ارسال بار به بریستول | فریت هوایی بریستول

حمل بار از ایران به بریستول

ارسال بار به بریستول از تخصص های مجموعه آنی بار است و امکان انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید. حمل بار به بریستول به صورت زمینی و هوایی انجام میشود و محموله های مختلف شما پس از انجام فرایند های گمرکی به این شهر منتقل می شوند.

حمل بار از ایران به بریستول به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال کالاهای تجاری و صنعتی شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه و همراه با مشاوره رایگان خواهد بود . تیم متخصص آنی بار برای خدمات مختلف ارسال کالا و محموله به بریستول به بهترین نحو ممکن در کنار شما عزیزان است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

ارسال بار به بریستول
ارسال بار به بریستول

انواع روش های ارسال بار و کالا به بریستول

برای ارسال بار به بریستول می توانید از انواع روش های باربری هوایی ، زمینی ، دریایی استاده کنید .

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان ، مدت زمانی که برای ارسال آن در نظر دارید ، نرخ کرایه مورد نظرتان و . . . مناسب ترین روش را برای ارسال بار به بریستول را در اختیارتان قرار می دهد.

ارسال هوایی بار به بریستول

باربری هوایی یکی از روش های ارسال بار به بریستول می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به بریستول ارسال میشود.

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به بریستول است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند.

ارسال بار به بریستول بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود. کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به بریستول در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

ارسال بار به بریستول به صورت فریت بار با بهترین بیمه نامه انجام میشود. ما برای انتقال فوری محموله های شما در اسرع وقت ، 500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به بریستول در اختیارتان قرار میدهیم.

ارسال هو ایی برای بریستول
ارسال هو ایی برای بریستول

برای ارسال بار به لیورپول و ارسال بار به منچستر با بهترین کیفیت نیز می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال بار بصورت زمینی برای بریستول

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به بریستول به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به بریستول به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر بریستول ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به بریستول بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به بریستول حرکت می نماید. در این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک انگلستان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید .

در روش زمینی ، بارتن بصورت زمنی به نزدیک ترین شهر به انگلستان ارسال می شود و سپس از آنجا توسط لندی گرافت به انگلستان و شهر بریستول ارسال می شود.

ارسال زمینی به انگلیس
ارسال زمینی به انگلیس

علاوه بر شهر بریستول ، ارسال بار به بیرمنگام نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد.

ارسال انواع بار و کالا به شهر بریستول

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به بریستول ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به بریستول بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به بریستول می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به انگلیس به شما عزیزان ندارد.

 • ارسال محموله صادراتی به بریستول
 • انتقال آهن آلات به بریستول
 • ارسال اثاثیه به بریستول
 • حمل لوازم شخصی به بریستول
 • ارسال کالاهای تجاری به بریستول

آنی بار ، ارسال انواع بار و کالا را همراه با خدمات گمرکی برای شما انجام می دهد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال چه کالاهایی به بریستول ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به بریستول یا سایر شهر های انگلستان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و انگلستان قابلیت ارسال ندارند .

با این وجود ، قبل از ارسال بار به بریستول میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات )
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . .
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به بریستول می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای انگلستان نیز بار ارسال کنید.

در صورتی که هنگام ارسال بار به بریستول این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد.

کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به بریستول هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

علاوه بر ارسال بار به برستول که در انگلستان می باشد ، ارسال بار به پاریس نیز به صورت تخصصی انجام میشود.

ارسال اثاثیه منزل از ایران به بریستول

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به بریستول می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در بریستول یا سایر شهر های انگلستان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به بریستول را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به بریستول را می توانید به صورت زمینی و هوایی انجام دهید .

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به بریستول در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاث منزل بصورت دربست با یک ترانزیت یا کامیون به بریستول ، ابتدا نیاز است کارت اقامت خود را دریافت کنید .

ارسال لوازم منزل به بریستول
ارسال لوازم منزل به بریستول

 

علاوه بر بریستول، ارسال هوایی به لندن نیز توسط مجموعه آنی بار در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

حمل بار به بریستول تحت پوشش بیمه کامل

در خدمات ارسال بار به بریستول ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به بریستول است .

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به بریستول خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بریستول ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به بریستول یا سایر شهر های انگلستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود .

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به بریستول، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ایران به بریستول

هزینه ارسال بار به بریستول یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند. برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید.

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به بریستول استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به بریستول بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به بریستول دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به بریستول را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به بریستول به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به بریستول بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد.

ثبت درخواست باربری به بریستول

کارشناسان خبره آنی بار ، انواع روش های باربری را برای ارسال بار به بریستول در نظر گرفته اند. برای ارتباط با واحد بین الملل شرکت آنی بار می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و پاسخ هرگونه سوال خود را در زمینه باربری ، گمرک ،بیمه ، روش های حمل بار را از واحد پشتیبانی باربری بین الملل آنی بار دریافت کنید.

 

برای ارسال بار به بریستول از طریق واتساپ نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید تا حمل و نقل بین المللی در اسرع وقت محموله های شما را منتقل نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع