ارسال بار به اوماها | فریت هوایی اوماها

حمل و نقل بار و کالا از ایران به اوماها

 

ارسال بار به اوماها توسط مجموعه انی بار امکان انتقال محموله های سبک و سنگین و کالاهای تجاری و شخصی را برای شما عزیزان فراهم می نماید و شما می توانید با خیال آسوده و با کمترین هزینه محموله های خود را منتقل کنید . مجموعه آنی بار برای حمل بار از ایران به آمریکا از طریق حمل هوایی و حمل دریایی بهترین شرایط را برای انتقال محموله های شما فراهم نموده است و با بهترین بیمه نامه محموله های شما منتقل خواهند شد.

 

انتقال محموله های تجاری و شخصی از ایران به اوماها به صورت همه روزه انجام میشود و محموله های مختلف در ابعاد و وزن های مختلف قابل انتقال هستند . لازم به ذکر است که محموله هایی قابل ارسال بار به اوماها هستند که از نظر گمرک ایران مممنوعیتی برای ارسال ندارند.

 

شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به اوماها در مدت زمان بسیار کوتاهی محموله های شما را با کمترین هزینه و در اسرع وقت منتقل خواهد کرد. برای ارسال بار به اوماها ، مشاوره تخصصی به صورت رایگان از طریق شماره تلفن   5 رقمی 57669-021 انجام می گردد. 

 

ارسال هوایی بار به اوماها 

 

یکی از روش های ارسال بار به اوماها ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به آمریکا ارسال میشود. از آنجایی که پرواز مستقیم از ایران برای آمریکا وجود ندارد معمولا محموله ها از طریق دبی یا استانبول به اوماها یا سایر شهر های امریکا ارسال می شوند. در این روش پرواز های شرکت های هواپیمایی که به اوماها پرواز از طریق دبی یا استانبول دارند در تهران بارگیری شده و پس از توقف کوتاه در این مقاصد به سمت اوماها پرواز می کنند.

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به اوماها است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند و از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.

 

فریت بار به اوماها مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و آمریکا می باشد. ارسال هوایی از ایران به اوماها از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله شما در فرودگاه بین‌المللی اوماها  تحویل خواهد شد.

ارسال-هوایی-کالا-از-ایران-به-اوماها

ارسال-هوایی-کالا-از-ایران-به-اوماها
علاوه بر اوماها ، همه روزه برای ارسال بار هوایی و زمینی به تگزاس نیز به صورت همه روزه بهترین خدمات را می توانید از آنی بار بخواهید.

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به اوماها الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به اوماها در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به آمریکا ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به اوماها را ندارید اما مایل به ارسال بار به اوماها هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به اوماها را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به از ایران به لس آنجلس نیز توسط مجموعه انی بار به صورت همه روزه در اختیار شما قرار میگیرد تا محموله های خود را بدون هزینه های اضافی و با بهترین کیفیت منتقل کنید.

 

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در اوماها

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به اوماها در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی به اوماها ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر اوماها با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر حصول بارتان را به شهر اوماها به شما اعلام نمایند.

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به اوماها ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید. پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

 

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبارداری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در آمریکا متفاوت است. در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به اوماها می توانید از آنی بار دریافت کنید.

 

حمل و نقل بار دریایی به اوماها

یکی از روش های ارسال بار به اوماها آمریکا ، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به اوماها ، تورنتو و سایر شهرهای آمریکا استفاده کنید .

 

هزینه ارسال بار به اوماها با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به اوماها و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به اوماها ارسال کنید.

 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به اوماها شما مشتریان عزیز می باشید اما مشاوره با کارشناسان آنی بار امکان انتقال سریع و ارزان برای شما را فراهم خواهد نمود.

ارسال بار از ایران به اوماها به صورت دریایی
ارسال بار از ایران به اوماها به صورت دریایی
برای ارسال بار به فیلادلفیا نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید.

ارسال انواع بار و کالا به شهر اوماها 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به اوماها ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به اوماها بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به اوماها
 • انتقال آهن آلات به اوماها
 • ارسال اثاثیه به اوماها
 • حمل لوازم شخصی به اوماها
 • ارسال کالاهای تجاری به اوماها

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به اوماها را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و اوماها ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به اوماها آمریکا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

 

علاوه بر اوماها ، ارسال بار به پورتلند نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال اثاثیه منزل به اوماها

 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم منزل به اوماهاآمریکا می باشد. از آنجایی که تعداد ایرانیان ساکن در امریکا بسیار زیاد است این خدمات برای انتقال کالا و لوازم منزل به این کشور و خصوصا برای اوماها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به آمریکا با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به آمریکا حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به آمریکا فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به آمریکا ندارید.

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به اوماها را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) 

ارسال فرش به اوماها 

 

یکی از خدماتی که مجموعه انی بار در اختیار هموطنان و مسافران گرامی قرار میدهد امکان ارسال فرش می باشد. محموله های فرش دستباف یا ماشینی در صورتی که به قصد تجارت ارسال نشوند دارای هزینه اندکی برای ارسال هستند. 

 

منظور از ارسال محموله تجاری ارسال فرش در تعداد زیاد است. به عنوان مثال فردی که قصد ارسال 1 عدد فرش به اوماها را دارد محموله شخصی حساب میشود و هزینه های گمرکی آن بسیار کم خواهد بود. علاوه بر این امکان انتقال فرش های عتیقه و قدیمی وجود ندارد و در صورتی که ارزیاب گمرک محموله را به عنوان عتیقه شناسایی کند ممکن است مشکلات حقوقی برای فرستنده محموله ایجاد شود.

علاوه بر خدمات باربری از ایران به اوماها ، همه روزه برای ارسال بار به نیویورک نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

 

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به اوماها شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به اوماها

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به اوماها در آمریکا نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در اوماها که دریافت کننده بار شما در فرودگاه اوماها می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به اوماها

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در اوماها افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به اوماها مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به اوماها علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به اوماها

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است. شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به آتلانتا نیز به صورت تخصصی و همه روزه بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد تا از همه نقاط ایران محموله های خود را به این شهر منتقل کنید. 

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به اوماها انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به اوماها توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به اوماها  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به اوماها (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به اوماها
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به آمریکا 
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به اوماها
 • امکان ارسال بار به اوماها بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به اوماها را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به پورتلند نیز توسط مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود و شما می توانید کالاهای تجاری و شخصی خود را با بهترین کیفیت ارسال نمایید. 

حمل بار به اوماها تحت پوشش بیمه کامل

 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به اوماها ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد ، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به اوماها است.

 

هر نوع محموله ای که از ایران به مقاصد مختلف در جهان ارسال می شود باید در مقابل حوادث و خسارات به صورت کامل تحت پوشش قرار گیرد. بر اساس میزان ارزش محموله مبلغ سطح پوشش بیمه مشخص می شود. 

 

مجموعه آنی بار در روش حمل دریایی و هوایی برای واشتنگتن یا سایر شهر های آمریکا از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید و پوشش صفر تا صد را فراهم نموده است. از همین جهت می توانید با خیال آسوده محموله خود را به آنی بار بپارید. 

خساراتی از قبیل شکستگی ، سرقت محموله ، آتش سوزی و غیره به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار خواهند داشت.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

باربری از ایران به اوماها توسط مجموعه آنی بار در مدت زمان کوتاهی انجام میشود و برای انتقال محموله های مختلف مشاوره تخصصی رایگان در راستای بهبود خدمات و تجربه باربری بین المللی با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگرد. 

اوماها پرجمعیت‌ترین شهر در ایالت نبراسکا و مقر شهرستان داگلاس در ایالات متحده آمریکا است. اوماها در منطقه میان غربی ایالات متحده و بر روی رود میسوری، حدود ۱۵ کیلومتری شمال دهانه رود پلات قرار دارد. این شهر، چهلمین شهر پرجمعیت کشور است و بر اساس سرشماری سال ۲۰۲۰، جمعیت آن ۴۸۶،۰۵۱ نفر بوده‌است.

 

اوماها مرکز منطقه متروپولیتن هشت‌شهری، دو ایالتی اوماها–کانسیل بلافس است. منطقه متروپولیتن اوماها پنجاه و هشتمین منطقه بزرگ در ایالات متحده است که جمعیت آن ۹۶۷،۶۰۴ نفر برآورد شده‌است. منطقه آماری ترکیبی (CSA) اوماها–کانسیل بلافس–فرمونت، NE–IA بر اساس برآوردهای ۲۰۲۰، ۱،۰۰۴،۷۷۱ نفر بوده‌است. تقریباً ۱.۵ میلیون نفر در منطقه بزرگتر اوماها، در شعاع ۸۰ کیلومتری از مرکز شهر اوماها زندگی می‌کنند. این شهر به عنوان یک شهر جهانی توسط شبکه تحقیقات جهانی‌سازی و شهرهای جهان رتبه‌بندی شده است که در سال ۲۰۲۰ به آن وضعیت “کافی” داده‌است.

 

دوران پیشگامی اوماها در سال ۱۸۵۴ آغاز شد، زمانی که این شهر توسط سرمایه‌گذارانی از کانسیل بلافس، آیوا، تأسیس شد. شهر در کنار رود میسوری تأسیس شد و یک گذرگاه به نام Lone Tree Ferry به شهر لقب “دروازه به غرب” را داد. اوماها در سال ۱۸۹۸، زمانی که میزبان نمایشگاه جهانی، معروف به نمایشگاه فرامی‌سی‌سی‌پی بود، این غرب جدید را به جهان معرفی کرد. طی قرن نوزدهم، موقعیت مرکزی اوماها در ایالات متحده باعث شد که این شهر به یک مرکز حمل و نقل ملی مهم تبدیل شود. طی بقیه قرن نوزدهم، بخش‌های حمل و نقل و کاریابی در شهر، همراه با راه‌آهن‌ها و کارخانه‌های آبجوسازی، اهمیت داشتند. در قرن بیستم، بازار دام اوماها، که زمانی بزرگترین بازار دام جهان بود، و کارخانه‌های بسته‌بندی گوشت آن به شهرت بین‌المللی دست یافتند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع