ارسال بار به هلند (هوایی ، زمینی ، دریایی) با بهترین قیمت

باربری از ایران به هلند چگونه است ؟ 

 

ارسال بار به هلند از خدماتی است که مجموعه آنی بار برای تسهیل انتقال کالا و لوازم شخصی یا تجاری به هموطنان گرامی ارائه می نماید. در خدمات ارسال بار و کالا به هلند امکان انتقال انواع محموله ها در تناژ و ابعاد مختلف فراهم است و محموله های مختلف شما به صورت تخصصی و سریع بارگیری و ارسال خواهند شد.

 

برای ارسال بار به هلند از روش های مختلفی استفاده میشود. 3 روش اصلی برای ارسال بار به هلند عبارتند از : روش حمل زمینی ، هوایی و دریایی. 

شرکت حمل و نقل آنی بار برای حمل بار از ایران به هلند امکان انتقال محموله ها از همه نقاط کشور را فراهم می نماید و شما می توانید از همه شهر ها ، شهرستان ها و روستاها ، کارخانجات و شهرک صنعتی های مختلف کشور برای درخواست خدمات باربری هلند با ما در تماس باشید.

 

برای ارسال بار به هلند می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و به صورت رایگان از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

 

ارسال بار به هلند
ارسال بار به هلند

ارسال بار به هلند با چه روش هایی انجام میشود؟ 

 

برای ارسال بار به هلند از روش های زمینی و هوایی و دریایی می توانید محموله های خود را ارسال کنید که انتخاب روش مناسب بسیار مهم است . برای انتخاب یک راه مناسب برای ارسال محموله های به نقاط مختلف هلند می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین راهنمایی را در اختیار داشته باشید تا محموله های شما در ایمنی کامل و با کمترین قیمت منتقل شوند.

 

روش های مختلف برای ارسال بار به هلند بر اساس ابعاد ، وزن و حجم و شرایط محموله ها مورد استفاده قرار میگیرند که این مورد باید توسط کارشناسان زبده مورد بررسی قرار گیرد.

علاوه بر ارسال بار به هلند ،   ارسال بار به آلمان  نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است . 

روش حمل زمینی به هلند

 

روش حمل زمینی به هلند یکی از بهترین روش ها برای انتقال محموله هایی با وزن و یا حجم بالا است. در این روش محموله ها با استفاده از تریلی ترانزیت از نقاط مختلف ایران بارگیری و به هلند ارسال می شوند.

 

از انجایی که ایران از طریق ترکیه به خاک اروپا وصل است امکان ارسال زمینی برای هلند فراهم است و محموله پس از عبور از چندین کشور اروپایی به هلند خواهد رسید. 

 

برای ارسال زمینی به هلند حدود 20 تا 25 روز زمان نیاز است و هزینه های آن نیز نسبت به حجم محموله قابل انتقال کاملا مقرون به صرفه است. 

 

آنی بار برای کاهش هزینه های حمل و نقل زمینی به هلند 2 روش را به شما عزیزان پیشنهاد میکند : 

ارسال زمینی برای هلند
ارسال زمینی برای هلند

حمل دربستی

 

در این روش یک دستگاه تریلی ترانزیت به صورت اختصاصی در اختیار محموله شما قرار میگیرد. تمام فضای این یک دستگاه تریلی در اختیار شما خواهد بود و هر میزان از آن که مورد نیاز شما باشد را می توانید مورد استفاده قرار دهید.

 

گروپاژ

در روش گروپاژ محموله های شما به صورت اشتراکی با محموله سایر افراد به هلند ارسال میشود . به عنوان مثال ، فضای یک تریلی ترانزیت بین 3 مشتری آنی بار تقسیم خواهد شد و هر قسمت آن برای بارگیری محموله های یک نفر مورد استفاده قرار میگیرد. 

این روش هزینه های کمتری دارد اما مدت زمان تحویل محموله ها به دلیل بارگیری چند مرحله ای و تخلیه چند مرحله ای کمی بیشتر خواهد بود.

گروپاژ هلند
گروپاژ هلند

علاوه بر ارسال بار به هلند ،   ارسال بار به مجارستان  نیز از خدماتی است که تیم آنی بار به صورت همه روزه در اختیار شما قرار میدهد . 

حمل هوایی برای هلند

 

بهترین و سریعترین روش برای ارسال بار و کالا از ایران به هلند حمل بار هوایی است. در این روش محموله های مختلف با استفاده از خطوط هوایی و ایرلاین های ایرانی و خارجی در مدت 2-3 روز از ایران به هلند ارسال می شوند.

 

حمل هوایی فقط از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله های مختلف بر  اساس وزن آنها تعیین قیمت می شوند. در حمل و نقل هوایی از ایران به هلند باید محموله ها از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار گرفته و تشریفات گمرکی آنها انجام گیرد و هزینه های خروج نیز پرداخت شود.

 

فریت بار به هلند

 

یکی از اصطلاحاتی که در ارسال هوایی به هلند مورد استفاده قرار میگیرد فریت بار است . فریت بار هوایی معمولا به ارسال محموله و کالا از طریق حمل هوایی و با استفاده از هواپیماهای مسافری گفته میشود. در خدمات فریت بار به هلند محموله ها و اضافه بار مسافران حدود 3-4 روز قبل از پرواز آنها دریافت شده و از طریق پرواز های دیگر یا حتی همان پرواز به هلند ارسال میشود . این روش برای کاهش هزینه های انتقال اضافه بار مورد استفاده قرار میگیرد زیرا پرداخت هزینه  و جریمه اضافه بار پای کانتر بسیار بیشتر از هزینه فریت بار مسافری هلند خواهد بود. 

از همین جهت ، در صورتی که محموله و اضافه بار همراه شما شامل جریمه های پای کانتر خواهد شد می توانید از این طریق با کمترین هزینه محموله و چمدان های خود را به هلند ارسال کنید. هزینه فریت بار به هلند بر اساس میزان حجم و وزن محموله شما مشخص میشود و فرمول آن ( طول * ارتفاع * عرض ) تقسیم بر 6000 می باشد.

با این محاسبه ساده وزن حجمی محموله شما محاسبه شده و بر این اساس قیمت نهایی مشخص میشود. 

 

علاوه بر هلند ، برای ارسال بار به کانادا نیز می توانید از طریق شماره های آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

ارسال هوایی برای هلند
ارسال هوایی برای هلند

محاسبه هزینه های حمل هوایی

 

هزینه های حمل هوایی به هلند بر اساس وزن محموله و وزن حجمی محموله محاسبه میشود . بر اساس سیستم کارگو ایرلاین ها ، اگر وزن محموله بیشتر از وزن حجمی باشد ، ملاک وزن محموله خواهد بود . در صورتی که وزن حجمی محموله ها بیشتر باشد ملاک وزن حجمی می باشد.

 

وزن حجمی را می‌توان با ضرب طول در عرض در ارتفاع یک بسته (به سانتی متر) و تقسیم آن به 6000  محاسبه کرد . به این صورت عدد بدست آمده به عنوان وزن حجمی با عدد وزن  اصلی محموله مقایسه خواهد شد.

 

هزینه های حمل هوایی به هلند پس از انجام بسته بندی در فرودگاه مشخص می شود . ممکن است در زمان بسته بندی و پالت بندی برای حفظ امنیت محموله و همچنین بسته بندی مناسب تر وزن حجمی دچار تغییراتی نیز شود. علاوه بر این ، هزینه های گمرکی در داخل ایران و هزینه های دریافت محموله در هلند را نیز باید محاسبه نمود.

محاسبه وزن حجمی
محاسبه وزن حجمی

مراحل و فرایند ارسال هوایی 

 

برای ارسال بار به هلند به صورت هوایی باید مراحل زیر را طی نمود : 

 

1. حضور مسافر: حضور مسافر برای حمل بار الزامیست اما در شرایط خاص امکان ارسال لوازم بدون حضور صاحب بار امکان پذیر است
2. مدارک مورد نیاز : کپی بلیط، پاسپورت و کارت ملی
3. تکمیل فرم  های گمرکی :  فرم ارسال بار (اطلاعات مسافر و بار ارسالی) و فرم محتویات بار (جزئیات بار و بسته های ارسالی)
4. گرفتن مجوز ورود از دایره فریت
5. گرفتن نوبت از حراست و تخلیه بار
6. بررسی کالا توسط ارزیاب گمرک
7. بسته بندی کالا
8. وزن کردن بار در باسکول و گرفتن رسید توزین
9. تحویل رسید باسکول به قسمت مالی و صدور قبض توزین
10. صدور جواز
11. تائیدیه نهایی ارزیاب و مسئول دایره فریت
12. تایید و مهر درب خروج
13. صدور بارنامه توسط شرکت حمل
14. مراجعه به طبقه دوم برای ثبت در حراست همراه با اصل مجوز و بارنامه
15. مراجعه به واحد مالی جهت ثبت در سیستم
16. مراجعه به پذیرش برای گرفتن نوبت XRAY
17. XRAY توسط حراست

پس از انجام مراحل زیر ، محموله ها برای بارگیری و ارسال به هلند وارد سالن مخصوص شده و در زمان مقرر داخل هواپیما بارگیری خواهند شد.

علاوه بر ارسال بار به هلند ،  ارسال بار به فرانسه با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه در آنی بار انجام خواهد شد.

 

حمل دریایی به هلند

 

برای حمل بار و کالا از ایران به هلند می توانیم از روش حمل دریایی نیز استفاده نماییم تا محموله های با امنیت بالا و هزینه های کمتری به هلند ارسال شود. یکی از مهمترین بنادر هلند ، بندر آمستردام است که میزبان محموله ها و کالاهای شما خواهد بود.

 

ارسال دریایی به صورت همه روزه انجام میشود و در تاریخ های مشخصی کشتی های باری از بنادر جنوبی به سمت هلند حرکت خواهند کرد. 

 

در روش دریایی ، محموله های مختلف از نقاط مختلف کشور با استفاده از کانتینر 20 فوت و 40 فوت به بنادر جنوبی کشور منتقل می شوند و پس از انجام فرایند های گمرکی و صدور مجوز بارگیری ، محموله ها داخل کشتی ها بارگیری می شوند.

 

روش حمل دریایی برای انتقال محموله ها به هلند حدود 25-35 روز زمان نیاز دارد اما از نظر هزینه کاملا مقرون به صرفه است.

حمل و نقل دریایی برای هلند
حمل و نقل دریایی برای هلند

هزینه پست از ایران به هلند چقدر است ؟ 

 

ارسال بسته پسته پستی از ایران به هلند توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام میشود و هزینه های آن بر اساس تعرفه های مشخص شده طبق وزن و حجم محموله مشخص می شود.

بسته پستی معمولا به بسته های با وزن چند گرم یا چند صد گرم گفته می شود که از نقاط مختلف ایران برای هلند ارسال می شوند و شرکت پست ایران از طریق پست هوایی یا زمینی انتقال آن را انجام میدهد.

با توجه به عضويت جمهوري اسلامي ايران در اتحاديه پستي جهاني امكان ارايه خدمات پستي خارجه فراهم است، در اين رابطه ارسال پست نامه شامل: (نامه، كارت پستال، اوراق چاپي يا مطبوعات، مرسولات نابينايان، كيسه M و بسته كوچك) و همچنین ارسال امانات پستي و مرسولات EMS كه در ايران به عنوان پست پيشتاز شناخته شده وجود دارد.

هزینه های ارسال بسته پستی به کشور های خارجی بر اساس دسته بندی زیر مشخص می شود : 

اول:

  • امارات – ترکیه – اردن – قطر – هندوستان – چک – کراواسی – لهستان – سریلانکا – افغانستان – اسلواکی – بلغارستان – پاکستان

دوم:

  • آلمان – ایتالیا – اسپانیا – اتریش – اندونزی – انگلستان – ایرلند – بلژیک – چین – تایلند – هلند – دانمارک – سوئد – سوییس – فرانسه – فنلاند – نروژ – کره – قبرس – مجارستان – رومانی – روسیه – مالزی – یونان – غزافستان

سوم:

  • آمریکا – استرالیا – ژاپن – نیوزلند – کانادا – ونزوئلا – تایوان – شیلی – برزیل – مکزیک – آفریقای جنوبی – کلمبیا

این دسته بندی هزینه ارسال را مشخص می‌کند. در دسته اول هزینه ارسال کمتر از دسته سوم است.

همانطور که مشخص است ، هلند در دسته بندی دوم قرار دارد . بر همین اساس ، هزینه ارسال بسته پستی به هلند تا نیم کیلو 225 هزار تومان ، مازاد بر نیم کیلو تا 1 کیلو 331200 تومان ، مازاد بر یک کیلو تا 2 کیلو 423900 تومان ، مازاد بر 2 کیلوگرم 225000 می باشد.

 

برای دانلود نرخنامه شرکت پست ایران روی لینک زیر کلیک کنید : 

 

دانلود نرخنامه پست خارجی

 

چه کالاهایی به هلند ارسال نمی شوند ؟

 

برخی از انواع کالا و محموله ها امکان ارسال به هلند یا سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا را ندارد. علاوه بر این برخی از اقلام نیز به صورت کلی ارسال آنها از ایران به کشور های دیگر ممنوع یا نیاز به اخذ مجوز دارد. 

 

به عنوان مثال ، امکان ارسال لبنیات از ایران به هلند وجود ندارد و ممنوعیت از طرف اتحادیه اروپا اعمال شده است. از طرف دیگر امکان ارسال شکر ، گندم و محصولات پتروشیمی از طرف گمرک ایران فراهم نیست. 

 

علاوه بر این ، روش حمل و نقل نیز بسیار مهم است زیرا ممکن است محدودیت های را شامل شود. به عنوان مثال ، ارسال باطری به هلند ممنوعیتی ندارد اما در صورتی که قصد ارسال به صورت هوایی را داشته باشیم این کالا جزو ممنوعات قرار میگیرد. 

 

با توجه به این موارد ، برای ارسال محموله های مختلف به هلند مهمترین موضوع مشاوره قبل از ثبت سفارش است . کارشناسان با بررسی موارد گمرکی امکان انتقال یا عدم امکان انتقال را به شما عزیزان اطلاع خواهند داد.

 

انتقال لوازم منزل به هلند

 

برای حمل لوازم منزل به هلند به صورت ایمن و سریع با آنی بار همراه باشید. تهیه لیست اثاث در حمل بار به هلند با عنوان packing list و یا invoice الزامی می باشد . از همین جهت بسیار مهم است که این لیست به درستی تهیه شود.

 

در ارسال بار به اروپا تمام اسباب و لوازم و همچنین بسته بندی های چوبی باید سم پاشی شوند و گواهی آن ثبت شود و در گمرک  مقصد تحویل داده شود ،در صورت عدم سم پاشی جریمه های سنگین به بار وارد می شود.

 

شرط  ارسال لوازم به هلند یا سایر کشور ها آکبند نبودن آن است زیرا لوازم خانه آکبند به عنوان محصولات صادراتی حساب می شوند و هزینه های گمرکی بسیار زیاد خواهد بود.

 

بیمه نامه معتبر و معادل ارزش بار با کمترین هزینه برای حمل بار به هلند در باربری آنی بار

ارسال اثاثیه منزل از روش های مختلف باربری برای آگاهی بیشتر روی نکات مهم اثاث کشی به خارج از کشور مراجعه کنید.

<yoastmark class=

 

ارسال بار به هلند با بیمه نامه معتبر

 

یکی از مهمترین موارد در ارائه خدمات ارسال بار به هلند یا سایر کشور های اروپایی ، استفاده از بیمه نامه می باشد . بیمه نامه مسئولیت پرداخت هزینه ها در صورت بروز حوادث را بر عهده دارد و باید بر اساس میزان ارزش محموله مشخص شود . 

برای ارسال بار به هلند ، همه روش های باربری به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه خواهند بود . از همین جهت می توانید با خیال آسوده محموله های خود را به آنی بار بسپارید . 

تیم متخصص آنی بار از بهترین و کامل ترین بیمه نامه برای انتقال محموله های مختلف استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه خواهد شد . 

علاوه بر ارسال بار به هلند ، برای ارسال بار به استرالیا نیز ما بهترین خدمات را با بیمه کامل در اختیار شما قرار میدهیم .

مشاوره تخصصی در حمل بار به هلند

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به هلند که توسط انی بار ارائه می شود ، مشاوره رایگان است.

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان و بهره مندی از بیش از 30 سال تجربه حدمات حمل و نقل ، با بررسی دقیق راهکار ها و روش های حمل و نقل ، ارزانترین قیمت ها را برای انتقال محموله های شما در نظر خواهد گرفت.

مشاوره تخصصی تیم آنی بار به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و به صورت تلفنی و حضوری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

علاوه بر ارسال بار به هلند ، حمل بار به ایتالیا بصورت تخصصی در آنی بار انجام میشود و همه شهر های این کشور تحت پوشش خدمات خواهند بود.

فریت بار برای هلند بهتر است یا کارگو ؟

بر اساس نوع محموله و حجم ان باید روش مناسبی را انتخاب کرد . در مواردی که حجم و وزن محموله کمتر باشد فریت بار مسافری سرعت بالاتری برای انتقال محموله دارد

آیا گروپاژ هلند به صرفه است ؟

کاملا ، با فرض این که هزینه تریلی دربستی برای هلند 1000 یورو باشد ، هزینه گروپاژ حداقل یک سوم این هزینه خواهد بود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع