ارسال بار به دمام | فریت هوایی دمام

حمل بار از ایران به دمام

برای ارسال بار به دمام از ایران ، مجموعه آنی بار خدمات حمل و نقل بار را با روش های مختلفی در اختیار شما قرار میدهد . هر یک از روش های حمل و نقل بار بر اساس نوع بار شما و نیاز شما مورد استفاده قرار میگیرد و برای انتخاب بهترین روش ارسال بار به دمام، میبایست با مشاوران و کارشناسان آنی بار در خصوص انتخاب نحوه حمل و نقل بار مشاوره نمایید.

 

ارسال بار به دمام به صورت خرده بار و فول با کمترین هزینه از طریق حمل دریایی ( ترکیبی ) و خطوط هوایی با ارزانترین تعرفه کرایه بصورت همه روزه و حرفه ای تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام می شود.

 

ارسال سریع و ارزان بار و کالای شما بدون هزینه های اضافی و با بهترین تیم پشتیبانی تحت پوشش خدمات تخصصی آنی بار انجام می شود . با آنی بار همراه باشید و انواع کالای مجاز صادراتی و شخصی خود را با استفاده از خدمات ارسال بار به دمام حمل کنید.

 

مشاوره تخصصی و حرفه ای سبب کاهش هزینه ها ارسال بار به دمام و افزایش سرعت خدمات رسانی به شما عزیزان خواهد شد و علاوه بر این ، احتمال بروز حادثه و هزینه برای محموله شما را کاهش خواهد داد.

 

 

ارسال خرده بار به دمام

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار به دمام در ابعاد و حجم کم می باشد. به این محموله ها خرده بار گفته می شود. برای حمل و نقل خرده بار بصورت هوایی و ترکیبی ، آنی بار محدوده زمانی مشخصی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

به عنوان مثال ، برای ارسال خرده بار هوایی به دمام حدود 48 ساعت ، یا حمل ترکیبی حدود10-15 روز زمان نیاز دارد.  در این فاصله زمانی ، تمام مراتب حمل و نقل و ارسال بار به دمام توسط مجموعه آنی بار بصورت حرفه ای پیگیری خواهد شد و خدمات بسته بندی ، حمل و نقل و تحویل توسط ما در اسرع وقت صورت میگیرد.

 

برای ارسال خرده بار به دمام ، میبایست بصورت تلفنی یا حضوری با مشاوران ما در ارتباط باشید. مجموعه آنی بار به عنوان قوی ترین شرکت باربری برای انجام خدمات ارسال بار و کالا از ایران به عربستان به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین و کاملترین خدمات به شما عزیزان می باشد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای دمام

 

بسیاری از هموطنان برای مهاجرت ، دمام یا سایر نقاط عربستان را انتخاب میکنند و پس از تکمیل فرایند مهاجرت ، تصمیم به ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود به دمام می کنند.

 

 

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به دمام ، خدمات باربری را برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن از شروع تا پایان در کنار شما خواهد بود.

 

 

از بسته بندی لوازم منزل بصورت حرفه ای تا حمل و بارگیری و تحویل در محل توسط آنی بار انجام میگیرد. تخصصی ترین خدمات ارسال بار به دمام تحت پوشش بهترین بیمه نامه در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت امکان باربری سریع بین المللی را داشته باشید.

 

علاوه بر دمام ، ارسال بار به ریاض نیز توسط مجموعه آنی بار به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و محموله های مختلف با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد.

بسته بندی تخصصی برای ارسال بار به دمام

 

یکی از مهمترین موارد برای ارسال بار به دمام با ایمنی کامل ، بسته بندی تخصصی محموله ها میباشد . بسیاری از افراد برای بسته بندی محموله های از تجهیزات مناسب برای این امر استفاده نمی نمایند که همین موضوع سبب آسیب وارد شدن به محموله میشود. 

 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم بسته بندی ، محموله های شما را با بهترین کیفیت بصورت تخصصی بسته بندی خواهد نمود. 

 

برای بسته بندی محموله ها قبل از ارسال به دمام ، از جعبه های متناسب با آن استفاده میشود که کامل ترین ایمنی را فراهم می نماید . با استفاده از نایلون حباب دار و سایر تجهیزات داخل جعبه ها ، محموله های شما با ایمنی کامل منتقل خواهند شد.

 

ارسال چه کالاهایی به دمام ممنوع می باشد ؟

 

حمل برخی از کالاها هنگام ارسال بار به دمام ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد.  شما میبایست بطور دقیق از محتویات کارتن ها و بسته های خود مطلع باشید ، زیرا در صورتی که اقلام ممنوعه یا دارای محدودیت هنگام ارسال بار به دمام همراهتان باشد ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید.

 

همکاران ما در شرکت آنی بار شما را نسبت به کالاهای ممنوعه هنگام ارسال بار به دمام مطلع می سازند.

 

از جمله کالاهایی که حمل آن ها در ارسال بار به دمام دارای محدودیت می باشد موارد زیر است : 

 

 • مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 • مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات 
 • اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر برای ارسال بار به دمام تنها کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید. علاوه بر دمام ، ارسال بار به جده نیز به صورت حرفه ای توسط مجموعه آنی بار انجام خواهد شد. با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

 

حمل هوایی از ایران به دمام

یکی از روش های حمل و نقل و ارسال بار به دمام ، حمل هوایی می باشد. ارسال بار به دمام بصورت هوایی از طریق خطوط هواپیمایی معتبر جهانی و کشوری انجام می شود و دارای شرایط و قوانین خاصی است. به عنوان مثال ، برای حمل هوایی باید ابعاد ، وزن و نوع بار مورد توجه قرار بگیرد و برای ارسال بسته بندی و سم پاشی کامل انجام شود.

 

از همین جهت ، باید برای ارسال بار به دمام از نقاط مختلف ایران ، با مشاوران ما تماس حاصل نموده و بهترین خدمات را پس از بررسی کامل مشاوران در اختیار داشته باشید.

 

ارسال بار به دمام بصورت هوایی دارای هزینه بیشتر و از نظر زمانی بسیار سریع خواهد بود.

ارسال دریایی بار و کالا به دمام 

یکی از روش های ارسال بار به دمام ، حمل دریایی محموله ها میباشد. برای حمل دریایی ، محموله های شما از هر نقطه ای از کشور با استفاده از انواع خودروهای باربری بارگیری و به بندرعباس منتقل میشوند. برای حمل دریایی باید محموله های شما داخل کانتینر ها بارگیری شوند. 

 

در برخی موارد ، کانتینر بصورت دربستی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در برخی موارد بصورت اشتراکی میباشد. برای ارسال بار به دمام ، همه روزه امکان حمل دریایی نیز برای شما فراهم خواهد بود . حمل دریایی هزینه ای معقول و ایمنی بالا دارد. 

 

 

ارسال دریایی از ایران به دمام از طریق بندرعباس به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال کالا ها به صورت زمینی با استفاده از تریلی  به بنادر انجام میشود.

علاوه بر دمام و سایر شهر های کشور عربستان ، ارسال بار و کالا از ایران به شارجه نیز توسط آنی بار انجام خواهد شد.

هزینه ارسال بار به دمام

 

هزینه‌های ارسال بار به دمام ، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از مناطق دمام یا عربستان را داشته باشید، متفاوت می‌باشد.

 

ضمنا حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی می‌گردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال بار به دمام را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی ارسال بار به دمام ، به آنها وابسته می‌باشد.

 

تعرفه‌ی ارسال بار به دمام به مواردی که در زیر عنوان می کنیم بستگی دارد :

 

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

از مهمترین عوامل در هزینه ارسال بار به دمام ، هزینه گمرکی می‌باشد. توجه به این نکته ضروری است که گمرک دوبی بابت تعرفه و عوارض ورود کالا، مبلغی را از شما دریافت خواهد کرد. تعرفه گمرکی کالا بسته به نوع کالا داشته و هزینه گمرکی کالای شما بسته به تعرفه گمرکی و ارزش بار تعیین می‌گردد.

 

تنها در صورتی که گیرنده کالا درخواست دریافت بار خود را در Free Zone کرده باشد، با توجه به قوانین کشور عربستان، از پرداخت هزینه گمرکی معاف خواهد بود.

علاوه بر خدمات باربری و حمل کالا از ایران به دمام ، همه روزه برای حمل بار به منامه نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را تجربه کنید.

 

ارسال بسته پستی به دمام و شهر های عربستان

 

یکی از خدماتی که برای ارسال بار به عربستان توسط آنی بار انجام میشود ، امکان ارسال بسته پستی به دمام یا سایر شهر های این کشور میباشد .  آنی بار به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه خدمات باربری به عربستان ، بصورت همه روزه انواع بسته های با وزن های مختلف از 100 گرم تا چندین کیلو را در اسرع وقت به دمام ارسال می نماید. 

 

علاوه بر ارسال بار به دمام ، برای محرق ، رفاع ، مدینه حمد ، عالی ، شهرک عیسی و . . . نیز امکان ارسال محموله و بسته پستی فراهم است.

 

ارسال بار به دمام را به متخصص آن واگذار کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید و نهایتا 72 ساعت بعد محموله خود را دریافت کنید.

ارسال حیوانات خانگی به دمام

 

از آنجایی که بسیاری از افراد پس از مهاجرت یا برای مسافرت های خود علاقه دارند حیوانات خانگی را نیز همراه خود داشته باشند ، بهترین راه برای ارسال حیوانات خانگی به دمام تماس با آنی بار است.

 

کارشناسان و متخصصین در خدمات ارسال بار به دمام تمامی مراحل در خصوص ارسال سگ و گربه به دمام را به خوبی و با کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

 

 • میکروچیپ
 • واکسیناسیون کامل
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی عربستان
 • اخذ مجوز ورود حیوانات از کشور عربستان
 • هر نفر حداکثر 2 حیوان خانگی

 

مجموعه آنی بار به عنوان متخصص ارسال بار به دمام ، بهترین و سریعترین و در عین حال ایمن ترین راه برای انتقال محموله های شما به دمام است. علاوه بر دمام ، همه روزه برای حمل بار و کالا به کویت نیز به صورت تخصصی انجام میشود.

 

مدارک مورد نیاز جهت باربری به دمام

 

مدارکی که برای ارسال بار به دمام به روش فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار به دمام را دارید و کالا های شما تجاری هستند ، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به دمام
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص می باشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید. ارسال بار به دمام را به متخصصین آنی بار واگذار کنید . 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار به عمان نیز به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت توسط مجموعه آنی بار انجام میشود . ما بهترین خدمات را در اسرع وقت در اختیار شما قرار میدهیم.

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به دمام

 

برای حمل و نقل و ارسال بارهای تجاری و صنعتی و شخصی برای دمام از سراسر ایران ، قبل از ثبت درخواست خدمات ارسال بار به دمام بهتر است با مشاوران و کارشناسان در خصوص شرایط بار و  محتویات آن و . . . مشاوره کنید. 

 

این مشاوره سبب کاهش هزینه های حمل و نقل و البته افزایش ایمنی و سرعت ارسال بار به دمام خواهد بود. 

 

به عنوان مثال ، برای ارسال یک نمونه یا سمپل ، بهترین روش ارسال بار به دمام بصورت هوایی از طریق خطوط معتبر هوایی است. اما امکان ارسال بار به دمام از طریق روش حمل دریایی نیز وجود دارد که اندکی زمان بیشتر را طلب میکند . مشاوران ما با بررسی تمامی موضوعات تاثیرگذار در باربری ، نازلترین نرخ کرایه و هزینه حمل و نقل و ارسال بار به دمام را به شما عزیزان ارائه می دهند. 

دمام شهری بندری در کشور پادشاهی عربستان سعودی واقع در شبه جزیره عربستان است. این شهر مرکز استان شرقی است و یکی از مهمترین شهرهای عربستان سعودی در کنار خلیج فارس و از مهمترین بنادر این کشور است. این شهر یکی از غنی‌ترین مناطق نفت‌خیز جهان است. بعضی از ادارات مهم دولتی در مرکز شهر قرار دارد.

فرودگاه بین‌المللی ملک فهد در ۲۰ کیلومتری غرب این شهر قرار دارد. شهر دمام در نزدیکی شهرهای الخبر و ظهران قرار گرفته‌است.

جمعیت شهر دمام بر پایهٔ سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۲۰۰۷ میلادی، برابر با دو میلیون نفر بوده‌است. پیشهٔ مردم شهر کارمند دولتی، کشاورزی، صید، تجارت و صناعت است. بزرگترین شرکت‌های شهر به نام آرامکو معروف است، همچنین مقر اصلی شرکت بزرگ سابک در این شهر واقع شده‌است.

پژوهشگران برآنند که پیشینهٔ دمام به عصر سنگ (عصر حجر) بر می‌گردد. آثاری از این دوران در کنار منطقهٔ (عین السیح) واقع در ۱۳ کیلومتری جنوبی شهر الخبر بدست آمده‌است که نشانی از قدمت شهر است. بعد از آن قبیلهٔ الدواسر شهر را بازسازی نمودند. هنوز یکی از قدیمی‌ترین محله‌های دمام به نام (حی الدواسر) یعنی محلهٔ دواسر مشهور است، نسبتاً به قبیلهٔ الدواسر اما آبادی و شهرت این شهر در سدهٔ بیستم از قرن گذشته میلادی بروز نمود؛ هنگامی که نفت در این منطقه اکتشاف شد.

 

علاوه بر دمام ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای باربری به دبی نیز توسط آنی بار انجام میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع