ارسال بار به بوداپست ( هوایی و زمینی ) + مشاوره تخصصی رایگان

حمل و نقل بار و کالا به بوداپست

بوداپست یکی از بهترین شهر های اروپایی است و از شرایط خوبی برای زندگی برخوردار است که همین موضوع سبب شده تا مهاجرت به این کشور تا حد زیادی افزایش داشته باشد . همین افزایش مهاجرت هموطنان سبب شده است که ارسال بار به بوداپست نیز افزایش چشمگیری داشته باشد.

شرکت حمل و نقل آنی بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری که خدمات ارسال بار به بوداپست را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است.

ارسال بار به بوداپست در اسرع وقت و از طریق روش های حمل زمینی و هوایی انجام میشود و شما می توانید انواع محموله و کالاها را ارسال نمایید.

در مجموعه آنی بار برای ارسال بار به بوداپست می توانید از طریق شماره 57669-021 با کارشناسان ما در تماس باشید و پس از مشاوره تخصصی محموله های خود را منتقل کنید.

حمل و نقل بار و کالا به بوداپست
حمل و نقل بار و کالا به بوداپست

ارسال بار به مجارستان از همه نقاط ایران انجام میشود و محموله ها با انواع وزن و حجم به صورت تخصصی منتقل خواهند شد.

ارسال هوایی بار به بوداپست

یکی از روش های ارسال بار به بوداپست ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به بوداپست ارسال میشود.

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به بوداپست است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند.

ارسال بار به بوداپست بصورت هوایی مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و بوداپست می باشد.

فرودگاه بین‌المللی بوداپست فرانتس لیست، مرکز حمل‌ونقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به بوداپست از طریق فریت بار این فرودگاه انجام می‌گیرد.
ارسال اثاث به مجارستان بصورت هوایی و زمینی در کوتاه ترین زمان از همه نقاط کشور انجام میشود.

ارسال بار بصورت زمینی برای بوداپست

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به بوداپست به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود .

ارسال بار به بوداپست به صورت زمینی به 2 صورت دربست و گروپاژ انجام می شود.

روش دربست که از نامش مشخص است و نیاز به توضیح ندارد ، اما روش گروپاژ به معنای حمل خرده بار و یا حمل دو الی چند بار ، با یک خودرو باربری می باشد.

حمل بار زمینی با ترانزیت و کامیون های مناسب از طریق کشور های مختلف انجام می شود .

ترانزیت بار و کالا به بوداپست
ترانزیت بار و کالا به بوداپست

ترانزیت کالا به مجارستان با ایمن ترین و جدیدترین تریلی ها انجام میشود .

 

آیا ارسال بار به بوداپست دارای بیمه می باشد ؟

 

بله ، برای ارسال بار به بوداپست بر اساس نوع محموله شما و شرایط و روش حمل آن از بیمه نامه استفاده می شود. بیمه نامه مورد استفاده برای حمل زمینی و هوایی متفاوت است اما هر 2 کاملترین پوشش را در اختیار شما قرار میدهند.

 

برای ارسال بار به بوداپست به صورت زمینی از بیمه نامه cmr و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی به صورت همزمان استفاده میشود.

 

برای حمل هوایی به بوداپست نیز بیمه نامه شرکت های هواپیمایی کاملترین پوشش بیمه را در اختیار شما قرار خواهند داد. میزان پوشش بیمه نیز بر اساس میزان ارزش شما مشخص خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به بوداپست از فرودگاه امام خمینی

در صورتی که شما عازم سفر به بوداپست هستید و قصد ارسال لوازم شخصی خودتان از قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی را دارید، داشتن مدارکی از جمله کارت ملی ، پاسپورت و یک پرینت از بلیط مسافری کافی می باشد .

جهت تسریع امور ارسال بار به بوداپست ، یک کپی از مدارک خود نیز قبل از آمدن به فرودگاه گرفته تا جهت گرفتن کپی در قسمت فریت بار معطل نشوید .

اما برای ارسال بارهای تجاری به مدارک بیشتری نیاز دارید از جمله :

 • معرفی نامه نماینده بازرگان، یا شرکت صادرکننده جهت انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام خمینی
 • کارت بازرگانی جهت صادرات بار و حمل هوایی از الزامات می باشد .
 • در صورتی که بار شما ساخت ایران نباشد جهت صادرات آن کلیه مدارک مبنی بر واردات قانونی آن از گمرکات جمهوری اسلامی ضروری می باشد .
 • در موارد خاص مانند صادرات زعفران برگه استاندارد واحد فروشنده یا تولیدی حتما باید حاضر باشد ، محصولات غذایی از واحد های تولیدی معتبر احتیاج به برگه بهداشت آن واحد تولیدی و مجوز تولید دارد .
 • محصولات آزمایشگاهی و پتروشیمی، احتیاج به عرضه برگه MSDS و همچنین در صورت نیاز آنالیز آزمایشگاه دارند.

ارسال بار به آتن پایتخت یونان از دیگر خدمات آنی بار می باشد .

ارسال بار به بوداپست بدون بلیط و پاسپورت امکان پذیر است ؟

همراه داشتن بلیط و پاسپورت در تمام مراحل سفر و ارسال بار به بوداپست ضروری است. صاحبین بار باید بدانند که فریت بار هوایی به بوداپست برای بارهای کم‌حجم مقرون به صرفه است، اما بلیط و پاسپورت را حتماً از شما می‌خواهند.
شرکت آنی بار امکان ارسال بار به بوداپست بدون بلیط و پاسپورت را برای شما فراهم نموده است.
افرادی که قصد ارسال بارهای تجاری را دارند و می‌خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع‌دستی به بوداپست ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ، جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به بوداپست الزامی است.
حضور شما در زمان ارسال بار به بوداپست در بیشتر مواقع ضروری نیست.
مراحل ارسال بار به بوداپست ، به این صورت است که بار شما از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس بصورت زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به بوداپست و حمل هوایی آن خواهد پرداخت.
در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به بوداپست یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به بوداپست را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست.
مدارک لازم برای ارسال بار به بوداپست
مدارک لازم برای ارسال بار به بوداپست

ارسال انواع بار و کالا به شهر بوداپست

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به بوداپست ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به بوداپست بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به بوداپست
 • انتقال آهن آلات به بوداپست
 • ارسال اثاثیه به بوداپست
 • حمل لوازم شخصی به بوداپست
 • ارسال کالاهای تجاری به بوداپست

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به بوداپست را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و بوداپست ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به بوداپست را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

ارسال بار به زاگرب پایتخت کرواسی و همسایه از دیگر خدمات آنی بار می باشد .

ارسال چه کالاهایی به بوداپست ممنوع است ؟

هنگام ارسال بار به بوداپست، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و بوداپست قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به بوداپست هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به بوداپست میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات )
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . .
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال بار به بوداپست می باشند .

اگر هنگام ارسال بار به بوداپست ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

لیست کالاهای ممنوعه
لیست کالاهای ممنوعه

ارسال حیوانات خانگی به بوداپست

 

اگر قصد سفر به بوداپست را دارید و یا قصد دارید پس از انجام فرایند های مهاجرتی حیوانات خانگی خود را به بوداپست منتقل کنید می توانید از طریق آنی بار با کمترین هزینه این امر را انجام دهید. برای انتقال حیوانات خانگی به بوداپست باید مراحل زیر به صورت تخصصی توسط مراکز معتبر انجام شوند :

 

 • تزریق میکروچیپ اطلاعات حیوان
 • واکسیناسیون کامل
 • آزمایش تیتر هاری
 • مجوزها، فرم‌ها و جداول درخواستی
 • اخذ مجوز ورود حیوانات از کشور

تمامی مراحل بالا توسط مجموعه انی بار با بهترین کیفیت انجام میشود و مراکز معتبر تحت قرارداد با آنی بار در اسرع وقت این فرایند ها را انجام میدهند تا حیوانات شما بدون مشکل از ایران به بوداپست منتقل شوند.

 

ارسال همه نوع بار و کالا مجاز توسط آنی بار در باربری و ارسال بار به برلین آلمان

چرا آنی بار را برای ارسال بار به بوداپست انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به بوداپست توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به بوداپست
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به بوداپست (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به بوداپست
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای حمل بار به مجارستان
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به بوداپست
 • امکان ارسال بار به بوداپست بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به بوداپست را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مجموعه آنی بار به عنوان یکی از برترین و قوی ترین شرکت های باربری بین المللی به صورت همه روزه ارسال بار به مجارستان را از طریق روش های باربری مختلف انجام می دهد و انواع محموله و کالا را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل می نماید.

هزینه باربری از ایران به بوداپست

هزینه ارسال بار به بوداپست هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود.

عواملی که بر نرخ کرایه ارسال بار به بوداپست تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، روشی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی و یا خروج موقت به این کشور را دارند.

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به بوداپست استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به بوداپست بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به بوداپست دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به بوداپست را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به بوداپست به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به بوداپست بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد.

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به بوداپست تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید.

 

علاوه بر ارسال بار به بوداپست ، حمل بار به پاریس ، پایتخت و مهم ترین شهر فرانسه از خدمات تخصصی آنی بار می باشد.

Tags: ارسال بار به بوداپست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع