بنر آنی بار

ارسال بار به دانمارک ( ارسال هوایی و زمینی و دریایی ) + مشاوره

شرایط و نحوه ارسال بار به دانمارک چگونه است ؟

ارسال بار به دانمارک در شرکت باربری آنی بار با کمترین و ارزان ترین هزینه انجام میشود. در حمل بار به دانمارک می توانید محموله های مختلف را با بهترین بیمه نامه و در کمترین زمان ممکن ارسال کنید.

 

برای ارسال بار به دانمارک روش های حمل زمینی ، حمل هوایی ، حمل دریایی در نظر گرفته شده اند و امکان انتقال محموله های مختلف در تناژ و ابعاد مختلف را فراهم می نمایند. 

 

ارسال بار به دانمارک از همه نقاط ایران انجام میشود و بدون محدودیت می توانید از طریق آنی بار کالاها و محموله های خود را ارسال کنید اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که برخی اقلام جزو محموله های ممنوعه و غیر قابل صادرات هستند که در ادامه این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.

 

علاوه بر ارسال بار به دانمارک می توانید برای ارسال بار به هلند به صورت تخصصی نیز با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

علاوه بر ارسال بار به دانمارک ، برای ارسال بار به آلمان همراه با خدمات ویژه آنی بار با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال انواع بار و کالا به تمام کشور دانمارک

مهمترین ویژگی آنی بار امکان ارسال انواع بار و کالا به تمام نقاط کشور دانمارک است . ما به دلیل در اختیار داشتن بهترین و قوی ترین تیم باربری بین امللی در کشور امکان بارگیری و ارسال و ترخیص محموله در گمرک ایران و دانمارک را در اسرع وقت فراهم می نماییم.

برخی از محموله هایی که توسط آنی بار به دانمارک ارسال می شوند به صورت زیر هستند : 

 • ارسال لوازم و اثاثیه خانه 
 • ارسال قطعات صنعتی
 • حمل محموله های سنگین و بزرگ
 • ارسال کالاهای تجاری و نمونه کالا
 • ارسال مواد غذایی و خوراکی 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به دانمارک امکان انتقال انواع محموله و کالا را فراهم نموده است و شما می توانید با مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهترین خدمات را تجربه کنید. ارسال بار به کشور های اروپایی با کمترین هزینه باربری توسط مجموعه آنی بار انجام میشود.

 

حمل اثاث منزل به دانمارک

در حمل اثاث منزل به دانمارک علاوه بر داشتن کارت بازرگانی رعایت دو مورد ضروری می باشد.  ابتدا تهیه invoice و یا همان packing list می باشد و به این صورت می باشد که مشتریان برای ارسال بار به دانمارک باید لیستی تهیه کرده و تمامی وسایل داخل هر کارتن را در آن ذکر کنند.

این کارتن ها به صورت رندوم در گمرک بازرسی شده و باید مطابقت کامل با لیست وسایل داخل آن داشته باشد در غیر اینصورت با مشکل مواجه خواهید شد.

دیگری دریافت گواهی سم پاشی برای ارسال بار به دانمارک می باشد. این گواهی زمانی صادر می شود که تمامی بارها و بسته بندی های چوبی سم پاشی شده و پلمپ شود.

برای ارسال بار به دانمارک و عبور از گمرک کشور مقصد رعایت این دو مورد ضروری و الزامی می باشد. بیمه نامه معتبر و معادل با ارزش بارتان با کمترین هزینه در باربری آنی بار صادر خواهد شد.

ارسال اثاثیه منزل از روش های مختلف باربری برای آگاهی بیشتر به صفحه نکات مهم اثاث کشی به خارج از کشور مراجعه کنید.

 

حمل اثاث منزل به دانمارک
حمل اثاث منزل به دانمارک

ارسال محموله های صادراتی به دانمارک 

 

یکی از مهمترین خدمات مجموعه آنی بار ، ارسال محموله های صادراتی با کمترین هزینه به نقاط مختلف دانمارک است . برای ارسال محموله های صادراتی به دانمارک ابتدا باید از امکان ارسال آن ( از نظر گمرک ایران ) و نهایتا امکان واردات این محصول به دانمارک را مورد بررسی قرار داد. 

ممکن از در زمان های مختلفی از سال برخی محموله و کالاها دچار شرایط گمرکی شده و واردات یا صادرات آنها از طرف ایران و دانمارک ممنوع اعلام شود. به عنوان مثال ، صادرات شکر از ایران ممنوع است . واردات لبنیات به دانمارک ممنوع است و مواردی از این دست. از همین جهت این مورد بسیار مهم است.

 

از همین جهت برای صادرات محموله ها و کالاهای تجاری می توانید از طریق شماره 57669-021 مشاوره با کارشناسان امور بازرگانی و گمرکی آنی بار داشته باشید و با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل نمایید.

 

انواع روشهای ارسال بار به دانمارک

همانطور که گفته شد ، برای ارسال بار به دانمارک روش های مختلفی وجود دارد که هر یک از این روش ها دارای مزایا و بعضا معایب خاصی نیز هستند. 

در ابتدای مقاله گفته شد که آنی بار برای ارسال بار به دانمارک به صورت زمینی ، هوایی و دریایی امکان بارگیری و انتقال کالاها را فراهم می نماید که این موضوع سبب شده است بر اساس نوع محموله و شرایط آن امکان انتقال کالاهای شما فراهم باشد. 

از انجایی که هر یک از این روش ها امکان حمل و نقل کالاهای خاصی را فراهم می نمایند در نتیجه تیم آنی بار بدون محدودیت قابلیت انتقال کالاها را به دانمارک خواهد داشت.

ارسال بار به صورت هوایی 

 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به دانمارک ، ارسال هوایی بار و کالا ها می باشد. ما در اسرع وقت و به صورت تخصصی امکان انتقال محموله های شما با کمترین هزینه را فراهم می نماییم.

 

در روش حمل هوایی برای دانمارک ، محموله های شما با استفاده از معتبرترین و حرفه ای ترین شرکت های هواپیمایی منتقل میشود و برای حفاظت از محموله ها از بهترین بیمه نامه استفاده میشود.

 

ارسال بار به دانمارک به صورت همه روزه و با کمترین قیمت انجام میشود و از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) بارگیری محموله های شما انجام خواهد شد.

 

برای مشاوره تخصصی در خصوص حمل هوایی به دانمارک با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

موارد ممنوعه حمل هوایی

 

هر کشوری برای واردات کالا محدودیتها و ممنوعیت هایی دارد که باید در هنگام ارسال بار به کشورهای مختلف ، با این موارد آشنا شده و سعی کنید کالاها و محصولاتی که دارای محدودیت و ممنوعیت برای ارسال به کشور مقصد هستند را بشناسید و این کالاها را از لیست بار خود حذف کنید.

 

در ادامه لیستی از کالاهای ممنوعه که بخش زیادی از این کالاها ممنوعیت هایی هستند که اتحادیه اروپا برای تمامی کشور ها وضع کرده است ، آورده شده است :

 

 • اسلحه سرد و گرم
 • نوشیدنی های الکلی (آبجو، شراب، الکل سخت)
 • داروهای دارویی با نسخه
 • مکمل های غذایی (ویتامین ها، اسیدهای آمینه، مواد معدنی، مکمل های گیاهی، کنسانتره ها، متابولیت ها، ترکیبات، عصاره ها یا هر ترکیبی از این موارد)
 • گیاهان و برگ های خشک شده
 • ماهی تن باله قرمز اقیانوس اطلس از بلیز ، پاناما و هندوراس
 • اسباب بازی ها و بازی هایی که حاوی سولفات مس هستند.
 • پاک کن های لاستیکی که شبیه محصولات غذایی هستند.
 • تمام محصولات حاوی دی متیل فومارات (DMF)
 • CFC، HCFC (محصولات حاوی لاستیک فوم، ذرات معلق در هوا (اسپری مو) یا خاموش کننده های آتش با هالون
 • غیره 

اگر می خواهید مطمئن شوید که بار و کالای شما جزو کالاهای ممنوع نباشد ، می توانید از طریق شماره 57669-021 با کارشناسان ما تماس برقرار کنید تا آن ها بارتان را چک کرده و اطلاعات لازم را به شما انتقال دهند.

 

مدارک مورد نیاز برای تشریفات گمرکی حمل هوایی

 

همانطور که گفته شد ، برای ارسال هوایی به دانمارک باید محموله ها در گمرک امام خمینی تهران تشریفات گمرکی را طی نمایند. برای انجام تشریفات گمرکی و صدور مجوز های ارسال محموله باید مدارک زیر را تهیه نمود.

 

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده 
 • اصل کارت ملی فرستنده 
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده 
 • پستی گیرنده 
 •  شماره تلفن گیرنده

اگر باری که به دانمارک ارسال می کنید محموله تجاری باشد علاوه بر اسناد بالا باید مدارک زیر را نیز ارائه دهید :

 

 • کارت بازرگانی 
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش

 

برای انجام فرایند های گمرکی و ترخیص کالا مدارک بالا لازم است اما در برخی موارد برای محموله های خاص یا برخی از انواع کالا ها نیاز به دریافت مجوز های خاصی نیز وجود دارد که با هماهنگی کارشناسان ما این مدارک برای شما دریافت خواهد شد.

 

ارسال هوایی برای دانمارک
ارسال هوایی برای دانمارک

 

ارسال بار به صورت زمینی و ترانزیت 

 

ترانزیت کالا به دانمارک یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای انتقال کالاهای مختلف به این کشور است . در این روش محموله های شما در هر نقطه ای از ایران داخل تریلی های ترانزیت بارگیری خواهند شد و از طریق جاده های مختلف به مرز ایران و ترکیه و سپس از طریق ترکیه وارد خاک اروپا میشود و به سمت مقصد مورد نظر در دانمارک حرکت خواهد کرد.

در روش زمینی هزینه های حمل و نقل نسبت به زمان و وزن و حجم کالای قابل حمل کاملا مقرون به صرفه است . از همین جهت بسیاری از افراد برای انتقال کالاهای خود به دانمارک این روش را مد نظر قرار میدهند.

 

ارسال زمینی به دانمارک به 2 صورت انجام میشود که عبارتند از : حمل مستقیم (دربستی ) و حمل گروپاژ یا اشتراکی 

 

حمل مستقیم ( دربستی )

در روش حمل مستقیم ، محموله های شما در محل مورد نظر شما داخل یک تریلی بارگیری می شود و محموله مستقیما بدون توقف ، تخلیه و بارگیری یا اضافه کردن محموله دیگری به آن  به سمت دانمارک حرکت میکند.

در حمل مستقیم محموله ها سرعت انتقال معمولا مناسب است و محموله ها در مدت 15-20 روز در دانمارک تحویل خواهند شد.

حمل گروپاژ ( اشتراکی )

همانطور که از نام این روش مشخص است ، در این روش محموله ها به صورت اشتراکی حمل می شوند. به عنوان مثال در یک تریلی ممکن است محموله های 2-3 یا 4 نفر به صورت اشتراکی حمل شوند.

 

هر قسمت از تریلی برای یک محموله در نظر گرفته میشود و با جداکننده های مخصوص بین محموله ها فاصله ایجاد میشود. حمل گروپاژ ممکن از زمان بیشتری برای انتقال محموله ها نیاز داشته باشد اما از نظر هزینه ها کاملا مقرون به صرفه است.

 

 

ارسال زمینی به دانمارک
ارسال زمینی به دانمارک

ارسال بار به صورت دریایی

 

یکی از روش های ارسال بار به دانمارک ، حمل و نقل دریایی است که نسب به روش های دیگر هزینه های کمتری دارد اما مدت زمان تحویل محموله ها نسبتا زیاد است.

در روش حمل و نقل دریایی کالا به دانمارک باید محموله ها داخل کانتنر های 20 و 40 فوت بارگیری شوند و از طریق حمل زمینی به بنادر جنوبی ارسال شوند. 

پس از ورود محموله به بندرعباس ، کانتینر در زمان مشخص و مناسب در کشتی مورد نظر بارگیری می شوند و سپس به سمت دانمارک ارسال میشود.

 

1- روش کراس استافینگ (Cross Stuffing)

روش کراس استافینگ یکی از انواع روش‌های حمل و نقل دریایی است. این روش زمانی کاربرد دارد که بندر مقصد، توانایی و امکانات لازم برای پهلو گرفتن کشتی‌های بزرگ را ندارد. به همین دلیل لازم است که کالاها از یک کشتی به کشتی یا کشتی‌های دیگر منتقل شوند و به بندر مقصد رسانده شوند. باید بدانید که این روش به صورت برعکس هم انجام می‌شود.

یعنی از بندر کوچک مبدأ، کالاها را روی کشتی‌های متفاوت بارگیری می‌کنند و در بندر بزرگ دیگری آن‌ها را به کشتی بزرگ باربری منتقل می‌کنند. از دیگر موارد استفاده از روش کراس استافینگ برای دور زدن برخی تحریم‌ها است. کشورهایی مانند ایران که درگیر تحریم هستند با استفاده از این روش می‌توانند برخی از کالاهای موردنیاز خود را وارد کنند.

 

2- روش چارترینگ

 

در برخی مواقع بنا به دلایل متفاوتی مانند حجم زیاد کالا، عدم وجود بسته‌بندی خاص یا بسیاری موارد دیگر، نیاز است که کشتی باربری را به صورت کامل اجاره کنند. در این مواقع باید از روش چارترینگ یا اجاره کامل کشتی استفاده کرد.

 

3- روش ترانسشیپ (Transshipment)

همان‌طور که در ابتدای مطلب گفتیم، همه کشورها به آب‌های آزاد دسترسی ندارند. به همین دلیل یکی از انواع حمل و نقل دریایی به نام ترانسشیپ به وجود آمده است. در این روش بارها به بندری نزدیک به مقصد رسانده می‌شوند و از آنجا توسط روش‌های حمل نقل زمینی یا هوایی به مقصد رسانده می‌شوند.

4- روش گروپاژ

یکی دیگر از انواع روش‌های حمل و نقل دریایی، روش گروپاژ است.در این روش کالاهای یکسانی که تولیدکنندگان یا فروشندگان متفاوت اقدام به صادرات آن‌ها کرده‌اند روی یک کشتی بارگیری می‌شوند.در این مواقع صاحب کشتی یا شرکت حمل و نقل اقدام به دریافت بارنامه گروهی برای تمام کالاهای یکسان می‌کند.

ارسال دریایی برای دانمارک
ارسال دریایی برای دانمارک

 

اهمیت بسته بندی محموله قبل از ارسال بار به دانمارک 

 

اگر قصد دارید محموله یا کالایی را به دانمارک ارسال کنید ، قبل از اقدام به انتقال آن باید بسته بندی مناسبی برای آن در نظر گرفت تا در هنگام جابجایی متحمل خسارت نشود . روش های مختلف حمل و نقل کالا دارای شرایط متفاوتی برای بسته بندی محموله ها می باشند که این موضوع در هزینه های بسته بندی نیز موثر است . به عنوان مثال ، برای ارسال مبلمان به دانمارک به صورت هوایی در برخی موارد باید از بسته بندی جعبه ای چوبی استفاده نماییم که هزینه های طراحی بسته بندی را نیز افزایش می دهد.

 

اما در حمل زمینی نیاز به بسته بندی چوبی وجود ندارد . به هر صورت ، برای ارسال بار به دانمارک می توانید بر اساس نوع و روش انتقال و شرایط آن از بسته بندی مناسب توسط تیم آنی بار بهره مند شوید. 

 

حمل و نقل آنی بار انتقال محموله ها را با بهترین کیفیت و تحت پوشش بهترین بیمه و بسته بندی به دانمارک ارسال خواهد کرد.

ارسال به دانمارک با بیمه نامه معتبر و حرفه ای

تنظیم بیمه یکی از مهم ترین موارد هنگام ارسال بار به دانمارک می باشد که برای جبران خسارت و زیان احتمالی به بار می باشد.

هزینه بیمه رابطه مستقیم با وزن و حجم بار دارد و بر طبق آن تنظیم می شود  و کارشناسان این بیمه نامه را به اندازه ارزش بار تنظیم خواهند کرد.

بیمه نامه در ارسال بار به دانمارک بسیار ضروری می باشد  زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

علاوه بر ارسال بار به دانمارک برای ارسال بار به اتریش بصورت همه روزه و حرفه ای با شماره 5 رقمی 57669-021 در تماس باشید.

 

ثبت سفارش برای ارسال به دانمارک

 

برای ثبت سفارش در ارسال بار به دانمارک می توانید با شماره تلفن های پنج رقمی شرکت تماس بگیرید. برای آن دسته از مشتریانی که ارتباط با تلفن امکان پذیر نمی باشد ؛ می توانند از طریق واتساپ با واحد پشتیبانی در ارتباط باشند و خدمات ارسال بار به دانمارک را از سراسر ایران دریافت کنند.

 

ارسال بار به فرانسه و ارسال بار به انگلستان نیز توسط تیم متخصص آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود . با ما در ارتباط باشید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

آنی بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و ارسال بار به دانمارک و سایر کشور های اروپایی با انواع روش های زمینی و غیره می باشد .

حمل انواع بار به دانمارک در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه ؛ ارسال بارهای سبک و سنگین ، ترانزیت به دانمارک همگی از جمله خدمات آنی بار می باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع