ارسال بار به کنیا|فریت هوایی کنیا|ارسال بار نایروبی

حمل بار به کنیا با کمترین هزینه

 

ارسال بار به کنیا با کادر باربری بین المللی آنی بار بصورت هوایی و دریایی به صورت همه روزه انجام میشود. آنی بار برای ارسال بار به کنیا ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس روش انتقال شما ارائه خواهد نمود.

 

ارسال بار و کالای تجاری و شخصی و صادراتی با کمترین نرخ کرایه با انواع روش های ارسال بار به کنیا به همراه بهترین و حرفه ای ترین بیمه نامه برای جلوگیری از بروز خسارات به تمام شهر های کشور کنیا انجام می شود. 

 

ارسال بار به کنیا با روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از روش ها برای شرایط و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مشاوره رایگان برای ارسال بار به کنیا یا سایر کشور های آفریقایی بصورت حضوری و تلفنی از طریق واحد بین الملل آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

 

علاوه بر ارسال بار به کنیا ، مجموعه آنی بار برای ارسال بار به سایر کشور های آفریقایی نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید. ارسال بار از ایران به آفریقای جنوبی توسط مجموعه آنی بار به صورت حرفه ای و با بهترین مشاوره رایگان انجام میشود.

روش های ارسال به کنیا از ایران

برای ارسال بار به کنیا ، ما تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهیم و با انواع روش های باربری برای ارسال بار و کالای شما به این کشور آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

 

 هریک از روش های ارسال بار به کنیا دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه به آن می پردازیم. برای ارسال بار و کالا از ایران به خارج از کشور ، آنی بار روش های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 • حمل و نقل بار هوایی برای اروپا
 • حمل و نقل دریایی برای اروپا 

هر یک از روش هایی که برای ارسال بار به کنیا مورد استفاده قرار میگیرند دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید بهترین روشی که امکان انتقال کالا و محموله را برای شما فراهم می نماید استفاده کرد.

 

آنی بار برای ارسال بار به کنیا به صورت هوایی و دریایی از بهترین و کامل ترین بیمه نامه استفاده می نماید.

 

ارسال هوایی به کنیا

 

ارسال بار به کنیا بصورت هوایی نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است و از همه نقاط ایران انجام میشود. ما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و ارسال بار به کنیا بصورت هوایی ، کارگو و فریت مسافری کنیا را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می نماییم. 

خدمات باربری آنی بار برای حمل و نقل حجم کم و حجم زیاد بار انجام میشود و شما می توانید با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به کنیا در اختیار داشته باشید.

وقتی که برای ارسال بار به کنیا عجله دارید بهترین روش باربری هوایی می باشد.

حمل بار به کنیا به صورت هوایی از نظر زمان بندی تحویل بار سریعترین روش باربری است ، اما ارسال بار به کنیا با این روش حمل علاوه بر سرعت بالا ، هزینه زیادی نیز خواهد داشت.

ارسال هوایی به کنیا
ارسال هوایی به کنیا

علاوه بر ارسال بار به کنیا ، حمل بار از ایران به مصر نیز از خدماتی است که مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید.

 

ارسال بار بصورت ترکیبی ( دریایی ) به کنیا  

 

یکی از روش های مرسوم برای ارسال بار به کنیا ، حمل ترکیبی محموله ها میباشد . حمل ترکیبی به معنی حمل زمینی – دریایی میباشد. 

در این روش ، محموله شما بصورت زمینی و با استفاده از کانتینر های 40 فوت و 20 فوت به بنادر منتقل و بارگیری می شوند و از طریق بنادر  ( عموما بندرعباس ) برای کنیا که خود کشوری دریایی و بندری است ارسال می شوند. 

 

ارسال بار به کنیا با این روش هزینه ای مقرون به صرفه دارد اما مدت زمان تحویل بار زیاد است که صد البته ایمنی بسیار بالایی دارد. 

ارسال دریایی به کنیا
ارسال دریایی به کنیا

ارسال بار به کنیا چقدر به طول می انجامد ؟

با توجه به روشی که برای ارسال بار به کنیا انتخاب می کنید مدت زمان باربری متفاوت می باشد ، پس در ابتدا باید مشخص شود که می خواهید از کدام روش برای ارسال بار به کنیا استفاده کنید.

عددهای زیر را به طور حدودی برای مدت زمان ارسال بار به کنیا در زوش های مختلف مد نظر داشته باشید :

 • بارهای هوایی در فاصله 5الی 7 روز به کنیا میرسد.
 • بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین 30 تا 35روز طول می کشد تا به مقصد کشور کنیا برسد.

برای ارسال بار به کنیا ، بهتر است ابتدا بصورت تلفنی یا بصورت حضوری با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت تجربه کنید.

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به اتیوپی توسط مجموعه آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد تا محموله های خود را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت منتقل کنید.

 

 

عوامل موثر در هزینه ارسال بار به کنیا چیست ؟ 

 

در ارسال بار به کنیا موارد زیادی در هزینه های حمل و نقل و انتقال کالاها موثر هستند . یکی از مهمترین این ها ، روش ارسال بار است که تاثیر مستقیم در هزینه ها دارد. 

به عنوان مثال ، برای ارسال محموله ها به روش دریایی هزینه های کمتری باید پرداخت تا ارسال به صورت هوایی.

علاوه بر این ، نوع محموله و در میزان هزینه های گمرکی نیز بسیار مهم است. هزینه گمرک یک بار در زمان خروج از ایران و یک بار در زمان ورود به کنیا دریافت میشود. 

علاوه بر این ، هزینه های بابت بسته بندی ، نقل انتقال فرودگاهی یا درون بنادر نیز ممکن است وجود داشته باشد که در هزینه های نهایی موثر است.

 

علاوه بر کنیا و سایر کشور های آفریقایی ، ارسال بار از ایران به عمان و حمل کالا به کویت نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام میشود.

 

خدمات آنی بار در باربری ایران به کنیا

شرکت آنی بار برای ارسال بار به کنیا خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهد که شامل :

 

 • بسته بندی لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد می باشد .
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی ارسال بار به کنیا با و بدون حضور مسافر 

در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی ارسال بار به کنیا حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت آنی بار قرار می دهند . شرکت آنی بار با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز 

بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله هنگام ارسال بار به کنیا آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .

 • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به کنیا

شرکت آنی بار در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به کنیا را بر عهده دارد .

 

برای ارسال بار به کنیا ، محموله های شما به بهترین و ایمن ترین روش توسط کارشناسان ما منتقل خواهند شد. از طریق شماره 5 رقمی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

ارسال حیوانات خانگی به کنیا چگونه است ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به کنیا ، امکان ارسال حیوانات خانگی می باشد. اگر قصد سفر به کنیا را دارید و یا برای مهاجرت به این کشور مسافرت می نمایید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار انواع حیوانات خانگی خود را از طریق آنی بار ارسال نمایید. 

 • سگ 
 • گربه
 • پرندگان
 • همستر 
 • و . . . . 

برای ارسال حیوانات خانگی به کنیا نیاز به انجام برخی مراحل وجود دارد که به صورت زیر هستند : 

 • واکسیناسیون و آزمایش تیتر هاری 
 • دریافت شناسنامه
 • تزریق چیپ اطلاعات

مجموعه آنی بار برای ارسال حیوانات شما به کنیا بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . فقط کافیست با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید و اطلاعات و راهنمایی های لازم برای شروع مراحل را از کارشناسان ما بخواهید.

 

ارسال فرش و تابلو به کنیا 

یکی از امکانات و خدمات آنی بار ، ارسال فرش و تابلو فرش به کنیا است . در این خدمات ، اگر فرش شما جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نباشد امکان ارسال آنها با پرداخت هزینه گمرکی فراهم خواهد بود.

در اولین مرحله ، محموله های شما توسط ارزیاب گمرک فرودگاه امام خمینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از بررسی محموله به صورت کامل ، در صورتی که امکان ارسال آن وجود داشته باشد ، تیم متخصص آنی بار با کمترین هزینه محموله شما را بارگیری و ارسال می نماید. 

ارسال فرش به کنیا
ارسال فرش به کنیا

علاوه بر ارسال بار به کنیا ، حمل بار به قبرس شمالی نیز توسط مجموعه آنی بار به صورت همه روزه و با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به کنیا

برای ارسال بار به کنیا ، مدارکی جهت فرایند گمرکی مورد نیاز است که با در اختیار داشتن آنها امکان ثبت سفارش شما فراهم می باشد. 

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

برای ارسال بار به کنیا ، همه روزه و حرفه ای می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید . ما در اسرع وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بسته بندی تخصصی و مناسب برای ارسال بار به کنیا 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارسال بار به کنیا باید به آن توجه کرد ، بسته بندی لوازم و محموله میباشد . با استفاده از بسته بندی مناسب ، از بروز خسارات به محموله جلوگیری خواهد شد. از طرفی برای ارسال بار به کنیا یا برخی کشور های اتحادیه اروپا ، قوانین سخت گیرانه ای برای بسته بندی وجود دارد.

 

آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و تخصصی ترین تیم باربری ، بسته بندی جعبه چوبی و کارتن ، نایلون حبابدار و . . . را برای محموله های شما در نظر گرفته است.

 

برای ارسال بار به کنیا به صورت صفر تا صد ، با شماره های ما در تماس باشید.

 

علاوه بر کنیا ، ارسال بار از ایران به امارات نیز یکی از تخصص های آنی بار است که امکان انتقال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید.

مشاوره تخصصی در ارسال بار به کنیا

کارشناسان با دریافت مشخصات بار بهترین روش ارسال بار به کنیا را به مشتریان ارائه می نمایند. تمامی کارشناسان بخش بین الملل آنی بار با بیش از سی سال تجربه آماده ارائه خدمات ارسال بار به کنیا هستند.

کارشناسان ما همه روزه و در تمام ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات ارسال بار به کنیا می باشند. تمامی فرآیند ارسال بار به کنیا طبق ضوابط کشور مقصد و گمرک انجام می شود.

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری تمامی تلاش خود را کرده اند تا فرآیند ارسال بار به کنیا با کمترین کرایه انجام شود.

ارسال بار به کنیا از ایران
ارسال بار به کنیا از ایران

کنیا کشوری در شرق آفریقا است. پایتخت آن نایروبی است و مومباسا، کیسومو و ناکورو از شهرهای مهم آن محسوب می‌شوند.

کنیا از شمال با اتیوپی و از شمال غربی با سودان جنوبی و از غرب با اوگاندا و از جنوب غربی و جنوب با تانزانیا همسایه است. کنیا همچنین از جنوب و جنوب غربی به اقیانوس هند پیوند می‌خورد.

کشور کنیا به هشت استان تقسیم شده که هر کدام توسط یک استاندار اداره می‌شود. این استان‌ها به ۷۱ منطقه، ۲۶۲ بخش و ۱۰۸۸ ناحیه تقسیم شده‌اند. دولت بر کار استانداری‌ها نظارت می‌کند. جمعیت این کشور ۵۳٬۷۷۱٬۰۰۰ نفر است.

هشتاد و پنج و نیم درصد مردم کنیا مسیحی و ۱۱ درصد مسلمان هستند. زبان‌های رسمی آنان زبان سواحلی و انگلیسی است.

امور سیاسی کنیا در چارچوب نظام سیاسی ریاستی قرار دارد که رئیس‌جمهور هم رهبر کشور و هم رهبر دولت است. قوهٔ مجریه در اختیار دولت است. قوهٔ قانون‌گذاری میان دولت و مجلس ملی کنیا تقسیم شده‌است. قوهٔ قضائیه مستقل از مجریه و قانون‌گذاری است. پس از مستقل شدن، کنیا ثبات سیاسی خود را در برابر تغییرات سیاسی بحران‌های کشورهای همسایه حفظ کرده‌است. با روی کار آمدن دموکراسی، کنیایی‌ها از آزادی بیشتری برخوردار شدند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع