بنر آنی بار

حمل بار به کرواسی + مشاوره تخصصی رایگان

ارسال کالا به کرواسی در اسرع وقت

حمل بار به کرواسی توسط آنی بار به صورت همه روزه با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و با نازلترین قیمت ها امکان انتقال محموله های شما فراهم خواهد شد. ما برای انتقال محموله های مختلف شما به کرواسی در اسرع وقت و با بهترین روش های باربری ( هوایی ، زمینی و دریایی ) آماده همکاری با سازمان ها ، شرکت ها و اشخاص مختلف می باشیم.

برای ارسال بار به کرواسی می توانید از طریق شماره 57669-021 با کارشناسان آنی بار به صورت رایگان مشاوره نمایید تا علاوه بر استعلام قیمت و کرایه باربری ، بهترین روش ها برای انتقال محموله های مختلف را ثبت سفارش نمایید.

 

ارسال بار به کرواسی از هر روش باربری که انجام شود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه می باشد و بر اساس نوع محموله و نیاز شما می توانید از آنی بار خدمات مناسب را درخواست نمایید.

ارسال بار به اروپا در آنی بار در اسرع وقت و در کمترین زمان انجام میشود و همه کشور های این قاره به صورت کامل تحت پوشش هستند.

بیمه نامه معتبر در حمل بار به کرواسی

در حمل بار به کرواسی و سایر کشورها بیمه امری ضروری و لازم می باشد. شرکت با بیمه نامه معتبر مسئولیت هر گونه زیان و آسیب به بار را در حین حمل بار به کرواسی برعهده خواهد گرفت.

برای حمل بار به کرواسی بیمه یکی از مهم ترین مسائلی است که باید مشتریان به آن توجه کنند. در صورتی که هر گونه خسارت و زیان به بار وارد شود بیمه نامه آن را جبران خواهد کرد.

برای جبران هر گونه زیان سبک و سنگین در ارسال بار به کرواسی ،می توانید این بیمه را تا سقف ارزش بار افزایش دهید.

این بیمه نامه برای حفظ سلامت و ایمنی حمل بار به کرواسی تنظیم می شود.

 

علاوه بر ارسال بار به کرواسی ، حمل بار به آلمان با کمترین هزینه همراه با معتبرترین پوشش بیمه بین المللی 

حمل انواع کالا به کرواسی

برای حمل بار به کرواسی می توانید از طریق مجموعه آنی بار انواع کالا و محموله های مختلف را با نازلترین تعرفه ها بارگیری و ارسال کنید. 

از نظر قوانین گمرکی ایران و کرواسی برخی از کالا ها امکان واردات یا صادرات را ندارند و اگر محموله شما جزو این اقلام نباشد به راحتی و در اسرع وقت امکان انتقال آنها فراهم می گردد.

برخی از محموله هایی که به صورت روتین به کرواسی ارسال می شوند به صورت زیر می باشد : 

 

  • ارسال انواع لوازم شخصی مهاجرین 
  • ارسال اثاثیه و لوازم خانه 
  • انتقال کالاها صادراتی مانند مواد غذایی
  • انتقال دستگاه های صنعتی 
  • حمل دستگاه های خط تولید و …

برای حمل بار و کالا به کرواسی می بایست ابتدا با مشاوره تخصصی با کارشناسان و متخصصین آنی بار بهترین روش باربری را انتخاب نمایید . انتخاب روش مناسب برای انتقال کالاها بسیار مهم است و در هزینه های حمل و نقل کالا کاملا موثر خواهد بود.

ارسال بار به کرواسی
ارسال بار به کرواسی

علاوه بر ارسال بار به کرواسی ، ارسال بار به ایتالیا با انواع روش های باربری در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق آنی بار انجام میشود.

حمل اثاث منزل به کرواسی

ارسال اثاث و حمل بار به کرواسی با خیالی آسوده در باربری آنی بار انجام میشود و  شما می توانید با انواع روش های باربری ،اثاث و اسباب خود را به کرواسی حمل کنید.

برای عبور اثاث منزل خود تنها داشتن کارت بازرگانی کافی است و رعایت دیگر تشریفات گمرک لازم نمی باشد. برای تهیه این کارت در کمترین زمان با ترخیص کاران ما همراه باشید.

 تهیه invoice از دیگر مواردی است که مشتریان باید برای حمل بار به کرواسی تهیه کنند و در گمرک کشور مقصد همراه داشته باشند.

به طور اجمالی می توان گفت که invoice همان لیستی از اثاثیه می باشد که صاحب بار برای عبور از گمرک کرواسی تهیه می کند و در اختیار ماموران گمرک قرار می دهد تا از مطابقت وسایل درون بسته بندی هاو لیست اطمینان حاصل کنند.

در حمل بار به کرواسی علاوه بر کارت بازرگانی،به مجوز استاندارد،گمرک و صادرات نیاز دارید. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه حمل بار به کرواسی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای ارسال بار به دبی و ارسال بار به ترکیه ، همه روزه تیم متخصص آنی بار بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . ما با حرفه ای ترین کارشناسان در اسرع وقت بارگیری محموله های شما را انجام خواهیم داد .

روش های متنوع برای ارسال بار به کرواسی

 

همانطور که گفته شد ، مجموعه آنی بار برای انتقال محموله های مختلف شما به صورت همه روزه از روش های متنوعی استفاده می نماید که این روش ها بر اساس نوع محموله و شرایط محموله شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. 

روش هایی که مجموعه آنی بار برای حمل بار به کرواسی ارائه می نماید به صورت زیر می باشند : 

 

  • حمل هوایی 
  • حمل دریایی 
  • حمل زمینی 

 

هر یک از این روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند که ممکن است در هزینه های حمل و نقل و باربری شما نیز تاثیر زیادی داشته باشند . از همین جهت مشاوره با کارشناسان و متخصصین امکان انتقال سریع ، ارزان و تخصصی تر را برای شما فراهم می نماید.

 

 

ارسال هوایی به کرواسی 

یکی از روش های باربری بین المللی ، حمل و نقل هوایی است که برای ارسال بار به کرواسی نیز بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. در مجموعه آنی بار برای ارسال هوایی به کرواسی 2 روش مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

 

  • فریت بار مسافری 
  • کارگو 

در روش فریت بار مسافری ، اضافه بار شما با کمترین هزینه به کرواسی ارسال می شود. در روش کارگو نیز محموله های سنگین و حجیم تجاری با ارزانترین قیمت و تعرفه بارگیری و منتقل می شوند. خدمات فریت بار برای کرواسی حدود3-4 روز زمان نیاز خواهد داشت.

برای ارسال بار به کرواسی ، ما همه روزه با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده انتقال فوری محموله های شما هستیم.

 

ارسال زمینی برای کرواسی 

 

یکی از روش های ارسال بار به کرواسی ، حمل و نقل زمینی است که امکان انتقال محموله در حجم 23 -24 تن را فراهم می نماید . برای ارسال زمینی به کرواسی از تریلی ترانزیت استفاده میشود که پس از عبور از ترکیه وارد خاک اروپا میشود. 

 

روش حمل زمینی با توجه به میزان بار قابل حمل یک روش مقرون به صرفه است و بسیاری از محموله های سنگین با استفاده از این روش بارگیری و منتقل می شوند.

برای ارسال زمینی به کرواسی از بهترین بیمه نامه استفاده میشود تا امنیت محموله های شما به صورت کامل برقرار گردد. 

حمل بار به صورت زمینی به کرواسی
حمل بار به صورت زمینی به کرواسی

ارسال دریایی به کرواسی

 

یکی از روش های بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای انتقال محموله های مختلف روش دریایی است. در روش دریایی ، محموله های مختلف شما با کمترین هزینه و با استفاده از کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت از نقاط مختلف کشور بارگیری و به بنادر جنوبی کشور ارسال می شوند.

حمل دریایی در زمانی حدود 40 روز انجام میشود و امکان حمل بار با وزن و حجم زیاد فراهم است. این روش برای ارسال محموله های تجاری استفاده میشود و بسیار مقرون به صرفه است.

 

حمل بار به صورت دریایی برای کرواسی
حمل بار به صورت دریایی برای کرواسی

هزینه حمل به کرواسی

هزینه حمل کالا به کرواسی به وزن و حجم بار بستگی دارد به این صورت با شناسایی مشخصات بار  مشخص می شود که بار با کدام روش باربری ارسال شود برای مشتری مقرون به صرفه تر و بهینه تر است.

اگر بار شما خرده بار باشد و قصد ارسال آن به صورت زمینی و دریایی را داشته باشید می توانید از خدمات حمل بار به کرواسی بصورت گروپاژ استفاده کنید.

 

حمل بار به کرواسی با ترانزیت در کمترین زمان ممکن و با ارزان ترین کرایه  با آنالیز بار و روش های حمل می توانید با کمترین هزینه ارسال بار به کرواسی را انجام دهید.

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر این هزینه حمل بار به کرواسی می توان به نوع روش باربری اشاره کرد. در مرحله بعد مسافت شهر مبدا و مقصد و بیمه از دیگر عوامل تاثیر گذار خواهند بود.

برای آگاهی از قیمت ها در حمل بار به کرواسی با کارشناسان ما در ارتیاط باشید.

ارسال بار به فرانسه با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه با انواع روش های باربری 

ارائه مشاوره رایگان در باربری به کرواسی

در آنی بار کارشناسان زبده و متخصص در امور بین الملل استخدام شده  و در حال خدمت رسانی به مشتریان می باشند.

شما می توانید در حمل بار به کرواسی از تمام نقاط ایران هر گونه سوال و ابهامی دارید با کارشناسان در میان بگذارید.

برای کاهش هزینه حمل بار به کرواسی و تعیین بهترین روش با کمترین هزینه  با کارشناسان ما در میان بگذارید.

از دیگر امتیازات کارشناسان علاوه بر ارائه مشاوره رایگان ،امور ترخیص و گمرکی  مشتریان را در کمترین زمان انجام خواهند داد.

برای جلوگیری از تاخیر و هر گونه تعلل در فرآیند حمل بار به کرواسی تذکرات و توصیه های کارشناسان را جدی بگیرید.

برای ارتباط با کارشناسان می توانید با شماره تلفن های پنج رقمی شرکت تماس گرفته و یا با واتساپ به صورت آنلاین با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شماره تماس آنی بار

ارسال بار به صربستان بصورت همه روزه و ارزان با آنی بار 

حمل بار به روسیه با انواع روش های باربری توسط شرکت حمل و نقل آنی بار  

حمل بار به کرواسی
حمل بار به کرواسی

در آنی بار می توانید با تعیین بهترین روش باربری با کمترین هزینه بار خود را به کرواسی ارسال کنید.

کارشناسان ما با ارائه خدمات در تمام ساعات اداری و غیر اداری آماده خدمت رسانی در حمل بار به کرواسی در کمترین زمان به مشتریان می باشد.

شرکت باربری بین المللی آنی بار توانسته است رضایت مشتریان را کسب کرده و حمل بار به کرواسی را در بستری امن انجام دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع