ارسال بار به نروژ|ارسال بار به اسلو|باربری ایران به نروژ

انتقال محموله و کالا به همه نقاط نروژ

انتقال محموله و کالا از ایران به نروژ یکی از خدمات تخصصی است که مجموعه آنی بار در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های خود را با کمترین هزینه به همه نقاط نروژ ارسال کنید.

انتقال بار و کالا به نروژ در واقع خدماتی است که امکان ارسال محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی را فراهم می نماید و امکان تجارت با ایران و نروژ را فراهم می نماید.

همچنین هموطنان گرامی که قصد مهاجرت به نروژ را دارند می توانند از طریق خدمات آنی بار محموله و کالاهای شخصی اعم از اثاثیه ، لباس و . . . را به راحتی به نروژ ارسال کنند.

حمل کالا به نروژ به صورت اشتراکی و اختصاصی انجام میشود و روش های مختلف برای این خدمات وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

ارسال بار به نروژ
ارسال بار به نروژ

انواع روش های ارسال بار به نروژ

برای حمل بار به نروژ می توانید از روش های باربری مختلف استفاده نمایید تا با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه محموله شما به نروژ ارسال شود. استفاده و بکارگیری تمامی روش ها در ارسال بار به نروژ امکان پذیر می باشد و آنی بار به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است .

برای ارسال بار به نروژ می تونید از روش های زیر استفاده نمایید:

 • حمل زمینی
 • حمل دریایی
 • حمل هوایی

تیم متخصص آنی بار بر اساس شرایط محموله شما ، مجوز های انتقال محموله خاص و . . . . بهترین و مناسب ترین روش را به شما عزیزان معرفی خواهد نمود. البته بودجه نیز در انتقال محموله های بسیار موثر است.

علاوه بر ارسال بار به نروژ ، ارسال بار به روسیه با انواع روش های باربری در آنی بار به صورت تخصصی انجام میشود.

ارسال هوایی به نروژ

برای ارسال بار به نروژ ، حمل و نقل هوایی بار و کالا بسیار سریع و ایمن خواهد بود و در اسرع وقت امکان تحویل محموله ها را برای شما فراهم خواهد نمود . در کمترین زمان ممکن ، مجموعه آنی بار از طریق خطوط هواپیمایی معتبر بین المللی و ایرانی امکان انتقال کالاها را برای شما فراهم می نماید .

در ارسال بار به نروژ ، همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه از طریق فرودگاه امام خمینی برای شما عزیزان فراهم خواهیم نمود . در حمل هوایی برای نروژ نیز از بیمه نامه کامل استفاده می شود تا امنیت محموله های شما به بالاترین حد آن برسد .

ارزانترین خدمات فریت بار هوایی برای نروژ با بیمه
ارزانترین خدمات فریت بار هوایی برای نروژ با بیمه

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار هوایی به نروژ

مدارکی که برای ارسال بار به نروژ ( بار مسافری و اثاث منزل ) بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار به نروژ را دارید و بارتان تجاری است ، باید این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به نروژ
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص می باشد، با همکاران ما در شرکت آنی بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.

علاوه بر ارسال بار به نروژ ، ارسال بار به فرانسه از خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار می باشد .

 

مدارک مورد نیاز برای تشریفات گمرکی حمل هوایی

 

همانطور که گفته شد ، برای ارسال هوایی به نروژ باید محموله ها در گمرک امام خمینی تهران تشریفات گمرکی را طی نمایند. برای انجام تشریفات گمرکی و صدور مجوز های ارسال محموله باید مدارک زیر را تهیه نمود.

 

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • پستی گیرنده
 • شماره تلفن گیرنده

اگر باری که به نروژ ارسال می کنید محموله تجاری باشد علاوه بر اسناد بالا باید مدارک زیر را نیز ارائه دهید :

 

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش

 

برای انجام فرایند های گمرکی و ترخیص کالا مدارک بالا لازم است اما در برخی موارد برای محموله های خاص یا برخی از انواع کالا ها نیاز به دریافت مجوز های خاصی نیز وجود دارد که با هماهنگی کارشناسان ما این مدارک برای شما دریافت خواهد شد.

ارسال بار به نروژ تخصص آنی بار است اما علاوه بر آن برای ارسال بار به آلمان نیز ما بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال زمینی برای نروژ

یکی از روش های ارسال بار و کالا برای نروژ حمل زمینی است که توسط تریلی ترانزیت انجام میشود . در این روش محموله ها با عبور از چند کشور به نروژ خواهند رسید . این روش از نظر هزینه و زمان تقریبا مقرون به صرفه است.

از مهمترین ویژگی های حمل زمینی برای نروژ را می توان به امکان انتقال محموله ها از همه نقاط کشور به صورت مستقیم نام برد. روش حمل زمینی به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود و محموله ها با بالاترین امنیت منتقل خواهند شد.

1- روش کراس استافینگ (Cross Stuffing)

روش کراس استافینگ یکی از انواع روش‌های حمل و نقل دریایی است. این روش زمانی کاربرد دارد که بندر مقصد، توانایی و امکانات لازم برای پهلو گرفتن کشتی‌های بزرگ را ندارد. به همین دلیل لازم است که کالاها از یک کشتی به کشتی یا کشتی‌های دیگر منتقل شوند و به بندر مقصد رسانده شوند. باید بدانید که این روش به صورت برعکس هم انجام می‌شود.

یعنی از بندر کوچک مبدأ، کالاها را روی کشتی‌های متفاوت بارگیری می‌کنند و در بندر بزرگ دیگری آن‌ها را به کشتی بزرگ باربری منتقل می‌کنند. از دیگر موارد استفاده از روش کراس استافینگ برای دور زدن برخی تحریم‌ها است. کشورهایی مانند ایران که درگیر تحریم هستند با استفاده از این روش می‌توانند برخی از کالاهای موردنیاز خود را وارد کنند.

 

2- روش چارترینگ

 

در برخی مواقع بنا به دلایل متفاوتی مانند حجم زیاد کالا، عدم وجود بسته‌بندی خاص یا بسیاری موارد دیگر، نیاز است که کشتی باربری را به صورت کامل اجاره کنند. در این مواقع باید از روش چارترینگ یا اجاره کامل کشتی استفاده کرد.

 

3- روش ترانسشیپ (Transshipment)

همان‌طور که در ابتدای مطلب گفتیم، همه کشورها به آب‌های آزاد دسترسی ندارند. به همین دلیل یکی از انواع حمل و نقل دریایی به نام ترانسشیپ به وجود آمده است. در این روش بارها به بندری نزدیک به مقصد رسانده می‌شوند و از آنجا توسط روش‌های حمل نقل زمینی یا هوایی به مقصد رسانده می‌شوند.

4- روش گروپاژ

یکی دیگر از انواع روش‌های حمل و نقل دریایی، روش گروپاژ است.در این روش کالاهای یکسانی که تولیدکنندگان یا فروشندگان متفاوت اقدام به صادرات آن‌ها کرده‌اند روی یک کشتی بارگیری می‌شوند.در این مواقع صاحب کشتی یا شرکت حمل و نقل اقدام به دریافت بارنامه گروهی برای تمام کالاهای یکسان می‌کند.

 

حمل بار به نروژ
حمل بار به نروژ

ارسال دریایی به نروژ

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به نروژ حمل دریایی است . در روش حمل دریایی برای نروژ ، تیم متخصص آنی بار محموله های شما را از طریق حمل زمینی و با استفاده از کانتینر 20 فوت یا 40 فوت بارگیری و به بنادر جنوبی کشور ارسال می نماید. پس از انجام فرایند های گمرکی در جنوب ، محموله های شما داخل کشتی های بسیار بزرگ بارگیری می شوند و به سمت نروژ ارسال می شوند.

روش حمل دریایی مقرون به صرفه ترین روش برای انتقال محموله با حجم زیاد یا وزن زیاد است . در این روش از بهترین بیمه نامه استفاده می شود و امن ترین روش انتقال محموله ها می باشد.

 

حمل مستقیم ( دربستی )

در روش حمل مستقیم ، محموله های شما در محل مورد نظر شما داخل یک تریلی بارگیری می شود و محموله مستقیما بدون توقف ، تخلیه و بارگیری یا اضافه کردن محموله دیگری به آن به سمت نروژ حرکت میکند.

در حمل مستقیم محموله ها سرعت انتقال معمولا مناسب است و محموله ها در مدت 15-20 روز در نروژ تحویل خواهند شد.

حمل گروپاژ ( اشتراکی )

همانطور که از نام این روش مشخص است ، در این روش محموله ها به صورت اشتراکی حمل می شوند. به عنوان مثال در یک تریلی ممکن است محموله های 2-3 یا 4 نفر به صورت اشتراکی حمل شوند.

 

 

ارسال دریایی به نروژ
ارسال دریایی به نروژ

 

ارسال انواع محموله به نروژ

 

تیم متخصص آنی بار با داشتن تجربه طولانی و زیاد در ارائه خدمات حمل و نقل کالا از ایران به نروژ ، همه روزه امکان انتقال محموله های مختلف در ابعاد و شرایط خاص را نیز فراهم می نماید. محموله و کالاهایی که توسط مجموعه انی بار منتقل می شوند همگی دارای مدارک و مجوز های کامل هستند و توسط گمرک ایران مورد تایید هستند . برخی از محموله های قابل ارذسال به صورت زیر هستند :

 

ارسال اثاث منزل به نروژ

برای ارسال اثاث منزل به نروژ بدون کمترین تاخیر و تعلل در گمرک اثاث کشی به خارج از کشور را مطالعه نمایید. از مهم ترین موارد اشاره شده در آن می توان به تهیه invoice و دریافت گواهی سم پاشی اشاره کرد.

شما می توانید با مطالعه دقیق آن به راحتی حمل اثاثیه و ارسال بار به نروژ را انجام دهید . در تهیه ی invoice و packing list مهم ترین موضوع تنظیم دقیق آن می باشد و به این صورت می باشد.

که بر روی هر کارتن کدی چسبانده می شود و وسایل درون هر کارتن با جزییات در لیست آورده می شود. زیرا در زمان ارسال بار به نروژ ، در گمرک به طور تصادفی چند مورد از کارتن را بررسی کرده و در صورت عدم تطابق لیست با وسایل داخل کارتن برای شما مشکل ایجاد خواهد شد.

مورد دیگر سم پاشی تمامی وسایل چوبی و بسته بندی های از این قبیل می باشد. با آنی بار به راحتی کارت بازرگانی خود را دریافت کنید و تمامی مراحل ارسال بار به نروژ را با بالاترین سرعت طی کنید.

حمل اثاث منزل به نروژ
حمل اثاث منزل به نروژ

ارسال هوایی حیوان خانگی به نروژ

 

چنانچه تمایل دارید تا حیوان خانگی خود را اعم از سگ، گربه، خرگوش، پرنده، آبزیان اعم از ماهی های آکواریومی و تزئینی و … با هواپیما به یکی از شهرهای نروژ ارسال نمایید می توانید از خدمات حمل و نقل آنی بار بهره مند شوید.

برای ارسال حیوانات خانگی به نروژ باید مدارک و فرایند های زیر انجام شود :

 • واکسیناسیون حیوان
 • تزریق چیپ اطلاعات
 • دریافت شناسنامه حیوان
 • انتقال حیوان به فرودگاه داخل باکس مخصوص

تمامی مراحل توسط کارشناسان مجموعه آنی بار انجام میگیرد و شما می توانید بدون هیچگونه نگرانی از خدمات ما بهره مند شوید. علاوه بر ارسال بار به نروژ ، ارسال بار به انگلستان با کمترین هزینه از تمام نقاط کشور انجام میشود و امکان انتقال حیوانات خانگی نیز فراهم است.

 

فریت هوایی لوازم شخصی به نروژ

 

همانطور که می دانید شرکت های هواپیمایی تنها اضافه حمل بار تا 30-35 کیلوگرم را می دهند و یکی از مشکلات مسافران گرامی ، پرداخت هزینه های زیاد به عنوان اضافه بار مسافری برای انتقال چمدان و لوازم اضافی می باشد.

 

یکی از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار انتقال اضافه بار مسافری می باشد . در روش حمل هوایی می توانید اضافه بار مسافری خود را به صورت تخصصی و سریع به نروژ انتقال دهید.

 

علاوه بر ارسال بار به نروژ ، ارسال بار به دانمارک با کمترین تعرفه به صورت تخصصی انجام میشود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال سمپل و نمونه

یکی از مهمترین مواردی که می توانید از خدمات ارسال بار به نروژ آنی بار استفاده نمایید. محموله تجار و صاحبین کسب و کارهای بزرگ برای عقد قرارداد فرودش محصولات خود با تجار نروژ نیاز به ارائه سمپل یا نمونه کار دارند. بهترین روش برای انتقال سمپل و نمونه کار روش حمل هوایی است که با بالاترین سرعت انتقال محموله ها را انجام میدهد.

 

از طریق خدمات آنی بار سمپل و نمونه کار شما در مدت 2-3 روز کاری از ایران به نروژ منتقل خواهند شد. علاوه بر ارسال بار به نروژ ، ارسال بار به سوئد با نازلترین نرخ کرایه می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

ارسال فرش و تابلو فرش

 

ارسال فرش و تابلو فرش برای مقاصد تجاری و یا استفاده شخصی نیز از خدماتی است که مجموعه آنی بار برای ارسال بار به نروژ در اختیار شما قرار میدهد . شما عزیزان می توانید از طریق روش زمینی حجم زیادی فرش برای مقاصد تجاری خود ارسال کنید. اما برای انتقال محموله های شخصی می توانید از طریق روش حمل هوایی محموله های خود را منتقل نمایید.

 

بیمه نامه معتبر برای خدمات حمل و نقل به نروژ

ارسال بار به نروژ بدون بیمه در باربری به خارج از کشور بسیار پر خطر و ریسک پذیر می باشد. در بیمه نامه تمامی حوادث ذکر می شود و در صورت هر گونه خسارت ناشی از این حوادث هنگام ارسال بار به نروژ جبران خواهد شد.

 

بیمه نامه برای حمل و نقل زمینی ، هوایی و دریایی مورد استفاده قرار میگیرد و محموله های مختلف بر اساس میزان ارزش آنها تحت پوشش بیمه قرار میگیرند.

مشتری می تواند بار را مستقلا بیمه کند و یا این بیمه را نیز به شرکت بسپارد. آنی بار در حمل و نقل و ارسال بار به نروژ بیمه نامه معتبر و قانونی تنظیم می کند و در اختیار مشتری قرار می دهد.

 

بیمه باربری
بیمه باربری

ارسال بار به ایتالیا نیز به صورت همه روزه انجام میشود و محموله های مختلف شما با بهترین قیمت و کیفیت بارگیری و منتقل خواهند شد .

مجموعه آنی بار برای انتقال محموله و کالاهای مختلف به نروژ بهترین خدمات را در اسرع وقت در اختیار شما قرار میدهد . ما به صورت زمینی ، هوایی و دریایی انتقال محموله های مختلف را با بهترین کیفیت انجام خواهیم داد. با شماره های ما در تماس باشید.

Tags: ارسال اثاث به تروندهایم, ارسال بار به نروژ با ترانزیت, ارسال بار به نروژ با تریلی, ارسال ترانزیت از ایران به نروژ, باربری به نروژ, ترانزیت به تروندهایم نروژ, ترانزیت به نروژ, حمل بار به نروژ, حمل دریایی به نروژ, حمل زمینی به نروژ, حمل لوازم منزل به نروژ, حمل هوایی به نروژ, کرایه ترانزیت از ایران به نروژ, کرایه حمل اثاث به نروژ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع