ارسال بار به فرانسه (هوایی ، زمینی و دریایی) |هزینه پست به فرانسه

ارسال بار به فرانسه با کمترین هزینه

شرکت حمل و نقل و باربری آنی بار به عنوان برترین و تخصصی ترین تیم ارسال بار به فرانسه به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان برای انتقال محموله های مختلف و کالاهای تجاری برای همه نقاط فرانسه است. 

ارسال بار به فرانسه از همه نقاط ایران انجام میشود و برای محموله های شما از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده میشود . روش های مختلف برای ارسال بار به فرانسه وجود دارند که عبارتند از : حمل هوایی ، حمل زمینی ، حمل دریایی. 

شماره تلفن باربری برای ارسال بار به فرانسه 57669-021 می باشد که به صورت رایگان کاملترین خدمات مشاوره را در اختیار شما قرار میدهد. با کارشناسان آنی بار در تماس باشید و بهترین خدمات را در اسرع وقت تجربه کنید.

علاوه بر ارسال بار به فرانسه ، ارسال بار از فرانسه به ایران نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود.

حمل بار به فرانسه
حمل بار به فرانسه

انواع روش های باربری به فرانسه

ارسال بار به فرانسه با انواع روش های مختلف زمینی،تریلی،هوایی و دریایی انجام میگیرد که هریک برای شرایط خاص و محموله های مناسب هستند. هر کدام از این روش های باربری قوانین و ضوابط خاص خود را دارد که کارشناسان ما اطلاعات آن را در اختیار مشتریان قرار خواهند داد.

محبوب ترین و سریع ترین روش ارسال بار به فرانسه ، ارسال بار هوایی می باشد. ارسال بار به فرانسه با هواپیما های مخصوص باربری انجام می شود. 

ارسال بار به فرانسه بصورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ؛ اما این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه زیادی نیز خواهد داشت.

برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از طریق خدمات همه روزه آنی بار سفارش باربری خود را ثبت نمایید.

ترانزیت زمینی فرانسه

 

در ارسال بار به فرانسه به روش زمینی می توان از انواع تریلی از جمله ترانزیت استفاده کرد و در صورتی که تمایل به روش دریایی و هوایی و .. را دارید آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

حمل زمینی به خارج از کشور از نظر هزینه ای برای نواحی و مناطق نزدیک مانند خاورمیانه بسیار مناسب است .

تحویل سریع نسبت به سایر روش های باربری از مزیت های ارسال بار به فرانسه به روش زمینی می باشد اما برای فرانسه که فاصله زیادی با ایران دارد ، هزینه ها و فاصله زمانی بسیار بیشتر خواهد بود.

ارسال بار به فرانسه بصورت زمینی یکی از محبوب ترین روش ها برای انتقال بار و کالا میباشد. برای ارسال بار به فرانسه به صورت زمینی ، تریلی ترانزیت مورد استفاده قرار میگیرد .

علاوه بر ارسال بار به فرانسه ، حمل بار به آلمان با بهترین ، ایمن ترین و جدیدترین ترانزیت های شرکت آنی بار 

 

ترانزیت کالا
ترانزیت کالا

حمل دربستی ( فول تراک ) 

 

در روش فول تراک یک تریلی به صورت دربستی و کاملا اختصاصی برای انتقال یک محموله در اختیار شما قرار میگیرد. اگر بخشی از تریلی نیز خالی باشد مشکلی ایجاد نمی شود و اختیار ان بر عهده صاحبین کالا می باشد.

 

در حمل دربستی سرعت انتقال محموله ها بیشتر است و بارگیری فقط یک بار و برای یک محموله انجام میشود. حمل دربستی از همه نقاط کشور انجام میشود و تریلی مورد نظر برای بارگیری در ظرف 24 ساعت در محل بارگیری حاضر خواهد شد.

 

گروپاژ

یکی از روش های حمل زمینی به فرانسه گروپاژ است . در این روش محموله هایی که دارای وزن و حجم کمتری هستند و نیازی به حمل دربستی آنها وجود ندارد به صورت اشتراکی حمل می شوند.

 

در روش گروپاژ فرانسه یک تریلی به 2یا 3 محموله اختصاص پیدا می نماید و هر قسمت از آن برای بارگیری یک محموله مورد استفاده قرار میگیرد.

گروپاژ زمینی فرانسه
گروپاژ زمینی فرانسه

انتقال دریایی به فرانسه

یکی از روش های ارسال بار به فرانسه ، روش حمل دریایی ( حمل ترکیبی ) نیز نامیده میشود.  در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری میشوند و به بنادر کشور فرانسه منتقل میشوند.

این روش ارسال بار به فرانسه هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است.

مشاوران و کارشناسان آنی بار شما را در انتخاب بهترین روش برای ارسال بار به فرانسه راهنمایی می کنند اما انتخاب نهایی برعهده صاحبین بار می باشد.    

برای ارسال بار به فرانسه ، مجموعه آنی بار بهترین و حرفه ای ترین مشاوره را در اختیار شما قرار میدهد تا با ارزانترین نرخ کرایه محموله های خود را بارگیری و ارسال کنید . 

 

حمل و نقل دریایی برای فرانسه
حمل و نقل دریایی برای فرانسه

 

انواع کانتینر ها

همانطور که گفته شد برای انتقال دریایی به فرانسه باید از کانتینر استفاده کرد. کانتینر ها دارای انواع مختلفی هستند که به صورت زیر می باشد : 

 

 • Dry Cargo Containers : متداول ترین نوع کانتینرهای حمل و نقل هستند که عمدتا فولادی می باشند و دیواره های محکم و سفتی دارند.این باکس ها در مقابل حیوانات، پرندگان و حشرات مقاوم هستند.این کانتینرها در ابعاد 20 و 40 فوت ساخته می شوند.
 • Special Dry Cargo Containers: از آنجاییکه در برخی مواقع نمی توان فرایند بارگیری و تخلیه را براحتی از طریق دربهای جانبی یا انتهایی انجام داد از این کانتینرهای مخصوص استفاده می شود.
 • Open Top Containers : کانتینرهای سقف باز مثل کانتینرهای معمولی هستند با این تفاوت که سقف فولادی بالا را ندارند.از این کانتینرها برای اقلام سنگین، حجیم یا شکننده مثل ورقه های شیشه ای یا ماشین آلات استفاده می گردد.
 • Flat Rack Containers :  این کانتینرها حالت محصور و جعبه ای شکل ندارند و بنام کانتینرهای قفسه ای تخت شناخته می شوند.
 • Closed Ventilated Containers :  در مواقعی که کالاها نباید در معرض رطوبت قرار بگیرند از کانتینرهای تهویه دار استفاده می شود.
کانتینر
کانتینر

علاوه بر خدمات تخصصی ارسال بار به فرانسه ، حمل بار به اسپانیا با انواع روش های باربری به ویژه دریایی 

 

حمل هوایی فرانسه

 

برای ارسال بار به فرانسه ، روش حمل هوایی نیز بسیار مناسب و پر استفاده می باشد. در این روش ، حمل و نقل کالاها و محموله های شما با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری و یا هواپیمایی های باربری انجام میشود.

 

برای ارسال بار به فرانسه با هواپیما ، 2 نوع روش ارسال وجود دارد : 

 

 • ارسال مسافری ( فریت بار ) 
 • ارسال کارگو 

در ارسال بار به فرانسه با روش فریت بار مسافری ، حجم مشخصی از محموله و بارهای شما با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری به فرودگاه های فرانسه ارسال میشود. اما در روش کارگو ، حجم زیادی و محموله های سنگین تر و بزرگتر با استفاده از هواپیما های باری بارگیری و منتقل میشوند.

برای ارسال بار به فرانسه با هواپیما بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما بصورت رایگان مشاوره نمایید. 

 

فریت هوایی انواع بار و کالا برای فرانسه
فریت هوایی انواع بار و کالا برای فرانسه

 

بسته بندی کامل حمل هوایی

 

یکی از مهمترین موارد در حمل هوایی به فرانسه بسته بندی محموله های می باشد که در امنیت محموله ها موثر است. در حمل هوایی شرایط خاصی برای بسته بندی در نظر گرفته می شود که باید به صورت اصولی انجام شود تا در فرودگاه اجازه بارگیری محموله صادر شود.

 

به عنوان مثال ، برای حمل هوایی انواع ساز و آلات موسیقی باید از جعبه های چوبی استفاده نمود. در این مورد نیاز به سمپاشی جعبه های چوبی نیز اقدام شود و مدارک مربوط به آن نیز در اختیار گمرک فرودگاه امام خمینی قرار گیرد.

 

بسته بندی محموله ها در 2 مرحله انجام میشود. مرحله اول بسته بندی که توسط صاحبین محموله ها برای انتقال آنها به گمرک فرودگاه انجام میشود و مرحله دوم بسته بندی تخصصی و پالت بندی محموله ها در فرودگاه می باشد که توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای تشریفات گمرکی حمل هوایی

 

همانطور که گفته شد ، برای ارسال هوایی به فرانسه باید محموله ها در گمرک امام خمینی تهران تشریفات گمرکی را طی نمایند. برای انجام تشریفات گمرکی و صدور مجوز های ارسال محموله باید مدارک زیر را تهیه نمود.

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده 
 • اصل کارت ملی فرستنده 
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده 
 • پستی گیرنده 
 •  شماره تلفن گیرنده

اگر باری که به فرانسه ارسال می کنید محموله تجاری باشد علاوه بر اسناد بالا باید مدارک زیر را نیز ارائه دهید :

 • کارت بازرگانی 
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش

برای انجام فرایند های گمرکی و ترخیص کالا مدارک بالا لازم است اما در برخی موارد برای محموله های خاص یا برخی از انواع کالا ها نیاز به دریافت مجوز های خاصی نیز وجود دارد که با هماهنگی کارشناسان ما این مدارک برای شما دریافت خواهد شد.

 

به عنوان مثال ، ممکن است یک محموله برای ارسال به فرانسه نیاز به اخذ مجوز از وزارت ارشاد یا وزارت بهداشت داشته باشد که کارشناسان ما در این خصوص نیز بهترین راهنمایی را در اختیار شما قرار میدهند.

 

 

هزینه های ارسال هوایی به فرانسه چقدر است؟

 

ارسال هوایی به فرانسه دارای هزینه های مستقیم و غیر مستقیم است. هزینه اصلی برای انتقال محموله بر اساس وزن و ابعاد و حجم یک محموله مشخص می شود. برای اندازه گیری وزن حجمی برای بارهای هوایی بایستی اندازه طول و عرض و ارتفاع را (به سانتی متر) در یکدیگر ضرب کرده و تقسیم بر عدد 6000 کنیم.

با محاسبه این فرمول ، مقدار وزن حجمی محموله ها محاسبه میشود . اما در فرودگاه برای محاسبه هزینه های حمل هوایی وزن باسکول نیز مورد توجه قرار میگیرد. در صورتی که هر یک از این 2 وزن بالاتر باشد همان مبلغ به عنوان هزینه حمل محموله در نظر گرفته میشود.

موارد فرعی برای هزینه های حمل هوایی به فرانسه به صورت زیر می باشند :

 • هزینه انتقال محموله به فرودگاه 
 • هزینه جابجایی های داخل فرودگاه
 • هزینه بسته بندی و پالت بندی  
 • هزینه صدور بارنامه و بیمه نامه حمل هوایی

هزینه نهایی خدمات پس از انجام بسته بندی و پالت بندی محموله مشخص می شود و کارشناسان در فرودگاه امام خمینی هزینه دقیق را به شما عزیزان اعلام خواهند نمود.

 

چه کالاهایی به فرانسه ارسال می شوند ؟

 

ارسال بار به فرانسه محدود به نوع خاصی از کالاها نیست و امکان انتقال انواع محموله ها فراهم است . بجز مواردی که ارسال آنها توسط گمرک ایران ممنوع اعلام شده و یا مواردی که واردات آنها به فرانسه ممنوع است سایر محموله ها قابل ارسال هستند.

بر اساس نوع محموله و شرایط آن می بایست روش مناسب برای انتقال آن نیز مورد استفاده قرار گیرد. برخی از محموله های قابل ارسال به فرانسه به صورت زیر هستند :

 1. ارسال انواع لوازم خانه و اثاثیه 
 2. انتقال کالاهای تجاری و سمپل 
 3. ارسال دستگاه های صنعتی 
 4. انتقال مواد غذایی و خوراکی 
 5. ارسال لوازم شخصی 
 6. ارسال مواد اولیه کارخانجات 
 7. ارسال لوازم برقی و الکترونیکی 

 

اگر محموله خاصی دارید و برای ارسال آن به فرانسه نیاز به مشاوره با کارشناسان دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید. علاوه بر فرانسه ، حمل بار به هلند نیز از خدمات همه روزه و تخصصی آنی بار است.

 

کرایه و هزینه حمل کالا به فرانسه

 

مهمترین موضوع برای صاحبین محموله در زمان ارسال بار به فرانسه مسئله هزینه و نرخ کرایه انتقال محموله است . هزینه های نهایی بر اساس موارد مختلفی مشخص می شوند که هر یک از این موارد می تواند در کاهش یا افزایش هزینه ها موثر باشد. مواردی که در هزینه های ارسال بار به فرانسه موثر است به صورت زیر می باشد : 

 

روش حمل

مهمترین عامل در هزینه های حمل و نقل کالا از ایران به فرانسه روش حمل آن است. روش های مختلف هزینه های متفاوتی دارند و بر همین اساس کارشناسان بهترین و مناسب ترین روش را به شما معرفی خواهند نمود. به عنوان مثال ، حمل هوایی هزینه بر ترین و البته سریعترین و حمل دریایی مقرون به صرفه ترین و البته کند ترین روش است.

 

نوع محموله و هزینه های گمرکی

 

ارسال برخی محموله و کالاها دارای تعرفه های گمرکی بالایی است. از همین جهت ممکن است نوع محموله شما سبب افزایش هزینه های ترخیص و هزینه های گمرکی شود که این موضوع در هزینه نهایی کاملا موثر است.

 

هزینه اخذ مجوز های خاص

 

همانطور که گفته شد ، برای انتقال برخی محموله نیاز به اخذ مجوز های خاصی نیز وجود دارد. همین موضوع سبب می شود که فرایند انتقال بار به فرانسه طولانی تر و هزینه بر تر شود.

 

هزینه های مربوط به بیمه

 

برای انتقال ایمن محموله ها باید از بیمه نامه استفاده کرد . بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله های مشخص میشود و هرچه محموله ارزشمند تر باشد میزان هزینه برای پوشش بیمه نیز افزایش خواهد داشت.

 

علاوه بر ارسال بار به فرانسه ،  ارسال بار به ایتالیا  به صورت تخصصی و حرفه ای توسط مجموعه آنی بار انجام میشود.

 

هزینه پست از ایران به فرانسه چقدر است ؟

 

ارسال بسته پسته پستی از ایران به فرانسه توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام میشود و هزینه های آن بر اساس تعرفه های مشخص شده طبق وزن و حجم محموله مشخص می شود.

بسته پستی معمولا به بسته های با وزن چند گرم یا چند صد گرم گفته می شود که از نقاط مختلف ایران برای فرانسه ارسال می شوند و شرکت پست ایران از طریق پست هوایی یا زمینی انتقال آن را انجام میدهد.

با توجه به عضويت جمهوري اسلامي ايران در اتحاديه پستي جهاني امكان ارايه خدمات پستي خارجه فراهم است، در اين رابطه ارسال پست نامه شامل: (نامه، كارت پستال، اوراق چاپي يا مطبوعات، مرسولات نابينايان، كيسه M و بسته كوچك) و همچنین ارسال امانات پستي و مرسولات EMS كه در ايران به عنوان پست پيشتاز شناخته شده وجود دارد.

هزینه های ارسال بسته پستی به کشور های خارجی بر اساس دسته بندی زیر مشخص می شود : 

اول:

 • امارات – ترکیه – اردن – قطر – هندوستان – چک – کراواسی – لهستان – سریلانکا – افغانستان – اسلواکی – بلغارستان – پاکستان

دوم:

 • آلمان – ایتالیا – اسپانیا – اتریش – اندونزی – انگلستان – ایرلند – بلژیک – چین – تایلند – هلند – دانمارک – سوئد – سوییس – فرانسه – فنلاند – نروژ – کره – قبرس – مجارستان – رومانی – روسیه – مالزی – یونان – غزافستان

سوم:

 • آمریکا – استرالیا – ژاپن – نیوزلند – کانادا – ونزوئلا – تایوان – شیلی – برزیل – مکزیک – آفریقای جنوبی – کلمبیا

این دسته بندی هزینه ارسال را مشخص می‌کند. در دسته اول هزینه ارسال کمتر از دسته سوم است.

همانطور که مشخص است ، فرانسه در دسته بندی دوم قرار دارد . بر همین اساس ، هزینه ارسال بسته پستی به فرانسه تا نیم کیلو 225 هزار تومان ، مازاد بر نیم کیلو تا 1 کیلو 331200 تومان ، مازاد بر یک کیلو تا 2 کیلو 423900 تومان ، مازاد بر 2 کیلوگرم 225000 می باشد.

 

برای دانلود نرخنامه شرکت پست ایران روی لینک زیر کلیک کنید : 

 

دانلود نرخنامه پست خارجی

ارسال بسته پستی از ایران به فرانسه
ارسال بسته پستی از ایران به فرانسه

 

 

ارسال حیوانات خانگی به فرانسه 

 

انتقال حیوانات خانگی به فرانسه است که نیاز به دقت و آگاهی از قوانین و مقررات دارد. کشورهای مختلف بسته به شرایط خود، قوانین متفاوتی برای ورود حیوانات دارند. این قوانین ممکن است شامل ممنوعیت ورود برخی از حیوانات، نیاز به مدارک خاص، و رعایت استانداردهای بهداشتی باشد.

ارسال حیوانات خانگی از طریق هوایی معمول‌ترین روش است. در این روش، علاوه بر رعایت قوانین کشور مقصد، باید قوانین مربوط به پرواز نیز در نظر گرفته شود. برخی از مهم‌ترین نکات قابل توجه عبارتند از:

 • رعایت قوانین کشور مبداء و مقصد
 • توجه به قوانین بین‌المللی مربوط به حمل حیوانات
 • قوانین شرکت‌های هواپیمایی
 • مدارک لازم برای حمل حیوانات

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال حیوانات : 

 

برای انتقال حیوانات خانگی به فرانسه ، مدارک مختلفی نیاز است که شامل:

 • برگه اجازه ورود (Permit Import)
 • مدارک دامپزشکی بین‌المللی
 • تأییدیه کتبی قرنطینه دامپزشکی
 • مدارک واکسیناسیون معتبر
 • شناسنامه و گذرنامه حیوان
 • فرم درخواست حمل موجود زنده

 

 

مجموعه آنی بار برای خدمات ارسال حیوانات خانگی به فرانسه به صورت تخصصی و صفر تا 100 خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. خدمات انتقال حیوانات از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و برای مشاوره رایگان می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

بیمه نامه معتبر در ارسال بار به فرانسه

شرکت برای ارسال بار به فرانسه به صورت ایمن به خارج از کشور بیمه نامه بین المللی صادر می کند.

این بیمه نامه معتبر با پوشش سراسری حوادث توانسته است تمامی خسارت های ناشی حوادث غیر قابل پیش بینی هنگام ارسال بار به فرانسه را به کمترین میزان کاهش دهد و جبران کند.

شرکت تمامی خدمات خود را با بیمه نامه به مشتری ارائه می دهد و بدون تنظیم بیمه نامه  مسئولیت ارسال بار به فرانسه را برعهده نخواهد گرفت.

زیرا بیمه امری ضروری و اجتناب ناپذیر است بخصوص در حمل بار به خارج از کشور  هر چه مسافت بین محل بارگیری و تخلیه بیشتر  باشد ضرورت بیمه بیشتر می شود.

همچنین با افزایش ارزش بار میزان بیمه نیز افزایش می یابد و شما می توانید بیمه را تا سقف ارزش بار افزایش دهید.

 

ارسال بار از فرانسه به ایران

 

علاوه بر ارسال بار به فرانسه توسط آنی بار ، خدمات حمل و نقل کالا از فرانسه به ایران نیز به صورت تخصصی توسط مجموعه آنی بار انجام میشود .برای ارسال بار از فرانسه به ایران نیز 3 روش حمل زمینی ، هوایی و دریایی مورد استفاده قرار میگیرند و تمامی مراحل مشابه به ارسال کالا از ایران به فرانسه است. 

 

اگر قصد دارید محموله ای را از فرانسه به ایران منتقل کنید به دلیل وجود تحریم ها ممکن است نیاز به سوئیچ لاین و انجام ترفند هایی برای انتقال ان به ایران وجود داشته باشد که اطلاعات کاملی در خصوص تمامی این موارد توسط کارشناسان ما به شما ارائه خواهد شد.

برای مشاوره تخصصی در خصوص ارسال بار به فرانسه به ایران فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

کارشناسی و مشاوره برای ارسال بار به فرانسه

آنی بار برای ارائه مشاوره در بخش بین الملل برای ارسال بار به فرانسه ،کارشناسان متخصص و زبده را بکار گرفته است. ارائه مشاوره دقیق یکی از مهم ترین وظایف شرکت باربری بین المللی قبل از ارسال بار به فرانسه می باشد. این کارشناسان با بررسی مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به فرانسه را به شما پیشنهاد خواهند داد. 

 

کارشناسان بخش بین الملل تجربه ی بیش از سی سال خود را برای ارسال بار به فرانسه در اختیار مشتریان قرار می دهند و با تسلط کاملی که به قوانین گمرکی ایران و کشور مقصد دارند بهترین خدمات را درخ اختیار شما قرار میدهند. برای مشاوره با کارشناسان و ارسال محموله به فرانسه در اسرع وقت با شماره 57669-021 در تماس باشید.

علاوه بر ارسال بار به فرانسه ، ارسال بار به انگلستان بصورت تخصصی و حرفه ای با بهترین کیفیت انجام میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع