ارسال بار به پالما | فریت هوای پالما

باربری از ایران به پالما با بهترین کیفیت

ارسال بار به پالما یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به پالما به صورت همه روزه انجام می شودو امکان انتقال محموله های شخصی و تجاری برای شما فراهم خواهد است. هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به پالما را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند.  

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به پالما همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و اسپانیا می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به پالما ارسال کنید. 

 

ارسال بار به پالما و سایر شهرهای اسپانیا بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود. بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به پالما ارائه می شود.

 

چه بارهایی را می توان به پالما ارسال کرد ؟

 

یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه آنی بار امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی از ایران به اسپانیا است و بدون محدودیت می توانید محموله های مختلف را ارسال کنید. برخی از این محموله ها به صورت زیر می باشند : 

ارسال لوازم منزل به پالما

 

اگر قصد مهاجرت به پالما اسپانیا را دارید ، می توانید کلیه‌ی لوازم منزل خود را به صورت هوایی و زمنی به پالما ارسال کنید.کلیه‌ی لوازم منزل مانند مبلمان، یخچال، پیانو، فرش،البسه و … به صورت تخصصی توسط مجموعه آنی بار ارسال می شوند و با کمترین هزینه محموله های مختلف شما منتقل خواهند شد. 

فریت بار مسافری به پالما

در زمان مسافرت به اسپانیا، نیاز نیست شما مبالغ هنگفت بابت اضافه بار مسافری بپردازید. لوازم شخصی خود را می توانید بصورت فریت بار در ارسال بار به پالما ارسال کنید.  

 

اضافه بار ممکن است به صورت یک یا چند چمدان یا یک یا چند جعبه باشد که به سادگی و با کمترین هزینه توسط مجموعه آنی بار منتقل خواهند شد.

 

ارسال کالاهای تجاری و نمایشگاهی به پالما

برای ارسال بارهای تجاری مانند ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، اقلام نمایشگاهی ، و … به پالما، میتوانید از خدمات ارسال بار به پالما استفاده کنید.

 

ارسال بار به اسپانیا از ایران به صورت همه روزه انجام میشود و امکان انتقال محموله های مختلف با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه از همه شهر های ایران فراهم است. با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را از مجموعه آنی بار بخواهید . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال هوایی بار به پالما 

یکی از روش های ارسال بار به پالما ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به پالما ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به پالما است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به پالما بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به پالما در حجم کم و بصورت مسافری می باشد.

ارسال بار به پالما به صورت فریت بار با بهترین بیمه نامه انجام میشود. ما برای انتقال فوری محموله های شما در اسرع وقت ، 500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به پالما در اختیارتان قرار میدهیم.

 

علاوه بر انتقال محموله و کالا از ایران به پالما ، حمل هوایی به مادرید نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است. 

 

ارسال بار بصورت زمینی برای پالما

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به پالما به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به پالما به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد.

 • ارسال بار به پالما بصورت گروپاژ ( خرده بار )
 • ارسال بار به پالما بصورت دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر پالما ، تخلیه می شود. در بعضی موارد هزینه ارسال بار به پالما بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد.

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک اسپانیا محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید. 

در هر دو روش ارسال بار به پالما ، می توانید به باربری آنی بار اطمینان نمایید. 

 

 

علاوه بر حمل دریایی برای پالما ، همه روزه برای ارسال بار به صورت زمینی به بارسلونا نیز می توانید از طریق شماره 57669-021 بهترین خدمات را از ما بخواهید

 

 ارسال دریایی از ایران به پالما

 

یکی از روش های انتقال محموله ها از ایران به پالما روش حمل دریایی است . در روش حمل دریایی محموله های مختلف با کمترین هزینه از نقاط مختلف ایران با استفاده از کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت به بنادر جنوبی ( خصوصا بندرعباس ) منتقل می شوند.

 

پس از انجام فرایند های گمرکی اجازه خروج محموله از کشور صادر شده و محموله شما داخل کشتی های بزرگ بارگیری می شوند. انتقال محموله ها به صورت دریایی به پالما حدود  40 -50 روز زمان نیاز دارد اما از نظر هزینه کاملا مقرون به صرفه است و امکان انتقال محموله های مختلفی را برای شما فراهم می نماید. 

 

روش حمل دریایی امن ترین روش انتقال کالاها می باشد و علاوه بر این شامل بهترین و کامل ترین بیمه نامه نیز می باشد. 

علاوه بر انتقال محموله ها از ایران به پالما ، برای ارسال بار به گرانادا و ارسال بار به زاراگوزا نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود. 

 

ارسال چه کالاهایی به پالما ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به پالما یا سایر شهر های اسپانیا ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و اسپانیا قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به پالما هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به پالما میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به پالما می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای اسپانیا نیز بار ارسال کنید. در صورتی که هنگام ارسال بار به پالما این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال حیوانات خانگی به پالما

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل انواع حیوانات خانگی و ارسال آنها به پالما است . برای ارسال حیوانات به پالما باید از روش حمل هوایی استفاده نمود که این موضوع خود دارای ضوابط خاصی است. 

 

 

برای ارسال حیوانات ابتدا باید شناسنامه حیوان دریافت شود ، سپس انجام آزمایش های مختلفی که سلامت حیوان را مشخص می نماید و سپس تزریق چیپ اطلاعات در زیر پوست حیوان انجام میشود.

پس از انجام این موارد ، مجموعه آنی بار با کمترین هزینه و به صورت سریع حیوانات شما را با استفاده از معتبر ترین ایرلاین ها منتقل می نماید.

 

حمل بار به پالما تحت پوشش بیمه کامل

 

در خدمات ارسال بار به پالما ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به پالما است. 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به پالما خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به پالما ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به پالما یا سایر شهر های اسپانیا از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود.

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به پالما، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

 

برای ارسال بار به بیلبائو و ارسال بار به مالاگا نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را تجربه کنید.

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به پالما انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به پالما توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به پالما و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به پالما را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به پالما بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به پالما را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ایران به پالما

 

هزینه ارسال بار به پالما یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند.برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید.

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به پالما استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به پالما بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به پالما دارد.

پالما شهری اسپانیایی است که به عنوان پایتخت جزیره مایورکا، در مدیترانه غربی، شناخته می‌شود. این شهر به دلایلی مانند سواحل زیبا و تابش نور آفتاب، داشتن میادین تاریخی وکلیسای جامع برای گردشگران بسیار جذاب است.

مساحت شهر پالما اسپانیا حدود ۶/۲۰۸ کیلومتر مربع است. جمعیت این شهر نیز نسبت به سال گذشته (۲۰۱۹)، ۳/۱ درصد افزایش داشته و در سال ۲۰۲۰ حدود ۴۶۷۰۰۰ نفر جمعیت دارد. شهر پالما اسپانیا به طور کلی دارای تابستان‌های کوتاه، بسیار گرم و خشک و زمستان‌های بلند، سرد به همراه باد است. متوسط دمای این شهر نیز در طول سال از ۵ درجه سانتی‌گراد تا ۳۱ درجه سانتی‌گراد متغیر است و دمای کم‌تر از ۱ درجه سانتی‌گراد و بیشتر از ۳۴ درجه سانتی‌گراد در شهر پالما اسپانیا بسیار نادر است.

همچنین فصل گرم سال در این شهر از ۱۷ ژوئن آغاز شده و تا ۱۳ سپتامبر با متوسط دمای حدود ۲۷ درجه سانتی‌گراد در روز ادامه می‌یابد. گرم‌ترین روز سال نیز در شهر پالما اسپانیا، ۳ آگوست با حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتی‌گراد و حداقل دمای ۱۹ درجه سانتی‌گراد است. فصل سرد سال نیز از ۲۱ نوامبر تا ۳۰ مارس به طول می‌انجامد که دمای هوا در این مدت حدود ۱۸ درجه سانتی‌گراد در روز است. سردترین روز سال هم در این شهر، ۲۷ ژانویه با حداقل دمای ۵ درجه سانتی‌گراد و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتی‌گراد است.

همچنین بهترین زمان برای بازدید از شهر پالما اسپانیا (از نظر گردشگران) از اوایل ماه می تا اواسط ماه جولای و از اواسط ماه سپتامبر تا اواسط ماه اکتبر است. دمای هوا نیز در این مدت بین ۱۸ درجه سانتی‌گراد تا ۲۷ درجه سانتی‌گراد است.

 

علاوه بر انتقال محموله و کالا از ایران به پالما ، همه روزه برای باربری از اسپانیا به ایران نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع