ارسال بار به گرجستان ( کمترین هزینه + بیمه کامل )

حمل و نقل بار به گرجستان

حمل و نقل و ارسال بار به گرجستان در باربری بین المللی آنی بار انجام می شود. شرکت با بکارگیری روش های مختلف باربری توانسته است هزینه حمل بار به گرجستان را تا حد چشم گیری کاهش دهد.

برای ارسال بار به گرجستان ، مجموعه آنی بار در اسرع وقت و با بهترن کیفیت خدماتی سرع و ارزان را در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های مختلف خود را بارگیری و منتقل نمایید . برای ارسال بار به گرجستان روش های مختلف باربری اعم از زمینی و هوایی در اختیار شما قرار میگیرد. 

در خدمات ارسال با به گرجستان برای اطمینان خاطر شم عزین ، حمل و نقل محموله ها با قرارداد کامل و رسمی انجام میشود . شما می توانید از بهترین بیمه نامه برای حفاظت از محموله خود در خدمات ارسال بار به گرجستان آنی بار بهره مند شوید. 

گرجستان کشوری واقع در قفقاز جنوبی است که از غرب با دریای سیاه، از شمال با روسیه، از جنوب شرق به جمهوری آذربایجان و از جنوب با ترکیه و ارمنستان هم‌مرز است. پایتخت آن، شهر تفلیس است. 

ارسال بار به گرجستان و تمام کشور های اطراف آن توسط آنی بار انجام می شود و همه روزه برای انتقال سریع و ارزان محموله های شما آماده همکاری هستیم .  گرجستان یکی از کشورهایی است که در هر دو قارهٔ اروپا و آسیا قرار داشته و در حال حاضر عضو ناظر در اتحادیه اروپا و ناتو می باشد.

اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در گرجستان را دارید، ما در مجموعه آنی بار ، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، ترانزیت کالا سفرتان را در این کشور ارزان و تسهیل خواهیم کرد. 

ارسال بار به گرجستان از تمام نقاط کشور پذیرفته می شود و بصورت زمینی و هوایی می توانید محموله های با ابعاد و اندازه های مختلف را بارگیری کنید.

حمل و نقل و ارسال بار به گرجستان از تمام نقاط ایران بصورت همه روزه تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه انجام می شود. 

ارسال بار به کشور آذربایجان از دیگر خدمات تخصصی آنی بار می باشد . 

 

باربری به گرجستان
باربری به گرجستان

ارسال انواع کالا به گرجستان و خدمات انی بار

یکی از ویژگی های آنی بار ، امکان ارسال انواع بار و کالا به گرجستان است . شما می توانید از طریق آنی بار انواع کالاهای شخصی و تجاری و صنعتی صادراتی را نیز بارگیری و منتقل نمایید. 

آنی بار انواع محموله های دارای مجوز صادرات را بصورت تخصصی از طریق روش های مختلف باربری به همه شهر های گرجستان ارسال می نماید. 

ارسال بار به گرجستان توسط آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه خواهد بود و در ادامه در خصوص روش های مختلف برای ارسال بار به گرجستان توضیحاتی ارائه خواهد شد. 

حمل بار به آلمان با انواع روش های باربری با کمترین هزینه 

حمل اثاث منزل به گرجستان

امکان حمل اثاث منزل و اسباب به گرجستان در کمترین زمان و به صورت ایمن توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و امکان انتقال اثاثیه به صورت جزئی و یا کلی فراهم خواهد بود.

برای ارسال اثاثیه منزل به گرجستان ابتدا باید بسته بندی مناسب برای محموله ها انجام گردد و در زمان انجام بسته بندی پکینگ لیست به درستی ایجاد شود. منظور از پکینگ لیست ساخت لیست از محتویات جعبه ها و بسته های مختلف است که برای ارائه به گمرک ایران و گرجستان الزامی است.

پس از انجام این فرایند ها بر اساس نوع اثاثیه و مقدار آن می توانید از روش های مختلف برای انتقال محموله استفاده نمایید. برای انتقال اثاثیه بهترین راه مشاوره با کارشناسان مجموعه آنی بار از طریق شماره 57669-021 است .

 علاوه بر ارسال بار به گرجستان ،  ارسال بار به روسیه با کمترین هزینه توسط تیم متخصص آنی بار انجام خواهد شد . 

ارسال بار به گرجستان
ارسال بار به گرجستان

ارسال حیوانات خانگی به گرجستان

بسیاری از افرادی که قصد سفر به گرجستان را دارند یا در مراحل پایانی مهاجرت خود به این کشور قرار دارند قصد انتقال حیوانات خانگی خود را دارند که می توانند که از طریق خدمات آنی بار به صورت سریع و ارزان حیواناتی مانند سگ ، گربه ، طوطی و . . . را به گرجستان منتقل کنند. 

برای انتقال حیوانات به گرجستان ابتدا باید فرایند های اخذ شناسنامه ، تزریق واکسن  و تزریق چیپ اطلاعات برای حیوان انجام گردد. پس از آن ، کارشناسان ما مناسب ترین ایرلاین که امکان انتقال حیوانات را فراهم می نماید برای شما در نظر خواهند گرفت و امکان انتقال حیوانات فراهم خواهد شد.

حمل هوایی حیوانات از ایران به گرجستان از طریق فرودگاه امام خمینی انجام خواهد شد.

 

هزینه باربری به گرجستان

شما می توانید با انتخاب بهترین روش باربری و ارسال بار به گرجستان از هزینه های حمل بار به میزان زیادی کم کنید.

این روش ها که به صورت ریلی،دریایی،زمینی و هوایی می باشد. برای انتخاب بهترین روش ارسال بار به گرجستان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین روش باربری بین المللی برای شما در نظر گرفته شود. 

ارسال بار به گرجستان به صورت گروپاژ با هدف کاهش هزینه باربری در صورتی که حجم بار زیاد بوده و امکان حمل به صورت خرده بار نباشد،در این صورت ارسال بار به گرجستان به صورت دربست انجام می شود.

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه ارسال بار به گرجستان می توان به مسافت بین محل بارگیری و تخلیه اشاره کرد و از دیگر عوامل می توان نوع روش حمل بار و بیمه را ذکر کرد.

برای استعلام قیمت و کرایه حمل بار به گرجستان می توانید یک ماه پیش از بارگیری تماس گرفته و برآوردی تقریبی از این هزینه داشته باشید.

هزینه دقیق ارسال بار به گرجستان چند روز پیش از بارگیری به مشتری اعلام می شود.

بیمه نامه معتبر در حمل بار به گرجستان

بیمه نامه معتبر آنی بار برای ارسال بار به گرجستان تنظیم می شود و در اختیار مشتریان قرار داده می شود. در باربری های بین المللی بیمه یکی از مهم ترین مسائلی است که باید مشتریان به آن توجه کنند.

در صورتی که هر گونه خسارت و زیان حین ارسال بار به گرجستان به بار وارد شود بیمه نامه آن را جبران خواهد کرد. تنظیم بیمه نامه ی معادل با ارزش بار برای جبران هرگونه خسارت در حمل کالا به گرجستان توسط آنی بار انجام میشود.

برای جبران هر گونه زیان سبک و سنگین هنگام ارسال بار به گرجستان ،می توانید این بیمه را تا سقف ارزش بار افزایش دهید. برای  حمل زمینی به گرجستان ، نرخ کرایه ترانزیت به گرجستان ۱۴۰۱ به همراه 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان به شما ارائه خواهد شد.

 

ارسال بار از گرجستان به ایران یکی از تخصص ها و خدمات آنی بار است که به صورت همه روزه برای انتقال محموله های مختلف بهترین سرویس را در اختیارتان قرار میدهد. 

روش های حمل و نقل به گرجستان
روش های حمل و نقل به گرجستان

حمل کالا به گرجستان با مشاوره تخصصی کارشناسان 

کارشناسان ما با آگاهی کامل از شرایط حمل اثاث و ارسال بار به گرجستان فرآیند باربری را برای مشتریان آسان و به آن سرعت می بخشند.

کارشناسان آنی بار با آگاهی از ضوابط گمرک در ایران و گرجستان تمامی موارد به مشتری ذکر خواهند کرد ؛ تا هیچ گونه مشکل و تاخیری در بارگیری و تخلیه پیش نیاید.

واحد پشتیبانی خبره آنی بار برای ارسال بار به گرجستان با کمترین هزینه انواع روش های بهینه متناسب با تناژ بار را به شما پیشنهاد خواهند داد.

برای ارتباط با کارشناسان  در ارسال بار به گرجستان می توانید با شماره تلفن های پنج رقمی شرکت تماس گرفته و یا با واتساپ به صورت آنلاین با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارزانترین تعرفه ارسال اثاثیه برای ترکیه را از آنی بار بخواهید .

حمل به گرجستان با انواع روش های باربری

در ارسال بار به گرجستان می توانید از انواع روش های حمل بار استفاده کنید.  هر کدام از روش های ارسال بار به گرجستان مراحل خاص خود را دارد که برای آگاهی از هرکدام با کارشناسان ما در تماس باشید.

حمل ریلی،دریایی،زمینی هوایی از روش های ارسال بار به گرجستان هستند که آنی بار در اختیار مشتریان قرار داده است که ارزیابی هزینه این روش ها بستگی به حجم و وزن بار شما دارد.

انتخاب روشی مناسب برای ارسال بار به گرجستان از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه می باشد. همچنین زمانبندی و برنامه ریزی نیز یکی دیگر از عواملی است در انتخاب روش های ارسال بار به گرجستان دخیل می باشد.

به این صورت که اگر در حمل و ارسال بار به گرجستان عجله دارید می توانید از روش هوایی استفاده کنید و یا اگر مشکل زمان بندی ندارید می توانید با هزینه ای کمتر به صورت زمینی ارسال کنید.

ارسال بار به گرجستان به صورت دریایی

یکی از روش هایی که برای ارسال بار به گرجستان مورد استفاده قرار میگیرد روش دریایی است. در ارسال بار به گرجستان به صورت دریایی ، محموله ها در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل خواهند شد. 

هزینه های حمل دریایی نسبت به سایر روش ها مقرون به صرفه است . در حمل دریایی برای گرجستان محموله ها داخل کانتینر 20-40 فوت بارگیری میشوند و در کمترین زمان ممکن منتقل می شوند. 

ارسال بار به گرجستان به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و محموله های مختلف شما از همه نقاط کشور از طریق دریای سیاه به بنادر شرق گرجستان ارسال میشوند.

ارسال دریایی به گرجستان
ارسال دریایی به گرجستان

 

علاوه بر انتقال محموله و کالا از نقاط مختلف کشور به گرجستان ، همه روزه برای ارسال بار از گرجستان به ایران نیز بهترین خدمات را می توانید از آنی بار بخواهید.

ارسال بار به گرجستان بصورت هوایی

یکی از خدمات مجموعه آنی بار ، ارسال بار به گرجستان بصورت هوایی است که با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام میشود.  برای حمل هوایی ، میبایست خدمات از طریق فرودگاه های بین المللی مانند فرودگاه امام خمینی انجام شود. 

ارسال بار به گرجستان بصورت هوایی در کمترین زمان ممکن انجام میشود و نوع روش برای حمل محموله ها وجود دارد. 

  • کارگو 
  • فریت بار مسافری 

برای ارسال بار به گرجستان به روش کارگو ، محموله های شما با استفاده از هواپیماهای باربری بارگیری و منتقل میشوند . در این روش ، حجم محموله ها و وزن آنها اهمیت چندانی ندارد و محموله ها با هر وزن و ابعادی قابل بارگیری و ارسال هستند . 

روش دیگر برای ارسال بار به گرجستان ، فریت بار مسافری است. در این روش ، محموله های با وزن و ابعاد کوچکتر بصورت سریع از طریق هواپیما های مسافری بارگیری و منتقل میشوند . این روش هزینه های کمتری دارد و امکان انتقال محموله ها در کمترین زمان را فراهم می نماید. 

برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید و با یک تماس تلفنی محموله های خود را منتقل نمایید .

ارسال هوایی برای گرجستان
ارسال هوایی برای گرجستان

 

ارسال بار به گرجستان بصورت ترانزیت زمینی

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات ارسال بار به گرجستان ، نزدیک بودن هر دو کشور میباشد که امکان ارسال زمینی محموله ها را نیز فراهم نموده است . در این روش ، محموله های شما در هر نقطه ای از کشور بارگیری و با استفاده از تریلی ترانزیت مستقیما به گرجستان ارسال میشوند . 

حمل و نقل تخصصی محموله های شما بصورت زمینی توسط آنی بار با کمترین هزینه همراه است . برای ارسال بار به گرجستان به صورت زمینی از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده میشود . 

برای ارسال بار به گرجستان به صورت زمینی از روش حمل دربستی و حمل گروپاژ استفاده می شود که امکان انتقال محموله ها با شرایط متفاوت را فراهم می کنند. در روش حمل گروپاژ ، محموله ها به صورت اشتراکی حمل می شوند و یک تریلی ترانزیت بین چندین محموله مشترکا مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش حمل دربستی یک تریلی به صورت اختصاصی برای حمل محموله شما در نظر گرفته خواهد شد.

 

برای ترانزیت کالا به گرجستان ، کرایه تریلی از تهران به گرجستان حدود 3700 دلار می باشد که امکان بارگیری تا 24 تن انواع محموله ها و کالاهای مختلف را فراهم می نماید.

 

حمل بار به گرجستان
حمل بار به گرجستان

علاوه بر ارسال بار به گرجستان ، ارسال بار به ارمنستان بصورت تخصصی و حرفه ای با بهترین کیفیت انجام میشود.

نتیجه گیری

 

ارسال بار به گرجستان خدمتی است که مجموعه آنی بار با تجربه چندین ساله به صورت همه روزه و از همه نقاط کشور ارائه می نماید. انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی از ایران به گرجستان به صورت زمینی و هوایی و با بهترین کیفیت و با بیمه نامه تخصصی انجام میشود و محموله های مختلف شما در اسرع وقت تحت پوشش بهترین بیمه نامه حمل خواهند شد.

تیم متخصص آنی بار با بیش از 35 سال سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل انواع اثاثیه ، کالاهای تجاری ، صنعتی و شخصی و حیوانات خانگی شما را با بهترین کیفیت منتقل خواهند نمود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع