بنر آنی بار

ارسال بار به زوریخ سوئیس

باربری از ایران به زوریخ سوئیس

 

ارسال بار به زوریخ سوئیس از خدمات ویژه شرکت آنی بار در زمینه حمل و نقل بین الملل ، می باشد .

ارسال بار به زوریخ همه روزه انجام می شود و برای حفاظت از بار شما ، بار و کالای شما بصورت کامل بیمه می شود ؛ خدمات بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط پرسنل آنی بار ارائه می شود . 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار انواع بار و کالا را از تمام نقاط ایران به تمام شهرهای سوئیس ارسال کنید .

ارسال بار به زوریخ ، ژنو ، برن و . . . بصورت هوایی و زمینی ،کاملا حرفه ای ، تخصصی و ایمن توسط شرکت آنی بار با کمتر از نیم قرن تجربه .   

شهر زوریخ در شمال کشور سوئیس و در دامنه ی کوههای آلپ واقع شده است . این شهر بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر سوئیس و مرکز ایالت کانتون زوریخ می باشد. شهر زوریخ مهمترین شهر اقتصادی سوئیس و مرکز فرهنگی این کشور می باشد. شهر زوریخ به دلیل امنیت و اقتصاد و زیبایی وصف ناپذیر یکی از بهترین شهرهای دنیا برای زندگی می باشد. 

 

ارسال بار به زوریخ ، یکی از تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بین المللی آنی بار می باشد که از تمام نقاط کشور در اختیارتان قرار می گیرد .

 

ارسال بار به زوریخ و تمامی شهرهای سوئیس بصورت همه روزه انجام می شود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام می شود و برای ضمانت ارائه خدمات ارسال بار به زوریخ توسط شرکت آنی بار بارنامه بین المللی صادر می شود .

باربری به زوریخ
باربری به زوریخ

فریت بار به زوریخ  

 

ارسال بار به زوریخ بصورت هوایی و ارائه خدمات بسته بندی بار توسط شرکت آنی بار انجام می شود.

 

 انواع بار شما از درب منزل، انبار یا دفتر توسط پرسنل آنی بار تحویل گرفته می شود ، سپس بعد از مراحل بسته بندی اصولی بار شما جهت فریت بار به زوریخ به قسمت بار فرودگاه منتقل می شود.

 

امور گمرکی توسط مجموعه آنی بار در گمرکات کشور مبدا و مقصد انجام می شود و در نهایت بارنامه هوایی با نازلترین نرخ اسال بار به زوریخ صادر می گردد.

 

خدمات ارسال بار به زوریخ بصورت هوایی به شرح ذیل می باشد :

 

 • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به زوریخ  
 • فریت بار اضافه بار مسافری به زوریخ  
 • فریت بار لوازم منزل به زوریخ  
 • فریت بار تجاری به زوریخ

 

اگر خواستار ارسال بار به زوریخ (فریت بار) هستید، مجموعه آنی بار به شما کمک خواهد کرد.

 

فرودگاه زوریخ که فرودگاه کلوتن نیز نامیده می شود، فرودگاهی بین المللی در شهر زوریخ سوئیس است. این فرودگاه بزرگ ترین فرودگاه این کشور و قطب اصلی سوئیس ایرلاینز به شمار می رود. 

 

ارسال بار بصورت زمینی برای زوریخ

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به زوریخ به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به زوریخ به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

در روش گروپاژ ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر زوریخ ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به زوریخ بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

ارسال بار به زوریخ به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص انجام می شود .  این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است .

 

در صورتی که هزینه ارسال بار به زوریخ مهم تر از زمان ارسال آن است می توانید از خدمات گروپاژ یا خرده بار استفاده ، البته این موضوع برای همه بارهای صدق نمی کند.

 

ارسال بار به سیدنی و ارسال بار به ملبورن بصورت زمینی و دریایی بصورت کاملا ایمن توسط آنی بار   

ارسال انواع بار و کالا به شهر زوریخ  

 

ارسال بار به زوریخ همه روزه و در کوتاه ترین زمان انجام می شود . ما برای ارسال بار به زوریخ بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به سوئیس می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات باربری و ارسال بار به زوریخ ندارد. 

 

 • ارسال بار مسافری به زوریخ  
 • ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به زوریخ
 • ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به زوریخ
 • ارسال و صادرات زعفران به زوریخ  
 • ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به زوریخ
 • ارسال بارهای نمایشگاهی به زوریخ

 

انجام تمام مراحل ارسال بار به زوریخ توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی .

حمل انواع بار و کالا
حمل انواع بار و کالا

ارسال بار به تورنتو و ارسال بار به ونکوور از خدمات تخصصی آنی بار برای کانادا می باشد . 

 

کالاهای ممنوعه در باربری به زوریخ

 

هنگام ارسال بار به زوریخ  یا سایر شهر های سوئیس ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و سوئیس قابلیت ارسال ندارند .

 

شما باید قبل از بسته بندی و اقدام برای ارسال بار به زوریخ از لیست موارد ممنوعه ، مطلع باشید؛ کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات هستند .

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به زوریخ  میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به زوریخ می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای سوئیس نیز بار ارسال کنید.

 

اگر هنگام ارسال بار به زوریخ به کالاهای ممنوعه توجه نکنید ، مجبور به پرداخت جریمه و در مواردی مانند دخانیات تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید.

 

حمل بار به فرانسه همه روزه از تمام نقاط کشور تحت پوشش بیمه بین المللی 

 

حمل بار به زوریخ تحت پوشش بیمه کامل 

 

هنگام حمل و نقل بین المللی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به زوریخ  است . 

 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به زوریخ  خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به زوریخ  ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

 

آنی بار برای ارسال بار به زوریخ یا سایر شهر های سوئیس از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

 

پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در زوریخ شامل می باشد.

بیمه نامه باربری بین المللی

حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به برلین   

 

استعلام نرخ باربری از ایران به زوریخ  

 

هزینه ارسال بار به زوریخ  یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به زوریخ  استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به زوریخ  بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به زوریخ  دارد.

 

موارد موثر بر نرخ کرایه ارسال بار به زوریخ شامل :

 

 • هزینه بسته بندی
 • هزینه‌ی حمل
 • هزینه‌ی تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط
 • هزینه بارنامه‌ی بین المللی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

 

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به زوریخ  به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به زوریخ بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

ارسال بار به ژنو یکی دیگر از خدمات آنی بار در کشور سوئیس می باشد. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به زوریخ

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به زوریخ سوئیس

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به زوریخ در سوئیس نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در زوریخ که دریافت کننده بار شما در فرودگاه زوریخ می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به زوریخ سوئیس

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در زوریخ افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به سوئیس مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به زوریخ علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به زوریخ شامل :

 

 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • کپی ویزای سوئیس
 • کپی ثبت نام در فدراسیون سوئیس
 • فهرست موجودی یا لیست کالا
 • وکالتنامه قانونی توسط دفتر اسناد رسمی سوئیس
 • INN یا شماره پرداخت کننده مالیات فردی سوئیس

 

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به زوریخ الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به زوریخ در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به سوئیس ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به زوریخ را ندارید اما مایل به ارسال بار به زوریخ هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به زوریخ را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند .
شرکت آنی بار امکان ارسال بار به زوریخ بدون بلیط و پاسپورت را برای شما فراهم نموده است.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع