ما در فرودگاه امام خمینی تهران تحویل می شوند. پس از آن ، کارشناسان بر اساس قواعد مربوطه و برای کاهش حجم محموله ها اقدام به مرتب سازی بسته بندی و انجام پالت بندی کالا برای انتقال آنها می نمایند.

برخی اقلام نیاز به بسته بندی خاص خود دارند .به عنوان مثال ، برای انتقال آلات موسیقی ( گیتار ، سه تار ، سنتور و غیره ) نیاز به بسته بندی چوبی داریم. در زمان استفاده از بسته بندی چوبی برای ارسال بار به اتریش باید جعبه ها به صورت کامل سمپاشی شده و مدارک مربوط به آن نیز ارائه شود.

از همین جهت ، برای بسته بندی محموله ها باید از مشاوره تخصصی کارشناسان و متخصصین ما استفاده نمایید.

 

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به اتریش

موارد ممنوعه برای ارسال هوایی به اتریش

 

برای ارسال محموله ها به اتریش محدودیت هایی از طرف شرکت های هواپیمایی اعمال می شود که امکان بارگیری برخی کالا و محموله ها را سلب می نماید. به صورت کلی برخی کالاها که امکان انفجار و آتش سوزی دارند و مایعات و کالاهای خطرناک به صورت هوایی قابل ارسال به اتریش نمی باشند.

لیست زیر برخی از انواع محموله های غیر قابل ارسال به صورت هوایی می باشند :

 • انواع مایعات 
 • عسل و سرکه 
 • انواع دارو و دخانیات 
 • اشیاء قدیمی و عتیقه
 • مواد منفجره و انواع سلاح سرد و گرم

 

اگر قصد دارید محموله خود را به صورت هوایی به اتریش ارسال کنید بهترین راه تماس با شماره 57669-021 و مشاوره با کارشناسان برای اطلاع از امکان انتقال محموله ها می باشد.

 

حمل بار به اتریش به صورت زمینی

 

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به اتریش روش حمل زمینی است. در روش حمل زمینی محموله های شما از نقاط مختلف کشور با استفاده از تریلی ترانزیت چادری بارگیری و به مرز ایران و ترکیه حمل میشوند.

 

برای ارسال زمینی به اتریش امکان بارگیری تا 23 تن برای هر تریلی مجاز است و شما می توانید انواع محموله هایی که حمل آنها با هواپیما ممنوع است نیز بارگیری و ارسال کنید و حمل و نقل کالاها با محدودیت کمتری انجام میشود.

 

در خدمات حمل زمینی به اتریش امکان بارگیری و انتقال محموله ها از همه شهر های کشور فراهم است و محدودیتی در این مورد نیز وجود ندارد.

ترانزیت کالا به اتریش
ترانزیت کالا به اتریش

 

مراحل حمل زمینی

 

برای حمل بار به اتریش به صورت زمینی مراحل زیر توسط صاحبین بار و کارشناسان مجموعه آنی بار انجام میشود تا محموله ها به اتریش ارسال شوند :

 

 • تماس با کارشناسان و مشاوره در خصوص نوع محموله 
 • بررسی شرایط محموله برای بارگیری و قابل ارسال بودن آن 
 • بسته بندی تخصصی محموله و تهیه پکینگ لیست
 • انتقال محموله به گمرک و دریافت مجوز های لازم
 • دریافت epl و مجوز های ارسال محموله توسط کارشناسان گمرکی و صاحبین محموله ها
 • صدور بیمه نامه و بارنامه 
 • انتقال محموله به مرز ترکیه و انجام فرایند های خروج از کشور

 

مدارک مورد نیاز برای حمل زمینی به اتریش

 

ارسال زمینی محموله ها معمولا برای انتقال کالاهای تجاری و صادراتی انجام میشود و محموله هایی که از این طریق ارسال می شوند باید مدارک زیر را ارائه نمایند : 

 • Packing list
 • Invoice
 • کارت بازرگانی

برای ارسال زمینی به اتریش در صورتی که محموله های ارسال شده کالاهای تولیدی باشند باید مدارکی مانند گواهی مبداء و گواهی سیب سلامت نیز دریافت شده باشد و به کارشناسان گمرکی آنی بار ارائه شود.

در برخی موارد برای انتقال محموله های خاص نیاز به دریافت مجوز هایی از وزارت بهداشت و یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز داریم .

 

باربری به اتریش به صورت ترکیبی

 

در صورتی که موقعیت شهر در اتریش به گونه ای باشد که روش حمل فقط به صورت زمینی امکان پذیر نباشد و ادامه مسیر باید به صورت دریایی حمل شود، مشتری مجبور می شود برای ارسال بار به اتریش از روش ترکیبی استفاده کند.

در ارسال بار به اتریش به صورت ترکیبی فقط دو روش زمینی و دریایی امکان پذیر می باشد. در حمل دریایی برای اتریش ، محموله ها معمولا از طریق حمل دریایی تا یکی از بنادر نزدیک به اتریش ( مانند بندر ونیز ایتالیا ) حمل میشوند و سپس به صورت زمینی به نقاط مختلف اتریش ارسال می شوند.

روش حمل دریایی از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه است و از نظر زمانی طولانی تر خواهد بود. برای انتقال محموله های تجاری این روش بسیار مناسب است.

اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی است. پایتخت آن وین است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک ،از شرق با اسلواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌مرز است.

ارسال بار به اتریش
ارسال بار به اتریش

علاوه بر ارسال بار به اتریش ، ارسال بار به ایتالیا بصورت تخصصی و حرفه ای با بهترین کیفیت انجام میشود.

 

انتقال محموله ها به اتریش با بیمه نامه معتبر

ارسال بار به اتریش همراه با بیمه نامه انجام میشود و تا محموله های شما به صورت کامل با ایمنی منتقل شوند. برای روش های مختلف باربری ، استفاده از بیمه نامه امکانپذیر است. 

در خدمات آنی بار ، ارسال بار به اتریش با هر روش باربری که انجام شود به صورت کامل تحت پوشش بیمه خواهد بود . ما در کمترین زمان ممکن محموله های شما را با بهترین ایمنی منتقل خواهیم نمود.

با پوشش جامع این بیمه نامه می توانید هر گونه خسارت وارد شده به بار را جبران کنید . این بیمه نامه به صورت دقیق تنظیم می شود و هزینه بیمه ارسال بار به اتریش با هزینه باربری اعلام می شود.

بیمه باربری و ارسال بار به اتریش براساس ارزش بار تعیین می شود و شما می توانید بار خود را به اندازه ارزش آن بیمه کنید. 

لازم به ذکر است که تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان برای انتقال محموله ها در نظر گرفته شده است . 

 

علاوه بر ارسال بار به اتریش ، برای ارسال بار به هلند نیز می توانید خدمات تخصصی و همه روزه را از طریق شماره های آنی بار ثبت سفارش نمایید.

 

حمل انواع بار به اتریش

 

در آنی بار می توانید انواع بارهای کم حجم و سبک و یا بارهای حجیم و سنگین را در کمترین زمان به اتریش ارسال کنید. شرکت انواع بارهای تجاری و غیر تجاری و همچنین لوازم منزل و محل کار را به اتریش ارسال می کند.

در ارسال بار به اتریش انواع مجوز های استاندارد،صادرات و بازرگانی لازم و ضروری است و برای حمل اثاث منزل به اتریش تنها داشتن کارت بازرگانی کافی می باشد.

 

 • کالاهای تولیدی دارای نشان استاندارد 
 • انواع دستگاه های صنعتی و تولیدی
 • ارسال اقلام و لوازم شخصی 
 • ارسال مواد اولیه تولیدات ( برخی نیاز به مجوز دارند )
 • انتقال کالاهای پزشکی ( بغیر از داروها )
 • ارسال پارچه و لباس
 • لوازم یدکی خودرو 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال انواع کالا از ایران به اتریش بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های خود را با بالاترین کیفیت منتقل نمایید. تیم حمل و نقل آنی بار با ارائه مشاوره تخصصی در خصوص بررسی محموله و شرایط انتقال آن و انجام فرایند از طریق شماره 57669-021 در کنار شما عزیزان می باشد.

علاوه بر ارسال بار به اتریش ،  ارسال اثاثیه به آلمان از تمام نقاط ایران امکان پذیر می باشد.

 

حمل اثاث منزل به اتریش

 حمل اثاث منزل به اتریش در امنیت کامل و با دریافت کارت بازرگانی در کمترین زمان انجام می شود. در حمل اثاث منزل و لوازم اداری به کشورهای اروپایی از جمله اتریش قوانینی ثابتی وجود داد که مشتری باید آن را رعایت کند تا در کمترین زمان از گمرک عبور داده شود.

اولین مورد سم پاشی لوازم چوبی و بسته بندی های چوبی می باشد و در نهایت داشتن گواهی سم پاشی می باشد زیرا برای ارسال بار به اتریش در گمرک به این گواهی احتیاج خواهید یافت.

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که مشتریان در ارسال بار به اتریش باید به آن دقت کافی داشته باشند تهیه invoice  و یا packing list می باشد.

تهیه این لیست بسیار ساده می باشد و کافیست تمامی کارتن های بسته بندی شده را کد گذاری کنید و در یک برگه کد کارتن ها همراه با وسایل داخل به دقت و با تمام جزییات آن نوشته شود .

این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار است به این صورت که اگر این لیست درست تنظیم نشود و یا کامل نباشد،مشکل ایجاد کرده و باعث تاخیر در انجام امور گمرکی در حین ارسال بار به اتریش می شود.

کارشناسان ما به صورت دقیقی این موارد را برای شما توضیح خواهند داد

حمل اثاثیه و ارسال بار به اتریش با انواع روش های باربری 

برای کسب اطلاعات بیشتر روی نکات مهم اثاث کشی به خارج از کشور کلیک کنید.

ارسال اثاثیه منزل به اتریش
ارسال اثاثیه منزل به اتریش

هزینه باربری و حمل بار به اتریش

 

هزینه حمل و ارسال بار به اتریش بستگی به نوع بار و مقدار بار مشتریان دارد. مورد دیگری که روی  هزینه ارسال بار به اتریش تاثیر می گذارد استفاده از خدماتی است که شما استفاده می کنید.

ولی در کل قیمت و هزینه ارسال بار به اتریش در باربری آنی بار رقابتی است و نسبت به سایر شرکت های باربری کاملا به صرفه تر است. شما می توانید برای آگاهی از نرخ کرایه ارسال بار به اتریش و دریافت مشاوره رایگان با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

 

موارد موثر در هزینه های ارسال کالا به اتریش به صورت زیر می باشند : 

 

 • نوع محموله و شرایط آن  
 • روش انتقال محموله 
 • بسته بندی و پالت بندی محموله ها 
 • جابجایی های درون گمرکی و بارگیری 
 • هزینه های گمرکی محموله 
 • میزان بیمه نامه و پوشش آن
 • تهیه مدارک و مجوز های خاص

 

این موارد در هزینه های نهایی ارسال بار به اتریش چه به صورت هوایی ، چه به صورت دریایی و زمینی موثر است.

 

حمل بار به اتریش
حمل بار به اتریش

ارسال بار به خارج را با آنی بار تجربه کنید . تخصصی ترین و حرفه ای ترین تیم حمل و نقل در کنار شماست.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

آنی بار با بیش از سی سال فعالیت در باربری و ارسال بار به اتریش توانسته است بار را در سلامت کامل به مقصد برساند.

ارسال بار به اروپا در آنی بار با ارائه مشاوره تخصصی،انجام فرآیند ترخیص کالا و بیمه نامه معتبر با ارزان ترین و کمترین هزینه در حمل کالا به اتریش

2 دیدگاه دربارهٔ «ارسال بار به اتریش (زمینی ، هوایی ، دریایی)»

 1. جلال تیموری

  سلام
  چند بسته دارو برای اقوام میخواستم بفرستم اتریش عزیز

  خواستم بدونم این امکان وجود داره

  1. کارشناس تولید محتوا

   سلام وقت بخیر . متاسفانه مجموعه آنی بار در حال حاضر ارسال دارو انجام نمیدهد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع